Skocz do zawartości
ONE

Lost Planet 2

Rekomendowane odpowiedzi

co prawda nie z powodow wyzej wymienionych ale gra tez nei dla mnie, kompletnie mnie odrzucila przy pierwszym spotkaniu. moze jutro na spokojnei dam jej jeszcze jedna szanse ale ze nei kupie wiem juz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy dawaniu szansy, upewnij sie ze grasz w co-opie, ja dalem grze druga szanse i zaczalem grac w tym trybie a teraz, ta gra to must have ale dopiero jak stanieje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coop zdecydowanie ratuje ta gre. Jakbym mial grac te misje samemu to chyba bym sie pozygal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie dobra a nawet w porywach bardzo dobra, co w perspektywie kilku ostatnich jałowych miesięcy zakrawa na cud.

Czy LOST PLANET 1 była/jest podobna do LOST PLANET 2 – demo (na youtube nędza, a jakoś Jedynką się nie zainteresowałem)

- boss-owie

- sterowanie

- etc.etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gra zapowiada się tak samo dobrze jak pierwsza częśc , może nawet lepiej (testując demko) ;) No a walka z bossem epicka , nie ma co :o

ps.Hi everyone !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wiem, że w grze jest coop ale czy tylko po sieci czy da radę przejść całą grę na jednej konsoli? Coś wiadomo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co-op w tej grze jest genialny!!! :whistling:

gra nie ustrzegła się kilku błędów, ale już dawno nie grałem w coś równie wciągającego (ostatnio Demon Soul's)

polecam z zastrzeżeniem że tylko w co-op co nie oznacza że nie można grac samemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gra ktoś jeszcze w to?

Jak wygląda sytuacja na serwerach?

W co-opa bym pograł.

////

i jak ma sie sprawa z freezowaniem gry o kórej wpominali w recenzji na ps3site.

poprawili to?

Edytowane przez bid32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo się czeka na rozpoczęcie meczu. Gra nie freezuje (szczerze mówiąc, dowiedziałem się o tym problemie własnie od Ciebie ;)). Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odswierzam sobie ten niedoceniony produkt i ogrywam z alfikiem w coopie.... miazga!!!! ale ten tytul jest dobry, bossowie gdzie nawet ci z sotc wydajaja sie mali.... dla mnie gra jest troche takim demons soule tyle ze strzelaninowym... na normalu w coopie nie raz mielismy problem... gra jest dluga, ladna, satysfakcjonujaca i co wazne bbbbardzo klimatyczna... polecam w 100% a teraz gre znajdziecie za 39 zl bez problemu....

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko coop sieciowy niestety... bardzo duzo ludzi gra w niego caly czas i co chwile ktos dolacza.... widac gra wiedzie prym w japoni oraz usa gdyz glownie z tymi narodowosciami mam przyjemnosc grac...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na wspólną masakrę Arkidów ?  :P SundayPL dodawać ustawiamy sie i gramy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×