Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

no myślę że nikt nie będzie miał do Ciebie pretensji o ok 70zł skoro czytałem wiele opinii w których było napisane że zabawa jest przednia;)

więc spokojnie biorę to na swoją odpowiedzialność;)

Edytowane przez mateusz5631

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no myślę że nikt nie będzie miał do Ciebie pretensji o ok 70zł skoro czytałem wiele opinii w których było napisane że zabawa jest przednia;)

więc spokojnie biorę to na swoją odpowiedzialność;)

Poprosze priva z recenzja wlasna po przejsciu :P w ogole Tomo,mamy na ps3 cos podobnego jeszcze do R&C? Od ktorego zaczac jakbym faktycznie go dorwal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to teraz ja zadam pytanie :D

Zaczne od tego jakie mam gry :

Medal of Honor, Fifa 11, NFS : HP, BF:BC2 , FNR4, CoD WaW,U2,GTA IV.

W weekend wybieram się po RDR i myśle nad czymś dodatkowym ? Najbardziej ciekawił by mnie jakiś FPS :) (od razu mówie nie chce killzone)Nie lubie gier gdzie są jakieś nie wiadomo jakie stworki, kosmici itd. Z tych wszystkich moich gier najbardziej podobał mi się Medal of Honor i BF:BC2 .

Co byście mi polecili ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na półce widnieją tylko 2 starsze części Ratcheta, aczkolwiek muszę przyznać, że spędziłem przy nich jakieś miłe 30 godzin gry ;)

Tools of Destruction przeszedłem z 2-3 razy nawet.

Czy B:BC2 posiada multi na splitscreenie? Bo w komisie za 50zł widzę, a kase mam. COD'y mi się o wiele bardziej podobają, Battlefield Bad Company Demo mnie wcale nie jara. Nie lubię jakoś tego klimatu... Ale z bratem byłoby można pograć ;s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy B:BC2 posiada multi na splitscreenie?

Nie posiada. Z taką funkcją spotkałem się tylko w Black Ops.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... mamy na ps3 cos podobnego jeszcze do R&C? Od ktorego zaczac jakbym faktycznie go dorwal?

Na pewno jest pełno gier ale obecnie nic mi nie przychodzi do głowy :( R&C tworzą razem spójną całość jednak w każdej części masz wprowadzenie, historyjkę i wytłumaczenia do nawiązań z poprzedników. Od siebie polecam ostatnią odsłonę (Crack in Time), naprawdę dobrze się przy niej bawiłem. Quest For Booty jest ciut za krótki, zanim się rozkręcisz to gra się zakończy. Co do Tools Of Destruction to nie mam zdania, jest równie dobra i równie śmieszna jak pozostałe :)

Powodzenia ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to ja mam dylemat. AC:B Czy MK? Jestem wielkim fanem serii, ale również naoglądałem się mnóstwo filmików na necie z MK i się trochę nakręciłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz MK. AC : B jest troche krótkie, i staje się nudne po jakimś czasie, a multi jest takie sobie. I ( w moim przypadku) nie chce się wracać do tej gry. Natomiast MK wciąga i to jak. Zdecydowanie najlepszy (imo) MK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to teraz ja zadam pytanie :D

Zaczne od tego jakie mam gry :

Medal of Honor, Fifa 11, NFS : HP, BF:BC2 , FNR4, CoD WaW,U2,GTA IV.

W weekend wybieram się po RDR i myśle nad czymś dodatkowym ? Najbardziej ciekawił by mnie jakiś FPS :) (od razu mówie nie chce killzone)Nie lubie gier gdzie są jakieś nie wiadomo jakie stworki, kosmici itd. Z tych wszystkich moich gier najbardziej podobał mi się Medal of Honor i BF:BC2 .

Co byście mi polecili ?

Ja polecę Ci Call of Duty:Black Ops.tu masz multi,a

kawałek kampanii.thumbsup.gif
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dylemat :D Tomb Raider Trilogy czy Prince of Persia Trilogy? :D

mam TR Trylogy, jedno co mogę powiedzieć to to, że są do zdobycia dwie dość łatwe platynki TRU i TRL - zwłaszcza Legenda gdzie działają kody po pierwszym przejściu, gorzej z TR A - tu już hardcore - czasówki wymaksowane tak że nawet jednego błędu nie można zrobić, a niektóre z nich to 30 minut bezbłędnego, pamięciowego biegu połączonego z walką, kody działaja dopiero po przejściu właśnie czasówek - haha :biggrin: osobiście polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja do cod ' ów jestem troche zniesmaczony po tym, jak zanudził mnie world at war . dobry był 1,2,3 lecz teraz widze że troche klapa z codem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych, co mają Portala 2- Czy w tej grze jest co-op offline?

tak :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam TR Trylogy, jedno co mogę powiedzieć to to, że są do zdobycia dwie dość łatwe platynki TRU i TRL - zwłaszcza Legenda gdzie działają kody po pierwszym przejściu, gorzej z TR A - tu już hardcore - czasówki wymaksowane tak że nawet jednego błędu nie można zrobić, a niektóre z nich to 30 minut bezbłędnego, pamięciowego biegu połączonego z walką, kody działaja dopiero po przejściu właśnie czasówek - haha :biggrin: osobiście polecam

Damy radę w TRA! Dałem w Mirror's Edge, to dam i tu :D Dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja do cod ' ów jestem troche zniesmaczony po tym, jak zanudził mnie world at war . dobry był 1,2,3 lecz teraz widze że troche klapa z codem.

CoD BO to zupełnie inna bajka niż WaW.

Poważnie się nad tym zastanów.thumbsup.gif

Edytowane przez Artikam
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja do cod ' ów jestem troche zniesmaczony po tym, jak zanudził mnie world at war . dobry był 1,2,3 lecz teraz widze że troche klapa z codem.

Akurat WaW to najgorsza część, więc musi być już tylko lepiej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat WaW to najgorsza część, więc musi być już tylko lepiej.

jak dla kogo, ja osobiscie bardziej cenie WaW od BO, ale to kwestia gustu, WaW to trudniejszy singiel i nieporównywalnie wyższe wyzwanie na Veteranie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nic, dzięki . zastanowie się nad tym BO thumbsup.gif

lecą plusyrolleyes.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja do cod ' ów jestem troche zniesmaczony po tym, jak zanudził mnie world at war . dobry był 1,2,3 lecz teraz widze że troche klapa z codem.

Cóż, singiel w BO jest dla mnie najlepszy od czasów dwójki. Dosyć ciekawa fabuła, nawet się trzyma kupy, gdy się dowiemy o co kaman jest to małe "o". Ale to tylko na jakieś 5-6h a dwa czy trzy razy nie chce się tego samego powtarzać. A multi... klon MW czy tam MW2 plus kilka nowych gadżetów. Dla mnie nudy, wolę BC2 czy nawet Uncharted. Albo Killzone'a. :D

Btw. W killzonie nie ma stworków i ufoludków. Helghaści to tacy jakby ludzie przecież.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a) Borderlands GOTY + Uncharted 2

czy

B) Borderlands (podstawka) + Uncharted: Drake's Fortune + Uncharted 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×