Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy AC 2 na ps bardzo odstaje od xboxa? Zamierzam sobie kupić, ale nie wiem na, która wybrać. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie wersje wypadają porównywalnie, ale co do zasady multiplatformówki lepiej spisują się na X-klocku.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie wersje wypadają porównywalnie, ale co do zasady multiplatformówki lepiej spisują się na X-klocku.

Nie wiem skąd masz takie info, ale wg mnie nie ma różnicy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po raz kolejny ludzie mówią, że na x klocku lepiej wygląda gra...nie prawda. na x klocku wszysktkie kolory są poprostu trochę jaskrawsze, taki trochę przesadzony bloom, przez co zieleń wydaje się ładniejsza...na ps3 wygląda wszystko bardziej realistycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. jak dotrzeć do tego skarbu??

02monteriggioni.th.jpg

chyba musisz wykupić kopalnie w rozbudowie okolicy

Edytowane przez Szabla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde chwalą ludzie tą grę i chwalą... grałem w pierwszą część 2 godziny bo tak szybko mnie znudziła... w drugą część gram prawie 13 godzin i też odstawiam bo już mnie nudzi... może trzecią część przejdę całą?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba musisz wykupić kopalnie w rozbudowie okolicy

mam wykupione wszystko już, ale nie wiem gdzie wejście jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wykupione wszystko już, ale nie wiem gdzie wejście jest.

Wejście masz od zewnętrznej strony miasta czyli od strony tam tych skał koło muru tam będziesz miał takie wejście jak do kopalni i tam są skarby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam 3 pytanka:

1. Posiadam angielską wersję AC2 i save'a ze skończoną fabułą i zrobioną większością zadań pobocznych + 91% trofeów. Czy gdybym wsadził do konsoli płytkę z wersją polską, to ona "zobaczy" ten zapisany stan gry?

2. Czy to prawda, że każda z polskich edycji na 3 "teplairs' lairs" odkryte? Bo moja zwykła angielska tej funkcji nie posiada...

3. Czy wiadomo już coś o dostępności DLC w Polsce? Czy zadziałają one z angielską edycją?

Edytowane przez misiek_86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wykupione wszystko już, ale nie wiem gdzie wejście jest.

Toz to za willą na murze, włącz orli wzrok i zobaczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przelazłem Assassin Creed 2 ^^ 25-26h na liczniku i 81% Trofików :) Nie będę zaprzeczał że gra jest arcydziełem i jedną najlepszych pozycji 2009 roku. Grywalność na najwyższym poziomie X3 Jednak końcówka trochę mnie zaskoczyła. Nie jest zła, ale także nie rewelacyjna ^^" Heh wiedziałem że nieźle namieszają na końcu xDDD Kojarzą mi się czasy gdy grało się w serie MGS, ta seria także robiła się bardzo skomplikowana momentami jeśli chodzi o fabułę xD Tak czy siak jestem zachwycony że ukończyłem tą grę i mogłem ją bez problemów przejść(11 Sekwencje przelazłem błyskawicznie i wypadały mi bez problemu wszystkie trofiki jak trzeba). Naprawdę warto było nabyć tą pozycję X3 Tą grę mogę polecić każdemu ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przelazłem Assassin Creed 2 ^^ 25-26h na liczniku i 81% Trofików :) Nie będę zaprzeczał że gra jest arcydziełem i jedną najlepszych pozycji 2009 roku. Grywalność na najwyższym poziomie X3 Jednak końcówka trochę mnie zaskoczyła. Nie jest zła, ale także nie rewelacyjna ^^" Heh wiedziałem że nieźle namieszają na końcu xDDD Kojarzą mi się czasy gdy grało się w serie MGS, ta seria także robiła się bardzo skomplikowana momentami jeśli chodzi o fabułę xD Tak czy siak jestem zachwycony że ukończyłem tą grę i mogłem ją bez problemów przejść(11 Sekwencje przelazłem błyskawicznie i wypadały mi bez problemu wszystkie trofiki jak trzeba). Naprawdę warto było nabyć tą pozycję X3 Tą grę mogę polecić każdemu ;p

skoro żeś przelazł... to powiedz.... we Florencji są 3 mosty ale przejście jest nie możliwe, wywala mi tekst że dany obszar jest "JESZCZE"nie dostępny... dałeś radę coś z tym zrobić?? Wydaje mi sie, ze mam wszystko oprócz 20 piór (ale to nie problem)fabułę też już zakończyłem i natknąłem sie na tą właśnie niedostępną lokację.... grrrr niedosyt czuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na DLC to obszar sie odblokuje i niedosyt zaspokoisz :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, to jest po prostu chamstwo ! Sprzedawać niepełną grę po pełnej cenie i dodatkowo kazać sobie płacić extra. :verymad:

Słowo harcerza, że następne gry Ubisoftu nie kupię, ale pobiorę z torrentów. Przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw nie miałem zamiaru kupować dlc ale po skończeniu gry i to co się dzieje na końcu daje odczucie tajemnicy że jednak chcę się dowiedzieć co będzie dalej jeżeli cena będzie przystępna to biorę na starcie.Dobrze że dali możliwość free roamingu po skończeniu gry bo bałem się że jednak nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak zabiłem papieża to już tyle czy jeszcze można coś zrobic?

Nie wystarczy Ci, że zabiłeś Głowę Kościoła? Co więcej chcesz uczynić? Może dać Ci namiar na Elżbietę II? Dzisiejsza młodzież nie wie, kiedy poprzestać :P

A tak na poważnie to powinieneś zrobić wszystkie side-questy, zebrać wszystkie piórka itd, itp. Co Ci tam brakuje.... Bestio :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zna ktoś dokładną datę wyjścia dodatku DLC do AC2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wystarczy Ci, że zabiłeś Głowę Kościoła? Co więcej chcesz uczynić? Może dać Ci namiar na Elżbietę II? Dzisiejsza młodzież nie wie, kiedy poprzestać :P

A tak na poważnie to powinieneś zrobić wszystkie side-questy, zebrać wszystkie piórka itd, itp. Co Ci tam brakuje.... Bestio :P

Czyli nic już ciekawego mnie nie spotka. Powinienem ją już wymienić w ROBSONIE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie gdzie można zmienić broń ? kupiłem najlepszą u kowala, a po niej niechcący kupiłem dużo słabsza, jak mogę wrócić do tej lepszej ? u kowala pokazuje mi że mam już ten przedmiot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bronie i zbroje mozesz zmieniac w swojej rezydencji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nic już ciekawego mnie nie spotka. Powinienem ją już wymienić w ROBSONIE?

Zawsze możesz poczekać na misje z dlc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hardy jak kolega ma ANG wersję, wątpliwa jest dostępność DLC w wersji PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×