Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli szukasz gry do 100 zł to w platynie jest MGS4, jeżeli nie jesteś w posiadaniu tej gry to znasz moją odpowiedź. Jeżeli miałbym Ci doradzić kupno jednego z przedstawionych przez Ciebie szlagierów to optowałbym za Red Faction. Ghostbusters tylko w przypadku, że jesteś/byłeś fanem filmów i/lub twórczości radosnej Aykroyda/Ramisa. Prototype stanowczo odradzam - gra jest godna wypożyczenia na tydzień, nic ponadto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taak dzięki za odpowiedz. Co do RF: G będę polował na polską wersję do 120 zł :) A MGS4 raczej odpada bo jest mocno powiązana z poprzednimi seriami. A ja w ogóle nie miałem do czynienia z owymi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci powiem tak.

Prototype jest to fajna gra może tylko graficznie słaba lecz gra super.

MGS 4 tez polecam . Może w swojej kolekcji nie mam tej gry ale polecam ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei wstrzymuję się z zakupem MGS4, gdyż nie skończyłem trójki (dla wtajemniczonych: Extreme, walka z BB ;) ) Jak ją zrobię, kupuję czwórkę. Cierpliwości.....

Red Faction nowy w ogole mi nie podpasował. Skasowałem demo po 20 minutach. Nie wiem, czy tracę, ale po prostu nie jest to klimat który lubię.

A Prototype to podobno bardzo fajna gra, z paroma błędami które potrafią zniechęcić (dla pro graczy) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei wstrzymuję się z zakupem MGS4, gdyż nie skończyłem trójki  

Kurdę, co wy macie z tym - "nie kupię mgs 4 bo nie grałem w poprzednie części". MGS4 jest na tyle dobrą grą, że nawet bez znajomości poprzednich części będziecie mieli okazję odkryć piękno Metal Gear Solid po zagraniu chociażby w jej najnowszą odsłonę. Odniesień do poprzednich odsłon mimo iż masa nie powodują konwulsji notorycznego zdziwienia. Ot zagłębiacie się w ten świat nie mniej niż inni. Ja sam w swojej karierze grałem tylko w mgs1 (wszak 12 razy i znam każdy kamyk w tej grze), ale z innymi pozycjami to już u mnie lipa była. Dopiero przy okazji 4-ki powróciłem na nowo do poprzednio odwiedzanych lokacji (shadow moses) i impact jaki na mnie wywarła ta sentymentalna podróż spowodowała mimowolny ucisk w gardle i ślepotę spowodowaną nadmiarem łez w oczodołach. Ku ogólnemu zdziwieniu małżonki. :P Zaprawdę powiadam Wam - Metal Gear Solid 4 nawet bez wtajemniczenia w serię jest pozycją obowiązkową dla każdego PS3 fana. Tym bardziej, że jak się okazuje to ostatni exclusive (damn U MGS Rising)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<P>

No niby tak, ale ja Postanowiłem, że nie wezmę się za 4 nie kończąc wcześniej trójki...imo genialnej ;)  polecam, jak nie grałeś!   

Tak czy siak, gra będzie moja, prędzej czy później. HAHAHAHA! :P

</P><P></P><P>Down: Właśnie tak ;) </P>

Edytowane przez EndarSeth
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ale Endar, czy ty jedziesz MGS3 na Extreme od razu, za pierwszym razem?? No jak ja bym tak się zabrał za jedynkę od razu na extreme to bym jej do dziś nie ukończył :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ale Endar, czy ty jedziesz MGS3 na Extreme od razu, za pierwszym razem?? No jak ja bym tak się zabrał za jedynkę od razu na extreme to bym jej do dziś nie ukończył :tongue:

Extreme jest od razu, ale Eropean Extreme nie.

Do 100 zł polecam Uncharted

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ściągnę demo RF: G i się zobaczy :) Póki co nie mam dostępu do PS3, więc mógłby mi ktoś powiedzieć czy demo Prototype też jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co nie mam dostępu do PS3, więc mógłby mi ktoś powiedzieć czy demo Prototype też jest ?

Niestety dema Prototypka nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh szkoda. Właśnie zasysam demo RF: G :) Co sądzicie o Tom Clancy's End War ? Mój brat jest tym tytułem zauroczony :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh szkoda. Właśnie zasysam demo RF: G :) Co sądzicie o Tom Clancy's End War ? Mój brat jest tym tytułem zauroczony :P

To nie prościej zobaczyć i zagrać u brata? Pozatym zadaj sobie pytanie "Czy taki gatunek gier mi odpowiada?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że mój brat chce to mieć.

Pobierz demko z PSS i sprawdź sam czy ci się podoba. Mi się nie podobało ale to pewnie dlatego, że chronicznie nie lubię RTS-ów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ostatnie pytanie co by Was nie męczyć. Który Ratchet jest najlepszy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są dwa, atak właściwie to półtorej. Ta druga część to bardziej dodatek do jedynki niż pełnoprawna druga część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jedynka najlepsza ? :) Ma trofea ?

patyk, spoko. :)

Edytowane przez CritiCalz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam to nie dodali pucharków.

Btw. Skup się na przyszłość i zadaj jedno konkretne duże pytanko - to forum a nie czat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie ma pucharków, zarówno do podstawki, jak i dodatku. Ale moim zdaniem nawet bez trofeów jest zdecydowanie warta polecenia, zwłaszcza po obecnej cenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie co wg was lepsze (co wybrac)

Prototype, inFamous czy moze dolozyc i kupic w koncu bialego DS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie co wg was lepsze (co wybrac)

Prototype, inFamous czy moze dolozyc i kupic w koncu bialego DS3?

A masz już jakiegoś DS3? Jak masz, kup infamous. Jak nie- to kup właśnie DS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Między Prototype a inFamous bierz to drugie. Nie wiem do czego Ci pad, więc wybór iF a DS3 pozostawiam Tobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie co wg was lepsze (co wybrac)

Prototype, inFamous czy moze dolozyc i kupic w koncu bialego DS3?

Ja bym sobie zadał najpierw pytanie czy będzie ten DS3 pasować do konsoli. Jak masz też białą PS3 to kup pada a jak nie to IMO inFamous > Prototype...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale biały jest bardziej unikalny. Jak myślisz, gdy wejdzie jakiś kolega lub kto inny - na co zwróci uwagę ? Na białego pada czy czarnego ? :P Stawia to niezły kontrast. Konsola czarna, pad biały :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym brał pada :) fajna sprawa z białym kolorkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×