Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: 1943

Rekomendowane odpowiedzi

ale gry z pss zaczynasz ściągać na jednym koncie i możesz się przelobować na kolejne i gry działają, ale są takie gry w które nie da się grac na pięciu konsolach jednocześnie dlatego się pytam.

Zle sprecyzowales pytanie, ale z tego co czytalem to, mozna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 40 minutach powiem tak: Bardzo przyjemna gierka , zdobywanie flag sama przyjemność(nawet w rankingu byłem na 134 miejscu raz :D ) Jeżeli chodzi o lagi to zero lagów. Naprawde super pod tym względem. Moge tą gre śmiało polecić , za takie pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest 22;00 pogralem z 7-8 rundek, wylaczam bo ekipa sie sypla i krotko napisze, swietna gra, niezly fun sie czerpie z ubijania, gra bardzo taktyczna, niezle trzeba wydawac komendy swoim odnosnie punktu ktory maja przejmowac itp itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ta gra to Battlefield Heroes + Battlefield Bad Company. Jeżeli ktoś grał w Battlefield Heroes i mu sie podobało, to ta gra też mu sie spodoba. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurdee no ja w trialu mam lagi... Świetnie się gra snajperem, ma duży zasięg, szkoda tylko, że żeby zabićto trzeba headshota trafić ;/ Ale jest ok byłem na 2 miejscu w grze. Zagrałem 2 rundki i jest pozytywnie. Teraz pytanie czy w pełnej wersji są lagi, bo mam net 2(w dzień)-3MB(w nocy) i w trialu trochę lagowało, a w CoD5 czy KZ2 w ogóle ;/ Jak to jest z tymi lagsami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurdee no ja w trialu mam lagi... Świetnie się gra snajperem, ma duży zasięg, szkoda tylko, że żeby zabićto trzeba headshota trafić ;/ Ale jest ok byłem na 2 miejscu w grze. Zagrałem 2 rundki i jest pozytywnie. Teraz pytanie czy w pełnej wersji są lagi, bo mam net 2(w dzień)-3MB(w nocy) i w trialu trochę lagowało, a w CoD5 czy KZ2 w ogóle ;/ Jak to jest z tymi lagsami?

Zero lagów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurdee no ja w trialu mam lagi... Świetnie się gra snajperem, ma duży zasięg, szkoda tylko, że żeby zabićto trzeba headshota trafić ;/ Ale jest ok byłem na 2 miejscu w grze. Zagrałem 2 rundki i jest pozytywnie. Teraz pytanie czy w pełnej wersji są lagi, bo mam net 2(w dzień)-3MB(w nocy) i w trialu trochę lagowało, a w CoD5 czy KZ2 w ogóle ;/ Jak to jest z tymi lagsami?

Się ciesz, że masz PS3. Na x to jest dopiero tragedia... :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też wydaje się, że przeciwnicy są troche zbyt wytrzymali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde....wy też macie taki problem,że nie możecie kupic nic na psn ? ... i,wie ktoś kiedy będzie update psn USA ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest 22;00 pogralem z 7-8 rundek, wylaczam bo ekipa sie sypla

Noo według mnie świetnie się grało ale coś się sypło u mnie z netem bo jak mówiliście to coś to ścinało was jak cholera ;/ znaczy u mnie ale to dopiero jak koledzy doszli,poszedłem do drugiego kolesia i jak on i ja byliśmy w teamie to ładnie było nie wiem czego to wina Neta,albo PSN nawalał,albo LAgi w grze z powodu obciążenia serverów :P , no ale jak tylko jestem na psn'ie to pisz mogę grać ^^

Edit: Jedna osoba u mnie tylko nie gra w Bf'a o.O a z 12 jest online :D

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy wam też wydaje się, że przeciwnicy są troche zbyt wytrzymali?

To wada kazdego BF, do przyzwyczajenia. Najbardziej boli potrzeba strzalu 2 razy ze snajpy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No świetnie się gra. Właśnie grałem z pawlosem. Heh nie źle mu idzie :D Teraz było zero lagów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie szlag chciał trafić jak serię z karabinu wpakowałem w kolesia a ten dalej se hasa... Tak samo z tą snajperą pieprzoną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie szlag chciał trafić jak serię z karabinu wpakowałem w kolesia a ten dalej se hasa... Tak samo z tą snajperą pieprzoną.

Ano - trzeba walić w głowę...

Gra daje radę, może ustawimy się na jutro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pograłem całego triala i laga kompletnie żadnego nie było. Gra nawet fajna ale z przypadkowymi ludźmi całkiem bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że muszę jeszcze skombinować 2 sloty lub jeden...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To panowie, jesli ktos chetny na wspolna gre w BF (szukam raczej ogarnietych typow w FPSy + HS).

psn: kagannpwnz

see you on the battlefield soldier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz to lagów nic nie ma :P i się właśnie dowiedziałem że wcale po strzale mi nie padają ;/ gram na starym tv na ktorym ekran jest troszkę rozmazany i nie moge rozszyfrować co pisze mi jak strzele w kogos coś chyba że ktośtam został zauważony a przy drugim strzałe wyżej się wyświetla ze go zabiłem o.O dobra :D to idę teraz nadrobić trochę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagrałem pierwszy raz a juz w top 5 players ;) i pierwszy w swoim teamie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi przez 3h nie szło ale opracowałem sobie ciekawą taktykę ;D i od razu ruszyło :P 3-4 w teamie Guadalcanal byl od początku czy właśnie pykło 45mln zabójstw ;D? i to jest ta nowa mapka o.O?

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza klasa to rifleman :) Jutro kupię slocika, a niebawem HS zakupuje to będzie pro gaming ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie :D ja twierdze że scout :D ja ich tam nie miażdze nawet ja ich niszczę scoutem :D , a tak w ogóle to ta gra tak wciąga że nie zdążyłem odejść od konsoli od kiedy zakupiłem grę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super gierka , jeśli ktoś będzie chciał pograć dodać mnie do znajomych , dziś w dzień kupie fulla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema BF maniaki :-) Moze mi ktos wytlumaczyc ,o co chodzi z tymi slocikami? Ludzie pisza ze musza sobie jakiegos slocika wykupic ,nie kumam.Ja kupilem gre z konta USA .To moge grac tez na moim koncie europejskim? Czy moze za to kasuja konta czy cos ? Thx za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wypas gierka :D. No i myslalem caly czas ze jedna mapa bedzie a tu 3 juz widzialem :). Pierwsze podejscie do gry 3 godziny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×