Skocz do zawartości
sfpkamil

pytanie do posiadaczy ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już od samego początku miałem kupować wersję 80 Gb , ja myślę że ps 3 dopiero się bierze rozpęd i będzie w niedalekiej przyszłości dużo gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie wydaje mi się z tymi awariami że 40 bardziej a 80 mniej.Jak ktoś trafi bubla to mu nic nie pomoże.Pech to pech.Ale możliwe nie neguje kolegów.Ja już 6 miechów mam PS3 40Gb i wcale nie narzekam a wręcz przeciwnie jestem zachwycony jej możliwościami tylko trzeba je umieć wykorzystać.Ale szacun i niech nasze czarnulki będą bezawaryjne i wszystkim tego życzę.Pozdro :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie mam na co narzekać w pleju a mam go hmm 2 lata ;P i się trzyma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja ma swoja peeske od 1,5 miecha i nei narzekam, co prawda moje ulubine gatunki lepiej wypadaja na piecu (z ktorego zreszta sie przesiadlem). ale gram coraz mnei j i jest w sam raz i wbrew wczesniejszej ktorejs tu wypowiedzi kupielm ps3 tez ze wzgledu na BD, bo gdyby byla bez neigo wzialbym X'a. i nie lepiej mi bylo wziasc sam odtwarzacz BD jak by kto pytal bo jednak bardzo lubei grac (jak jest czas)i tu mam 2 w 1 :) za przystepna cene

Możesz rozwinąć myśl o zakupie pod względem BD. Bardzo mnie to intryguje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu mam TV ktory jest nawet nawet ;) i BD jest jak znalazl dla mnie zwlaszcza ze jestem zapalonym kinomanem a wydan BD coraz wiecej i w przystepnych cenach, a jakosc ... tego chyab tlumaczyc nei musze ;) a ze jest w konsoli... coz... granie moje ulubione hobby + ogladanie i to na BD w tej samej cenie? HA! okazja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli faktycznie masz zamiar oglądać BD to ok. Wielu się wypowiada w ten sposób a ani jednego BD w domu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac to juz zaczalem zbierac swoja kolekcje ;) choc wciaz czekam na moje ulubione filmidla w tej technologi :o tak czy siak dzieki BD ps3 ma u mnie fory :) i tak szczerze to tez wydaje mis ie ze przy wyborze konsoli warto spojzec na exclusivy bo fakt faktem wiele gier jest multiplatformowa ale sa rodzynki takei jak MGS4 albo Gearsy... co kto lubi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że tak najepsza konsola jaką miałem nic nie da ci takiej satysfakcji jak gra w Exclusivy na PS3, a ponadto jest to najtańszy odtwarzacz Blu-Ray POLECAM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie wydaje mi się z tymi awariami że 40 bardziej a 80 mniej.Jak ktoś trafi bubla to mu nic nie pomoże.Pech to pech.Ale możliwe nie neguje kolegów.Ja już 6 miechów mam PS3 40Gb i wcale nie narzekam a wręcz przeciwnie jestem zachwycony jej możliwościami tylko trzeba je umieć wykorzystać.Ale szacun i niech nasze czarnulki będą bezawaryjne i wszystkim tego życzę.Pozdro :biggrin:

to ze twoja ps3 ma 6 miesiecy i wszystko dziala o niczym nie swiadczy. Swoja mialem 12 miesiecy i myslalem, ze trafilem na super konsole, ktora chodzi idealnie, az do pewnego dnia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to ze twoja ps3 ma 6 miesiecy i wszystko dziala o niczym nie swiadczy. Swoja mialem 12 miesiecy i myslalem, ze trafilem na super konsole, ktora chodzi idealnie, az do pewnego dnia...

No to właśnie o tym mówię trafiłeś na jakąś lipna partie.Równie dobrze można mieć nawet gwarancje na 6 lat i jak sie skończy konsola padnie a ludzie będą narzekali.I nie mówie że mam jakiś ideał tylko że jaki jest dowód że 40 jest bardziej awaryjna od 80?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to właśnie o tym mówię trafiłeś na jakąś lipna partie.Równie dobrze można mieć nawet gwarancje na 6 lat i jak sie skończy konsola padnie a ludzie będą narzekali.I nie mówie że mam jakiś ideał tylko że jaki jest dowód że 40 jest bardziej awaryjna od 80?

przejrzyj kroniki uszkodzonych playstation i zobacz jaka jest awaryjnosc 80 gb (prawie nie ma, malo przypadkow popsucia w porownaniu z 40 gb)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że tak najepsza konsola jaką miałem nic nie da ci takiej satysfakcji jak gra w Exclusivy na PS3, a ponadto jest to najtańszy odtwarzacz Blu-Ray POLECAM :)

Nie jest to najtańszy odtwarzacz Blu-Ray.

