Skocz do zawartości
Kuba

Ile godz spedzacie przed ps3?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie ciekawe pytanie ! Zawsze rodzice mi mowia ze jestem maniakiem i za duzo gram !! Wiec pytam ile mniej wiecej gracie godzin dziennie na PS3 badz siedzicie przy kompie? Ja okolo 7 godz raz przed kompem a raz przed ps3 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie bym zadał inaczej - Ile lat swojego życia spędziłeś przy kompie/konsoli...

Ja przy kompie spędzam 3/4 dnia (w zależności od tego co mam do roboty), a przy konsoli od gry , bo gdy zasiadam o (przykładowo w lato) 8 , to po 5 minutach jest już noc  8D ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przewaznie gram okolo 2-3 godziny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tygodniu około godziny dwie, lub w ogóle a teraz jak mam wolne to róźnie zazwyczaj coś koło 4 h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to i tak was pobije teraz tygodniowo spedzam przy ps3 niecalą godzine na tydzien (nie mam w co grac  <beczy>) A przy komputerze to srednio 2 godziny dziennie. Czasy kiedy spedzalem 3/4 czasu dziennego minely 5 lat temu a zaczely sie tak dawno Jak siega pojawienie sie comodore w polsce  <evil>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez kiedys potrafilem caly dzien grac lub siedziec przy kompie ale teraz to mniej ale niedlugo premiera Stranglehold a pozniej jesienny wysyp gier  <uklon>  wiec to sie zmieni pewnie bedzie mi brakowac czasu i kasy na te wszystkie gry.  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja koło 4-5 godzin dziennie na PS3  a w robocie 6 przed kompem... i nie mam okularów!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~4h w dni robocze a weekend (cały) z ~20h będzie  :X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz uważajcie.....Schudłem 11 kg(mogę na dowód wysłać zdjęcia  ;) ). Wziąłem urlop 2 tygodnie, nie jem, nie chodzę na siłownię, nie śpię.Dziewczyna postawiła na mnie już kreskę.W pracy myśleli, że zachorowałem na AIDS,a ja tam dalej siedzę zajarany przed konsolą  blady, chudy, oczy podkrążone i cisnę w Motorstorma z Ressistance'm na zmianę, a w przerwie między graniem............bawię się innymi możliwościami Pleja hyhyhy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Przed kompem to spędzałem od 7 do 12 godzin ;p Ale odkąd zostałem mistrzem świata w Dofusa to gram około 4h i przytyłem 8kg i tagże nie nosze okularów, wystarczy od czasu do czasu zjeść marchewkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pomimo ze w swojej przeszlosci gralem calymi dniami siedzac bardzo blisko ekranu tez nie nosze okularow i nie jem marchewek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z komputerem mam do czynienia 16 lat i od 2 lat zaczely mi sie problemy z oczami widze dobrze ale strasznie czasem bolą mnie oczy. 16 lat temu tez siedzialem tak jak wy od rana do wieczora teraz nie mam na to czasu niestety  :/ A pozatym kiedys byly inne monitory a gry byly w stylu chodzisz kwadratem i strzelasz do prostokąta  ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marko, polecam krople Visine. To o czym mówisz to syndrom "suchego oka". Czas się wybrać do okulisty i opowiedzieć o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przed konsola spedzam caly wolny czas. Nie tylko grajac bo w sumie gram malo. Odpalam Linuxa  ogladam film (mi nie tna uzywam VLC) slucham muzy siedze na takim jednym forum  ;) mi Ps3 od poczatku nie tylko miala sluzyc do grania to tez alternatywa dla kompa ktory stoi u brata w pokoju. Czekam na LBP i wtedy mnie i moja szmule (od razu jak zobaczyla to jej sie spodobalo :) lubi tez inne gry - Burnout ) zabierze do reszty konsola. Przestane jesc chodzic do szkoly az do momentu gdy stworzona przemnie plansza nie bedzie na 1 miejscu. Wtedy tez dostane prywatna wiadomosc od Media Molecue ze chca mnie zatrudnic jako developera do 2 czesci LBP. Szybko awansuje na stanowisko kierownika Teamu a nasze studio stanie sie najbardziej dochodowym na rynku gier. Wykupimy Square-Enix i stworzymy FF7 remake ktory z miejsca stanie sie najbardziej dochodowa gra w historii elektronicznej rozrywki. Kolejnym krokiem bedzie wydanie wlasnej konsoli "PolishStation" ktora to dzieki zaawansowanej technologii (sterowanie za pomoca wychylow butelki od piwa) jak i znakomitymi grami  (np. I need Speed :Traktor Drift ) stanie sie liderem na rynku.  ;)

A to wszystko dzieki mojej PS3.

