Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Również będę miał problem Wipeout czy Ratchet?

Prawdę mówiąc nie jestem fanem wyścigów w żadnej formie (jedynie kiedyś podobało mi się Gran Turismo na PSX i Forza 2 na X360 - symulatory), ale też nie wiem czego spodziewać się po Ratchet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Dead Nation naprawde świetna gra. Masowa wyżynka zomiaków daje mase frajdy.

Pytanko ode mnie czy Dragon Age 2 w jakimś stopniu zastąpi mi Wieśka? ; d Mam ochote na jakiegoś rpga, ale mój lapek mnie wyśmieje jak mu pokaże pudełko po grze nowszej niż z 09 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Wiedźmina, to skoro z nowymi grami problem, to bierz jedynkę.

A Dragon Age 2 jest zupełnie inny, więc czy zastąpi?! Ciężko powiedzieć.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwszy i nie ostatni powielę pytanie kolegów, odnośnie darmowych gierek jakie maja być niebawem na PS Store, zastanawiam się co polecacie, jestem "świerzakiem" póki co przeszedłem Uncharted 1 & 2, Assasina 2, teraz męczę RDR, nie mam pojęcia co wybrać, więc jestem otwarty na wasze sugestie:

  • LittleBigPlanet (grałem w demko dwójki, i nie do końca spodobała mi się, może przez to że demo, a może że nie do końca rozumiem cel tej gry biggrin.gif)
  • Wipeout HD/Fury (To odpada, kompletnie mi się nie podoba)
  • Ratchet and Clank: Quest for Booty (po prostu warto ?? )
  • Dead Nation ( spoglądałem na gameplay, chyba ciekawe )
  • InFamous ( tak samo jak powyżej )

W nic z tego nie pykałem, więc proszę o opinie co warto, a co odpuścić . Jeszcze jedna sprawa ktoś może w najprostszy sposób wyjaśnić co daje 30 dni Free w PS Plus? Dzięki za rady i porady. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem,szukam jakiegoś dobrego JRPGa na czarnulkę.Grało się na PS2 czy też PSP,PS1 ale na PS3 nic wyszukać nie potrafię.Od jakiegoś miesiąca mam parcie na tego typu grę,mile widziane z cukierkowatą szatą graficzną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uciąłem

Więc tak jeśli LBP2 Demo Ci nie przypadło to raczej LBP Ci nie przypadnie bo co ważne, LBP2 daje więcej możliwośc w edytorze i tyle. Cel jest prosty zabawa ale nie wszystkich to racuję, ten sposób spędzania czasu. InFamous'a posiadam i z jednej strony nie dostaniesz takiej gry drugiej ale szału według mnie osobiście jakoś nie ma. Są moce, jest bohater który będzie albo bad boy albo angel, jest fabuła i tyle ;) Bez szaleństw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem,szukam jakiegoś dobrego JRPGa na czarnulkę.Grało się na PS2 czy też PSP,PS1 ale na PS3 nic wyszukać nie potrafię.Od jakiegoś miesiąca mam parcie na tego typu grę,mile widziane z cukierkowatą szatą graficzną.

Jest świetna gra, która idealnie pasuje do Twojego opisu - Eternal Sonata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest świetna gra, która idealnie pasuje do Twojego opisu - Eternal Sonata.

Bardzo dobry typ, gierka bardzo przyjemna i nawet polski akcent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może na ile h starcza?Z wideo i obrazków podoba mi się,więc pewnie zakupie.Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmn... dziwne pytanie i raczej trudne do odpowiedzi .....

Demon's souls ...czy..... Dungeon hunters alliance?

Plusy DS - trudna, długa i klimatyczna

Plusy DHa - tryb dla 1-4 graczy na 1 konsoli , wciągająca, klimatyczna

ponawiam swoje pytanko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam swoje pytanko :)

Demon's Souls. Bez watpienia to bedzie lepsze wybor. A i satysfakcja wieksza jak ukonczysz:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wrócę do tematu: Nie grałem osobiście w żadną grę które SONY proponuje do pobrania:

LittleBigPlanet - boje się, że mi się nie spodoba - mam duży dystans do tej gry nie wiem czemu

InFamous - widziałem tylko na youtube - nie wiem czemu jakoś mnie nie powaliło

Wipeout HD/Fury - tu mam problem bo kurna może być fajne

Ratchet and Clank: Quest for Booty - w ogóle nie biorę pod uwagę

Dead Nation - wydaje się ciekawe - jednak jeśli non stop sie tak samo chodzi i rozwala zombiaki to będzie nudne - czy tu są trofea?

no i kurde nie wiem :(

pomocy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wrócę do tematu: Nie grałem osobiście w żadną grę które SONY proponuje do pobrania:

LittleBigPlanet - boje się, że mi się nie spodoba - mam duży dystans do tej gry nie wiem czemu

InFamous - widziałem tylko na youtube - nie wiem czemu jakoś mnie nie powaliło

Wipeout HD/Fury - tu mam problem bo kurna może być fajne

Ratchet and Clank: Quest for Booty - w ogóle nie biorę pod uwagę

Dead Nation - wydaje się ciekawe - jednak jeśli non stop sie tak samo chodzi i rozwala zombiaki to będzie nudne - czy tu są trofea?

no i kurde nie wiem :(

pomocy :)

Tylko w Ratchet and Clank nie ma trofeow, w rescie co wymieniles sa. Dead Nation ma nawet platyne mimo, ze jest gra z dystrybucji cyfrowej tylko i wylacznie.