Mi jest sie cieszko przyzwyczajic co do grafiki w grach bo do tego czasu gralem na kompie ale granie na kompie jest juz jak dla mnie za drogie dlatego sie przezucilem na PS3.

Ale i tak nie zaluje:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jest to jeden z najdroższych odtwarzaczy BD :D. A najlepsze, że pewnie w naszym kraju ponad 50% (jak nie dużo więcej) nawet raz nie włożyła filmu w konsole na BD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka! Jestem nowy na forum.

Chcę kupić sobie playstation 3 i mam pare pytań do użytkowników tego sprzętu.

1. http://pl.wikipedia.org/wiki/Playstation_3 jest tam wzmianka o tym, że playstation 3 ma przeglądarkę internetową, więc można chodźić po różnych stronkach np. allegro, nasza klasa itd ?!

2. Czy można sobie podłączyć klawiature i myszke do playa?

3. Co z awaryjnością playa? jest czy niema?

4. Jaką wersje brać? (z dyskiem 40, 60, 80, 160 czy 320)?

5. Czy można zainstalować jakiś inny system niż linux np. windows?

6. Trudna w obsłudze ?

7. Skoro gry instaluje się na dysku to jeśli bym chciał zagrać sobie np. Gran turismo 5 to muszę wkładać płytę?

8. Jaką ma jakość po podłączeniu do telewizora (scart) , (hdmi) a monitor. Gdzie by była najlepsza jakość?

9. Jaka lepsza kiera logitech g25 czy DFP, bo słyszałem że g25 ma jakieś problemy a DFP coś z pedałami. Którą wziąść?

10. Ewentualnie ilu calowy telewizor (kasa nie gra roli mam dość), żeby był idealny pod konsolke, bo podobno na dużych się grafa rozmazuje.

Przedtem miałem xboxa 360, ale to shit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siemka! Jestem nowy na forum.

Chcę kupić sobie playstation 3 i mam pare pytań do użytkowników tego sprzętu.

1. http://pl.wikipedia.org/wiki/Playstation_3 jest tam wzmianka o tym, że playstation 3 ma przeglądarkę internetową, więc można chodźić po różnych stronkach np. allegro, nasza klasa itd ?!

2. Czy można sobie podłączyć klawiature i myszke do playa?

3. Co z awaryjnością playa? jest czy niema?

4. Jaką wersje brać? (z dyskiem 40, 60, 80, 160 czy 320)?

5. Czy można zainstalować jakiś inny system niż linux np. windows?

6. Trudna w obsłudze ?

7. Skoro gry instaluje się na dysku to jeśli bym chciał zagrać sobie np. Gran turismo 5 to muszę wkładać płytę?

8. Jaką ma jakość po podłączeniu do telewizora (scart) , (hdmi) a monitor. Gdzie by była najlepsza jakość?

9. Jaka lepsza kiera logitech g25 czy DFP, bo słyszałem że g25 ma jakieś problemy a DFP coś z pedałami. Którą wziąść?

10. Ewentualnie ilu calowy telewizor (kasa nie gra roli mam dość), żeby był idealny pod konsolke, bo podobno na dużych się grafa rozmazuje.

Przedtem miałem xboxa 360, ale to shit.

Odpowiem na te co wiem ;)

1. Tak.

2. Tak, przez USB.

3. Mój jak na razie nie ma :)

4. To zależy, Ale 80 chyba ze spokojem wystarczy. 60 raczej juz nie dostaniesz a 40 to mi się trochę mało wydaje.

6. Nie.

7. Tak.

10. Jeśli podłączysz przez HDMI to nic się nie rozmazuje.

Edytowane przez Kober

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siemka! Jestem nowy na forum.

Chcę kupić sobie playstation 3 i mam pare pytań do użytkowników tego sprzętu.

1. http://pl.wikipedia.org/wiki/Playstation_3 jest tam wzmianka o tym, że playstation 3 ma przeglądarkę internetową, więc można chodźić po różnych stronkach np. allegro, nasza klasa itd ?!

