Skocz do zawartości
Tomi915

Zakup PS3 Kilka Pytań Pilne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W tym tygodniu planuję zakup nowej PS3. Na co mam zwracać największą uwagę? Jakaś wersja softu itp. Czy jest możliwość zrzucać oryginalne gry na jej dysk, żeby potem wgrywać gry z dysku, a nie z płytki? Na Allegro jest kilka modeli srebrne,czarne,rożne pojemności dysku itp.Która z nich jest najnowsza i czy różnią się tylko kolorem i pojemnością dysku? Czy oryginalne pady są na baterie, jeśli tak to jakie i czy na długo starczają? Chcę wydać ok.1700zł i wole 10 razy spytać niż 1 raz żałować ;) Mam TV 50 cali HD Ready będzie ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie 360 że musisz się martwić o datę produkcji :D

bierz Ps3 wersję 80GB bo tylko taka jest oficjalnie sprzedawana w Europie

Masz tu tabelke i róznice pomiędzy wersjami

co do Tv to dobry :P

ale kup dodatkowo kabel HDMI

jedno naładowanie pada starcza na 25-30 godzin

nie można wrzucac gier na HDD czasami tylko jak jakaś gra wymaga zgrania paru plików na HDD i to tyle

Edytowane przez evelan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. W tym tygodniu planuję zakup nowej PS3. Na co mam zwracać największą uwagę? Jakaś wersja softu itp. Czy jest możliwość zrzucać oryginalne gry na jej dysk, żeby potem wgrywać gry z dysku, a nie z płytki? Na Allegro jest kilka modeli srebrne,czarne,rożne pojemności dysku itp.Która z nich jest najnowsza i czy różnią się tylko kolorem i pojemnością dysku? Czy oryginalne pady są na baterie, jeśli tak to jakie i czy na długo starczają? Chcę wydać ok.1700zł i wole 10 razy spytać niż 1 raz żałować ;) Mam TV 50 cali HD Ready będzie ok?

kupuj jak najnowszą, Soft nie ma znaczenia jeśli masz połączenie z internetem to możesz mieć nawet najstarszy to ci pobierze 2.53 , nie ma możliwości zrzucenia gry na dysk ( pewnie do czasu... ) póki co gry się instalują na dysku, 80gb jest najnowszą wersją o ile się mylę Nowe modele nie posiadają jedynie wstecznej kompaktobilności więc gry z PS2 nie będą działały tylko z PsX , W przypadku ps3 nie ma czegoś takiego jak w xboxie ze baterię. podłączasz kabelek USB i ładuję się (Mozesz do komputera,ps3 lub innych urządzen podlaczyć i się będzie ładowało, Na ile starczaja ? tego ci nie powiem bo nigdy nie sprawdzałem. za 1300zl dostaniesz konsole 80gb z 2dwiema grami. 50Cali HD Ready hmm... tutaj na telewizorach się znam niech ktoś inny się wypowie ale według mnie nie bedzię problemu tylko czy nie za duży ?:P i 50" to chyba Full HD :P ale nie jestem pewien xD no to tyle. Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIELKIE dzięki za dotychczasową pomoc TV mam HD Ready nie FULL HD. Co do "Kupuj Najnowszą" rozumiem ze najnowsza będzie ta z 80 GB, z neta raczej nie będę korzystał mam kompa,konsola będzie TYLKO DO GIER. Instalują się na HDD? Skoro tak to średnio ile wchodzi na 80GB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie każda gra się instaluje tylko niektóre i to nie w całości tylko jakieś szczątkowe pliki aby szybciej chodziła gra :)

radze podłączyć PS3 do neta zawsze jakieś rozgrywki online :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WIELKIE dzięki za dotychczasową pomoc TV mam HD Ready nie FULL HD. Co do "Kupuj Najnowszą" rozumiem ze najnowsza będzie ta z 80 GB, z neta raczej nie będę korzystał mam kompa,konsola będzie TYLKO DO GIER. Instalują się na HDD? Skoro tak to średnio ile wchodzi na 80GB?

