Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ostatnio z bratem uzbieralem troche kaski (mniej wiecej 100zl) i chce kupic jakas fajna gierke , moj brat ma 10 lat wiec (oprocz GTA) szukalem przyzwoitych dla jego wieku gier :) Ale ja tez chce sobie pograc ;P Aktualnie zastanawiam sie nad inFamous , GTA4 , Mini Ninjas , Resistance 2 , Little Big Planet , Wofenstein , Batman AA , ktora z nich wybrac? Najbardziej lubie przygodowki i FPS a moj brat przygodowki i TPC. Odrazu muwie ze nie mam odwoch padow chce zakupic drugiego pozniej. Pozdro

PS: Jeszcze z samochodowek wchodzi w gre Dirt 2 choc watpie ze wylapie go za tak niska cene

Edytowane przez BobaFett_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio z bratem uzbieralem troche kaski (mniej wiecej 100zl) i chce kupic jakas fajna gierke , moj brat ma 10 lat wiec (oprocz GTA) szukalem przyzwoitych dla jego wieku gier :) Ale ja tez chce sobie pograc ;P Aktualnie zastanawiam sie nad inFamous , GTA4 , Mini Ninjas , Resistance 2 , Little Big Planet , Wofenstein , Batman AA , ktora z nich wybrac? Najbardziej lubie przygodowki i FPS a moj brat przygodowki i TPC. Odrazu muwie ze nie mam odwoch padow chce zakupic drugiego pozniej. Pozdro

PS: Jeszcze z samochodowek wchodzi w gre Dirt 2 choc watpie ze wylapie go za tak niska cene

Weź Mini Ninjas - może i trochę `bajkowy` świat, ale zabawa naprawdę świetna, podoba się i dużym i małym :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ok musze zaczerpnąc waszej rady... mam do wyboru następujące zestawy audio które będą podłączone do ps3/telewizji n....

1.amplituner Onkyo 307 / 2 kolumny Koda z serii av702 i sub Koda sw1000v2 = 1850zł

2.Logitech Z-5500

teraz pytanie co będzie lepiej grało? czy różnica między tymi zestawami będzie drastyczna?

Na + dla logitechów są wymiary satelit które bez problemu zmieszczą mi się w szafce na tv natomiast z tym zestawem z ampli musiałbym robić małe przemeblowanie nie mówiąc już o niedopasowaniu koloru głośników do koloru mebli:/

wczesniej miałem logitechy z-2300 i w sumie byłem zadowolony...

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na sprzęcie audio, ale polecam temat Audio czy tam Głoścniki do Ps3 na forum. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co najbardziej polecacie z bijatyk na 2 osoby???

(na 1 telewizorze)

Podobno Tekken 6 nie jest taki dobry ... (i czy tekken 5 z ps2 jest lepszy od Tekkena 6?)

A Soul Calibur IV jest fajny? Czy jest lepsze coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pss masz demo soul calibur 4 - duzym plusem tej gry jest jej cena :)

tekken 6 - osobiscie mi sie nie spodobal

z bardziej realistycznych bijatyk polecam tobie UFC 2009 - gierka fajna, cena tez :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja juz sie zdecydowalem , finalistami sa Mini Ninjas i inFamous Special Edition? Co fajniejsze?

Edytowane przez BobaFett_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Polecam INFAMOUS jest bardzo fajny i ciekawy moze dlatego ze wybierasz czy chcesz byc dobry czy zły :biggrin:

Edytowane przez danio97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy co lubisz, bo to dwa zupelnie rozne tytuly. ja do infamous bym sie sklanial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz sie zdecydowalem , finalistawmi sa Mini Ninjas i inFamous Special Edition? Co fajniejsze?

W Mini nie grałem, ale od dwóch dni siekam w inFamous i jest dobrze. Fabuła mnie wciągnęła, walki są widowiskowe i te momenty kiedy się stoi na najwyższym budynku podziwiając panoramę, a potem siup i lecimy 100m w dół z przytupem uderzając o ziemię i wywołując falę elektromagnetyczną, która roznosi wszystko w koło! Do tego wybór dobro vs zuo :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi :) Na 85% biore inFamous'a .do mini ninjas sklania mnie podobienstwo do Okami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Wszystkim !!!

To mój pierwszy post na forum, ale przejdźmy do rzeczy. Niedługo kupuje PS3 Slim i chcę dokupić do niej gra. Narazie nie mam zbyt dużo kasy, więc szukam gier raczej tanich. Zastanawiałem się nad Killzone 2 i inFAMOUST. Którą z tych gier poradzilibyście? A może zaproponujecie coś innego. Dodam, że posiadam również Xbox-a więc głównie interesują mnie exclusivy. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Wszystkim !!!

