Skocz do zawartości
Gość

3x Beep

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Mam taki problem. Grając w LBP, a dokładnie kończąc grać, po "Quit Game" gdy jest "please wait", konsoli zdarza się resetować i słychać 3x beep. Dodam, że nie zawsze się tak dzieje, i z tego co zauważyłem, tylko w LBP. Ostatnie moje obserwacje doprowadziły mnie do tego że dzieje się tak gdy gra korzysta z HDD. (sackboy biega po strzałkach, (info o tym na początku gry, aby konsoli nie wyłączać).

Ktoś miał podobny problem? Kończy mi się gwarka, i nie wiem czy to coś poważnego, czy po prostu zwykły error przez doczytywanie danych z dysku gdy gra jest wyłączana.

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic takiego się nie dzieje, jak masz gwarancje to idź z tym do nich, zaszkodzic, nie zaszkodzi, bo jak to sie przerodzi w coś poważniejszego po gwarancji to wtedy będziesz miał baję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzwoniłem. Nie mieli takiego przypadku. Ale czytając zagraniczne fora w tym temacie, większość tłumaczy to tym, do czego sam doszedłem. Gra czyta dane HDD, kiedy dostaje polecenie wyłączenia się. Aby dysk nie uległ awarii konsola go odcina, co wymaga reboota. Z tego co wyczytałem, dzieje się to wszystkim i prawie zawsze z grą NHL09. Dowiedziałem się też że ma to mało wspólnego z 3 beepami informującymi o padnięciu konsoli.

Tak dla pewności, mógł by ktoś z obeznanych w temacie konsol to potwierdzić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie również się tak zdarza i się nie przejmuje (mam nadzieje że słusznie). Konsoli zdarza się restartnąć podczas LBP, miałem też z 2 takie przypadki w MGO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi to rowniez sie zdazylo ze 2 razy w LBP. Mam nadzieje ze to nic powaznego. A i tylko tak bylo jak gralem online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

małem kiedyś podobny problem, na początku sie wyłączała czarnula, (beep beep beep, lampka czerwona), działo się tak raz na jakiś czas, a później nie chciała się włączać, polecam serwis;P (chociaż przejść się zapytać ich) jak masz jeszcze na gwarancji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się prawie zawsze resetuje, jak wyłączam Skate. Nie wiem czemu się tak dzieje. Myślicie, że to jest problem z konsolą? Wydaje mi się jednak, że nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, jak ktoś wyjdzie z gry online.

Lepiej jest wtedy wyjść do menu, a następnie wyłączyć gre z XMB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja miałem identycznie i tylko i wyłącznie przy grze online... Myśle że nie ma się czym przejmować. W koncu konsola dalej się włącza i da się bez problemu na niej grać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Problem fixed. Grając online w LBP wystarczy się rozłączyć z PSN przez XMB, a potem Quit Game. (w trakcje onlinu gra praktycznie cały czas korzysta z hdd)

Dzięki wszystkim za pomoc.

Temat przyda się dla potomnych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem z 3 razy tak, że gra sieciowa w LBP się skończyła - czekam, żeby mnie do PODa przeniosła i nic, wyłączam konsolę i 3 beepy. "Zalety" serwerów LBP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety czesto tak mam ;d wylaczam jakas gre pib pib pib i erstatuje sie ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz sie zdazylem do tego przyzwyczaic. czesto mi sie to zdaze w bfbc i czasem w mgo. ale jakos sie tym nie przejmuje za bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gram zazwyczaj w coś długo (kilka H) to czasem też mam beep ale jedno a nie trzy, dziś np. po wyjściu z Uncharteda, i wczoraj po wyjściu z Tekkena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To mnie uspokoiliście. 10 dni gwarancji do końca, a ostatnio się to nasiliło z racji tego że jest nonstop LBP :D Ostatnimi miesiącami konsola swoje zrobiła, myślałem że może jej się coś odmieniło... Taki przestrach z windowsa, który może się popsuć z tego, że jest po prostu uruchomiony.  ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem, lecz gry konsola mi się włącza i statuje Motorstorm bedący w czytniku płyt. Wtedy klikam logo PS -> Quit game -> beep beep beep i od nowa :D. Zauważyłem, ze jest to w momencie czytania danych z dysku. Poprostu musze poczekać i później wyłączyć grę..  :'(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To mnie uspokoiliście. 10 dni gwarancji do końca, a ostatnio się to nasiliło z racji tego że jest nonstop LBP :D Ostatnimi miesiącami konsola swoje zrobiła, myślałem że może jej się coś odmieniło... Taki przestrach z windowsa, który może się popsuć z tego, że jest po prostu uruchomiony.  ;D

Nie martw się to nie xbox czy komputer u mnie konsola jak może to od rana 8-9 jest włączana a o 24-1 w nocy wyłączana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też się tak zdarza i tylko przy LBP, więc to chyba norma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×