Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

panowie małe pytanie, chcę przejść teraz grę na veteranie i czy w głównym menu muszę zrobić, ,,graj od nowa" czy mogę przejść wszystkie misje poprzez ,,wybór misji". to znaczy czy poprzez tą drugą opcje dostanę pucharek za przejście gry na veteranie?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie małe pytanie, chcę przejść teraz grę na veteranie i czy w głównym menu muszę zrobić, ,,graj od nowa" czy mogę przejść wszystkie misje poprzez ,,wybór misji". to znaczy czy poprzez tą drugą opcje dostanę pucharek za przejście gry na veteranie?

pozdrawiam

Możesz zacząć od nowa jak i również w wyborze misji z tym tylko że przy wyborze misji musisz pamiętać że wszystkie misje musisz zaliczyć na Veteranie .

Nie musisz ich robić według kolejności możesz je zrobić jak ci wygodnie Trofeum na pewno wpadnie powodzenia pozdro:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich (1st post xD)

Pytanie mam dosyć ciężkie, ale nie dające mi spokoju.

W pońdziałek kasy troche sypnie się na konto i musze wybrać pomiędzy ACII i MW2 (którego mam na PC też xD)

I tu pytanie - co wybrać -_-?

Niby MW2 mam na PC ale kieeeeedyś na złomboxie się fajnej grało niż na PC w CoDa 4.

No a AC to trochę się boję że znów mi się znudzi gdzieś w 70% fabuły -_-

Ktoś poradzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich (1st post xD)

Pytanie mam dosyć ciężkie, ale nie dające mi spokoju.

W pońdziałek kasy troche sypnie się na konto i musze wybrać pomiędzy ACII i MW2 (którego mam na PC też xD)

I tu pytanie - co wybrać -_-?

Niby MW2 mam na PC ale kieeeeedyś na złomboxie się fajnej grało niż na PC w CoDa 4.

No a AC to trochę się boję że znów mi się znudzi gdzieś w 70% fabuły -_-

Ktoś poradzi ?

Przeszedłem MW2 na konsoli, później zobaczyłem grę u kumpla na PC. Zdecydowanie lepiej wybrać grę na tą drugą platformę. A że już ją masz, zagraj w AC2. Gra jest o niebo lepsza od jedynki, zero nudy, świetna grafika itp (recenzja na ps3site).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam obie te gierki, i muszę powiedzieć, że Assasyn wciąga o wiele bardziej. Sidequesty, upgrade'y...multum opcji. Ja sie nie nudzę, mam 18 godzin na koncie ;)

Jak go skończę, to dopiero sie wezmę za MW2.

Lol, myślałem, że to temat "Co wybrać?" hehe..

Edytowane przez EndarSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz ^^ To AC kupie i polatam niczym jakiś oszołom po dachach w północnej "Itali" xD

Mogli wcześniej tą gre dać - to bym umiał więcej na klasówce z histori sztuki renesansowej -_-

(Czyżbym w złym temacie napisał ? o.O)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Essadir na tym forum mamy takie coś jak ,,Co wybrać?" - tam się pytaj która gra lepsza!

Co do veterana, to jest świetnie wyważony. Nie jest zbyt trudno, ale też nie za łatwo. Trzeba uważać, jeden niewłaściwy krok i dostajemy serię w klatę. Dużo bardziej mi się podoba to, niż w WaWie. Już nie ma beznadziejnych respanów wrogów, nie leży 20 granatów. Skończyłem właśnie akt II, nie było jeszcze ciężkich miejsc, ale boję się trochę domu Makarova i obrony dysku twardego :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Essadir na tym forum mamy takie coś jak ,,Co wybrać?" - tam się pytaj która gra lepsza!

Co do veterana, to jest świetnie wyważony. Nie jest zbyt trudno, ale też nie za łatwo. Trzeba uważać, jeden niewłaściwy krok i dostajemy serię w klatę. Dużo bardziej mi się podoba to, niż w WaWie. Już nie ma beznadziejnych respanów wrogów, nie leży 20 granatów. Skończyłem właśnie akt II, nie było jeszcze ciężkich miejsc, ale boję się trochę domu Makarova i obrony dysku twardego :/

Ta obrona nie jest taka ciężka,dobrze ustawione miny,ciężki karabin w ręku.Gorzej później uciec do helikoptera.

Dla mnie najgorszy moment to ten na statku gdzie strzelamy przez dym, istna masakra.Zdarzyło mi się,że już byłem pewien, że zabiłem wszystkich szedłem do drzwi i nagle nie wiadomo skąd wyskakiwał jakiś typ i mnie zabijał i wszystko od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta obrona nie jest taka ciężka,dobrze ustawione miny,ciężki karabin w ręku.Gorzej później uciec do helikoptera.

Potwierdzam, obrona jest banalnie prosta - wystarczy wybrać odpowiednie miejsce do obrony (imho jest nim pokój w którym położonych jest kilkanaście sztuk broni, ponieważ mamy z niego ostrzał na dwa wejścia i chronione tyły).

O ile obrona poszła mi jak po maśle o wile gorzej jest z ucieczką... Ktoś ma jakąś dobrą radę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile obrona poszła mi jak po maśle o wile gorzej jest z ucieczką... Ktoś ma jakąś dobrą radę?

Musisz biec z Ghostem on będzie cię osłaniał i jeśli cię trafią, ja się kładłem w trawie i czekałem na odnowienie zdrowia.Po prostu biegnij blisko niego.Mi się za 3 razem chyba udało.

