Skocz do zawartości
ONE

Magicorbz

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj siedziałem od 11 do 2:30. Pierwszy świat to 24 plansze, drugi chyba tyle samo. Nie jestem pewien, ale chyba jest jeszcze trzeci świat. Gra na początku wydaję się łatwa, ale żeby zdobyć np. puchar za przejście 25 plansz bez straty zycia... dla mnie to będzie ciężka przeprawa. Z planszy na planszę jest coraz trudniej, a drugi świat, to będzie spore wyzwanie (grałem tylko w pierwszym levelu i już jest "nieźle")

Gierka jest śliczna, ma fajne plansze (pierwszy świat to wyspa piracka, rekiny itp., drugi to zamek, rycerze itp). Bardzo dobra fizyka (havok), która pokazuje swoje możliwości gdy złapiemy jakiegoś powerupa, np. tornado, deszcz meteorytów, młotki (wszystko podskakuje), czy działka karabinów (to nie wszystkie powerupy).

Najlepszy klon Arkanoid w jaki grałem. Lubie tego typu gry, więc jestem zadowolony z zakupu. Cena może wydawać się trochę za wysoka, ale IMO gierka warta jest tej kasy (36zł)

trailer

http://www.ps3site.pl/europejskie-ps-store-update-5/14032/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem niegrzeczny i kupiłem w US za niecałe 28zł...

Gra lekka, łatwa i przyjemna. Trofea wpadają przez przypadek, prócz jednego, które jest z gatunku pain in the s.

ONE coś mieszasz :D 10/25 leveli pod rząd a nie bez straty życia :) Banał, można restartować każdy level. To zadanie jest tylko czasochłonne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym kupił na PSS US, ale przyszła mi nowa karta z Inteligo, a za cholerne nie pamiętam daty urodzin z amerykańskiego konta (fikcyjne). Więc musiałem kupić na naszym (tu mam dane spisane ;P).

PS. Może coś pomieszałem z tymi 25 levelami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, tak to jest jak się miesza w zeznaniach ;)

Jestem po zaliczeniu 11 z 13 trofeów. Można je spokojnie zaliczyć w 2h (tyle zajmuje jednorazowe przejście obu światów 2x24 etapy). Pozostaje problem jednego trofeum, które jest czysto losowe (czytaj kilka godzin z głowy, lub kilka minut jeśli masz szczęście).

Pozostaje czekać na DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magic Ball wciąga czy uzależnia gra? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani jedno ani drugie. Są ze trzy etapy, które są wkurzające na początku. Jedno trofeum też jest do granic wkurzające.

Poza tym nie ma czasu żeby wkurzyć albo wciągnąć. Każdy etap to z 5 minut zabawy. Nie wiem jak w tandemie bo na razie grałem solo.

Gra do włączenia jak chcesz się rozluźnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO wciąga, jak dla mnie, to jest jedna z lepszych gier z PSS. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie czy dojdzie jakis dodatek do MagicBalla ? jest miejsce na nowe swiaty wiec wnioskuje ze cos sie pojawi tylko cholera kiedy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie dodatek, obecnie nie wiadomo kiedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wlasnie przegladalem swoje trofea na stronie playstation.Zauwazylem ze Magic Ball mam na 74 % a mialem na 100%. Myslalem ze to jakis blad ale wszedlem w trofea i patrze ze sa na stronie jakies nowe.Jedno na zywa sie:

[Wicked Witches] EE-HEE-HEE-HEE-HEE-HEE!!!

Complete ‘Wicked Witches’ Episode

Wnioskuje wiec ze jest kolejny swiat.Wszedlem szybko na konsole jednak zadnej aktualizacji podczas wlaczania gry nie bylo.Przejrzalem cale PSN i tez nic..czy ktos z was mial jakis update ? lub wie oco biega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiemy o co biega i ONE odpowiedział Ci nawet w poprzednim poście, że "będzie dodatek,obecnie nie wiadomo kiedy" :). Podobna sytuacja była np. z BP, że trofea możliwe do zdobycia po pojawieniu się DLC pojawiły się znacznie wcześniej, kiedy porównywaliśmy swoje zdobycze z kimś z listy znajomych.

Edytowane przez wader-niwka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przydatna wskazowka: ta gra wciaga laski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem czy ktoś kto projektował te poziomy grał w nie. Drugi świat powoduję nie odpartą chęć rzucenia padem o ścianę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawy jestem czy ktoś kto projektował te poziomy grał w nie. Drugi świat powoduję nie odpartą chęć rzucenia padem o ścianę.

Każdy jest inny

Mi magic ball nie sprawił trudnosci choc graczem jestem slabym

Uncharted na easy byl dla mnie za trudny(do dziś mam żal do Naughty Dog)

Edytowane przez 3pstrzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Każdy jest inny

Mi magic ball nie sprawił trudnosci choc graczem jestem slabym

Uncharted na easy byl dla mnie za trudny(do dziś mam żal do Naughty Dog)

Zagraj w to na Crushingu xD to jest masakra :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crushing w Uncharted to male piweczko w stosunku do Killzone`a na poziomie Elite to jest dopiero masakra (jeden pad sie rozlecial ) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magic Ball jest dla mnie fajna gierka. Sterownie na padzie sie sprawdza jak najbardziej. Kupilem w sumie z mysla o Corce, ale sam przysiadlem i zostaly mi jeszcze 2 trofea.

Z niecierpliwoscia czekam na DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ten czwartek pojawi się DLC, nie wiem tylko, czy na obu PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W ten czwartek pojawi się DLC, nie wiem tylko, czy na obu PSS.

DLC odblokowuje trzeci "swiat". Nic ponad to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie postanowiłem zainwestować 36,00PLN w Magic Ball...

156MB na łączu 2Mbit ściągało się aż 25 minut i mówię sobie OK, gramy!

Nagle wyskoczył monit z aktualizacją do wersji 1.01, którego objętość to... 173MB <_<

A teraz jeszcze lepiej - aktualizacja ściągnie się za 70 minut, zaraz mnie szlag trafi.

Sony powinno się zabrać za szybkość ściągania z PSN, bo ta ostatnio budzi grozę,

nowy firmware się ciągnął prawie dwie godziny, a teraz jeszcze Magic Ball.

cwir: Ummmm, a możesz trochę jaśniej? :)

W informacjach o DLC jest zdaje się mowa o 24 dodatkowych planszach dla MB...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cwir: Ummmm, a możesz trochę jaśniej? :)

W informacjach o DLC jest zdaje się mowa o 24 dodatkowych planszach dla MB...

24 dodatkowe plansze to jest 3 swiat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przydatna wskazowka: ta gra wciaga laski :)

święta prawda:) moja narzeczona nie może od konsoli odejśc :) czeka mnie zakup nowych mapek z tego powodu :) heh. btw imo gra jest naprawde spoko ...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
święta prawda:) moja narzeczona nie może od konsoli odejśc :) czeka mnie zakup nowych mapek z tego powodu :) heh. btw imo gra jest naprawde spoko ...:)

haha mojej jak powiedzialem jakis czas temu "o patrz, nowe plansze do Magic Ball" to zanim skonczylem wymawiac "ball" to lezalem pod telewizorem, pad wyrwany z reki ze skora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×