Tak najnowsza to 80gb , ja mam 60gb i jakoś nigdy nie zapełniłem jej :P ale to może dlatego że gram w demko i je kasuje ;D , no jak z neta nie będziesz korzystać to slyszałem ze nie które gry maja w sobie jakiś tam update i same update'ują :P ale tutaj też pewności nie mam :P gdzieś to wyczytałem. Yyy... no jak ty nie będziesz mieć tego połączenia z internetem to raczej ci powinno wystarczyć 80gb ;P bez tych demek,filmików itp ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to nie 360 że musisz się martwić o datę produkcji :D

bierz Ps3 wersję 80GB bo tylko taka jest oficjalnie sprzedawana w Europie

Masz tu tabelke i róznice pomiędzy wersjami

co do Tv to dobry :P

ale kup dodatkowo kabel HDMI

jedno naładowanie pada starcza na 25-30 godzin

nie można wrzucac gier na HDD czasami tylko jak jakaś gra wymaga zgrania paru plików na HDD i to tyle

A 40 nie jest ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z neta raczej nie będę korzystał mam kompa,konsola będzie TYLKO DO GIER.

Teraz nastały inne czasy. Ps3 bez netu, to w zasadzie pusta skorupa. Musisz, po prostu musisz pomyśleć nad zakupem routera (nie taki diabeł straszny), a koszt to jakieś 50 złotych jak dobrze poszukasz na allegro jakiegoś używanego. I nie mam tu na myśli grania przez net bo nie każdy lubi. Ale gry są rozwijane lub poprawiane poprzez nowe wersje, chętnie coś kupisz ze sklepiku, a o Trophies i nowych wersjach systemu nie wspomnę. Net to MUS.

Edytowane przez kill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kill bez przesady z tą pustą skorupą. Nie gram w necie i nie kupuję w pss nic. Żyje i gram w gry :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam router, mini siec domowa, także wifi....od 4 lat przez sieć gram w...CS-a i CSS-a i to mi wystarcza :) PS3 chcę, bo coś nowego, na TV50", hd i wedle mnie PS to maszynka do gier :) Kręci mnie Soul Calibur IV, jakaś dobra piłka czy wyścigi :)

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już masz sieć zbudowaną to nic nie stracisz podłączając do niej PS3 - tu nie chodzi o używanie PS3 jako webbrowsera i gry przez sieć, a też o dużą gamę dem, społeczność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to nie 360 że musisz się martwić o datę produkcji :D

bierz Ps3 wersję 80GB bo tylko taka jest oficjalnie sprzedawana w Europie

Masz tu tabelke i róznice pomiędzy wersjami

co do Tv to dobry :P

ale kup dodatkowo kabel HDMI

jedno naładowanie pada starcza na 25-30 godzin

nie można wrzucac gier na HDD czasami tylko jak jakaś gra wymaga zgrania paru plików na HDD i to tyle

Wersja 160GB jest sprzedawana w Europie przynajmniej w UK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce możesz kupić wersje 250GB. Pewnie po prostu włożony większy dysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam piszecie ze trzeba mieć ruter do podłonczenie ps3 a ja mam antene wifi na dachu od której idzie kabel do rutera <nie wysyłającego sygnału wlan(wifi)> tylko idzie od niego kabel do mojego lapka i drygi do kompa siostry ,,wiec jazeli podepne ten kabel do ps3 to bedzie smigal net ??/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze polski to taka trudna jezyk, ale co poradzisz. Nie kazdemu jest dane dobrze wladac jezykiem ojczystym. Z tego co zrozumialem twoj komunikat to TAK, PS3 powinno "dzialac" w sieci, aczkolwiek na 90% napotkasz pewne problemy z polaczeniem PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze polski to taka trudna jezyk, ale co poradzisz. Nie kazdemu jest dane dobrze wladac jezykiem ojczystym. Z tego co zrozumialem twoj komunikat to TAK, PS3 powinno "dzialac" w sieci, aczkolwiek na 90% napotkasz pewne problemy z polaczeniem PSN.

niewiem czy cie to ucieszy ale jestem CUDZOZIEMCEM

Szkoda ze polski to taka trudna jezyk,

WIDZE ZE TOBIE TEŻ NIEZBYT DOBRZE SIE NIM WŁADA;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WIDZE ZE TOBIE TEŻ NIEZBYT DOBRZE SIE NIM WŁADA;D
ł

Widać "cudzoziemcy" nie rozumieją polskiej ironii, której qgar użył...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niewiem czy cie to ucieszy ale jestem CUDZOZIEMCEM

Mariusz z Bebelna koło Włoszczowy?

Cudzoziemiec - w rozumieniu przepisów prawa - osoba przebywająca na terytorium danego państwa, ale nie posiadająca jego obywatelstwa. Potocznie - każdy obcokrajowiec, bez względu na jego status prawny.

Jaki cudzoziemiec używa zwrotu

(...)mojego lapka(...)

Ale ściemniacze :D

Edytowane przez kill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×