Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Którą grę wybrać do multiplayera?

-bordelands

- cod black ops

-mag

-red dead redemption

która jest najlepsza i z jakiego powodu? Kupił bym wszystkie ale kasy mam tylko na jedną.

Również polecam CoDa, wspaniały single, i jeszcze lepsze multi ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynają się zaraz ferie i zamierzałem sobie kupić nową grę, którą polecacie : Dragon Age 1, Red Dead Redemption czy GoW Collection?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

RDR jeżeli lubisz klimat dzikiego zachodu, osobiście grałem chwilę w multi.

Jeżeli lubisz RPG'i to Dragon Age jest czymś w rodzaju must have, lecz polecam Ci ją raczej na kompa.

GoW, ja osobiście do gry musiałem się przekonać, powiem, że squel z PSP wciągnął mnie bardziej niż GoW na PS3, może mam takie odczucia, ponieważ na PS3 grałem tylko w Demo.

Ja polecałbym Ci Dragon Age.

Edytowane przez Even

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynają się zaraz ferie i zamierzałem sobie kupić nową grę, którą polecacie : Dragon Age 1, Red Dead Redemption czy GoW Collection?

Hmm, ciężki wybór.. GOW Collection polecam ze względu na fabułę, aczkolwiek brałbym odrazu całą trylogie, świetna historia boga wojny, Red Dead Redemption też jest niezłe, klimaty dzikiego zachodu, takie GTA na dzikim zachodzie, niestety w Dragon Age nie grałem, nie moje klimaty :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynają się zaraz ferie i zamierzałem sobie kupić nową grę, którą polecacie : Dragon Age 1, Red Dead Redemption czy GoW Collection?

Według mnie GOW Collection. Sam niedawno pobrałem z pss, gra jest niesamowita. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei polece dwie pozostale gry. a to dlatego ze gow'a mozna przejsc w dwa wieczory (co nie zmienia faktu, ze gra jest bardzo dobra), a pozostale dwa tytuly starcza na zdecydowanie wiecej. wiec jak lubisz rpg to bierz DA, a jak dziki zachod to RDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei polece dwie pozostale gry. a to dlatego ze gow'a mozna przejsc w dwa wieczory (co nie zmienia faktu, ze gra jest bardzo dobra), a pozostale dwa tytuly starcza na zdecydowanie wiecej. wiec jak lubisz rpg to bierz DA, a jak dziki zachod to RDR

Przejść można w dwa wieczory, ale wbić wszystkie challenge, zdobyć platynę zarówno w 1 jak i w 2, to już trochę zajmie, a i tak szybko się nie znudzi. thumbsup.gif

Nie to co Uncharted 2, po pierwszym przejściu miałem już dość tej gry, może za 2-3 tygodnie do niej wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupować nowe czy używane BC2, dużo tracę jakbym kupił używane?

A co tu można stracic? Jedynie jak kupisz na necie... bo nie ma pewnosci ze jest w dobrym stanie.

A tak to oszczedzisz kase ; p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kształtują się ceny taniej kupić nówkę niż używkę i dokupywać VIP Code na PSN Store.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy chyba czytać ze zrozumieniem nie umieją....

Umiem, tyko żądna z wymienionych nie ma według Mnie tak dobrego multiplayer jak Battlefield: Bad Company 2. Szczególnie zabugowane COD BO żal.

Z tond Moja odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test Drive Unlimited 2 vs. Call of Duty Black OPS

help :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test Drive Unlimited 2 vs. Call of Duty Black OPS

help :unsure:

Black Opsy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Ops. TDU2 okazał się grą mocno przeciętną, przynajmniej z recenzji- oceny w okolicach 7,5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry, z długą i porządną fabułą(nie taką, dla dzieciaków, tylko prawdziwych twardzieli :P) New Vegas będzie dobre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry, z długą i porządną fabułą(nie taką, dla dzieciaków, tylko prawdziwych twardzieli :P) New Vegas będzie dobre?

Mam na razie 27h gry w New Vegas i fabularnie jest baardzo dobrze. Ciezki klimat czuc od poczatku. Tylko czeste zwiechy gry wkurzaja okropnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test Drive Unlimited 2 vs. Call of Duty Black OPS

help :unsure:

A ja tam słyszałem że CoD:BO strasznie daje ciała a TDU2 to naprawdę przyjemna gierka, fajne autka, otoczke simsową daje się znieść a może być i na +, zależy jak na to patrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test Drive Unlimited 2 vs. Call of Duty Black OPS

help :unsure:

Bierz śmiało TDU2. Gra fajna i starczy spokojnie na wiele godzin. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam na razie 27h gry w New Vegas i fabularnie jest baardzo dobrze. Ciezki klimat czuc od poczatku. Tylko czeste zwiechy gry wkurzaja okropnie

No to raczej wezmę. Dzięki. Oby tylko te zwiechy naprawili patchem, najwyżej będzie trzeba zapisywać często.

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to raczej wezmę. Dzięki. Oby tylko te zwiechy naprawili patchem, najwyżej będzie trzeba zapisywać często.

Wyszly juz 3 patche i zaden nie naprawil zwiech. Ja juz zaliczylem z 8-9 ale gram dalej bo warto zwiedzac pustkowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test Drive Unlimited 2 vs. Call of Duty Black OPS

help :unsure:

TDU2 definitywnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Prosze o pomoc w wyborze "golfa" oczywiście z obsługą move.

TIGER WOODS PGA TOUR 11 czy John Daly's ProStroke Golf ?

Obydwie wyszły w przybliżonym terminie, graficznie podobnie, nie wiem jak grywalność...

Obejrzałem chyba wszystkie możliwe filmiki na Youtube i nadal nie wiem...

Może ktoś ma, grał, pomoże w wyborze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam

Prosze o pomoc w wyborze "golfa" oczywiście z obsługą move.

TIGER WOODS PGA TOUR 11 czy John Daly's ProStroke Golf ?

Obydwie wyszły w przybliżonym terminie, graficznie podobnie, nie wiem jak grywalność...

Obejrzałem chyba wszystkie możliwe filmiki na Youtube i nadal nie wiem...

Może ktoś ma, grał, pomoże w wyborze ?

TIGER WOODS PGA TOUR 11 zdecydowanie :thumbsup:

ps. biorę TDU 2 jednak

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. A mianowicie, czy mógłby mi ktoś polecić gry tego typu jak Mafia 2, Gta 4, Uncharted? Chodzi mi o chodzenie postacią zza pleców, chowanie się za filarami itd - dobra fabuła itd. Najmilej jeśli ukazała się wersji Polskiej. W nowego Bonda, też grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×