Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem na co się zdecydować:

Bayonetta vs. Assasin's Creed 2 vs. Final Fantasy XIII

... lub coś innego z damskim pierwiastkiem (lubię Heavenly Sword i LBP), co polecacie?

Bayonetta.

Klimatyczna i z humorem. Główną bohaterką jest kobieta, więc jest i "damski pierwiastek".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na co się zdecydować:

Bayonetta vs. Assasin's Creed 2 vs. Final Fantasy XIII

... lub coś innego z damskim pierwiastkiem (lubię Heavenly Sword i LBP), co polecacie?

AC2 ofc. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na co się zdecydować:

Bayonetta vs. Assasin's Creed 2 vs. Final Fantasy XIII

... lub coś innego z damskim pierwiastkiem (lubię Heavenly Sword i LBP), co polecacie?

Także polecam ACII, świetna historia. Naprawdę warte zagrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem już w inFamous oraz Uncharted 2 na moim PS3, teraz chciałbym wybrać kolejną grę, tylko nie wiem niestety jaką... Jaką byście mogli mi polecić? Najlepiej żeby to nie była typowa strzelanina, bo strzelania mam już dosć ^^ Jakieś propozycje? Narazie myślałem nad Batmanem, ale czekam jeszcze na wasze odpowiedzi ;)

Może być też jakaś na multi, myślałem nad LBP, warto kupić jedynke czy zaczekać na dwójkę? ;P

Edytowane przez c0lin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grałem już w inFamous oraz Uncharted 2 na moim PS3, teraz chciałbym wybrać kolejną grę, tylko nie wiem niestety jaką... Jaką byście mogli mi polecić? Najlepiej żeby to nie była typowa strzelanina, bo strzelania mam już dosć ^^ Jakieś propozycje? Narazie myślałem nad Batmanem, ale czekam jeszcze na wasze odpowiedzi wink.gif

Może być też jakaś na multi, myślałem nad LBP, warto kupić jedynke czy zaczekać na dwójkę? ;P

Jak grałeś w Uncharted 2 to kup Uncharted 1. Ma lepszą fabuę, a ogółem jest taki sam jak Uncharted 2 :P Zdecydowanie polecam także Red Dead Redemption, najlepsza gra ze wszystkich w jakie na razie grałem na PS3. Jednak jeśli mas dosyć strzelania to polecam Heavy Rain. Ma genialny klimat i fabułę, a strzelania tam nie ma w ogóle.

Co do LBP to czekaj na 2 :)

Pozdrawiam.

Edytowane przez PanPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zastanawiam sie nad kupnem pierwszej czesci Assassin`s Creed. Nigdy nie miałem styczności z tą serią i czy opłaca się zaczynać od jedyki czy od razu brać 2 część? Jedynka jest za śmieszną cenę na PSN stąd moje pytanie....

dzięki za pomoc

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zastanawiam sie nad kupnem pierwszej czesci Assassin`s Creed. Nigdy nie miałem styczności z tą serią i czy opłaca się zaczynać od jedyki czy od razu brać 2 część? Jedynka jest za śmieszną cenę na PSN stąd moje pytanie....

dzięki za pomoc

pzdr

Kupuj drugą część. Jedynka jest po prostu nudna. Dołóż później więcej kasy i kup 3 część (jak kto woli 2,5)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo tego, co kolega napisał wyżej ,nie powinieneś się zawieść na jedynce AC, jeśli się zdecydujesz. Jak dla mnie jest piękna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś może w ModNation Racers ? Zagrałem w demko i całkiem przypadło mi do gustu, edytor tworzenia postaci i gokartów wygląda dość sympatycznie. Pamiętam, że za młodu lubiłem tego typu wyścigi, np Crash Nitro Kart, czy Toy Story Racer. Grę dostać można za około 5 dyszek z wysyłką, więc kusi. Rozważam jeszcze zakup Burnout Paradise, można go kupić po podobnej cenie. Czy gry oferują tryb kariery i jakieś inne sensowne tryby ? Powiem, że Burnouta też dobrze wspominam z czasów PS2 thumbsup.gif

Poza tym mam jeszcze jedno pytanko : Sprawdzał ktoś gry Disneya z PSN ? Pamiętam, że bardzo lubiłem zagrywać właśnie we wspomniane wcześniej gokarty z Toy Story, czy Herkulesa i nie powiem, że gry kuszą, szczególnie ten Herkules.

Edytowane przez jakubex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo tego, co kolega napisał wyżej ,nie powinieneś się zawieść na jedynce AC, jeśli się zdecydujesz. Jak dla mnie jest piękna ;)

dzieki prosze o kolejne opinie...

wole zaczac od jedynki jesli moge ja miec za mniej niz 20 pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro grę możesz mieć za mniej niż 20zł, jak napisałeś, to nad czym jeszcze się zastanawiasz ?

Wiadomo, że seria znana jest nie bez powodu, crapa za te dwie dyszki na pewno nie dostaniesz thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro grę możesz mieć za mniej niż 20zł, jak napisałeś, to nad czym jeszcze się zastanawiasz ?

