Skocz do zawartości
ONE

Lost Planet 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Nie grałem w 1 ale dla mnie to must-have...jak większość gier capcomu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mi osobiście jedynka nie podeszła jakoś :)

Poziomy na jedno kopyto.

Trochę ratowały całość walki z bossami i możliwość walki mechami.

A tak nudno jak w polskim filmie :)

No ale zobaczymy....

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat chyba można zamknąć, bo Capcom ogłosił dwójkę exclusive'em na X360...czyli M$ pomimo kryzysu sypie kasą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w 1dynke na Xie to jak ubijałem ostatniego bossa konsola zaliczyła RoDa ;( nigdy nie dokończyłem gry grrr... ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z niecierpliwoscią czekam na LP2 . Pamiętam że jak grałem demko w jedynke na X'a to pełna gra wyszła dopiero kilka ładnych miechów po nim. Gierka zapowiadana na koniec 2009 ale z tego to sie chyba 2011 zrobi :laugh:

aha i czemu ktoś wrzucił temat Lost Planet 2 na forum o PS3 ,przecież gierka tylko na Xbox 360 , no chyba że o czymś nie wiem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja z niecierpliwoscią czekam na LP2 . Pamiętam że jak grałem demko w jedynke na X'a to pełna gra wyszła dopiero kilka ładnych miechów po nim. Gierka zapowiadana na koniec 2009 ale z tego to sie chyba 2011 zrobi :laugh:

aha i czemu ktoś wrzucił temat Lost Planet 2 na forum o PS3 ,przecież gierka tylko na Xbox 360 , no chyba że o czymś nie wiem ??

Na PC tez wychodzi a na PS3 później a kiedy to nie wiem.

Kilka postów wyżej było, czytałbyś temat to byś wiedział...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na PC tez wychodzi a na PS3 później a kiedy to nie wiem.

Kilka postów wyżej było, czytałbyś temat to byś wiedział...

Przeczytałem ,po tym jak dodałem odpowiedz :laugh:

Też nie mo co mówic kiedy LP2 wyjdzie na PS3 bo ci co chcą w nią pograc wcześniej i tak pograją . Ja ją napewno na Xbox'a kupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałem ,po tym jak dodałem odpowiedz :laugh:

Też nie mo co mówic kiedy LP2 wyjdzie na PS3 bo ci co chcą w nią pograc wcześniej i tak pograją . Ja ją napewno na Xbox'a kupie

Hehe spoko:P

Ja Xboxa nie mam a na PC pewnie mi nie pójdzie :( wiec muszę czekać na wersje na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gra graficznie bije na głowę drugie gearsy i może spokojnie rywalizować z KZ2. I do tego te walki z bossami przywodzące na myśl SOC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tej gierki jestem w stanie kupić znowu xboxa,

X zaczyna pokazywać swoją moc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nic specjalnego jak na razie np: ten ogień to bardzo sztucznie wygląda

A graficznie to gorzej od "Gears of War 2" ale to nie ma znaczenia

Grałem w "Lost Planet" to i zagram w "Lost Planet 2"

Edytowane przez PROT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja slyszalem z dobrego zrodla ze LP1 to totalny złom!!! więc 2 czesc moze bedzie lepsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja slyszalem z dobrego zrodla ze LP1 to totalny złom!!! więc 2 czesc moze bedzie lepsza

z dobrego źródła :laugh:

jak nie grałeś sam to weź tutaj nie wypisuj co ktoś ci powiedział bo aż żal to czytac. LP1 to jedna z lepszych gierek jakie grałem na Xbox'a 360 a miałem ich bardzo dużo.

LP2 będzie lapsza ,to wiem na 100% :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ale nie denerwuj sie kazdemu co innego sie podoba. juz einstein mowil ze "wszystko jest wzgledne"!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lost planet było genialne nawet na ps3 gdzie wersja była gorsza(widziałem test graficzny oraz niby częściej framerate spada) grało się świetnie jakby dodali trofea to bym do gry powrócił po raz kolejny.

Liczę że na E3 powiedzą kiedy ukarze się wersja na ps3 oby szybko ;D

Edytowane przez Szarku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko na PSS. Jak wrażenia? Przez chwilę zastanawiałem się, co to za shit, ale gdy nadeszła walka z pierwszym bossem to od razu banan pojawił się na mojej twarzy :D Walka z bossem genialna, reszta dosyć monotonna. Idę dalej badać to demko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrazenia negatywne, po 1 misji wylaczylem, ale potem naszlo mnie cos tak O! z nudow na co-opa i ... oswiecenie, ta gra w co-opie po prostu miazdzy, a walka z tym bossem konczacym demo, po prostu cos epickiego :) na pewno gre kupie jak bedzie tania specjalnie dla tego co-opa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za klapa. Zamiast ściągać bete MAGa ściągnąłem demo tego japońskiego shita. Na ekranie gówno widać. Wszystkiego nawalone tyle, ze aż głowa boli. Zupełnie nieczytelnie. Dźwięk jest straszny. Jak strzelam z karabinu, to czasami nei załaduje dźwięku, a ogólnie brzmi jak jakaś pukawka na kulki styropianowe. W połowie 2 misji wyłączyłem. Przynajmniej o jedna grę mniej do zakupu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z SDRaidem w 100%. Po nie najgorszej pierwszej części miałem nadzieję na więcej. Cały klimat zimy/lodowca zepsuli. Nawalili zieleni przez co nic nie widać i teraz chcą zrobić dzungle :( Szkoda, ale chociaż zostaną pieniądze na coś lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×