Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: 1943

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli nie poprawia realnsoci w tej grze (vide magiczne 50 kulowe magazynki w M16 o.O oraz to ze postac to z 20 kul potrzebuje) to raczej nie ma na co czekac ...

MW2 zmiazdzy.

Zależy jak dla kogo będzie lepszy ja czekam na oba tytuły.

Wie ktoś może kiedy wyjdzie ten Bf na PSS i ile będzie kosztował?

Jeszcze jedno oglądałem nowy zwiastun tego BF'a i dlaczego japonce atakowali "Iwo Dzime" o ile się niemyle to Amerykanie atakowali ale cóż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno oglądałem nowy zwiastun tego BF'a i dlaczego japonce atakowali "Iwo Dzime" o ile się niemyle to Amerykanie atakowali ale cóż.

Ktory trailer? "Welcome to Iwo Jima"? Gdzie tam japonce atakuja "Iwo Dzime"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie podniecam tylko ciesze ze mi oczekiwanie na Bad Company 2 czyms wypelniaja.

Nikogo nie chciałem urazić. Ja po prostu chciałbym MEGA remake Battlefielda wypchany po brzegi mapami, broniami i pojazdami, 32 graczami i serwerami wielkimi jak stodoła. Niech nawet kosztuje wtedy 99zł na PSN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie chciałem urazić. Ja po prostu chciałbym MEGA remake Battlefielda wypchany po brzegi mapami, broniami i pojazdami, 32 graczami i serwerami wielkimi jak stodoła. Niech nawet kosztuje wtedy 99zł na PSN

No to poczekaj na BC2 - Twoje pragnienie zostanie zaspokojone :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche szukałem informacji na temat BF-a 1943 i dużo osób mówi że premiera dopiero nastąpi w wakacje, czyli na przełomie lipca i sierpnia. Trochu zła wiadomość, ponieważ też chętnie pograłbym już w nowego BF-a. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest gotowa juz jakis czas, czeka tylko na akceptacje ze strony M$ i Sony... nie wiem ile takie cos trwa.

swoja droga na 100% nie bedzie to czerwiec, tak jak to jest podane we wczorajszym newsie. slyszy sie o poczatku lipca.. czyli 2 & 9.

edit.

dam linka jakiegos bo tak to lipa :)

Patrick Liu

http://twitter.com/pottan/status/2174407701

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli co nie nastawiać się na 25 czerwca ?;/ DICE(?) w kulki sobie chyba leci ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli co nie nastawiać się na 25 czerwca ?;/ DICE(?) w kulki sobie chyba leci ;/

..prędzej w kości  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej watpie :P w ogole cos ostatnio watpie w premiery na PSN :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dupa nic nie ma ani na us ani na EU ;| żaal a napaliłem się na 25...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Battlefield: 1943 pojawi sie na PSN 9 lipca !!! :D :D :D

Zrodlo: http://n4g.com/NewsCom-352426.aspx

battlefield.png

DICE producer Gordon Van Dyke said today on EA's UK forums that "We are close to confirming our dates (Xbox 360 date & PS3 date), but still need to settle a few minor things." Looks as though the release date listed in the newsletter is still unconfirmed, unfortunately. Sorry, folks -- and thanks to everyone who sent this in!

http://www.joystiq.com/2009/06/28/ea-revea...3-release-date/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DICE producer Gordon Van Dyke said today on EA's UK forums that "We are close to confirming our dates (Xbox 360 date & PS3 date), but still need to settle a few minor things." Looks as though the release date listed in the newsletter is still unconfirmed, unfortunately. Sorry, folks -- and thanks to everyone who sent this in!

http://www.joystiq.com/2009/06/28/ea-revea...3-release-date/

No wiem zczailem to przed chwila :(

No ale na pocieszenie nie powiedzial ze nie bedzie gry wtedy tylko ze wspomniana data jest nadal niepotwierdzona. Wiec nadzieja jest..

W miedzyczasie odkopalem Bad Company i sie znowu wkrecilem niemilosiernie. Zapraszam wieczorami!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wiem zczailem to przed chwila :(

No ale na pocieszenie nie powiedzial ze nie bedzie gry wtedy tylko ze wspomniana data jest nadal niepotwierdzona. Wiec nadzieja jest..

W miedzyczasie odkopalem Bad Company i sie znowu wkrecilem niemilosiernie. Zapraszam wieczorami!

oficjalna datya premiery to http://twitter.com/OfficialBF1943 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to skoro to za tydzien, a dzisiaj koles w czajniku to na fat princess sobie mozemy poczekac :/ ale mnie to wkur*** :P ale przynajmniej BF bedzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten battlefield 43 to tylko multiplayer czy single player ,bo sie nie znam i nie wiem co to za gierka będzie <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe mam nadzieje ze 9 jeszcze będę... Jest To tylko multiplayer :P | to za tydzień się widzimy ;D? na polubitwy bankowo ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy do 9 lipca i się zacznie ostre giercowanie :). Teraz posucha jest na jakieś fajne tytuły, więc myśle że się opłaca trochę zainwestować pln-ów, aby pograć w coś nowego :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chyba się skusze, taka odskocznia od KZ2, trochę pogram i wrócę na Helghan ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One ile godzin online masz w kz2? ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×