To mój pierwszy post na forum, ale przejdźmy do rzeczy. Niedługo kupuje PS3 Slim i chcę dokupić do niej gra. Narazie nie mam zbyt dużo kasy, więc szukam gier raczej tanich. Zastanawiałem się nad Killzone 2 i inFAMOUST. Którą z tych gier poradzilibyście? A może zaproponujecie coś innego. Dodam, że posiadam również Xbox-a więc głównie interesują mnie exclusivy. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

inFamous mi się nie spodobał więc Ci nie polecę, Killzone 2 jest fajny choć wg mnie ma trudne i bardzo czasochłonne trofea (nie wiem czy to ważne dla Ciebie), na start poleciłbym takie gry jak Uncharted Drake's Fortune, GTA IV, Assassin's Creed, Bioshock. AC i Bioshock może trochę starsze ale za to tanie i naprawdę dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczoraj u kolegi brata grałem w Def Jam Fight For NY na PS2 i jest świetny! Przed chwilą pobrałem i pograłem w demko UFC na plejaku 3. Mam troszkę kasy odłożonej. Doradźcie mi co kupić. UFC czy Def Jam ICON smile.gif. FFNY bardzo fajny ale niestety na PS2 a moja trójka ma 40 GB więc nie odczyta gry ze starszej konsoli :|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Wszystkim !!!

To mój pierwszy post na forum, ale przejdźmy do rzeczy. Niedługo kupuje PS3 Slim i chcę dokupić do niej gra. Narazie nie mam zbyt dużo kasy, więc szukam gier raczej tanich. Zastanawiałem się nad Killzone 2 i inFAMOUST. Którą z tych gier poradzilibyście? A może zaproponujecie coś innego. Dodam, że posiadam również Xbox-a więc głównie interesują mnie exclusivy. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Heavenly Sword może??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siema Wszystkim !!!

To mój pierwszy post na forum, ale przejdźmy do rzeczy. Niedługo kupuje PS3 Slim i chcę dokupić do niej gra. Narazie nie mam zbyt dużo kasy, więc szukam gier raczej tanich. Zastanawiałem się nad Killzone 2 i inFAMOUST. Którą z tych gier poradzilibyście? A może zaproponujecie coś innego. Dodam, że posiadam również Xbox-a więc głównie interesują mnie exclusivy. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Polecam KILLZONE 2 swietna fabula , dobra grafika i sterowanie naprawde przypadla mi do gustu . Fakt trofea nie sa latwe ale sa do zdobycia ale za to przy ich zdobywaniu masz wieksza satysfakcje :) Skoro masz xbox'a to pewnie wiesz ze HALO to najlepsza gra na x'a , a killzone 2 moim zdaniem to najlepszy FPS na ps3 :) Co do inFAMOUSA to nie wiem bo dopiero dzisiaj/jutro go kupuje :) Ale z tego co wiem to tez super exlusive na PS3 ale nie mozna go porownac do Killzone 2 po to w koncu TPS .Kilka innych gier ktore ci polecam to Wipeout HD Fury , Uncharted Drake's Fortune (nie polecam zaczynac dwojki bez przejscia jedynki) , God of War Colletion , Resistance 2 (swietny FPS tak jak Killzone) i Motorstorm 2PR to tyle z ekskluzywnych gier na PS3 w ktore mialem okazje zagrac :)

PS: Osobiscie nie polecam Heavenly Sword ;P

Edytowane przez BobaFett_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ciasteczkowy bierz Def Jam ICON. Jak coś to demo UFC masz na PSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zastanawiam się nad BC2 i Uncharted 2. Podoba mi się multi w BC2 ale słyszałem że w U2 też jest świetne + ten singiel. Stąd dylemat: czekać do 5 marca na BC2 czy brać U2? :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego jakiego typu gry preferujesz.

Ja osobiście poleciłbym Ci Uncharted 2 - pod względem grafiki i fabuły ta gra miażdży. Multiplayer też zresztą jest świetny.

Poza tym U2 kupisz teraz w dość przyzwoitej cenie, na pewno jest to must have dla każdego posiadacza ps3, a BC3 kupisz w innym terminie, np. jak cena trochę spadnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałbym Uncharted 2 ponieważ: grafika o wiele lepsza od BC2, fabułą również miażdży i kupisz ją taniej niż BC2. Za BC2 stoi naprawdę świetny multiplayer. W U2 też jest on bardzo dobry więc definitywnie wybrałbym U2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie ale :

Darksiders vs Dante's Inferno vs Byonetta

Niby podobne ceny wiec mozna wymienic potem szybciorkiem ale od czego zaczac:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli tylko te gry to Bayonetta najlepsza, chociaz moglbys poczekac na God Of War 3 jeszcze kilka tygodni a napewno sie niezawiedziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh a ja jakos b sceptycznie do niej podchodzę:-) najchetniej bym darka wziął ale narazie pomecze to co mam i poczekamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam taki problemik i nie wiem co wybrać PS3 Fat czy Slim?

Proszę o odpowiedź i napisanie dlaczego akurat ta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×