Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

a co w tym dziwnego?

200 zl za wiele miesiecy gry w rewelacyjnego multi to duzo? Moze mieli to zrobic za darmo i rozeslac wszystkim na gwiazdke?

Jakos nigdy nie slyszalem zeby ktos plakal ze film na dvd kosztuje 100 zl. A trwa przeciez tylko 90 minut.

czy ty jestes normalny? wiesz wogoel o czym mowa? teraz wyjasnie ci powoli: to co oni beda sprzedawac (najpewniej) masz juz w domu! na plycie! zaplaciles juz za to a teraz bedziesz placil jeszcze raz :) to tak jak bys dodatkowo placil zebys mogl wlaczyc sobei lektora w filmie na DVD? ufff teraz chyba bedzie latwiej.... a co do rewelacyjnego multi to jest ocena subiektywna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem kampanię na poziomie normalnym, bez żadnych większych trudności. Teraz czas się zabrać za veterana :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ty jestes normalny? wiesz wogoel o czym mowa? teraz wyjasnie ci powoli: to co oni beda sprzedawac (najpewniej) masz juz w domu! na plycie! zaplaciles juz za to a teraz bedziesz placil jeszcze raz :) to tak jak bys dodatkowo placil zebys mogl wlaczyc sobei lektora w filmie na DVD? ufff teraz chyba bedzie latwiej.... a co do rewelacyjnego multi to jest ocena subiektywna.

tak jestem normalny. a nie pomyslales ze umiescili np dlatego zeby nie trzeba bylo tego sciagac? ty naprawde sadzisz ze tworcy gry robia DLC dopiero po stworzeniu gry? NIE. Robia to w trakcie robienia, a po jakims czasie udostepniaja. Bo np ludzie ktorzy to robili zajmuja sie teraz innym projektem. I to tylko wygoda dla ciebie ze nie bedziesz musial ciagnac 1.5 GB, tylko dostaniesz kod i grasz. PROSTE

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra nie dogadamy sie bo tobie nie przeszkadza ze wydawca rypie cie w dupe bo musisz placic 2 raz za to za co juz zaplaciles, malo tego jestes mu wdzieczny. wiec z mojeje strony to koniec tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo nigdy w zyciu nie pracowales, ani nie sprzedawales swoich uslug, albo jestes wolontariuszem.

nie jest wazne czy cos jest na plycie juz umieszczone, wazne czy oficjalna oferta handlowa Cie o tym informuje. Na pudelku nie ma nic na temat tej zawartosci, czyli w sumie swiadomie za to nie placiles.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście jakie są błędy już znaleźli? Żal mi tych frajerów co szukają tych "glitchów" żeby tylko dostać subscribe(czy jakoś tak) na yt.

Po prostu masakra powinni je jak najszybciej usunąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście jakie są błędy już znaleźli? Żal mi tych frajerów co szukają tych "glitchów" żeby tylko dostać subscribe(czy jakoś tak) na yt.

Po prostu masakra powinni je jak najszybciej usunąć.

W sumie nie widzę nic w tym złego. Pokazują tylko, że twórcy coś spieprzyli (niektóre celowo) i może zmotywuje ich to do wydania solidnego patcha.

