Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

A Dragon Age albo Castlevania??

Castlevania jest jak GOW. Dragin Age to inny rpg. Masz kompanow i znimi sobie latasz po swiecie. Niewielki wybor gier rpg tpp na ps3 jest. Ewentualnie Mass Effect 2. Swietny rpg tpp ale akcja w kosmosie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuję jakiejś gry podobnej do serii "Gothic". Znacie jakiś tytuły godne polecenia podobne do Gothica tylko na PS3??

Dragon Age. Z tym że tutaj masz drużyne ale wiadomo, tworzysz, kreujesz swojego głównego bohatera i nim kierujesz od początku do końca. Te same klimaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PanPaweł: a, że tak się spytam: Grałeś w Gran Turismo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, także mam pytanko dotyczące wyboru gry. Zastanawiam się czy kupić Gran Turismo 5 czy Assasin's Creed Brotherhood ?

Odp prosta. Jesli lubisz wyscigi bierz GT, jesli lubisz sandboxy z elementami zrecznosciowymi to ACB. Wszystko jest na YT, tylko wejsc i sprawdzic czy klimat odpowiada :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, także mam pytanko dotyczące wyboru gry. Zastanawiam się czy kupić Gran Turismo 5 czy Assasin's Creed Brotherhood ?

Jak podobała Ci się AC2 to AC:B jest dla Ciebie idealnym wyborem. Prosto z mostu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pozbyłem się Call of Duty Black Ops za pośrednictwem allegro.pl.

Zastanawiałem się nad Killzone 2, ale nie wiem czy nie poczekać i nie kupić trzeciej części. Nie interesuje mnie fabuła, ale strzelanka po sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny + dwójki to cena. Nówki za mniej niż 50, a używki pewnie za mniej niż połowę tego. Gra dosyć leciwa, fatalne sterowanie, ostatnio na próbę odpaliłem i frekwencja szału nie robi a po premierze 3 chyba zostanie garstka osób.

K3 to technologiczny przełom , nowe rozdanie kart jeżeli chodzi o FPS. Ja osobiście bym czekał, ale to Twoja kasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tragiczne jak na dzisiejsze standardy.. Szybko poleciała na półkę po 2 godzinach grania. Możę się jeszcze skuszę żeby dojść do tej misji co się gra polakiem , ale wyłącznie na easy. Gra nie daję wiele przyjemności, więc nie ma co się szarpać z wyższym poziomem. O dziwo multi nawet działa

niestety miałeś rację w 100%, wczesniej COD:MW2 mnie bardzo wciagnęło - ta juz taka nie jest. Dzięki za trafną diagnozę, będę się sugerował Tobą w przyszlosci również hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o sieć polecil bym Ci Bad Company 2 o Vietnamie juz nie wspominajac o ile w MW 2 gralem tak Black Ops mnie zawiodl i gra poszla z dymem :P Odnosnie KZ2 hmm jak masz zamiar śmigać po sieci to poczekaj na KZ3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce kupić sobie jakieś guitar hero lecz z kasą cienko trochę i mam pytanie czy gitara z guitar hero 3 jest jakaś gorsza niż te nowe np w warriors of rock? Np bardziej awaryjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce kupić sobie jakieś guitar hero lecz z kasą cienko trochę i mam pytanie czy gitara z guitar hero 3 jest jakaś gorsza niż te nowe np w warriors of rock? Np bardziej awaryjna.

Akurat trzecia część jest najlepsza IMO.

Znane, fajne kawałki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat trzecia część jest najlepsza IMO.

Znane, fajne kawałki.

Czytanie ze zrozumieniem...

Chce kupić sobie jakieś guitar hero lecz z kasą cienko trochę i mam pytanie czy gitara z guitar hero 3 jest jakaś gorsza niż te nowe np w warriors of rock? Np bardziej awaryjna.

Nic mi nie wiadomo o tym zeby gitary roznily sie jakos wykonaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie,otóż mam pewien dylemat polegający na wyborze gry,liczę że mi pomożecie.

więc w którą grę warto zainwestować ?

Uncharted Drake's fortune czy Killzone 2 ?

mam nadzieję że pomożecie mi zdecydować co wybrać.

Edytowane przez Kacpinho6m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze nie grałeś w Uncharted to... ZRÓB TO JAK NAJSZYBCIEJ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że Uncharted, ale to już zależy od gustu. Killzone to typowy FPS, Uncharted ma już widok z tyło i jest troche wspinania i takie tam. Zobacz sobie gameplay'e.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie,otóż mam pewien dylemat polegający na wyborze gry,liczę że mi pomożecie.

więc w którą grę warto zainwestować ?

Uncharted Drake's fortune czy Killzone 2 ?

mam nadzieję że pomożecie mi zdecydować co wybrać.

