Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zauważyłem, że przed uruchomieniem filmiku (Dodatkowego lub Cutscenki) w bonusach, laser strasznie głośno stuka. Też tak macie?

Przed chwilą sprawdzałem filmiki "Za kulisami:Technologia i gra" i "W zawieszeniu", wszystko w najlepszym porządku, cisza, spokój. U mnie stary fat40GB z większym dyskiem, nigdy jeszcze nie czyszczony laser.

Może przyjrzyj się płycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a włączając ten filmik zaraz po uruchomieniu gry, ile musisz czekać by Ci się włączył? U mnie trwa to ok 6 sekund i w międzyczasie słychać to stukanie lasera "pum pum".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello everybody

Wy także macie ostatnio problemy z wyszukiwaniem graczy w mp ? Czekam 10, 15 minut i nie mogę nikogo znaleźć :wacko: Dodam, że kiedyś nie było z tym problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello everybody

Wy także macie ostatnio problemy z wyszukiwaniem graczy w mp ? Czekam 10, 15 minut i nie mogę nikogo znaleźć :wacko: Dodam, że kiedyś nie było z tym problemów.

Cześć. Ja tam problemów nie mam :) Czasem trwa to 3 minutki, ale zawsze mi kogoś znajdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello everybody

Wy także macie ostatnio problemy z wyszukiwaniem graczy w mp ? Czekam 10, 15 minut i nie mogę nikogo znaleźć :wacko: Dodam, że kiedyś nie było z tym problemów.

Jeśli czekasz więcej niż 2 minuty, to lepiej cofnij do menu i włącz wyszukiwanie graczy jeszcze raz, zazwyczaj pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tak samo o której gra . Bo tak do 14 to bardzo mało osób gra .:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj grałem o 12, graczy bardzo szybko znajdywało ;) pytanie: opłaca sie kupić te 2 mappacki? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj około południa w ogóle nie znajdowało graczy, w żadnym trybie. Kilkanaście minut później znajdowało odrazu, tj w kilkanaście sekund.. Nie wiem od czego to zalezy, przeciez w pare minut wszyscy sie chyba nie zalogowali? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście mi przypomnieć, kiedy po raz pierwszy zapowiedziano Uncharted 2? Chodzi mi o nazwę tej imprezy. Z góry dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre wiesci. nie gralem dlugo i zaczalem nadrabiac zaleglosci. tylko zaczelo mnie wkurzac to, ze coraz wiecej ludzi nie gra nie dla przyjemnosci tylko dla punktow... Np taki dzieciak jest ostatni w punktacji to albo rzuci Ci granat pod nogi albo nie pomoze gdy bedziesz tego potrzebowal a pozniej zgrywa bohatera z marnym skutkiem przec co cala druzyna konczy szybko zabawe....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pisze w tym temacie bo tutaj dowiem sie pewnie wszystkiego na juz :biggrin:

Do sedna. Dzis zawiesiła mi sie konsole w trybie multi. reset wchodze ponownie, lecz gdy laduje mi sie pasek pojawia mi sie komunikat BŁAD SYNCHRONIZACJI MODELI powód ?

Czy u nich cos nie Halo ? Czy u mnie jakis problem ? Pomozcie uspokujcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie również, te mutanty lekko zdziwiły :D Mimo wszystko, jest to najlepsza gra na PS3.

Ups, to była pierwsza strona...

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pisze w tym temacie bo tutaj dowiem sie pewnie wszystkiego na juz :biggrin:

Do sedna. Dzis zawiesiła mi sie konsole w trybie multi. reset wchodze ponownie, lecz gdy laduje mi sie pasek pojawia mi sie komunikat BŁAD SYNCHRONIZACJI MODELI powód ?

Czy u nich cos nie Halo ? Czy u mnie jakis problem ? Pomozcie uspokujcie :)

Mam ten sam problem restarty nie pomagaja :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz wiecej osób sie skarzy takze prawdopodobnie to u nich tkwi problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie gra sie wiesza tylko jak narazie na mapie The fort w trybie survival i gold rush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem restarty nie pomagaja :((

Kilka dni temu również miałem takie problemy, polecam wchodzić w kółko do multiplayer'a dopóki wczyta się wszystko, po kilku próbach powinno zadziałać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od razu piszę, że na pewno już gdzieś było tutaj to pytanie, ale nie chce mi się 139 stron przeglądać. Piszę tego posta, po bardzo długiej przerwie tutaj ;). Więc mam nadzieję, że mnie nie zlinczujecie xD.

Przejdźmy do sedna sprawy. Mam U2 od paru dni. Przeszedłem go na poziomie "normal". Uzbierałem za pierwszym razem 28 skarbów. Znalazłem z tej strony poradnik, jak znaleźć resztę skarbów, więc zaczynam grę od początku na najtrudniejszym poziomie "very hard", żeby zaliczyć za jakiś czas złote trofeum, za ukończenie gry na aktualnym poziomie. Moje pytanie jest następujące. Czy jeżeli wykupiłem sobie wszystkie ułatwienia (ustawię sobie, że przeciwnicy giną od jednego strzału), to czy jak przejdę grę, dostanę wtedy trofeum, czy muszę przejść całą bez żadnych ułatwień?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na wyższych poziomach nie działają ułatwienia, musisz przejść gre na v. hard i dopiero wtedy będziesz mògł włączyć ułatwienia na tym poziomie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Teraz sprawdziłem i zablokowane było (zwolnione tempo, nieskończona amunicja i zabijanie przeciwników jednym trafieniem", zaś brak grawitacji, szybsze tempo i świat w lustrzanym odbiciu. OK, teraz wiem, że muszę się postarać i pewnie trochę mi zajmie, zanim skończę U2 na very hard... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. jest myk pozwalający na korzytsanie z dowolnych ułatwień. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KopaczK może zdradzisz nam ten sekret? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaczynam grę na poziomie, miażdżącym. Na tym poziomie pozbieram też, brakujące skarby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×