Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

lepiej zapłacić 50 zł więcej i kupić fife 10, lepsza smile.gif I nowsze składy, poza tym w 09 nie da sie zrobic platyny, jezeli Cię to interesuje smile.gif

Da się zrobić platynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie warto wybrać fife 09 ?

nie, kupuj fifa 10 :] na allegro kolo 90zł stoi wiec nie jest to taki wielki wydatek a satysfakcja z gry (szczególnie ze znajomymi) gwarantowana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się zrobić platynę.

Niby jak zrobisz trophy z ligą interaktywną? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie o to mi chodziło czy lepiej dołożyc do dziesiątki , pytam bo gdyby nie było dużej różnicv to 09 tańszym kosztem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu poczekałabym na 10 ;)

Czym różni się wersja Platinum od zwykłej??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu poczekałabym na 10 ;)

Czym różni się wersja Platinum od zwykłej??

Szare pudelko i wszystkie dodatki na plytce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted (Platinium) opłaca się kupić za 56zł z przesyłką (stan idealny)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze sie oplaca cena warta tej wysmienitej gry oczywiscie proponuje zaraz pozniej zaczac zagrywac w druga czesc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram zdanie kolegi z góry.. tytuł wart takich pieniedzy a nawet większych .. no oczywiście bez przesady .. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAG ponoć potrafi dostarczyć wiele radości i frajdy jeżeli znajdzie się odpowiedni prowadzący. Co do BC2 to jest to dobra solidna strzelanina nastawiona bardziej na taktykę niż na fragowanie tak jak jest to w MW2. GOW to kultowa pozycja na PS i jeżeli na poprzednich generacjach w to nie grałeś myślę, iż będzie to trafny wybór - no i masz 2 gry a nie jedną :D - tyle że nie pociupiesz w multi jako jedyny z wymienionych tytułów.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zastanawiam się pomiędzy Dante Inferno, a Heavy Rain. Dante mnie kusi, ponieważ skończyłem GoW3 i mam ochotę na kolejnego slashera. Natomiast Heavy Rain wydaje mi się dość ciekawy. Co polecicie?

stiepan87.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zastanawiam się pomiędzy Dante Inferno, a Heavy Rain. Dante mnie kusi, ponieważ skończyłem GoW3 i mam ochotę na kolejnego slashera. Natomiast Heavy Rain wydaje mi się dość ciekawy. Co polecicie?

Jeżeli nie grałeś w poprzednie części GoW to polecam Ci God of War Collection. Jak grałeś i masz dość to lepiej zainteresuj się Darksiders - szpil o wiele lepszy niż Dante. Heavy Rain też warto zaliczyć.

Edytowane przez look4z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zastanawiam się pomiędzy Dante Inferno, a Heavy Rain. Dante mnie kusi, ponieważ skończyłem GoW3 i mam ochotę na kolejnego slashera. Natomiast Heavy Rain wydaje mi się dość ciekawy. Co polecicie?

Ja bym brał Dantego i się nie zastanawiał, Heavy Rain to gra nie dla wszystkich i trafia tylko do niektórych. Poza tym wcale nie jest taka dobra jak krzyczeli przed premierą, ot to gra na 8, podobnie z DI. Na pewno gorszy od GoW'a 3 ale też się przy nim przyjemnie odprężysz przez kilka godzin.

a z tym GoW collection to nie wiem. Ja zacząłem od niego i w sumie obie gry były dla mnie słabe i nudziłem się jak bóg wie kto. A przy trójce było sto razy więcej zabawy i lepszych widoków :)

Edytowane przez vikor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał Dantego i się nie zastanawiał, Heavy Rain to gra nie dla wszystkich i trafia tylko do niektórych. Poza tym wcale nie jest taka dobra jak krzyczeli przed premierą, ot to gra na 8, podobnie z DI. Na pewno gorszy od GoW'a 3 ale też się przy nim przyjemnie odprężysz przez kilka godzin.

a z tym GoW collection to nie wiem. Ja zacząłem od niego i w sumie obie gry były dla mnie słabe i nudziłem się jak bóg wie kto. A przy trójce było sto razy więcej zabawy i lepszych widoków :)

Tylko i wyłącznie Heavy Rain. Niesamowita historia i przygoda!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zastanawiam się pomiędzy Dante Inferno, a Heavy Rain. Dante mnie kusi, ponieważ skończyłem GoW3 i mam ochotę na kolejnego slashera. Natomiast Heavy Rain wydaje mi się dość ciekawy. Co polecicie?

stiepan87.png

Heavy Rain jest epicka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby jak zrobisz trophy z ligą interaktywną? tongue.gif

Ta, jak zawsze. Sugerowałem się trophycardami i zapomniałem o multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obydwu tych gier nie powinno się porównywać. Obydwie są epickie, każda na swój sposób. Osobiśie nie wybierałbym pod tym kątem...

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do HR i DI. Jeśli zależy ci na tym by przeżyć interaktywny film to łykaj HR, jeśli wolisz pokroić przeciwników kosą łykaj DI. Ja na twoim miejscu zainwestowałbym w GoW3.

PS. Mam na sprzedaż HR jeśli się namyślisz;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko. Resonance of Fate, GoW III - mam kasę tylko na 1 tytuł. Ostatnio mam ogromną chęć na japońskie klimaty, ale nie wiem czy mam dla nich rezygnować z Kratosa. ;p

Edytowane przez Lex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko. Resonance of Fate, GoW III - mam kasę tylko na 1 tytuł. Ostatnio mam ogromną chęć na japońskie klimaty, ale nie wiem czy mam dla nich rezygnować z Kratosa. ;p

Zdecydowanie Gow3. Miałem okazję zagrać w RoF na X0 i gierka jest dobra ale z GoW3 nie ma co porównywać. GoW3 to must have i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko. Resonance of Fate, GoW III - mam kasę tylko na 1 tytuł. Ostatnio mam ogromną chęć na japońskie klimaty, ale nie wiem czy mam dla nich rezygnować z Kratosa. ;p

Kratos, Kratos i jeszcze raz Kratos. GOW III na 100% (jak dla mnie jedyny prawdziwy must have, który jest na liście do przejścia zaraz po DA:P). Pozostałe dwie to nie moje klimaty, więc nic nie mówię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×