To zależy. W Uncharted (1) nie pograsz w sieci. W killzone 2 pograsz. Jeżeli chodzi o klimat, to obydwie gry są warte zagrania. Uncharted to coś w stylu tomb raidera. Killzone coś w stylu... strzelanki ;) Musisz się zastanowić co wolisz. Czy strzelankę oczami postaci, czy przygodówko-strzelankę z 3ciej osoby. Ja miałem okazję zagrać i przejść obydwie. Teraz trochę kalkulacji ;) Do uncharted 3 raczej wypadało by zagrać w 2 poprzednie. Do killzona 3 niekoniecznie. Killzone 3 wyjdzie jakoś niedługo. Uncharted 3 za jakiś rok (niecały).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy. W Uncharted (1) nie pograsz w sieci. W killzone 2 pograsz. Jeżeli chodzi o klimat, to obydwie gry są warte zagrania. Uncharted to coś w stylu tomb raidera. Killzone coś w stylu... strzelanki ;) Musisz się zastanowić co wolisz. Czy strzelankę oczami postaci, czy przygodówko-strzelankę z 3ciej osoby. Ja miałem okazję zagrać i przejść obydwie. Teraz trochę kalkulacji ;) Do uncharted 3 raczej wypadało by zagrać w 2 poprzednie. Do killzona 3 niekoniecznie. Killzone 3 wyjdzie jakoś niedługo. Uncharted 3 za jakiś rok (niecały).

W U1 nie pograsz w sieci, w KZ2 tez nie pograsz.. Za miesiac wychodzi KZ3 wiec serwery w dwojce raczej nie beda zapchane. Bierz U1 bo jest duzo dluzszy i ma ciekawa fabule. KZ2 zdazysz kiedys pozyczyc moze albo kupic za totalnie psie pieniadze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak z innej perspektywy zapytam, czy warto kupować od razu najnowsze części gier na PS3? (narazie grałem tylko w U2, inFamous i jutro w Sports Champions zagram na Mov'ie) Chodzi mi np. o CoD MW2, LBP 2 czy KZ3 (które niedługo wyjdzie i także chciałbym kupić)? I które z tych gier najlepiej kupić? Chodzi mi też o dobrą zabawę na dwa pady ;)

No i jeszcze jedno - AC: Brotherhood / RDR? Co lepsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak z innej perspektywy zapytam, czy warto kupować od razu najnowsze części gier na PS3? (narazie grałem tylko w U2, inFamous i jutro w Sports Champions zagram na Mov'ie) Chodzi mi np. o CoD MW2, LBP 2 czy KZ3 (które niedługo wyjdzie i także chciałbym kupić)? I które z tych gier najlepiej kupić? Chodzi mi też o dobrą zabawę na dwa pady ;)

No i jeszcze jedno - AC: Brotherhood / RDR? Co lepsze?

LBP 2 i KZ3 to dla mnie must have. Z braku wystarczajacych srodkow wezme KZ3 i te gry warto miec. Przy LBP 2 masz mase nowych mozliwosci + dostepne mapy spolecznosci z pierwszej czesci + mozliwosc grania nawet w 4 osoby wiec fuuuuuuuuuul zabawy. Olej MW2. Cheaterzy tam graja i nie warto sie w bagno pchac.

ACB i RDR:) kup obie;d Dwie genialne w swojej klasie gry. YouTube Ci pomoze dokonac wyboru. Obie sa swietne i warto w nie zagrac, od Ciebie zalezy jaki typ rozgrywki wolisz. Sandoboxowa strzelanke czy sandboxowego 'skrytobojce'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że nie grałem jeszcze w Uncharted to postanowiłem że wybiorę właśnie ją,wszyscy tak zachwalacie tą grę,więc grzechem byłoby nie zagrać.

wielkie dzięki wszystkim za odpowiedzi,Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak z innej perspektywy zapytam, czy warto kupować od razu najnowsze części gier na PS3? (narazie grałem tylko w U2, inFamous i jutro w Sports Champions zagram na Mov'ie) Chodzi mi np. o CoD MW2, LBP 2 czy KZ3 (które niedługo wyjdzie i także chciałbym kupić)? I które z tych gier najlepiej kupić? Chodzi mi też o dobrą zabawę na dwa pady ;)

No i jeszcze jedno - AC: Brotherhood / RDR? Co lepsze?

Wiesz, są takie tytułe które można kupowac, zamawiac pre-ordery od razu bo wiadomo że człowiek(99,99%) się nie zawiedzie. Wiadomo, zdarzają się niesamowite niewypały SW:TFU2 itd ale przeważnie według mnie właśnie na serii Assassin's Creed można polegac. Ubisoft za każdym razem się stara i przykłada oddając gre co roku i naprawdę dopracowaną.

AC:B, grałeś w AC2 jeśli tak to AC:Brotherhood jest dla Ciebie obowiązkowy tytułem. Nowe możliwości, więcej Desmond'a, cały Rzym i świetne soundtracki, czego chciec więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze jedno - AC: Brotherhood / RDR? Co lepsze?

Zdecydowanie, zdecydowanie, zdecydowanie Red Dead Redemption. Genialnie poprowadzona fabuła, świetne zakończenie, świetna mechanika rozgrywki, jest masa rzeczy do roboty. I przy grze spędzisz o wiele więcej czasu niż przy AC:B. Ja przeszedłem RDR w 30h. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×