Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie! Mam dylemat między Mafią II, a GTA IV. Lubię Ojca Chrzestnego, Lata 60 i ten klimacik... Palce lizać. Ale jest jedno "Ale". GTA to takie "Madafaka gangsta" które też mi odpowiada. Strzelaniny, szybkie auta, długie granie , multiplayer i oczywiście rap w radyjku. Chętnie bym kupił obydwa tytuły, ale budżet nie pozwala. Mam nadzieję, że pomożecie.

Wielu pewnie napisze, że GTA lepsze. Tylko że, właśnie GTA nie ma tego gangsterskiego klimatu( garnitury, porachunki rodzinne i thompsony), to jest coś co Mafię wyróżnia. Może gra ma trochę błędów, świat nie jest do końca otwarty, ale to kolejna gra które te niedoskonałości nadrabia klimatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Mam dylemat między Mafią II, a GTA IV. Lubię Ojca Chrzestnego, Lata 60 i ten klimacik... Palce lizać. Ale jest jedno "Ale". GTA to takie "Madafaka gangsta" które też mi odpowiada. Strzelaniny, szybkie auta, długie granie , multiplayer i oczywiście rap w radyjku. Chętnie bym kupił obydwa tytuły, ale budżet nie pozwala. Mam nadzieję, że pomożecie.

Jeśli lubisz klimaty typowo mafijne, bierz Mafię 2. Świetna fabuła i klimat. Jeśli jednak wolisz dłuuuugą (nieco zawikłaną,ale dobrą) fabułę, swobodę ponad miarę, dużo misji fabularnych i pobocznych, sporo znajdziek i jeszcze fajne multi (w skrócie: wiele wiele godzin zabawy), to bierz GTA IV. Z tym że nie dostaniesz typowego klimatu mafijnego, lecz tak jak napisałeś "madafaka gangsta". Kompromisem byłoby kupno Mafii 1 na PC (10-15zł) i GTA IV na konsolę i o wiele lepiej byś na tym wyszedł (Mafia 1- jedna z najlepszych gier ever)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to Mafia1 jest strasznue krotka ale jak napisal poprzednik, swietna gra. Mi bardziej jednak odpowoada GTA ze wzgledu na fizyke aut itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w Brinku nie ma problemu ze znalezieniem graczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Która gra wg was najlepsza z tych trzech:

Resonance of Fate

Star Ocean: Last Hope

White Knight Chronicles 1+2

Nie wiem, która wybrac na początek, ktora z nich najlepsza, cena nie ważna, wiem ze WKC2 najdrozsze, ale nie chce sie tym sugerowac i brać tańszą tylko jakosciową najlepszą. Którą polecacie ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O WKC nie napiszę nic, bo niestety nie grałem. Natomiast wybór między Resonance of Fate i Star Ocean: The Last Hope jest dla mnie oczywisty - oryginalny gameplay (przede wszystkim rewelacyjne "Matrixowe" walki), dosyć wysoki poziom trudności, świetne postacie + masa dobrego humoru przeważają na korzyść RoF'a. SO również nie jest złe, ale fabularnie to kicha niesamowita, a rozgrywka nie zaskakuje niczym szczególnym.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O WKC nie napiszę nic, bo niestety nie grałem. Natomiast wybór między Resonance of Fate i Star Ocean: The Last Hope jest dla mnie oczywisty - oryginalny gameplay (przede wszystkim rewelacyjne "Matrixowe" walki), dosyć wysoki poziom trudności, świetne postacie + masa dobrego humoru przeważają na korzyść RoF'a. SO również nie jest złe, ale fabularnie to kicha niesamowita, a rozgrywka nie zaskakuje niczym szczególnym.

Wielkie dzięki, po recenzjach też się skłaniałem ku RoF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że BF doprowadza mnie do białej gorączki postanowiłem zmienić otoczenie i zakupić jakiegoś nowego Shootera. Na PSS widnieją dwa demka MP które ograłem i nie mam zamiaru więcej do nich wracać. Głównie zastanawiam się nad KZ3 i Socom 4. Co do KZ to grałem w bete i grało się fajnie, ale słyszałem że są pustki na serwerach (głównie na nowych mapach), a co do Socom to niestety przegapiłem bete przez złośliwość rzeczy martwych więc zbytnio nie wiem jak się gra i czy warto. Którą z nich polecacie, a może coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie K3. Nie ma żadnych pustek na serwerach. Nowe mapy są dość tanie i wiele ludzi je ma więc też pełno. Nie wiem kto rozgłasza takie głupie plotki. Chyba fanboje konkurencji. W porównaniu do bety jest dużo lepiej, więc nic tylko brać. Mam większość z topowych FPS i gram wyłącznie w K3. Do końca października nie zajdziesz lepszej strzelanki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam coś fajnego dla 2 osób :) konkretnie dla mnie i mojej dziewczyny ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzone 3 jest bardzo dobrą grą a pustek na serwerach nie ma więc poleciłbym ci K3 albo poczekaj miesiąc na resistance 3

Legenda_Pl.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie mam w co grać na mojej sonce. Czy możecie mi doradzić w jaką grę zainwestować. Z góry dzięki za propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was !

