Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja mowie na serio jak komus sie podobaja gry z xboxa to niech go kupi, mnie odpowiadaja gry z ps3 a na xboxie nie ma dla mnie zadnej gry wartej uwagi.

Co do gry to jestem ciekaw jak bedziemy sie wspinac bo mam nadzieje ze sprzet do wspinaczki bedzie bo jak mamy sie wspinac jak altair to troche malo realistyczne to bedzie.

najlepiej gdyby gra wyszla na wakacje a jak nie to chociaz demo na wakacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi z X'sa podoba się właściwie tylko Fable i Gearsy, ale Gearsy są w wielu grach kopiowane całkiem nieźle, więc mała strata, ale w Fable to bym pograł, ale to chyba na kompa wyjdzie, więc nie jest źle, ale dla jednej czy dwóch gry nie będę zamieniał konsole która ma ich DUŻO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, podobaja mi sie te zimowe klimaty, gdy zobaczylem trailer przypomnial mi sie poczatek pewnego TR, tylko nie moge sobie przypomniec jakiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też coś sobie przypominam :P Ogólnie większość gier w zimie mi się podoba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by tu nie pisac wiele osob kupuje xboxa zeby poprostu zaoszczedzic na grach... piraty panowie piraty. Jednak gry na ps3 sa zbyt drogie by tak kupowac wszystko na co ma sie ochote zagrac.

Nic aby czekac na uncharted 2 , jedynka mistrzowska aby miec nadzieje ze dwojeczka nie straci tego "cos" co posiadal poprzednik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale o co z tym sztylecikiem biega?? toz to rzeczywiscie jak ten latajaco-kasajacy noz z czworgiem twarzy z filmu 'Cien' wyglada :D lozzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale o co z tym sztylecikiem biega?? toz to rzeczywiscie jak ten latajaco-kasajacy noz z czworgiem twarzy z filmu 'Cien' wyglada :D lozzz

Jak o co chodzi? W jedynkę nie grałeś? Zapewne jeden z kilkunastu skarbów mam nadzieje że znów będzie ze 60 albo i więcej.

Btw. przed chwilą zobaczyłem 15'sty raz koniec gry ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jednak gry na ps3 sa zbyt drogie by tak kupowac wszystko na co ma sie ochote zagrac.

Jestem zdania że w dniu premiery nie trzeba kupowac gry bo nikogo na to nie stać! Ja w tym roku kupiłem 10 gier, 6 w dniach premiery i 4 stare tytuły ale w 09r będę zdecydowanie czekał kilka miesięcy aż cena spadnie.

Jak o co chodzi? W jedynkę nie grałeś? Zapewne jeden z kilkunastu skarbów mam nadzieje że znów będzie ze 60 albo i więcej.

Btw. przed chwilą zobaczyłem 15'sty raz koniec gry ;]

To do mnie brakuje Ci jeszcze 2 razy ;) Ja 17 razy skończyłem U:DF :P poza tym cóż, jak to celnie zauważone sztylet z skarbów, to pewne wyjdzie kolejne 60 części Uncharted ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem zdania że w dniu premiery nie trzeba kupowac gry bo nikogo na to nie stać! Ja w tym roku kupiłem 10 gier, 6 w dniach premiery i 4 stare tytuły ale w 09r będę zdecydowanie czekał kilka miesięcy aż cena spadnie.

To do mnie brakuje Ci jeszcze 2 razy ;) Ja 17 razy skończyłem U:DF :P poza tym cóż, jak to celnie zauważone sztylet z skarbów, to pewne wyjdzie kolejne 60 części Uncharted ;)

No to idę odpalać nową grę ;p

Jakie 60 części? chyba skarbów, a Uncharted jak miewam ma być trylogią i oby tak było.

