Skocz do zawartości
ONE

Guitar Hero: Metallica

Rekomendowane odpowiedzi

I jak tam ?

Kupił już dzisiaj ktoś zestaw GH: Metallica ?

Czy naprawdę jest opóźnienie i będzie dopiero dostępny od poniedziałku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Byłem w MM. Faktycznie są tylko bundle na Xboxa, na PS3 będą w poniedziałek w cenie 400-500zł ;/

Pozostaje zamówić przez allegro.

EDIT: Zamówione przez allegro-404zł

Edytowane przez adrianek274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w MM GH:M jest po 320 zł (bez gitary). Cena na obie konsole jest taka sama...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem przez Allegro w firmie ElectronicDreams zapytałem się czy dziś lub jutro bedzie...

Taką dostałem odp. :(

"Niestety. GH bedzie u nas najwczesniej ok 5 czerwca"

Ciekawe czy wszędzie czy tylko u nich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie w MM GH:M jest po 320 zł (bez gitary). Cena na obie konsole jest taka sama...

320 zł?!?! Chyba z Death Magnetic w środku czy nie?

Boże, a ja z Kanady za 200 zł sprowadziłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem ceny w Krakowie w Media Markt Sama gra 329, w bundlu z gitarą 519.

w Empiku z gitarą 499, samej gry w empiku nie sprawdzałem.

Spodziewam się że w Saturnie jest tak samo, ale może niech ktoś jeszcze potwierdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM bydgoszcz 319 zl samam plytka 499 plytka + gitarka( gitarka z wt + panel z Metallica do przelozenia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli utwierdziłem się tylko w przekonaniu że dobrze zrobiłem zamawiając bundle z gitarą na Allegro.

Jutro opiszę wrażenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MM bydgoszcz 319 zl samam plytka 499 plytka + gitarka( gitarka z wt + panel z Metallica do przelozenia)

Jak ja się ciesze, że zamówiłem wersje ntsc z Kanady. Wyszło mi niecałe 200 zł. z przesyłką za grę. Polecam wszystkim tym, którzy chcą samą grę kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem wczoraj w Empiku za 499 pln.

Moja pierwsza gierka w tym klimacie,narazie na easy mnie tylko stac ;)

Dziś podejscie do medium.

Ręka troche boli,kwestia przyzwyczajenia ofcoz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłem wczoraj w Empiku za 499 pln.

Moja pierwsza gierka w tym klimacie,narazie na easy mnie tylko stac ;)

Dziś podejscie do medium.

Ręka troche boli,kwestia przyzwyczajenia ofcoz.

Ja udeżę w allegro 499 imo to przegięta cena ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No troche.

Ale i tak się mocno zdziwiłem ze jest taka sama cena w Empiku co w Saturnie.

Empik lubi sobie spoooro dołożyć :/

Anyway,nie żałuje ani złotówki wydanej na ten zestaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No troche.

Ale i tak się mocno zdziwiłem ze jest taka sama cena w Empiku co w Saturnie.

Empik lubi sobie spoooro dołożyć :/

Anyway,nie żałuje ani złotówki wydanej na ten zestaw.

Ja byłem w poniedziałek w Media Markt, po południu jak przyszły zestawy. Koleś sprawdził cenę w kompie i powiedział, że 519 z bundlem. Też się zdziwiłem i powiedziałem że chyba pierwszy raz w Empiku jest taniej bo 499.

Następnego dnia cena zestawu spadła właśnie do 499.

Edytowane przez Kerm_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako fan Metalliki byłem mocno napalony na ten tytuł, ale cena tej gry, to jakiś kosmos. Poczekam jak trochę spadnie, bo nie mam zamiaru wydawać 250-300zł (sic!).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja w końcu zakupiłem cena też mnie długo odstraszała, ale na szczęście trafił się w tym miesiącu dodatkowy przypływ kaski i od razu wiedziałem na cą ją spożytkować.

to moja pierwsza gra z serii guitar hero i muszę napisać jedno, " I felt in love" ;)

Zacząłem grę na easy, ale poziom był zdecydowanie za niski. Na razie na medium gra mi się ciekawie, myślę, że prawdziwe schody zaczną się na dopiero na hardzie. Jak na razie grę mam od 2 dni i na medium kariera praktycznie cała zaliczona. Myślę, że to całkiem przyzwoity wynik jak na tak krótki staż gry w GH.