Wyobraźcie sobie że znaleźliście 100zł i chcecie wydać ją na gre .

a więc co byście za tą stówe kupili ? :)

Informacji teraz troche:

Gra nie może mieć jakiś kosmitów, zmutowanych świń itd.

Gra ma nie przekraczać 100zł

Nie chce U 1

Wolałbym żeby to nie był CoD

Gry jakie mam :

Fifa 11 , GTA IV, Sniper GW , Cod waw, U:2 , MoH , NFH HP , BFBC2 , RDR ,FNR4

Edytowane przez euro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzone 3, Dirt 3, Shift 2, Assasins Creed Brotherhood

Każdą z tych gier można dorwać poniżej 100 zł.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam to mój pierwszy post i mam nadzieje że mi pomożecie naczytałem się o tych grach ale nadal nie mogę się zdecydować.... za kilka dni będę posiadaczem konsoli ps3 mam już upatrzonych kilka gier tylko mam problem przy wyborze gier dla 2 graczy chodzi o bijatykę a dokładnie mortal kombat, fight night champion czy ufc undisputed 2010 nie wiem co wybrać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy co wolisz, jeżeli liczy się dla ciebie zabawa i fun w bijatykach bierz Mortal Kombat, z urozmaiconym multi, w którym możemy dopingować innych graczy, niby nic a cieszy. Masa postaci. Krew, krew i jeszcze raz BLOOD!

Jeżeli wolisz troche bardziej profesionalne podejście, w tym wypadku do boksu, realistyczne, które możnaby porównać do walk bokserskich w telewizji, to bierz Fight Night Champion.

Co do UFC, to zależy czy to lubisz, niby fajne, grałem u kolegi, ale szybko się nudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam to mój pierwszy post i mam nadzieje że mi pomożecie naczytałem się o tych grach ale nadal nie mogę się zdecydować.... za kilka dni będę posiadaczem konsoli ps3 mam już upatrzonych kilka gier tylko mam problem przy wyborze gier dla 2 graczy chodzi o bijatykę a dokładnie mortal kombat, fight night champion czy ufc undisputed 2010 nie wiem co wybrać...

Jeżeli interesują Cię walki UFC bierz Undisputed 2010 w przeciwnym razie Mortal Kombat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was !

Wyobraźcie sobie że znaleźliście 100zł i chcecie wydać ją na gre .

a więc co byście za tą stówe kupili ? :)

Informacji teraz troche:

Gra nie może mieć jakiś kosmitów, zmutowanych świń itd.

Gra ma nie przekraczać 100zł

Nie chce U 1

Wolałbym żeby to nie był CoD

Gry jakie mam :

Fifa 11 , GTA IV, Sniper GW , Cod waw, U:2 , MoH , NFH HP , BFBC2 , RDR ,FNR4

Batman Arkham Asylum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra nie może mieć jakiś kosmitów, zmutowanych świń itd.

Batman Arkham Asylum

Popraw mnie jeżeli się mylę, ale w Batmanie występuje cała zgraja wszelakiej maści mutantów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mafia 2, Batman a nawet i Far Cry (świetnie się przy tej grze bawię).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat:

Guitar Hero 5 czy Guitar Hero: Warriors of Rock?

Dodam, że setlist jest dla mnie ciut ciekawszy w GH5 ,ale słyszałem, że technicznie nie domaga i nie jest tak dopracowana jak GH:WoR. Czy to prawda i jeżeli tak, to czy jest to bardzo uciążliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyną większą różnicą jest to że w GH WoR lepiej rozwiązane punktowanie wokalu,coś jak w singstarze. Nie wiem czy są jakieś różnice w kampanii, bo się nie zagłębiałem, ale trybie dowolnym oprócz wspomnianego wokalu jest identycznie. Więc spokojnie możesz wybrać tę pozycje, gdzie utwory bardziej ci leżą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem(ale bardzo przyjemny :D) ps3 mam od niedawna i jeszcze zadnej gry nie kupowalem tylko pare pozyczylem a dokladnie '(killzone 2,uncharted 1 i 2 mortal kombat FNC resistance 1 i 2 i tu moje pytanie mam 600 zl do wykorzystania i zastanawiam sie co kupic =) nie pytajcie o to w jakie gry lubie grac bo lubie wszystkie rodzaje :) Raczej napewno kupie trylogie god of war bo gralem w 1 na ps2 i byla swietna :) to pochlonie jakies 170 zl z budzetu i tu proba o jakies pomysly co do reszty budzetu czynnikiem przy wyborze jest tez wersja pl ale to nie koniecznosc zastanawialem sie nad dead space i gt5 albo dirt 3 :) Z gory przepraszam za ew. bledy ale pisze z niemieckiej klawy (chyba juz sie wydalo z kad budzet na gry xD) Aaa zapomnialbym polecicie jakis porzadny headset sony ? Nie myslcie ze jestem leniwy i chce Was wykorzystac ale bo headset szukalem ale boje sie ze znajac mnie kupie jakis beznadziejny xd za pomoc nagrodze + :))

Edytowane przez Miedziany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×