---

Jako zagorzały fan GTA mam już chwile by napisać że Uncharted to najlepsza gra na świecie no ale poczekam na dwójkę i wtedy to napiszę ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, też myślę że będzie trylogia bo NaughtyDog ma to do siebie że wydaje 3 tytuły w serii i... kolejna mega gra! ;)

Taki pomysł mógłby złapać innych wykonawców gier, pije tu do szmiry TR:Underworld ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, podobaja mi sie te zimowe klimaty, gdy zobaczylem trailer przypomnial mi sie poczatek pewnego TR, tylko nie moge sobie przypomniec jakiego...

Najciemniej pod latarnią :D Ja ci przypomne. To Tomb Raider 1 :) Lara, jaskinia, zima plus willki :) Takie trailery człowiek pamięta całe zycie :) To historia.

Wypowiadałem sie juz w sprawie najnowszego filmu z Uncharted 2...ale nie wiedziałem co mnie w nim tak urzeklo. To nie grafika, to glos Drake`a! Zajebiscie dopasowany i zagrany!!! Lucky me...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, dokladnie TR1 :D tak myslalem, ale nie chcialem sie skrompromitowac ;d Najpierw bylo pare podestow, wchodzilo sie do jaskini i byly wilki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na polski mozna przetlumaczyc te "Oh crap" ktore nate ciagle mowi? :p

Co do 2 to licze na tyle samo strzelania bo gdyby nie ono, lazilismy by wieksza czesc czasu bez sensu. Oczywiscie dwie, minimum jedna zagadka wymagajaca na plansze. Najlepiej gdyby procz wyboru poziomu trudnosci mozna bylo by wybrac poziom trudnosci zagadek cos w stylu silent hill i najlepiej na kazdy poziom zagadek byly by zupelnie inne zagadki bo glupio zaczynac na easy a na crushingu znac od razu odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak na polski mozna przetlumaczyc te "Oh crap" ktore nate ciagle mowi? :p

Co jak co ale pod względem przekleństw polski język jest wyjątkowo kwiecisty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak na polski mozna przetlumaczyc te "Oh crap" ktore nate ciagle mowi? :p

doslownie mozna to przetlumaczyc "Osz kupa" ale tak bardziej na nasze to "Osz cholercia" bo "Oh crap" to nawet nie jest przeklenstwo az takie wielkie, zupelnie jak nasza "cholera"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam się kiedyś zastanawiałem co to znaczy :) Dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do 2 to licze na tyle samo strzelania bo gdyby nie ono, lazilismy by wieksza czesc czasu bez sensu.

Dokładnie. W Uncharted liczę na akcję i filmowość, a nie na siedzenie po godzinie na jedną zagadką (od tego są inne gry).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tam zagadeczki lubie , i licze ze w 2 bedzie ich wiecej i trudniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakład,ze Motorstorm 3 będzie na śniegu? :D Ach, fajnie by było, gdyby tak zrobili. Każda część serii to coś nowego, coś innego niż nowa trasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharteda 3 obstawiam w Indiach albo Afryce coś na deseń tych klimatów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uncharteda 3 obstawiam w Indiach albo Afryce coś na deseń tych klimatów.

Albo na sawannie jak Far Cry 2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie sie juz w marzeniach rozplywaja , puszczaja wodze fantazji -_- ludzie spokojnie niech najpierw wyjddzie uncharted 2 to wtedy pomyslimy czy w ogole warto czekac na 3 czesc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W U: DF jestem zakochany. Co jakiś czas wracam do tej gry. To tych bohaterów. Do lokacji. ND umie sprawić, że do ich gier potrafię wrócić po kilku kilku latach (Crash 2, 3 i TR!). Nie mogę doczekać się U2. Z tego co widziałem na tym filmiku to zapowiada się wspaniale! Już czuję tą przygodę z Nate'm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, ja uwielbiam ten okres wyczekiwania na kolejna czesc serii, ktora podbiła moje serce :D Stopniowe zbieranie informacji, wyczekiwanie na pierwsze konkrety, na pierwsze trailery itd. :D Człowiek czuje ze zyje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×