2. Czy można sobie podłączyć klawiature i myszke do playa?

3. Co z awaryjnością playa? jest czy niema?

4. Jaką wersje brać? (z dyskiem 40, 60, 80, 160 czy 320)?

5. Czy można zainstalować jakiś inny system niż linux np. windows?

6. Trudna w obsłudze ?

7. Skoro gry instaluje się na dysku to jeśli bym chciał zagrać sobie np. Gran turismo 5 to muszę wkładać płytę?

8. Jaką ma jakość po podłączeniu do telewizora (scart) , (hdmi) a monitor. Gdzie by była najlepsza jakość?

9. Jaka lepsza kiera logitech g25 czy DFP, bo słyszałem że g25 ma jakieś problemy a DFP coś z pedałami. Którą wziąść?

10. Ewentualnie ilu calowy telewizor (kasa nie gra roli mam dość), żeby był idealny pod konsolke, bo podobno na dużych się grafa rozmazuje.

Przedtem miałem xboxa 360, ale to shit.

1. Tak. Ostatnio obsluguje nawet flasha 9 ale nadal ma problemy z java.

2. Mozna. Jezeli chodzi o gry, to tylko Unreal Tournament 3 obsluguje K+M ale w przegladarce itp dzialaja w 100%.

3. Jest ale bardzo znikoma.

4. Bierz 80 GB ;)

5. Eeeee...nie :)

6. Jezeli znasz j. ang. na poziomie podstawowym to nie powinna sprawiac problemow.

7. Niektore gry instaluja sie na dysku ale tylko po to aby szybciej sie wczytywac.

8. Po HDMI oczywiscie kilkakrotnie ladniejsza niz po scarcie.

9. ---

10. Hehe tyle ile sie zmiesci do pokoju ;). Na duzych tv, full hd (50" i wiecej) 720p nie robi juz takiego szalu ale wciaz jest ladnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wieczór! Jest to mo pierwszy post, a PS3 posiadam ok tydzień i jestem bardzo zadowolony.

4.Na pewno nie bierz 20 gb, 60 gb trudno zdobyć a o wersji 320 Gb nie słyszałem. Polecam 80 Gb.

5.Są filmiki na youtube i jest tam opisane jak zemulować windowsa ale działa to nijak.

6.Według mnie nie.

8.Najlepiej na HDMI ale ja używam dołączonego go konsoli SCARTA na starym crt i nawet ładnie tylko rozdzielczość...

10.Jak cena nie gra roli... Poczytaj sobie o Sony BRAVIA KDL-46X4500

Cena:12.000

Przekątna zależy od odległości od telewizora.

w tym przypadku (full hd):

40 cali: 1,4-1,8 m

46 cali: 1,6-2m

55 cali: około 2,5m

Przy dużych przekątnych sie rozmazuje jak patrzysz z bardzo bliska i masz słaby tv albo coś...

A może Plazma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przejrzyj kroniki uszkodzonych playstation i zobacz jaka jest awaryjnosc 80 gb (prawie nie ma, malo przypadkow popsucia w porownaniu z 40 gb)

jak chodzi o awarie 40-tki czy 80-tki to staje po stronie 40 ze względu na to ze 40 jest parę tysięcy wiecęj niż 80-tek

do tego można jeszcze dodać 60-tki których jest znaczniej mniej.Więc nie macie co porównywać zobaczymy za jakiś czas oby robili coraz lepiej a nie coraz gorzej. Bo wiadomo standard musi kosztować ale konsole mają być tańsze wiec co za tym idzie tańsza siła robocza tańsze materiały pozdrawiam

Edytowane przez frater25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w tym przypadku (full hd):

40 cali: 1,4-1,8 m

46 cali: 1,6-2m

55 cali: około 2,5m

Nxtfun z tego co napisałeś to musiałbym mieć w salonie 55', a wystarcza mi 40' ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ale są to wartości teoretyczne, gdzie już nie widać pikseli. Dlatego tv 37cali full hd już chyba niema sensu. Podobno od ok 40 lub 46 cali full hd ma sens (przy oglądaniu tv z normalnej odległości). "Pocieszeniem" jednak może być fakt, że oglądając full hd z dużej odległości daje nam efekt UltraHD :woot: .(gęstość pikseli się zwiększa) Chodzi o to że przy pewnej odległości od ekranu sd możemy nie zauważać różnic z ekranem full hd.

Dane trochę zaciągnięte z gazetki Płaskie Ekrany & Dobry Dźwięk

Edytowane przez Nxtfun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem jak daleko siedzimy od TV zależy od prywatnych preferencji. Znam osobę, która kupiła sobie plazmę 50" i ogląda w odległości około metra. Mnie też nie przeszkadza, że jestem blisko ekranu. Tzn. zazwyczaj jakiś tam racjonalny odstęp jest, ale podczas ważnych momentów w grach odległość nieraz się zmniejsza przez koncentrację ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×