Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie skończyłem U2,gierka dla mnie średnia,trochę za dużo strzelania.Duży plus za świetne dialogi :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem U2,gierka dla mnie średnia,trochę za dużo strzelania.Duży plus za świetne dialogi :thumbsup:

Napisz coś więcej, czemu tylko średnia? Bo jestem ciekaw.

Ostatnio nareszcie miałem czas włączyć PS3. Wróciłem do multi w U2 i przekonałem się ostatecznie, że ND udało się popsuć ten świetny tryb gry. Gra ląduje na półce, pewnie wrócę do niej jak wydadzą nowe misje co co-op, albo powrócą z starymi ustawieniami siły rażenia broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz coś więcej, czemu tylko średnia? Bo jestem ciekaw.

Zbyt dużo tzw. "przypadkowości" w grze,zawsze podczas wspinaczki coś spadało,coś się obsuwało,zawalało,ktoś nas ratował, itd. z czasem już miałem tego dość :down:,takie sztuczne emocje.Strzelanie,chyba więcej zabiłem ludzi w U2 niż w COD6 :blink:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie gierka jest dosłownie rewelacyjna.

Korzystając z okazji chciałem się o coś zapytać. Otóż podczas rozgrywek sieciowych zrywa mi połączenia przez co misje kończą się porażką. Trochę techniki (UPnP na ruterze ON, połączenie przez WiFi, internet od "Tepsy" 512kb/s). Wiem jest specjalny dział pomoc odnośnie pomocy :P ale w/w problem dotyczy u mnie tylko tej gierki (w Resistance 2 rozgrywki działają jak należy) więc pytanko zadałem tu.

Jakieś sugestie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanko, czy ktoś z was posiada jakiś ciekawy poradnik do wszystkich trofeów w tej grze? Rozłożenie skarbów itp itd? A drugie pytanko czy po przejściu gry na easy odblokowany będzie najtrudniejszy tryb ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze poradniki jak znalezc wszystkie skarby w grze oraz jak ogolnie zrobic platyne znajdziesz na www.youtube.com

Wystarczy wpisac nazwe trofeum jakie cie interesuje

Musisz przejsc gre na poziomie wymagajacym (hard) by odblokowal sie miazdzacy.

Przejscie na b.latwym, latwym czy normalnym nie odblokuje miazdzacego.

Edytowane przez Artuus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanko, czy ktoś z was posiada jakiś ciekawy poradnik do wszystkich trofeów w tej grze? Rozłożenie skarbów itp itd? A drugie pytanko czy po przejściu gry na easy odblokowany będzie najtrudniejszy tryb ?

Na głównej PS3site w dziale trofea masz poradnik z filmikami albo opisami jak zdobyć trofea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na głównej PS3site w dziale trofea masz poradnik z filmikami albo opisami jak zdobyć trofea

Ja kupiłem sobie SMS'em poradnik do U2 z Gry-Online - koszt chyba około 8zł, było tam wszystko o co pytasz ... warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra bardzo ładna na razie grałem tylko w demo, no właśnie to jest jakieś nieporozumienie, ściągałem demo ponad 3gb i gry jakieś 10 minut. Poza tym mysłe nad zakupem tej gry tylko czekam na jakom sensowna propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... ściągałem demo ponad 3gb i gry jakieś 10 minut ...

Niestety, jak w samochodzie ... najcięższy element stanowi silnik ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem sobie SMS'em poradnik do U2 z Gry-Online - koszt chyba około 8zł, było tam wszystko o co pytasz ... warto

Faktycznie, poradnik rewelacyjny tylko mnie udało się go znaleźć na torrentach, na torrenty.org jest wiele poradników z gry-online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

By dostać platynke wystarczy zdobyć trofea na singlu tylko? W lista trofeów trofea z multi są zaznaczone jako dodatek dlatego się pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

By dostać platynke wystarczy zdobyć trofea na singlu tylko? W lista trofeów trofea z multi są zaznaczone jako dodatek dlatego się pytam.

Tylko singiel. bez dodatku multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie te trofea z zabijaniem są trochę ciężkie tzn dużo tego ;p, da się np. po przejściu jakiegoś poziomu wczytać go ponownie i dalej nabijać kile aż do skutku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, poradnik rewelacyjny tylko mnie udało się go znaleźć na torrentach, na torrenty.org jest wiele poradników z gry-online.

Pozostawię Twoją wypowiedź bez komentarza licząc na rychłą zmianę postawy w stosunku do czyjejś właśności intelektualnej ...

Co do Platyny i trophy multi to są wymagane dwa trofea z Multiplayera tzn:

Thrillseeker Bronze Trophy - Complete one Competitive Multiplayer game

Buddy System Bronze Trophy - Complete one Cooperative Multiplayer game

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu kupilem a raczej wymienilem gre i przeszedlem singla. Gra faktycznie wymiata chociaz pewne elementy irytowaly.