Zresztą czym się przejmujesz...? Gre skończyłeś, multi git i jest wszystko dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez względu na to czy są jakies tam błędy w multi, łatki itd, gra sie naprawde super,ale... nie wiem czy oprócz mnie ktoś jeszcze doświadcza jednej baaardzo wkurzajacej rzeczy. otóz, po tym jak poślemy kogos w multi do nieba, wyskakuja pierd....ne napisy, a to daleki strzał ,a to człowiek wyladował na ksiezycu , sru tu tu tu itd. i jeszce ten dzwiek przylatujacego gówna.,juz po tym jak zobaczyłem filmik pzred premierą z multi, widziałem te napsiy, wielkie cyfry 50pkt, 1000 pkt , kto da wiecej ...milion!!! i tak sie zastanawiałem, a gdzie radocha z trafienia człowieka, popatrzenie coz to programisci pozmieniali w kwestii zachwoania sie żołnierzyka po killu,a tu figa z makiem. wczoraj grałem barrett 50", trafiam pacjenta w biegu w głowę, wyskakuje mi jedno - daleki stzrał, drugei ze w banie, tzreczie punkty za cos, czwarte punkty za cos innego, piate cos tam jeszzce i tak policzyłem , wyszło z 10 sekund, w tym czasie , podbiegł inny kolo i spokojnie mnie puknął, bo ja niestety uwage miałem na ekranie te głupie wstawki. w złosći włączyłem sobie cod4 , i pomyslałem , jezu jak pieknie,ładny znaczek heada w lewym rogu. zwykła mała dyszka na ekranie i dziekuje, jedziemy dalej.a tu....dramat. rozwiazaniem jest hardcore ale połowicznym.drugim wyjsciem jest zrobienie pewnie 100% multi to pzrestaną wyskakiwać te reklamy.ale na to trzeba czasu... rówie dobrze zamiast tych durnych napisów mogliby zamontowac RSS z wiadomosciami z giełdy tokijskiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez względu na to czy są jakies tam błędy w multi, łatki itd, gra sie naprawde super,ale... nie wiem czy oprócz mnie ktoś jeszcze doświadcza jednej baaardzo wkurzajacej rzeczy. otóz, po tym jak poślemy kogos w multi do nieba, wyskakuja pierd....ne napisy, a to daleki strzał ,a to człowiek wyladował na ksiezycu , sru tu tu tu itd. i jeszce ten dzwiek przylatujacego gówna.,juz po tym jak zobaczyłem filmik pzred premierą z multi, widziałem te napsiy, wielkie cyfry 50pkt, 1000 pkt , kto da wiecej ...milion!!! i tak sie zastanawiałem, a gdzie radocha z trafienia człowieka, popatrzenie coz to programisci pozmieniali w kwestii zachwoania sie żołnierzyka po killu,a tu figa z makiem. wczoraj grałem barrett 50", trafiam pacjenta w biegu w głowę, wyskakuje mi jedno - daleki stzrał, drugei ze w banie, tzreczie punkty za cos, czwarte punkty za cos innego, piate cos tam jeszzce i tak policzyłem , wyszło z 10 sekund, w tym czasie , podbiegł inny kolo i spokojnie mnie puknął, bo ja niestety uwage miałem na ekranie te głupie wstawki. w złosći włączyłem sobie cod4 , i pomyslałem , jezu jak pieknie,ładny znaczek heada w lewym rogu. zwykła mała dyszka na ekranie i dziekuje, jedziemy dalej.a tu....dramat. rozwiazaniem jest hardcore ale połowicznym.drugim wyjsciem jest zrobienie pewnie 100% multi to pzrestaną wyskakiwać te reklamy.ale na to trzeba czasu... rówie dobrze zamiast tych durnych napisów mogliby zamontowac RSS z wiadomosciami z giełdy tokijskiej...

Dlaczego hardcore jest rozwiazaniem polowicznym? W tym trybie nie wyswieytlaja sie nawet punkty za trafienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego hardcore jest rozwiazaniem polowicznym? W tym trybie nie wyswieytlaja sie nawet punkty za trafienie.

połowicznym dlatego ze w razie killa czeka sie 15 sekund ;).dlatego grunt to byc coraz lepszym i jak najmniej dać sie zabic w hardcore,albo przywyknąc w normalnym trybie... tak czy siak z dnai na dzien napisy są coraz mniej denerwujace, ale czasem jak wyskoczy z 5 pod rzad to mam ochote palnąc kogos z infinity ward odpowiedzialnego za te cuda w łeb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

połowicznym dlatego ze w razie killa czeka sie 15 sekund ;).dlatego grunt to byc coraz lepszym i jak najmniej dać sie zabic w hardcore,albo przywyknąc w normalnym trybie... tak czy siak z dnai na dzien napisy są coraz mniej denerwujace, ale czasem jak wyskoczy z 5 pod rzad to mam ochote palnąc kogos z infinity ward odpowiedzialnego za te cuda w łeb.

Prawda to, ze te fajerwerki to straszne gowno, mogliby ograniczyc sie do heada i trafienia goscia, ktory trafil nas chwile wczesniej (satysfakcja z tego jednak jest :)). No ale pamietajmy to jest gra pod choinke... a hardkorowcy w tej branzy stali sie nisza. Nastala era graczy niedzielnych, ktorzy musza miec rozne "fajne" umilacze i nie umieja odpalic gry jesli nie ma menu po polskiemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano, straszna lipa z tymi informacjami o naszych wyczynach (najlepiej gdyby istniała opcja ich wyłączenia ) - miałem wczoraj sytuację: grałem jako snajper i udało mi się trafić jedną kulą dwóch przeciwników (headshot notabene :thumbsup: ); a następnie nabić heada na jeszcze jednym kolesiu, który przy nich stał. No i zaczęła się litania: 3xinfo o dalekim strzale; o headzie; info odnośnie ustrzelenia 2 wrogów jedą kulą; info o serii zabójstw; no i do tego jeszcze info o wskoczeniu na kolejny poziom... Yyy ok tak byłem zafascynowany tym wszystkim, że podleciał do mnie jakiś kolo i mnie zaciukał nożem... :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czy da się na 100% ukończyć wyzwania dla broni?? Np. karabin maszynowy ile trzeba mieć killów żeby to ukończyć?? Tak samo np. maraton. Teraz mam tam 52 mile do przebiegnięcia i nie wiem czy po tym będzie koniec czy wyskoczy mi 104 mile hehe.

