Skocz do zawartości
ONE

Flower

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno świetna gra, ja dopiero zakupie w sobotę. Jak ktoś się zdecydował, to niech opisze wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co w tym chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracz staje się wiatrem, który zbiera płatki kwiatów. Cele do osiągnięcia różnią się w zależności od poziomu, ale wszystkie wymagają lotu, eksploracji i interakcji z otoczeniem.

Tak przedstawiło grę SONY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to jak glosi stare onetowskie porzekadlo - PIERWSZY hehehe pierwszy postaram sie zamiescic opinie na temat gry. Cos pieknego, cos magicznego i niepowtarzalnego. Dawno zadna gra (jesli jakakolwiek w ogle) mnie tak nie wciagnela. Wszystko w tej grze, sprawa ze zatracamy sie w niej bez reszty. Obledna grafika, z niesamowitymi efektami swietlnymi. Wyciszajaca i lagodzaca skolatane nerwy muzyka, i swietnie przemyslane levele oraz sterowanie. Zamysl gry jest prosty jak cep. Mozna by rzecz ze to rozbudowana wersja "weza" z nokii, ale to tylko pozory. Startujemy jednym plateczkiem kwiatka (kazdy levele to sen,wspomnienie jedneog z kwiatkow), latamy po planszy zbierajac inne kwiaty - co sprawia nasz rozrost. Pod koniec levelu mamy piekny, dlugi ogien z kwiatow, ktory ulatwia zbieranie co kolejnych platkow. Gra delikatnie kieruje nas gdzie mamy leciec i co mamy zrobic na danej arenie. Po zebraniu odpowiedniej ilosci kwiatow, wplywamy na otoczenie. Stawiamy budynki, zmieniamy kolorostyke levelu czy tez otiwieramy nowe przejscia. Wszystko okraszone, przegenialna oprawa audiowizualna. Panowie, fenomen zagoscil na PSN. Warte kazde jednej zlotowki.

ps. dla niewolnikow trofy, tez sie cos znajdzie. Pucharki sa fajne i wpadaja intuicyjnie. Sa srebrne, jedno zlote i sporo brazow. Ale to jedna z niewielu gier ktore trofea to tylko dodatek...brac

ps2. zasiadlem o 23ej, skonczylem o 4ej nad ranem i nie widze na oczy :D

Edytowane przez Tomisior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam zamiar dzisiaj sobie zakupić :) o ile uda mi się bo to pierwszy mój zakup przez PSN będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam, świetna, inna od reszty, gra. Wspaniała grafika i muzyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to flOw w tylko troche innym ubranku. Latasz bez celu zeby sie odstresowac. Jezeli masz ochote na maly czilałcik to mozesz sprobowac, ale jezeli nie jestes gotow na gre bez licznika SCORE albo ilosci trupow to chyba nie masz sie co bawic w kupno tego tytulu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zachwycony Flower! Śliczna grafika, świetne efekty otoczenia i niesamowita muzyka. Kwiat rozchylił płatki i podmuchy wiatru. Naprawdę warto na 100%. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko moim wyznacznikiem gier nie jest ilość fragów ani nic w tym stylu ;) a lubię właśnie takie "inne" klimaty i chilluotową muzykę (właśnie zrobiłem platyne w uncharted więc tym z większą chęcią sobie w to pogram :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest po prostu zajebista super się lata machając padem ;)

ale ma jeden minus:

Nie ma menu i jak wyszedłem do pokoju z kwiatkiem

i nie wróciłem przyciskiem start to się zresetował mi postęp.

Ciekaw jestem czy tak jest za każdym razem jak wychodzi się z gry??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra jest po prostu zajebista super się lata machając padem wink.gif

ale ma jeden minus:

Nie ma menu i jak wyszedłem do pokoju z kwiatkiem

i nie wróciłem przyciskiem start to się zresetował mi postęp.

Ciekaw jestem czy tak jest za każdym razem jak wychodzi się z gry??

Gra zapisuje się co poziom, co kwiatek. (pojawia się szary prostokąt w górnym prawym/lewym rogu ekranu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam ;D Fajna giera :D no i Trophy nie są trudne ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos nie wie jak to dokladnie wyglada niech zajrzy na serwis gry-online jes tam kilko minutowy gameplay. Gra wyglada na przyjemna i dobra do odstresowania po ciezkim dniu. Podobno swietnie wyszlo sterowanie sixaxis. Tylko ja akurat nie jestem zbyt sklonny do wydania 30zl za to typu gre wole wydac 2 razy wiecej i kupic uzywana gre ;p Moze pozniej sobie zakupie gdy bede mial maly przyplyw gotowki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz, raczej sie z Toba zgodze. Gierka wysmienita. Ale czy warta 29 zl? radze sie zastanowic. Przeszedlem cala - procz 2 trofeow [pure i nature] w 4 h. Zabawa przednia. Muzyczka i wyglad bardzo uspokaja. Filozofia gry prosciutka. Jednak sam nie wiem czy znow mi sie chca w nia zagrac :) Na pewno przejde sobie jeszcze kilka razy pierwszy lub drugi level [te zdecydowanie uspokajaja mnie najbardziej] i dla mnie to by bylo na tyle.