kurde troche mi odwala jak tak po nocy siedze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Devom
A ja przed konsola spedzam caly wolny czas. Nie tylko grajac bo w sumie gram malo. Odpalam Linuxa  ogladam film (mi nie tna uzywam VLC) slucham muzy siedze na takim jednym forum  ;) mi Ps3 od poczatku nie tylko miala sluzyc do grania to tez alternatywa dla kompa ktory stoi u brata w pokoju. Czekam na LBP i wtedy mnie i moja szmule (od razu jak zobaczyla to jej sie spodobalo :) lubi tez inne gry - Burnout ) zabierze do reszty konsola. Przestane jesc chodzic do szkoly az do momentu gdy stworzona przemnie plansza nie bedzie na 1 miejscu. Wtedy tez dostane prywatna wiadomosc od Media Molecue ze chca mnie zatrudnic jako developera do 2 czesci LBP. Szybko awansuje na stanowisko kierownika Teamu a nasze studio stanie sie najbardziej dochodowym na rynku gier. Wykupimy Square-Enix i stworzymy FF7 remake ktory z miejsca stanie sie najbardziej dochodowa gra w historii elektronicznej rozrywki. Kolejnym krokiem bedzie wydanie wlasnej konsoli "PolishStation" ktora to dzieki zaawansowanej technologii (sterowanie za pomoca wychylow butelki od piwa) jak i znakomitymi grami  (np. I need Speed :Traktor Drift ) stanie sie liderem na rynku.  ;)

A to wszystko dzieki mojej PS3.

kurde troche mi odwala jak tak po nocy siedze :)

lol

Tylko nie zapomnij o polskim pss :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość danio32

przed kompem zazwyczaj siedze :

1-2 godziny rok szkolny-brak czasu

2-4 godziny rok szkolny-luzniejsze dni

8-12 godzin weekend-wolny dzien

16-22 godziny WAKACJE-totalny luz praktycznie niespie i nieczuje potrzeby snu:)

jezeli chodzi o rodzicow i ich tekst,,za rok bedziesz slepy jak kret,,  to sam wiem ze to nieprawda ..mam kompa w domu od 8 lat i wiem ze siedzenie przed kompem nieczyni cie slepym..wiadomo troche niszczy wzrok...ale nie ma rzeczy idealnych...nie mam okularow ani rzadnych chorob jedyne co czasami mi dokucza(zwlaszcza w wakacje)po 20 godzinach siedzenia przez okolo 3 dni przychodzą chwile ze oczy zaczynają mi lzawic i szczypac..wtedy robie przerwe ide przeplukac oczy i jest git :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam ile czasu niektórzy z Was spędzają przed konsolą to się zastanawiam jak wy będziecie wyglądać za 10-15 lat  ;) Oszczędzajcie się trochę, bo do 50-ki nie dożyjecie (albo oślepniecie jak kret  ;D) a nie warto bo nie zobaczycie tych gier co będą za 15-20 lat - pomyślcie  :-D~

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak tak czytam ile czasu niektórzy z Was spędzają przed konsolą to się zastanawiam jak wy będziecie wyglądać za 10-15 lat  ;) Oszczędzajcie się trochę, bo do 50-ki nie dożyjecie (albo oślepniecie jak kret  ;D) a nie warto bo nie zobaczycie tych gier co będą za 15-20 lat - pomyślcie  :-D~

bardzo dobrze powiedziane, wielka racja ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obawy hehehe.Jak grasz na TV 100 Hz to wzroku Ci nie zmęczy tak jak na zwykłym Rubinie.Śmiało można psztykać do bólu, albo i jeszcze dłużej  ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychol

Ja gram z godzine dziennie ;P Szkoda mi czasu na gry ;P z 4h siedze na gg ;p A w nocy gram z 4h ;P Moj zwykly dzien ;P wstaje o 8 kawka do 10 gg ide na dwor wracam o 21 do 23 gg a potem ggrac do 3 xD

JA nawet jakbym mial wszystkie gry to bm sie spedzal calego czasu na granie b co mi z tego ? Satysfakcja ze przejde gre na ktora wydalem 250 zl ? nie dla mnie Ja wole sobie poskakac i sie nauczyc czegos fajnego ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja roznie ale wiecej jak 5 godz to chyba nie dam rady grac (choc z wowem bywalo roznie :D)

bo juz mnie zaczyna nosic i nie chce mi sie grac :) wtedy wylaczam konsolke ;p

A tak srednio to 1-2 godz dziennie, wiecej gram tylko wtedy gdy gra mnie wciagnie :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nifelheim

Ja to tak średnio 1 - 3 h dziennie . Czasem w ogóle .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KRATOS

Ja spędzam przed TV średnio po 6 godzin dziennie ale czasem (na szczęście :D) koledzy zawsze wyciągną mnie na dwór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokoszka

Hmmm a dziewczyn to Wy nie macie?

Ja spędzam około 4 g dziennie resztę przeznaczam na moją kobitkę  :-D~

Reszte czasu zajmuje praca  :(

Może ktoś wie jak zarobić żeby sie nie narobić :P

Erni1.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×