- fabula. Nie mam tu na mysli samej przygody, bo ta zostala opiewiedziana swietnie, ale po prostu nie trawie schematu dobry znajdzie a zly sekunde pozniej sie pojawi bog wie skad i rzecz zabierze

- Przeciwnicy. Generalnie realizmem nie powalalo, ale zeby gosc padl dopiero po wywalonym calym magazynku... To juz lekka przesada ;)

- napisy. Czesc nie przetlumaczona a i krzaczki sie pojawialy. Dostali nasi proste zadanie i oczywiscie musieli je spier***** :D (chyba, ze to wina czegos innego, cholera wie czego)

- oczy, ale to juz sie czepiam zbytnio :D

Byc moze łatki cos poprawily, nie wiem. Gralem w wersje 1.0. Generalnie mocna 9. Teraz pozostaje zabawa online ;)

post-14108-12687799310176_thumb.jpg

Edytowane przez Azifrael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrob update poprawili " troche "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu kupilem a raczej wymienilem gre i przeszedlem singla. Gra faktycznie wymiata chociaz pewne elementy irytowaly.

- fabula. Nie mam tu na mysli samej przygody, bo ta zostala opiewiedziana swietnie, ale po prostu nie trawie schematu dobry znajdzie a zly sekunde pozniej sie pojawi bog wie skad i rzecz zabierze

- Przeciwnicy. Generalnie realizmem nie powalalo, ale zeby gosc padl dopiero po wywalonym calym magazynku... To juz lekka przesada ;)

- napisy. Czesc nie przetlumaczona a i krzaczki sie pojawialy. Dostali nasi proste zadanie i oczywiscie musieli je spier***** :D (chyba, ze to wina czegos innego, cholera wie czego)

- oczy, ale to juz sie czepiam zbytnio :D

Byc moze łatki cos poprawily, nie wiem. Gralem w wersje 1.0. Generalnie mocna 9. Teraz pozostaje zabawa online ;)

Co do lokalizacji 2.0 . Przeszedłem grę kilka dni temu i miałem podobną sytuacje .

Na moment odpaliłem dubb i zauważyłem , że czasem głos spóźnia się konkretnie .

Co do samej gry zdecydowana dycha , póki co nie grałem w lepszy tytuł na konsolę .

Jeżeli narzekasz na brak realizmu - włącz tryb zabójstw jednym strzałem i odpal grę na crushing , zmienisz zdanie .

Fabuła była wg mnie genialna , Naughty Dog udało się uniknąć wrażenia liniowości przy czym zachować tempo trzymające w napięciu

Na końcu odniosłem wrażenie , że jest bliźniaczo podobna do zarysu akcji z jedynki , też mieliście takie odczucia ?

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowię sugeruję lekturę artykułu w NEO+ "Głupia inteligencja, inteligenta głupota"

Jest tam napisane o zwiększającym się realizmie w grach a co za tym idzie zabiegach twórców w celu ukrycia błędów popełnianych przez postaci w grze (przeciwników)

Jest również ciekawe zdanie mówiące o tym że z powodu zwiększonego realizmu pod względem wizualnym i dźwiękowym gracze zostali zwolnieni z używania wyobraźni, co niestety w większości przypadków przełożyło się na szukanie i czepianie się szczegółów ...

Czytając artykuł pomyślałem sobie że mało pewnie jest takich ludzi, jak widać myliłem się :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

może trochę wybiegnę w przyszłość, ale chciałbym aby U3 dodatkowo była możliwość przejścia całej gry w trybie coop, żeby w ogóle wykorzystano sixaxis (dla ścisłości w U2 można wykorzystać przy skokach, ale to nie to co jak w jedynce chodzenie po kładkach, uwalnianie się od zombiaków czy rzut granatem, a na pewno dałoby się jeszcze coś wykombinować). Wszytkie obecne smaczki wpływające na miodność tejże gry powinny zostać wykorzystane kontynuacji, która jestem pewien na 100%, że się ukaże. Do tej pory będę świetnie bawił się przy dwójce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

może trochę wybiegnę w przyszłość, ale chciałbym aby U3 dodatkowo była możliwość przejścia całej gry w trybie coop, żeby w ogóle wykorzystano sixaxis (dla ścisłości w U2 można wykorzystać przy skokach, ale to nie to co jak w jedynce chodzenie po kładkach, uwalnianie się od zombiaków czy rzut granatem, a na pewno dałoby się jeszcze coś wykombinować). Wszytkie obecne smaczki wpływające na miodność tejże gry powinny zostać wykorzystane kontynuacji, która jestem pewien na 100%, że się ukaże. Do tej pory będę świetnie bawił się przy dwójce.

Fakt , ja również liczyłem na coop . Brakuje mi dobrego tytułu z coopem, byćmoże armyoftwo chociaż nie ma czym porównywać do produkcji kolejnych odsłon gearsów .

Na pocieszenie można zawsze odpalić multi i zagrać z przyjacielem , w dodatku zawsze można coś nowego napotkać podczas gry :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ograniczenie roli Sixaxisa w dwójce to akurat dobry pomysł. Nareszcie jest sens rzucać granaty, bo trafią tam gdzie chcemy bez długiego machania padem będąc pod ostrzałem. Balans na belkach dla mnie nie był tak wielką atrakcją, żebym za nim płakał. A zombiaków oby w trójce nie było ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod tym względem ułatwiono 2 część przugów Drake`a. Trochę szkoda tego balansowania, ale granaty możemy rzucać tak jak dawniej, a skoki też wykonuje się jak w jedynce.Rzut granatem na ślepo to dobry pomysł, ale imho gdyby nie dali możliwości sensownegowycelowania, jednocześnie wydtawiając się na ostrzał, byłoby "głupio".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×