Słyszałem (skądinąd z dosyć wiarygodnych źródeł), że możemy się po wakacjach spodziewać wydania the beatles: Rock Band także w naszym wspaniałym kraju - miejmy nadzieję, że to info się potwierdzi bo to kolejny must have ;)

Edytowane przez Kerm_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie na hard zaczynają się poważne schody. Trzeba po prostu ćwiczyć fragmentami, zajmuje to wprawdzie dużo czasu ale po poprawnym zagraniu kawałka na hardzie- banan na twarzy gwarantowany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem na raty w empiku bo 500 to jednak w moim przypadku cios dal kieszenie ale Metallica'i nie mogłem sobie odpuścić. To moja pierwsza gra z serii. Mam ją od 2 dni. Do harda i experta podchodzę tylko na basie bo na gitarze stać mnie na razie tylko na medium.

Jestem po rekonstrukcji dłoni i to jest świetna rehabilitacja. powinni tą grę refundować jako sprzęt rehabilitacyjny :-)

Trochę wkurzają mnie trofea do których trzeba mieć drumsu i mic'a ale gra jest przegenialna.

Czy mic z singstrara na ps3 będzie działał z GH:M?

Jak to jest z gwarancją gitary. Mam wrażenie, że dosć szybko się popsuje. Czy ta "struna" jest wytrzymała?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jako fan Metalliki byłem mocno napalony na ten tytuł, ale cena tej gry, to jakiś kosmos. Poczekam jak trochę spadnie, bo nie mam zamiaru wydawać 250-300zł (sic!).

Kupiłem GH: M 319zł. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mic z singstara działa bez najmniejszych problemów, mam wersje bez przewodową, i katuje grę w 2 osoby ;)

Edit: właśnie zaliczyłem grę na medium, teraz spróbuję sił w walce z basem na hardzie.

Na mikrofonie na expercie też idzie grać, ale już trzeba 2 osób do gry ;)

Edytowane przez Kerm_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na medium i od czasu do czasu hard. Ręka mnie boli. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że kwestia poziomu graczy jest bardzo zróżnicowana. U mnie ok. 30 osób - kompletnych nowicjuszy próbowało grać w GHWT lub GHM. Moja żona generalnie mimo doświadczenia ledwie sobie radzi na medium na gitarze, easy na perkusji. Przyszła koleżanka lekko muzykalna i była w stanie już po drugiej piosence grać na gitarze na medium. Z kolei kolega grający na codzień w zespole muzycznym radził sobie na gitarze, ale na perkusji odpadał na easy;). Jego dziewczyna z doświadczeniem na prawdziwej perkusji nie mogła dać rady na easy (bo za wolno, nie taki rytm itd itd). Nie dała też rady na medium, hard i expert (bo za szybko, o co chodzi itd.). Generalnie gra na gitarze jest dużo łatwiejsza i większość osób sobie z nią radzi. Może tylko z 1-2 osoby były w stanie przeskoczyć w ciągu wieczora na medium na perkusji. Osobiście zagrałem na easy 2 kawałki i dalej dawałem na medium.

Generalnie z obserwacji wnioski następujące:

1. Wokal jest najłatwiejszy z wszystkich 'instrumentów'

2. Perkusja do poziomu hard jest najtrudniejsza z wszystkich instrumentów.

3. Gitara najtrudniejsza na expercie (między hardem i expertem na perkusji i wokalu różnica nie jest tak trudna do przeskoczenia;).

Edytowane przez mrtwister

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×