Skocz do zawartości
Sir Siekier

Ferrari Challenge Trofeo Pirelli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie, czy jest ktos chetny do rozgrywek online oraz wszystkiego innego zwiazanego z ta gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w przyszłym tygodniu może będę miał grę to chętnie się pościgam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam jak w temacie, czy jest ktos chetny do rozgrywek online oraz wszystkiego innego zwiazanego z ta gra?

Jak wrażenia z gry, warto ją kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo polecam gra jest fajnie zrobiona troche niedoceniona bo bardzo porownywalna z Race Gridem ale tamta gra jest bardziej widowiskowa a w FC jest bardziej technicznie.. Jak masz kierownice to juz wogole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo polecam gra jest fajnie zrobiona troche niedoceniona bo bardzo porownywalna z Race Gridem ale tamta gra jest bardziej widowiskowa a w FC jest bardziej technicznie.. Jak masz kierownice to juz wogole.

Więc chyba mam juz pomysł na prezent dla siebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam i zglaszam sie do gry.. osoby chetne prosze o kontakt ze mna. Moze uda sie skolowac 8 osob i zrobic prawdziwe sciganie sie. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam i zglaszam sie do gry.. osoby chetne prosze o kontakt ze mna. Moze uda sie skolowac 8 osob i zrobic prawdziwe sciganie sie. pozdrawiam.

Dodaj mnie do listy, ja chętnie pogram bo bardzo rzadko spotkać kogoś online. Tak samo jak w Colinie zresztą

PSN ID: Noobtakub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie też się po ścigam

mój id to leniuchy1

jak ten temat jest dalej aktualny to ja tez bym posmigał z kims on line. Niedawno kupiłem tą gierke i przyznam ,że naa mojej g25 naprawde fajnie sie gra . A pozatym nie jest łatwo:)) To nie nFS Shift

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ten temat jest dalej aktualny to ja tez bym posmigał z kims on line. Niedawno kupiłem tą gierke i przyznam ,że naa mojej g25 naprawde fajnie sie gra . A pozatym nie jest łatwo:)) To nie nFS Shift

Jednak są goscie co jeszcze graja w FCH.Dzis pograłem godzinke onlinebiggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ferrrari.jpg

Premiera 29 listopada, pojawilo sie za to juz pierwsze promo video:

Zapowiada sie ciekawie.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem to promo i wyglada naprawde smakowicie, niestety obawiam sie ze data nie sprzyja troche tej grze :P Wszyscy beda w transie grania w gt5 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

upssss, sorki, mialem chwilowa jaskre;) Prosze o przeniesienie postow do tamtego tematu lub usuniecie tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. ten temat niech jest tylko i wyłącznie o nowej części, a tam dyskutujcie na temat starej.

Jak coś to zadawaj tam pytania, grałem i ukończyłem więc mogę powiedzieć co chcesz wiedzieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to calkiem inna bajka niz nid for spidy, gridy i inne arcade? Da sie zerwac przyczepnosc, przyblokowac kola itp? Zastanawiam sie nad zakupem tej gry, strasznie korci jako wieloletniego fana stajni z Maranello:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, fizyka jazdy i ogólnie walka na torze jest bardzo dobra. Na początku grania po prostu było świetnie, nie odrywałem się od gry.

Czuć samochód jak w mało której grze. Efekt deszczu również niczego sobie.

Co prawda grafika już nie dzisiejsza, ale da się przeżyć.

Jednak co mnie odtrąca od kolejnych produkcji tego typu to po prostu brak jakiejkolwiek kariery, czy czegokolwiek co by się działo pomiędzy wyścigami.

Tutaj tylko jedziemy, kupujemy furę i znowu jedziemy. Czasami bywało tak nudno, że zasypiałem na fotelu...mówię to bardzo poważnie.

Po prostu ta gra nie daje żadnej motywacji grania kolejnych wyścigów...

Brak żadnej drabinki do wspinania się po szczeblach, czy czegoś w tym rodzaju, nie mówiąc już o możliwości tuningu samochodu, itd.

Po prostu jeździmy, jeździmy i tylko jeździmy...w takim Gran Turismo całą motywacją właśnie jest bardzo rozbudowany tryb kariery, a tutaj nie ma nic.

Ferrari Challenge można porównać do Gran Turismo na PSP...poza bardzo dobrze zrobioną fizyką jazdy, ta gra nie ma nic więcej do zaoferowania, a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie chodzilo mi o sam model jazdy:) W GT5P potrafie siedziec po kilka godzin i smigac tylko F430 i California:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie chodzilo mi o sam model jazdy:) W GT5P potrafie siedziec po kilka godzin i smigac tylko F430 i California:)

Powiem Ci krótko: z "wszystkim na OFF" to najbardziej realistyczna ścigałka na PS3. Dobrze by było gdybyś miał kirerownicę, bo wciskanie gazu czy hamulca do dechy w ogóle nie wchodzi w gre!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferrari The Race Experience - premiera nie 29 listopada (jak jest przytoczone wcześniej) tylko 29 września czyli w przyszła środa - dostępna jako exclusiv na PS3 do kupienia tylko w PS Store

ad1

a- Podobno użytkownicy PSN Plus dostaną grę jako godzinny trial

b-Na bank w środę gra będzie dostępna dla całej europy - dla "hamburgerów" na razie planują wydanie- w końcu ktoś im utrze nosa

c-Potwierdzone tory to Riviera i Nurburgring

d-cena 14,99 ojro lub jak kto woli 11,99 funciaków(dla właścicieli Ferrari Chalenge zniżka)

Znając życie i dokonania System3 będzie hit dla tych co wolą realistyczne doznania z gry niż typowe arcadowe ścigałki

Wspaniałe czasy dla miłośników gier pod kierownice F1 2010, WRC, no i GT5 i do tego swoje trzy grosze dorzuca System3 - wcześniej długo długo nic, posuchy a teraz pełen wysyp

Edytowane przez wyrzelek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu kupiłem nówke Ferarri Chalange i przejechałem 5% i odłożyłem bo ,coś tam grałem innego ale postanowiłem zacząc grać dalej od dziś i nie żałuje gra na kiere super i chyba łykne ten DODATEK :) pozdro all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×