Wiadomo, że seria znana jest nie bez powodu, crapa za te dwie dyszki na pewno nie dostaniesz thumbsup.gif

ale tak jak ktos wczesniej napisal gra moze buc nudnawa...

ale masz racje za 20 biore na pewno! brakuje nam jeden do zakupu i bierzemy! ale do wieczora na pewno sie znajdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez całą grę robisz to samo, dlatego każdy mówi, ze jest nudna. Ale jak się wciągniesz w klimat, to może się podobać. Nie wolno do tej gry podchodzić tak, że "aaa, gra to będzie sama nuda, ale kupie bo jest tanio" bo wtedy się zawiedziesz. Zresztą w jedynce jest wątek Desmonda, który lepiej jak byś poznał przed rozpoczęciem dwójki, jeśli oczywiście zależy Ci na fabule :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez całą grę robisz to samo, dlatego każdy mówi, ze jest nudna. Ale jak się wciągniesz w klimat, to może się podobać. Nie wolno do tej gry podchodzić tak, że "aaa, gra to będzie sama nuda, ale kupie bo jest tanio" bo wtedy się zawiedziesz. Zresztą w jedynce jest wątek Desmonda, który lepiej jak byś poznał przed rozpoczęciem dwójki, jeśli oczywiście zależy Ci na fabule :)

zalezy!!

i tak juz kupuje:) dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób już pytało o AC, jak dla mnie jedynki nie trzeba znać żeby się odnaleść w dwójce ;) Mnie się jedynka na PC nie podobała, na PS3 pewnie jest podobnie, dlatego polecam Ci dwójkę ;)

A co do ACB, warto kupić? Za 150zł można wziąść, to musiałbym dać 80zł żeby za inFamous wymienić... Na ile starczy? Bo inFamous i Uncharted to 3 dni grania, może troche więcej w inFamous ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób już pytało o AC, jak dla mnie jedynki nie trzeba znać żeby się odnaleść w dwójce ;) Mnie się jedynka na PC nie podobała, na PS3 pewnie jest podobnie, dlatego polecam Ci dwójkę ;)

No to mamy przeciwne zdania. Dla mnie najważniejsza jest sytuacja, przygoda Desmond'a a że wszystko zaczyna się w Assassin's Creed to warto. Może jest trochę monotonie ale jest bardzo fajnie klimatycznie, świetna grafika, miejsca które odwiedzimy czy soundtrack'i.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś może w ModNation Racers ? Zagrałem w demko i całkiem przypadło mi do gustu, edytor tworzenia postaci i gokartów wygląda dość sympatycznie. Pamiętam, że za młodu lubiłem tego typu wyścigi, np Crash Nitro Kart, czy Toy Story Racer. Grę dostać można za około 5 dyszek z wysyłką, więc kusi. Rozważam jeszcze zakup Burnout Paradise, można go kupić po podobnej cenie. Czy gry oferują tryb kariery i jakieś inne sensowne tryby ? Powiem, że Burnouta też dobrze wspominam z czasów PS2 thumbsup.gif

Poza tym mam jeszcze jedno pytanko : Sprawdzał ktoś gry Disneya z PSN ? Pamiętam, że bardzo lubiłem zagrywać właśnie we wspomniane wcześniej gokarty z Toy Story, czy Herkulesa i nie powiem, że gry kuszą, szczególnie ten Herkules.

Niedawno wymieniłem się MNR i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. To naprawdę świetna zabawa. Jeśli grałeś kiedyś w Mario Kart i Ci się podobało MNR na pewno przypadnie Ci do gustu. Jest tryb kariery, dosyć wymagający, ale najmocniejszą stroną tego tytułu jest split-screen i gra online. Pamiętaj, tylko że to arcade i wyścigi akcji. Dostępne są też szerokie możliwości tworzenia własnych kierowców, kartów i torów. Masa udostępnianych materiałów w sieci. Podsumowując znakomite połączenie Little Big Planet i Mario Kart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do ACB, warto kupić? Za 150zł można wziąść, to musiałbym dać 80zł żeby za inFamous wymienić... Na ile starczy? Bo inFamous i Uncharted to 3 dni grania, może troche więcej w inFamous ;P

Ponawiam pytanie ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grabeq, wielkie dzięki za odpowiedź, skoro tak polecasz to chyba sobie zakupię thumbsup.gif Do tego jeszcze Joe Danger z PSN, którego demo mnie dość mocno wciągnęło i będzie jazda.

PrzemaSek44, mnie osobiście bardziej do gustu przypadł Batman, gra jest po prostu świetna. Ma niesamowity klimat, jest mnóstwo smaczków i świetnych rozwiązań w samej rozgrywce. Sam już nie mogę doczekać się kolejnej odsłony przygód naszego Nietoperza thumbsup.gif No i co dla mnie jest ważne - w czasie gry Batman nie gubi klatek, co w AC II zdarza się dość często. Mnie np to bardzo przeszkadza, niektórzy w ogóle tego nie zauważają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko, czy opłaca mi się wymienić Oblivion IV (zbędny mi jest) za Race Driver Grid ? - byłaby to moja pierwsza samochodówka na PS3, gry z tego gatunku z jakimi miałem do czynienia to kilka NFS, Burnout, dawno temu Colin 2 - czy znajdę w ww grze coś ciekawego ?I czy ta gierka obsługuje trofea ?

EDIT,

dzięki NFL - repek poleciał, jak ktoś jeszcze jest chętny się podzielić opinią to zapraszam :)

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuję jakiejś gry podobnej do serii "Gothic". Znacie jakiś tytuły godne polecenia podobne do Gothica tylko na PS3??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko, czy opłaca mi się wymienić Oblivion IV (zbędny mi jest) za Race Driver Grid ? - byłaby to moja pierwsza samochodówka na PS3, gry z tego gatunku z jakimi miałem do czynienia to kilka NFS, Burnout, dawno temu Colin 2 - czy znajdę w ww grze coś ciekawego ?I czy ta gierka obsługuje trofea ?

Grid jest genialny. Skonczylem na xboxie i moge polecic z czystym sumieniem :thumbsup:

Witam poszukuję jakiejś gry podobnej do serii "Gothic". Znacie jakiś tytuły godne polecenia podobne do Gothica tylko na PS3??

Jedynie Two Worlds 2 ale strzez sie bugow. Zadnych exow podobnych nie ma

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×