Podsumowujac. Jesli masz zbedne 29 zl - nie zastanawiaj sie. Cos pieknego [w gre tego typu jeszcze nie grales!]. Jezeli 30 zl to obecnie Twoj calkowity kapital to sobie odpusc ^^ Dla jednych duzo, dla innych malo, dla mnie to wystarczajaca ilosc pieniazkow by miec watpliowosc czy bylo warto :)

ps. lvl 4 i pure doprowadzaja mnie do stanu przedzawalowego [co jak na gierke relaksacyjna moze zastnawiac :D]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest super, najbardziej podoba mi sie muzyczka na levelu z wiatrakami.

Trofea nie sa trudne do zdobycia. Mi zostaly 4:

Nature

Welcome Back

Stars

Pure

Ta gra to moj pierwszy zakup z PSS, nie wiedzialem ze sa tam takie fajne pozycje :)

Teraz jestem sklonny kupic MagicBall

Z innej beczki: Ktos sie moze orientuje w jakiej rozdzielczosci jest DestructionDerby z PSS? i czy jest SplitScreen?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie gra jest miła dla "oka i ucha" :) miłośnicy kolekcjonowania trofeów też powinni być zadowoleni.

Gra jest typową audiowizualną ucieczką od przemocy,szarości i monotonii. Polecam ją wszystkim : i tym stawiającym pierwsze kroki w świecie gier i tym bardziej zaawansowanym graczom.

Gra warta swojej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z innej beczki: Ktos sie moze orientuje w jakiej rozdzielczosci jest DestructionDerby z PSS? i czy jest SplitScreen?

DDerby jak i wszystkie z PSX'a są w jej natywnej rozdzielczości - czyli jak na obecne czasy słabo, chyba że grasz na TV 20" typu CRT to będziesz zadowolony. Splita nie ma.

Ja jako fan tej gry ją zakupiułem (tylko dlatego żeby sobie od czasu do czasu włączyć), ale jeśli nie grałeś wcześniej i się zastanawiasz to odpuść sobie.

Wracając do Flower

Tego typu produkcji grą bym nie nazwał - raczej interaktywną prezentacją/demem - cena ujdzie (trzy/sześć piw w knajpce)

A trofeum Pure jak pisał jeden z poprzedników stresuje a nie uspokaja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ktos nie wie jak to dokladnie wyglada niech zajrzy na serwis gry-online jes tam kilko minutowy gameplay. Gra wyglada na przyjemna i dobra do odstresowania po ciezkim dniu. Podobno swietnie wyszlo sterowanie sixaxis. Tylko ja akurat nie jestem zbyt sklonny do wydania 30zl za to typu gre wole wydac 2 razy wiecej i kupic uzywana gre ;p Moze pozniej sobie zakupie gdy bede mial maly przyplyw gotowki

Gra warta swojej ceny,ja wydalem na nią 6zl :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Gra warta swojej ceny,ja wydalem na nią 6zl :whistling:

To zajebiście, że jesteś zadowolony z tych 6ciu złotych (ja dałem9,99$), ale nie mów, że gra warta swojej ceny bo jej NIE KUPIŁEŚ ZA CENĘ SUGEROWANĄ, więc nie masz prawa tak mówić. Gdybyś zabulił tyle co powinieneś na legalu to podejrzewam, że nie byłbyś zadowolony z tego zakupu. BTW - ja pieniędzy (10$) nie żałuję za Flower. Gra jest super odsko3nią np. od CoD4, który niesamowicie wciąga. Ta gra przypomniała mi, ze jest coś innego niż tylko złodziejskie gry OnLine.

Edytowane przez MAATSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra warta swojej ceny,ja wydalem na nią 6zl :whistling:

ale jestes SUPER! moge Cie dotknac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cuuuuuuuudoooooooo :)

Wspaniala gra warta kazdego grosza. Ciesze sie jak dziecko pierwszy raz w wesolym miasteczku... :)

Fayabusa.png

Edytowane przez Fayabusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzis Gre Pobrałem ;) Resident Evil To to nie jest ale tez jest Fajnie :P Wciąga strasznie i strasznie miło sie w to gra xD

Kupiłem ! I Polecam Gra jest warta swojej ceny !!!

Edytowane przez Mniuwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Świetna gra! Za 30zł ?! Śmiech na sali  :rofl: Naprawde niesamowita gierka. Można oderwać się od polskiej szarości ;p

Gra warta swojej ceny, acz nie byłbym zły, gdyby dali więcej kwiatów i zrobili v. pudełkową ^^

Chyba jedna z pierwszych gier w pełni wykorzystującą akcelerometr, bez zbędnyck klawiszy (no może oprócz buttona do szybszego frunięcia ;] Design naprawdę świetny, lecz troche za dużo ponurych miejsc. Pierwszy i drugi lvl, to jedne z najładniejszych, choć zdarzają się tez inne wspaniałe jak np. ten niebieski kwiat ;p

Trofea dość łatwe, lecz Pure i wszystkie ukryte kwiaty zajmie troche czasu. Nic, tylko grać ;d

Hmmm Santa Monica, kiedy sequel ? ^^"

@Down

Do X'a jest już się przyzwyczajonym ;p Bo L2 i R2 jest zóe :(

Edytowane przez SlayeR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

wypowiadajac sie na temat gry odpowiedzcie na pytanie! : grajac w Flower ? jaki przycisk trzymacie ? :P pewnie 50% graczy trzyma X zgadlem ?

ja sie pucuje ze trzymam R2 bo najwygodniej

Edytowane przez Mniuwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję na DLC. Jeśli będzie to kolejne sześć snów za 30zł to biorę w ciemno. Ta gra jest niesamowita :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×