Skocz do zawartości
ONE

Magicorbz

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie: Czy wersja na USS jest z dodatkiem czy bez? Bo tam nie ma do kupienia dodatku osobno a zastanawiam się nad kupnem gry z dodatkiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dzis pojawił się juz dodatek...

Fajny, gra sie sympatycznie :)

I trzeba wyczekiwac koleinych, bo na pewno beda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek naprawde 'cukierkowy' :P inne beda na pewno... w menu głownym gry jest juz następny ale ' niepodświetlony' ;] i napis... to be continued ;] co do samego dodatku winter. ;]

- niewiem w której planszy i jak zrobic penguins in danger trophy ;] macie pomysł ?;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazyliscie ze gra zmienila nazwe na MagicOrbz ?

Nowy dodatek ladny i przyjemny i do ok 15 levelu banalny. Potem juz jest trudniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie gdzie zrobić te trzy srebne trofiki z dodatku Winter w jaki planszach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek naprawde 'cukierkowy' tongue.gif inne beda na pewno... w menu głownym gry jest juz następny ale ' niepodświetlony' ;] i napis... to be continued ;] co do samego dodatku winter. ;]

- niewiem w której planszy i jak zrobic penguins in danger trophy ;] macie pomysł ?;]

to jest w 15 planszy, tam gdzie niedzwiedzie otaczaja te pingwiny - trza niedzwiedzie wystrzelac a pingwiny maja przezyc,

Czy ktoś wie gdzie zrobić te trzy srebne trofiki z dodatku Winter w jaki planszach ?

call for help - 17 level, wlasnie wpadlo smile.gif

i fly only first class - 24 level, tez wpadlo :) ( trzeba zrzucic mikolaja z samego szczytu tych skrzynek, ja wziolem bonus tornado i wiatr go wyrzucil za plansze)

Edytowane przez tomekrol
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

* [Winter] Call for help! - Call for help by launching the fireworks! don't let the witch notice you! avoid htting this elderly lady.

W 17 mapce stoi czarownica na chatce. Dookoła niej są 4 fajerwerki.Wysadż je nie trafiając przy tym czarownicy.A sreberko wpadnie.thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 15 levelu i 24 zrobione teraz jeszcze ukończyć Winter i zrobić trofik w 17 levelu i będzie 100% :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest w 15 planszy, tam gdzie niedzwiedzie otaczaja te pingwiny - trza niedzwiedzie wystrzelac a pingwiny maja przezyc,

tak właśnie myślałem ;] apadło za 10tym razem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

:woot: :woot: Raaany taki news mnie ominął - no to już w pracy nie wysiedzę dzisiaj .... no i nocka z głowy

Tryb Co-op ja i małżonka - nadchodzimy :) mam nadzieję tylko że nie dodali trofika 65 in a ROW :P

Edit: Fajny ten dodatek mikołajkowy - szkoda tylko że zajął nas na niecałe 2h - wszystko wymaksowane i 4 trofea do kolekcji ...

Pozdr

Edytowane przez Tomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była by szansa żeby ktoś przetłumaczył trofea z dodatku zimowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy dodatek "Jungle" jest spoko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy dodatek "Jungle" jest spoko :)

Jest już w polskim PSS? No to wiem co w sobotni wieczór bedzie robiła moja Żona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie coś na temat trofeach z tego dodatku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie coś na temat trofeach z tego dodatku .

O ile się ni mylę tylko 4 nowe trofea. Jedno za przejście wszystkich nowych leveli , 3 pozostałe są za wykonanie konkretnych zadan w danym lvl ( np zabicie tygrysów przy uchronieniu kilku innych postaci)

Dodatek spoko , - osobiście tylko patrze jak żona go męczy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy ten zestaw Bundle Pack na PSS za 47 pln (chyba) zawiera też samą gre czy tylko wszystkie dodatki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie zbugowało trofeum o w którym musze przejść 50 plansz na raz przeszedłem 54 a trofeum nie ma ale przy okazji tego wpadlo mi za 2 miliony pkt :(co mam zrobic help :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... co mam zrobic help :(

Grać jeszcze raz! Trofeum za 50 plansz wpadnie tylko gdy będziesz przechodził je za jednym podejściem; wychodzenie z gry czy inne machlojki nie zaliczą pucharu. Jedno podejście i 50 plansz = Trofeum. Polecam w trybie co-op :yes: :yes: zdecydowanie szybciej się gra w dwójkę.

BTW Mam 100% w MagicOrbz - All DLC Included :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TOMO dzięki za pomoc ja te 50 plansz grałem z restartami ;p byłem pewien ze wpadnie bo za 15 i za 25 wpadły jeszce raz thx :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos powiedziec na pytanie ktore zadal bid32 bo sam niewiem jak inwestowac czy od 47 przez 36 ??

Edytowane przez Jakub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest naprawdę fajna. Wciąga nieziemsko. Polecam! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 14 zł jest pełna wersja bez dodatków. wydaje mi się, że to świetna cena jak na tak wciągającą grę. na psn-ie teraz jest ,,Festival sale". 66 gier jest w promocyjnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pelna wersja z dlc kosztuje 47 zlotych, ale istnieje szansa, ze komus sie nie spodoba, zreszta i tak jesli kupi teraz za 14 zlotych plus kazdy dodatek po 10 zeta to (a sa 3) to i tak wyjdzie 44 zl :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko mieć możliwość wypróbowania tej gierki za 14zł to bardzo dobra okazja. Osobiście polecam każdemu, zwłaszcza do pogrania z żoną/kochanką/siostrą/mamą, whatever. Super wciągająca; ciekawe trophy, fajne DLC i doskonały co-op ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×