Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jutro mam zamiar jechać na giełdę po Prince of Persia (to kupie na 100%) i chciałbym wymienić LBP na jakąś inną grę... Co polecacie? Czy Motorstorm:PR będzie fajne czy może coś innego? W poniedziałek będę miał COD5.

P.S. Co do Motorstorma to trochę zniesmaczyło mnie demo Motorstorm 1, czy PR jest lepszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale Pacific Rift?

Tylko i jedynie. Albo, jeżeli chcesz to przejdź PR i kup 1. Też niczego sobie

Teraz mój problem:

Killzone 2, czy Resident Evil ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale Pacific Rift?

obie są szalenie grywalne. Obojętnie którą kupisz, będziesz zadowolony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzone 2 bez dwóch zdań.

Lepsza grafika, multi, grę robi Guerilla czyli exclusive (wspomoż PS3:), miodność, szybka akcja

Ale RE5 też będzie fajny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki, to na 1 rzucie biorę Prince Of Presia (:) ) i Killzone 2, a następnie RE5 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc trochę kaski wolnej mam i postanowiłem kupić grę (lub dwie ;)). Tylko nie wiem co wybrać zastanawiam się nad: Far Cry 2, Skate 2, Call Of Duty World At War, Motorstorm: PR lub Prince Of Persia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , dzisiaj chce kupić grę . Na początku byłem pewny , że kupie GTA4 , ale wczoraj sciągnełem demo Mirrors Edge . I tak mi się spodobało , że mam teraz wątpliowści co kupić . Może inną grę , jakoś taką , żeby ja pograł i siostra czyli jakieś strzelanki odpadają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam , dzisiaj chce kupić grę . Na początku byłem pewny , że kupie GTA4 , ale wczoraj sciągnełem demo Mirrors Edge . I tak mi się spodobało , że mam teraz wątpliowści co kupić . Może inną grę , jakoś taką , żeby ja pograł i siostra czyli jakieś strzelanki odpadają :)

Mirrors Edge starczy na zdecydowanie krócej niż GTA4. A co do innych gier: Motorstorm: Pacific Rift, LBP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soolus19 jak chcesz grać ze siostrą to zdecydowanie LBP na pewno jej się spodoba a co do ME też dobre znacznie lepsze od nowego PoP - w którym praktycznie chodzi o to samo: skakanie po ścianach itp.

Edytowane przez bbyykk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty World At War vs. Far Cry 2. Co wybrać? Nie mówicie o killzone 2 bo pre ordera mam ;) Waham się pomiędzy tymi dwiema grami. A może Resistance 2? ;) W jedynkę nie grałem przyznjaję się bez bicia ;)

Edytowane przez traju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym brał CoDa. Far Cry podobno szybko się nudzi, zadania są bardzo podobne a duży teren zmusza do długich podróży. A CoD oprócz krótkiego, ale bardzo fajnego singla ma nieograniczone pokłady grywalności w mutli. Chociaż z kupnem innych FPSów niż KZ2 obecnie bym się wstrzymał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja bym brał CoDa. Far Cry podobno szybko się nudzi, zadania są bardzo podobne a duży teren zmusza do długich podróży. A CoD oprócz krótkiego, ale bardzo fajnego singla ma nieograniczone pokłady grywalności w mutli. Chociaż z kupnem innych FPSów niż KZ2 obecnie bym się wstrzymał...

Cóż sam się zastanawiam, ale teraqza mam trochę czasu i nie za bardzo mam w co grać ;) Może jakieś inne propozycje? Jestem otwarty co do gatunków gier ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skate2 i prince of persia :) moje typy

PoP niezbyt mnie pociąga jakoś żadna częśc nie zainteresowała mnie na tyle bym ją całą przeszedł. Co do skate 2 to ciężka sprawa demko fajne, ale zastanawiam czy szybko mi się nie znudzie w kółko kręcenie tricków, chociaż nie wiem jak jest z karierą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja ci polecam:

Resistance 2 - świetna kampania single, no i oczywiście multi :) .

LittleBigPlanet - tego się nie da opisać :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PoP niezbyt mnie pociąga jakoś żadna częśc nie zainteresowała mnie na tyle bym ją całą przeszedł. Co do skate 2 to ciężka sprawa demko fajne, ale zastanawiam czy szybko mi się nie znudzie w kółko kręcenie tricków, chociaż nie wiem jak jest z karierą...

skate jedynka nawet po kilkuset godzinach grania nie byla nudna, za sprawa swietnej kariery i zadan pobocznych jak i rowniez wspanialego spot battle online :) co do PoP to jest calkowicie nowa gra nie ma zbyt wiele wspolnego z poprzednimi czesciami, polecam poogladac filmiki lub poczytac recenzje, ja rowniez nie lubialem poprzednich PoP, (no moze oprocz tego z Pegasusa <3) a PoP na ps3 wciagnal mnie i dal mi wiele godzin wspanialej zabawy, dobraj rozrywki, pieknych widokow i niezapomnianej przygody, wiec i tak polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kupić LBP czy Guitar hero z giatarą ? co da więcej funu bo cena .. zawsze można dłużej zbierać ^^

Dlamnie ceny gier są zawysokie bo nie jestem pełnoletni więc się nie śmiać xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziendal chyba Guitar Hero, bo jakoś LBP mi sie znudziło ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za cene GH masz 2 porządne tytuły, ja bym wybrał LBP i np któryś z nadchodzących tytułów (SF4, KZ2, UFC, RE5)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybieram LBP i coś potem kupię

No to teraz gdzie lepiej Kupić Empik allegro może gdzieś inndziej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ziendal dobry wybór :thumbsup:

A co do kupna to zdecydowanie allegro :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to teraz gdzie lepiej Kupić Empik allegro może gdzieś inndziej ?

tam gdzie taniej :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×