Edytowane przez Siudak83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile obrona poszła mi jak po maśle o wile gorzej jest z ucieczką... Ktoś ma jakąś dobrą radę?

Trzymaj się cały czas lewej strony. Jest tam miejscówka z bateriami słonecznymi gdzie nie ma wrogów. Wystarczy się tam zaczaić i po kolei ich zdejmować lub poczekać aż Ghost pozabija wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym momencie pomyślałem( gdy musiałem już uciekać z domu) , że jak nie widzę wrogów to pobiegnę na pałę ;d Za 1X razem dobiegłem przez przypadek do checkpoint'u i sekundę później padłem, przez kolejne 30+ prób zazwyczaj ginąłem w 3 sekundy po respawnie ponieważ za plecami miałem ponad 10 ludzi, a na zboczu góry przede mną kolejne 8 ;) ale jakimś cudem dzięki granatom i szczęściu dobiegłem do końca. Zdecydowanie irytujący moment, ale dużo łatwiejszy niż Radev w Killzone 2 :P

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

veteran latwy gorzej ze spec ops jak dla mnie;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spec ops na PC (lubo gdziekolwiek byleby HS mieć) istne miodzio podczas misji w zaśnieżonym lesie (tam gdzie się ze snajperką chodzi) - w Co-Opie można się poczuć tak jakby się za Price'm biegło xD (Coś w stylu - Ty bierz tego z prawej ... 3-2-1 ... Headshot xD). Ale nie powiem - ostatnie misje mogą być naprawde hardcorowe xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtrudniejszy moment na weteranie: ucieczka po zgrywaniu danych, ale przede wszystkim platforma i dym ;D jestem sam, biegnę - dead, zostało mało załatwię - dead, zabiję na luzie - dead. Ale i tak nic nie pobije Spec-Ops ' Weź i uciekaj', tam waliły się k.... na prawo i lewo, a pad latał w każdą stronę ;D w końcu miałem pretekst by zmienić na białego, hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie doszedłem do misji z obroną danych i ucieczką do samolotu. Wieczorkiem popróbuję ją przejść. Platforma z dymem nie była, aż tak trudna. Wystarczy mieć broń z celownikiem termowizyjnym i wychodzić tylko ciut za kontener.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platforma nie stwarza większych problemów.

Mój sposób na moment z dymem jest następujący; z lewej flanki jest Soap z prawej Ghost; my w środu (konieczne jest posiadanie czegoś z termowizją) - gdy tylko zacznie się zadymianie zdejmujemy przeciwników, którzy na nas biegną i tych którzy strzelają z okien - następnie sprint przed siebie.

Docieramy do miejsca w którym możemy zrobić "wyłom", a tam już jest punkt kontrolny (zapis następuje po zrobieniu wyłomu, dlatego natychmiast po dobiegnięciu w to miejsce rozpoczynamy wysadzanie drzwi)

Po przejściu całości na Veteranie stwierdzam, że jest o wiele łatwiejszy niż w CoDzie5 (tam zrezygnowałem z Veta w połowie misji " Burn 'em Out "); teraz został mi tylko spcops i wpadnie platyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem tą całą obronę i ucieczkę. Teraz jeszcze 3 misje i koniec. Ale ,,Wróg mojego wroga" to jest dopiero hardcore. Wszyscy we mnie pakują :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz zacząć od nowa jak i również w wyborze misji z tym tylko że przy wyborze misji musisz pamiętać że wszystkie misje musisz zaliczyć na Veteranie .

Nie musisz ich robić według kolejności możesz je zrobić jak ci wygodnie Trofeum na pewno wpadnie powodzenia pozdro:wink:

kolego jesteś pewien? bo na innym forum mi odpisali, że w taki sposób (wyborze misji) nie dostanę złotego trophy za przejście gry na veteranie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem tą całą obronę i ucieczkę. Teraz jeszcze 3 misje i koniec. Ale ,,Wróg mojego wroga" to jest dopiero hardcore. Wszyscy we mnie pakują :confused:

Muszę przyznać że obrona i ucieczka to był hardkor, tak jak platforma wiertnicza, ale "cmentarz samolotów" jest akurat łatwy, i bardzo fajny, jedna z moich ulubionych misjii. Ogólnie po veteranie spodziewałem się czegoś więcej. :( Zbyt łatwy. Do platyny zostały intele i 69 gwiazdek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiałem się, że ,,Wróg mojego wroga" będzie diabelnie trudny, ale udało mi się go przejść bez większych problemów. Kluczem jest tutaj odpowiednie wyczucie czasu i szybkie przemieszczanie się od punktu kontrolnego do punktu kontrolnego. Generalnie jest w tej misji sporo kryjówek, które pozwalają zregenerować zdrowie i kontynuować spacer po złomowisku :turned:

BTW Mam już 39 inteli, wieczorkiem usiąde do dalszej gry i dokończę poszukiwania, wtedy zostanie mi tylko wymęczenie 69 gwiazdek (na specopa poświęciłem mało czasu - wkręciłem się w multi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema jest ktoś chętny żeby mi pomóc w operacjach specjalnych,będę bardzo wdzięczny jak coś to pisać,login:piotrek1333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie z innej beczki :D Czy w multi jest coś takiego jak złote bronie jak w cod4? A co do veterana to nie jest taki trudny, w porównaniu do cod 5 to jest dosyć łatwy. Ale zobaczymy w późniejszych misjach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×