Wszystkie te gry sa dosyc stare, Dead Nation w sumie najnowsze. Mi osobiscie nie podeszlo ani infamous ani littlebig. Jedynie Dead Nation mi sie podobalo, ale gierke mam, takze bez sensu brac druga sztuke:P

Ja wezme infamous i littlebigplanet, ale tylko ze wzgledu na podniesienie wartosci konsoli w przypadku sprzedazy konsoli kiedys tam.... Sa to w sumie najdrozsze gierki na PSN i szkoda by bylo niczego nie wybrac skoro daja za darmo:P Ale grac w nie nie bede.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ucięte

Postaram się Ci w myślnikach tak przejrzyście pomóc :P

LBP - Hmmm, to jest taka gra która albo przypadnie Ci do gustu albo nie. Ona jest raczej taka wiesz, dla relaksu, bez spinania się, masz swojego jakby avatara i nim chodzisz po planszach łapiesz i customizujesz swoją postać ;)

InFamous - Posiadam i z jednej strony nie dostaniesz takiej gry drugiej ale szału według mnie osobiście jakoś nie ma. Są moce, jest bohater który będzie albo bad boy albo angel, jest fabuła i to właściwie tyle.

Wipeout HD/Fury - Jak lubisz arcade z mega szybkim wyścigami to trafiłeś idealnie, tak po skrócie :P

Ratchet and Clank: Quest for Boot - n/c

Dead Nation - n/c ( niestety, przy tej kwestii Ci nie pomogę) aczkolwiek jeśli chodzi o moje zdanie to właśnie na tą gre się zdecyduje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a czy demka któryś z tych gier można pobrać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie, to ja też dorzucę swoje trzy grosze.

LBP - grałem tylko w demo LBP2 i ciężko mi to ocenić, bardzo dziwne mam odczucia, ludek, którym się gra jest niesamowicie

zabawnym stworkiem i naśmiałem się jak rzadko biegając po planszach. Ale czy bym chciał tą grę, właśnie nie jestem pewny.

InFamous - tą grę posiadam, bardzo klimatyczna i dobra gra, ale nie wiem dlaczego znudziła mi się dość szybko, nawet nie

zdążyłem zrobić platyny i cały czas czekam na wenę, aby to zrobić.

Wipeout HD/Fury - nie posiadam, ale wspominam setki godzin, jakie spędziłem przy starym dobrym Wipeout na PSX. Zassam,

gdy tylko odpalą PSS.

Ratchet and Clank: Quest for Boot - grałem w demo nowego R&C i muszę przyznać, że przyjemna platformówka, ale jakoś nie

zachwyciła mnie zbytnio. Wydaje się taka na jedno przejście, dodatkowo szybkie, a tego nie lubię.

Dead Nation - to był mój pierwszy zakup ze sklepu cyfrowego i muszę przyznać, że gra jest na prawdę dobra i wciąga na wiele

godzin. Dodatkowo zdobycie samemu platyny, również jest miłe. Gra z kimś obok, czy przez internet, to kolejne jej atuty.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a czy demka któryś z tych gier można pobrać ?

Infamous, LBP... Te można pobrać napewno. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że dema infamousa i lbp spowodują że ci się te gry nie spodobają. Nie wiem jak z lbp, ale infamous nabiera rumiencow dopiero w pelnej wersji, demko mnie zachwycilo a juz full wersja sprawiła mi przyjemną niespodziankę. Jak lubisz sandboxy to nie bedziesz zawiedziony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się brać grę Dragon Age orgins Ultimate edycja z allegro za około 110zł z przesyłką .... niby nówka, czy z zavvi za ... 24,85Ł co w zasadzie daje też coś około 112zł .....

Czy lepiej zwykły Dragon Age orgins podstawka sama za 40 zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się brać grę Dragon Age orgins Ultimate edycja z allegro za około 110zł z przesyłką .... niby nówka, czy z zavvi za ... 24,85Ł co w zasadzie daje też coś około 112zł .....

Czy lepiej zwykły Dragon Age orgins podstawka sama za 40 zł ?

A czy kody są nieruszone w ultimate - z tego co pamiętam były ograniczenia czasowe (ale mogę się mylić)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy kody są nieruszone w ultimate - z tego co pamiętam były ograniczenia czasowe (ale mogę się mylić)

Teraz to mnie wystraszyłeś ...... wydawało mi się że wszystko jest wpakowane na płytę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RDR, AC:B czy czekać na InFamous 2? RDR i AC:B przeszedłem kiedyś single na x'ie, ale teraz naszła mnie ochota pobawić się w łapanie pucharków i pogranie trochę w multi, jako, że jeszcze nie grałem. InFamous jeszcze nigdy nie widziałem, ale zamierzam się zaopatrzyć w 1 gdy tylko pss ruszy. Co polecacie? Zastanawiałem się wogle nad pozbieraniem kolekcji AC, puki pierwsza cześć jest jeszcze do kupienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×