Skocz do zawartości
Sir Siekier

Ferrari Challenge Trofeo Pirelli

Rekomendowane odpowiedzi

Przyłączam się do prosby o wrażenia z gry Ferrari The Race Experience. Czy warto kupic, bo trzeba czymś zajac kierownice z powodu opóźnienia GT5 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część była dobra, przyjemnie się grało, natomiast The Race Experience jakoś mi się nie podoba. Odgrzewany kotlet, te same menu, te same auta, te same trasy, ta sama muzyka, te same ikonki pucharków, ta sama grafika, ta sama (...) . W tą część próbowałem grać na kierownicy, ale zrezygnowałem po kilku wyścigach, nie da się ustawić niskiego Force Feedback i nie potrafię przyzwyczaić się do fizyki jazdy. Gran Turismo na kierownicy to bajka w porównaniu z "tym".

Time Triale to jakaś porażka, czasy z kosmosu, nikt na świecie nie pobił czasu jaki oni sobie wpisali na trasie Mugello jadąc autem Ferrari FXX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Kolegów, którzy mieli do czynienia z tymi tytułami. Która grę opłaca się kupic: SuperCar Challenge, Ferrari Challenge czy Ferrari The Race Experience ?

Edytowane przez Sipap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ostatnio ściągnąłem filmik właśnie z tą grą, a teraz jest możliwość zakupu z PS Store za 55zł, czy ktoś się orientuje gra obsługuje kierownice?

Jak się w to gra, można polecić, czy raczej omijać szerokim łukiem?

Dobrze przez nieuwagę kupiłem tą grę, całe szczęście że kierownica działa, denerwuje mnie tylko brak zmiany widoku.

Porównania do innych gier o Ferrari nie mam więc się nie wypowiem, do NFS-a starczy, TDU.

Jeszcze jedno pytanie, czy jak kupiłem ta grę to czy mogę ja udostępnić kumplowi na jego ps3, wejdzie na moje konto ściągnie i później razem będziemy grac?

Edytowane przez worms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko wspomnę, że taraz Ferrari The Race Experience jest w special offers za 26zl:) Jak ktoś lubi realistyczne wyścigi to można śmiało kupować, jeździ się fajowo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche gram w FCh tak na raty z Ferrari exp.... i nie jest zle jednak w FCH lepiej mi sie gra na g25.pozdro all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko gierka, taki sim trochę. Fajnie obsługuje Force Feedback w kierownicy.

Ja jednak polecam "kontynuację" serii pod nazwą SuperCar Challenge. Pamiętać trzeba, że tej serii należy poświęcić sporo czasu a i stalowa cierpliwość wskazana. Nowe auta zdobywa się po dłuuuuuugim czasie a gra jest sztucznie wydłużona poprzez kiepsko zrealizowaną karierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze niewiem czemu niedziala mi zmiana biegow na kierownicy dfgt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam troszkę dziwne pytanie. Gdzie mogę jeszcze kupić Ferrari Challenge Trofeo Pirelli?

Przeszukałem całe PSS i nie znalazłem nic kompletnie oprócz masy dodatków.

Dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam troszkę dziwne pytanie. Gdzie mogę jeszcze kupić Ferrari Challenge Trofeo Pirelli?

Przeszukałem całe PSS i nie znalazłem nic kompletnie oprócz masy dodatków.

Dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam B)

Bo to jest gra pudełkowa, a nie na PSS. Na PSS jest tylko wersja "The Race Expierience" czy jakoś tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a to już wszystko jasne, dziękuję za odpowiedź.

Nie wiem co mi się uroiło, że na PSS, to kiedyś widziałem, może przez te wszystkie dodatki do niej.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

F: Race exp jest od 2/3 miesiecy zjebana, patch ktory wyszedl wtedy podupczyl sterowanie za pomoca kierownicy, przede wszystkim nie da sie zmieniac biegów :/

Edytowane przez Fuczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzebuję trochę temat, ale noszę się z zamiarem kupna Ferrari Challenge Trofeo Pirelli i mam pytanie: Jak gra się w nią przy użyciu pada DS3?? Czy warto kupować czy darować sobie nie posiadając kierownicy.

Jestem fanem wyścigówek a ceny są aktualnie kuszące (ok.30zł). Grafika mi nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś grałem w nią z ludzmi z GTplanet przez sieć. Nie tyle że dało się w nią grać DS3 ale też i to z całkiem dobrym skutkiem. Ludzie z czołówki używali pada a kierownice były lekko z tyłu.

Do wszystkiego sie człowiek przyzwyczaii. Fajna gra, strasznie płynna na kierownicy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F: Race exp jest od 2/3 miesiecy zjebana, patch ktory wyszedl wtedy podupczyl sterowanie za pomoca kierownicy, przede wszystkim nie da sie zmieniac biegów :/

 

 

z 2 miesiące temu wyszedł patch i naprawili sterowanie kierownicą, można znowu grać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przepraszam za odkopanie tematu ale mam problem z grą... niby działa dobrze ale od czasu do czasu w czasie jazdy występują sekundowe zatrzymania (skoki grafiki). Jest to bardzo irytujące i nie bardzo wiem jak temu zaradzić. Czy u Was też to występuje ? Mój sprzęt to 5 letnie PS3 SS (od nowości), soczewka raczej czysta, czytnik BCD używany sporadycznie. Z góry dzięki za wszelką pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×