Skocz do zawartości
radomt

Co myślisz o piosence Tedego promującej grę Saints Row 2 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ej.. wiesz - stary kolo, udaje ze jest raperem a tak na prawde, to ciagnie koks i zre tablety na imprezach elektro-hausowych ;-) KOMERA - a ze promuje gre.... hmmm pewnie dobrze, bo przeciez gry to komera - wiec o co chodzi. Mnie osobiscie sie kawalek tak sobie podoba (przestalem sluchac polskiego hip-hopu kilka lat temu, ale widze ze Tede nic, a nic sie nie chce rozwinac... caly czas ten sam bit, to samo tlo muzyczne - wiadomo musi trzymac styl... ale - no wlasnie ale :-)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z checia przeslucham - Tede to jeden z niewielu raperow w Polsce ktory juz dojrzal do wozenia sie... Bo ci wszyscy reprezentujacy biede sa nader zabawni. A wysmiewanie w tekstach ludzi dorabiajacych sie jest ich zdaniem swietnym wytlumaczeniem i przeniesiem winy za wlasne lenistwo i nieudolnosc na kogos innego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tede zweszyl interes - gra ciagle tak samo, i jak to wyzej koledzy napisali nie rozwija sie - bo w sumie po co? I tak beda kupowac jego plyte i bedzie na tym zarabiac, wiec nie ma sensu sie przemeczac. W Polsce jest tak, ze zeby byc fajnym musisz robic to co wszyscy wokol - sluchac tego rodzaju muzyki, grac w te gry, pic alkohol gdzie tylko popadnie, czesto i gesto. Gdy sie ktos wyroznia od razu nazywany jest debilem, idiota itp. Niestety zryty kraj, zryci ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

sie offtop robi to ja napisze że mi się trak podoba chociarz nigdy nie przekonywałem sie do tedego to akurat to mi przypadło do gustu, jak dla mnie kawałkowi nie mozna nic zarzucić

Edytowane przez N-K-elo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tede zweszyl interes - gra ciagle tak samo, i jak to wyzej koledzy napisali nie rozwija sie - bo w sumie po co? I tak beda kupowac jego plyte i bedzie na tym zarabiac, wiec nie ma sensu sie przemeczac. W Polsce jest tak, ze zeby byc fajnym musisz robic to co wszyscy wokol - sluchac tego rodzaju muzyki, grac w te gry, pic alkohol gdzie tylko popadnie, czesto i gesto. Gdy sie ktos wyroznia od razu nazywany jest debilem, idiota itp. Niestety zryty kraj, zryci ludzie.

To nie wina kraju, zmień towarzystwo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hehe trochę śmieszny refren tej piosenki :D Ci ci bejbe czy jakos tak :D

Edytowane przez Dazidek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, iż średnio przepadam za Tede, to jednak szanuje go za to, że otwarcie przyznał się do tego, że chce zarabiać na hip-hopie, bez owijania w bawełnę, oraz za to, że nie nawija tylko o tym, że żyje w policyjnym państwie i że w Polsce jest źle. Może pomoże wypromować tą grę w naszym kraju, jednak ja jakoś nie jestem przekonany do Saints Row 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Mimo, iż średnio przepadam za Tede, to jednak szanuje go za to, że otwarcie przyznał się do tego, że chce zarabiać na hip-hopie, bez owijania w bawełnę, oraz za to, że nie nawija tylko o tym, że żyje w policyjnym państwie i że w Polsce jest źle.

HIP HOP z zalozenia byl undergroundowy tylko przez takie dziwki jak TD stal sie taka papka dla kretynow, ktorzy w takich samych kretynach widza autorytety...

Ta muzyka ma sens tylko w swojej najbardziej hardkorowej wersji.

Edytowane przez Fayabusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HIP HOP z zalozenia byl undergroundowy tylko przez takie dziwki jak TD stal sie taka papka dla kretynow, ktorzy w takich samych kretynach widza autorytety...

Ta muzyka ma sens tylko w swojej najbardziej hardkorowej wersji.

Uważam, że jedynie Tede i O.S.T.R. i paru innych robią coś ciekawego z muzyką rap w Polsce. Cała reszta rapuje o tym jak im źle, jak reprezentują biedę, dziwki tańczą, hawudepe, jak skręcają skręty i jaką są joł ekipą i walą psy i frajerów, a dają wolność złodziejom. Ciągle to samo, a większość z tej joł ekipy to idioci z IQ >100, no ale co zrobić, jak ta 'muzyka' jest robiona właśnie dla ludzi takiego pokroju, dresiarzy, osiedlowych idiotów siedzących na murku i drących mordę przy 'brąxie'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faya w p[ierwszych kawałkach hh ludzie śpiewają jacy są bogaci i jak dużo mają... chociaż tak na prawdę mieszkają na ulicy.

Co do kawałka to nie oceniam, co do Tede.. to nie oceniam... co do kawałka tede w grze - świetna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HIP HOP z zalozenia byl undergroundowy tylko przez takie dziwki jak TD stal sie taka papka dla kretynow, ktorzy w takich samych kretynach widza autorytety...

Ta muzyka ma sens tylko w swojej najbardziej hardkorowej wersji.

Nie wiem czy zrozumiałem, ale czy nazwałeś mnie kretynem ? I czy ja gdzieś napisałem, że jest moim autorytetem ? Zdecydowanie wole sluchac gurala, ale to nie temat o tym. Uważasz, że raperzy powinni ciągle siedzieć ma ławce, klepać biedę, i popijać browarem ? Bzdura. Wszystko się rozwija, hh tez, i raperzy chca na tym zarabiac, no bo z czego beda zyc ? Co beda mieli jesli beda siedziec w podziemiu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@radomt - tym lawkowym bucom i tak nic nie przetlumaczysz ;-). Dopiero jak ich dopadnie dorosle zycie i oplaty zobacza ze kase trzeba robic... Czy sie tego chce czy nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy zrozumiałem, ale czy nazwałeś mnie kretynem ? I czy ja gdzieś napisałem, że jest moim autorytetem ? Zdecydowanie wole sluchac gurala, ale to nie temat o tym.

No chyba nie zrozumiales...

Uważasz, że raperzy powinni ciągle siedzieć ma ławce, klepać biedę, i popijać browarem ? Bzdura. Wszystko się rozwija, hh tez, i raperzy chca na tym zarabiac, no bo z czego beda zyc ? Co beda mieli jesli beda siedziec w podziemiu ?

Nie, natomiast uwazam, ze powinno sie robic i produkowac muzyke szczera i oryginalna. Wtedy nie mam nic przeciwko, zeby autor na tym porzadnie zarabial... przykad RUN DMC czy EPMD czy chocby Busta Rhymes. Natomiast jezeli autor ewidentnie robi to dla pieniedzy i siedzi w danym gatunku bo taka jest koniunktura to zlewam takie rzeczy z urzedu. TEDE zostal wybrany do promocji tej gry bo umie i zawsze umial polizac odpwiednia dupe i dobrze to wykorzystac, a za tym idzie duza kaska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×