Te wyskakujące badziewie mnie też strasznie denerwuje. Dziś grałem na Estate, wskakuje do chaty, zabijam 3 pod rząd i 15 sekund litanii na ekranie. A to pkt. za to, a to za to. Powinno to się dać wyłączyć. Denerwuje strasznie.

Ogólnie multi miodne. Na początku problemy, teraz już mapy poznane, gra się świetnie, ale kilka map to dla mnie niewypały po całości: Afgan czy ta co deszcz pada, z tymi trawami. Nie lubię zbytnio tam grać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czy da się na 100% ukończyć wyzwania dla broni??

JA ukończyłem 100% dla scara. Musisz odblokować wszystko + 500 zabitych + 250 headshotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie te wyskakujące kombosy to sam cymesik w tej grze. Akurat to im się udało imo. Poza tym pojawiają się ponad linią horyzontu, więc wszystko widać. Co najwyżej można dostać od kampera z okienka, a tu już nic nie pomoże :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA ukończyłem 100% dla scara. Musisz odblokować wszystko + 500 zabitych + 250 headshotów.

Hmm. a ja skończyłem MP5 a właściwie wydawało mi się że skończyłem bo po trafieniu 250 headshota i odblokowaniu ostatniego maskowania.... otworzyła mi się opcja 500 headshotów. Ciekawe

Edytowane przez beta1969

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was tak samo konsola mieli płytę podczas gry online?

Generalnie jak gram i dźwięk mam cicho ustawiony słyszę cały czas mielenie płyty, zastanawiam się czy to nie jakaś wada nośnika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was tak samo konsola mieli płytę podczas gry online?

Generalnie jak gram i dźwięk mam cicho ustawiony słyszę cały czas mielenie płyty, zastanawiam się czy to nie jakaś wada nośnika...

U mnie napęd sie nie zatrzymuje ani na chwile, caly czas slysze jak laser rzęzi. trochę to wkurza bo siedzę dość blisko telewizora, ciekaw jestem jak to ciągle doczytywanie wpływa na napęd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA ukończyłem 100% dla scara. Musisz odblokować wszystko + 500 zabitych + 250 headshotów.

no chyba tylko zgadujesz, bo mam 538/750 zabitych w tej chwili... I sadze ze po 750 odblokuje sie 1000...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pewnie tak dalej,jednak dostałem nagrodę i odznakę za ukończenie wyzwań dla scara.

Mój błąd,mam już 1000 zabitych.

Edytowane przez cezzar997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja teraz będę miał 1000 zabitych, ale brakuje mi jeszcze 20 zabić przez jakąś przeszkodę i 100 headshotów więc pewnie zaraz wyskoczy mi 1250 :)

P.S. dobra po 1000 zabitych mam już zaliczone

Edytowane przez wcisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie te wyskakujące kombosy to sam cymesik w tej grze. Akurat to im się udało imo. Poza tym pojawiają się ponad linią horyzontu, więc wszystko widać. Co najwyżej można dostać od kampera z okienka, a tu już nic nie pomoże :)

Zgadzam sie w 10000%. Jak dla mnie rowniez te napisy to czysta moc. Zwlaszcza w wersji angielskiej, headshot, longshot. Pojawiaja sie na krotko,wiec nei wiem czemu niektorych rozpraszaja. Podoba mi sie tez dzwiek temu towarzyszacy. Podobal mi sie tez w u2 among thieves, przy odstrzeleniu kolejnego typa. Wiadomo ze to wszystko kwestia gustu. No ale ci ktorzy tak strasznie na wszystko psiocza - a takich jest widze wiekszosc - beda mieli swietna alternatywe - bad company 2. Te haktary map do przebiegniecia na piechote, wszedzie pochowani snajperzy, totalny chaos i "dynamika rozgrywki". Naprawde, te napisy w MW2 sa takie straszne, obawiam sie ze zepsuly cala gre...

Edytowane przez Tomisior
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×