Skocz do zawartości
pawlos26

Yakuza 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gra miała premiere wczoraj, ktoś kupił ktoś grał już w pełną wersje? Nie wiecie czy jest opcja online? Właśnie chce coś kupić i nie wiem czy Killazone2 czy Yakuze3...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra miała premiere wczoraj, ktoś kupił ktoś grał już w pełną wersje? Nie wiecie czy jest opcja online? Właśnie chce coś kupić i nie wiem czy Killazone2 czy Yakuze3...?

Yakuza pownna starczyć na dłużej w single a Killzone w multi player.

Jak ci krzaczki są znane to czemu nie Yakuza, jak nie to sensu nie widzę, klepanie w ciemno raczej mija się z celem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yakuza nie ma multi.

Mam nadzieje ze wypuszcza te gre w ameryce/europie, jesli nie to SEGA znowu zawali na calej linii, jesli tak zrobia osobiscie niz juz od nich nie kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zabawa z grą po japońsku totalnie mija się z celem. Nie znam japońskiego, nie potrafię czytać krzaczków, więc jaki jest sens gry w jakuze3 sprowadzaną z jp?? Przecież (z tego co się orientuje) gra nie ma możliwości cmiany języka na eng.

Ponad to grałem w demo, i musze powiedzieć, że zdecydowanie mnie nie powaliło (może właśnie przez krzaki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma fajny klimacik i scenariusz. Faktycznie jeśli ktoś nie jest w stanie przeczytać tekstu na ekranie i zrozumieć rozmów bohaterów, nie ma czego w tej grze szukać. Jest to bardzo fajny fabularnie kąsek dla każdego kto lubi jaońskie gry. Osobiście nie popuszczę i zakupię jak tylko wydadzą ją u nas, a jeśli nie to biorę się za oryginał.

Y 1 i 2 gorąco polecam. Skończyłęm obie miesiac temu i uważam, ze było warto. ;)

PS. dlaczego tytuł gry przetłumaczyli tak idiotycznie...

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, ale dlaczego tną grę? Beznadzieja... Aczkolwiek, jeśli gra będzie w wersji japońskiej z angielskimi napisami, to będzie gitara. Fabuła się liczy. 1 i 2 były bardzo dobre, więc liczę na równie dobrą 3 część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeśli wierzyć newsom to w końcu doczekamy się Yakuzy w naszym regionie i to w dodatku z japońskim dubbingiem i angielskimi napisami, czyli tak jak to powinno wyglądać!

Cieszę się na ten tytuł, bo chociaż w małym stopniu, ale przypomina mi czasy Shenmue na Dreamcasta, który był po prostu nie do zdarcia (i wciąż jest).

A Yakuza miała być odpowiedzią na PlayStation, i może teraz troszkę poszło to w innym kierunku, to tak czy siak będę musiał w to zagrać.

Szkoda tylko, że tyle to trwało, ale może jakoś zrekompensują nam ten czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to prawda. Blisko rok temu ukończyłem 1 i 2, liczę na równie dobrą zabawę. Mam nadzieję, że nie zapomniałem jeszcze fabuły poprzednich odsłon. Kupuję na bank, jak tylko się u nas pojawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

info miesiaca jak dla mnie, na to tylko czekalem :)

must have, i tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yakuza to jakiś chiński chłam jakich dużo heh wy się jaracie '3' a oni dostanę szybciej do was '4' hahahaha żal mi fanów tej serii

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yakuza to jakiś chiński chłam jakich dużo heh wy się jaracie '3' a oni dostanę szybciej do was '4' hahahaha żal mi fanów tej serii

mnie zal takich jak ty.. poza tym nie miales przypadkiem bana na forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yakuza to jakiś chiński

juz tym udowodniles ze jestes idiota, az boje sie przeczytac dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie zal takich jak ty.. poza tym nie miales przypadkiem bana na forum?

i chyba bedzie mial kolejnego :]

a co do Y3 to duzo slyszalem o tej serii, ale niestety nigdy nie mialem okazji zagrac w zadna z czesci :( mam jednak nadzieje, ze Y3 trafi do moich raczek w zrozumialej wersji juz w marcu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie grałem we wcześniejsze części Yakuzy :( (wolałem GTA) Chyba będe musiał niedługo kupić PS2 i nadrobić zaległości ;) 

Gra świetna chociaż denerwuje słaba interaktywność z otoczeniem (nic nie można zniszczyć na mieście, nie można nikogo trafić, i demo tak kroche nudą powiewa) Jednak czekam z niecierpliwością i napewno kupie :) 

No to mamy prawdziwy zawał świetnych tytułów na początku przyszłego roku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że kiedy my się będziemy cieszyć 3 częścią, to Japończycy będą się już zagrywać w 4 część.

Mam nadzieję, że 3 się przyjmie u nas, bo jak nie to pewnie nie ma co liczyć szybko na część 4 u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zachowujmy się jak pies ogrodnika... Niech grają w 4, a ja poproszę 3czkę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, ja wszelka nadzieje stracilem na ten wspanialy tytul a tu taki news :D poza tym jesli 3 sie sprzeda dobrze to 4 moze pojdzie w jej slady wczesniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza o to, czy za pół roku, czy za rok, grunt, zeby wydali całość i u nas. Jedyneczka i dwójeczka były przyzwoitymi grami, uważam zatem, ze i dalsze części powinny przypaść mi do gusty, szczegółnie, że na PS3 nie mamy "japońskich" tytułów, a szkoda, bo to było rewelacyjne w czasach PS2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby nie offtopowac tam, to dokoncze tutaj, jakos y3 mi nie podeszla, grafika bardzo slaba, myslalem ze gierka bedzie bardziej nastawiona na fabule a tu glownie chodzone mordobicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby nie offtopowac tam, to dokoncze tutaj, jakos y3 mi nie podeszla, grafika bardzo slaba, myslalem ze gierka bedzie bardziej nastawiona na fabule a tu glownie chodzone mordobicie

grales/przeszedles?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×