Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, adick007 napisał:

Jak Wy to robicie, że potraficie grać w kilka tytułów fabularnych w tym samym czasie?

Ja nie odpalę Dishonored, dopóki całkowicie nie skończę Final Fantasy.

Dla mnie to jakby w połowie oglądania filmu stwierdzić, że teraz włączę inny żeby fragment zobaczyć.

Nie potrafię :-)

 

Yoshi gram z córką, darksiders wieczorami a jak mam chwilami dość jeźdźcy apokalipsy pastwie się nad zombie. 

 

Zwykle osobiście gram w 2/3 tytuły w różnych gatunkach zmianowo, w taki sposób aby dany tytuł mi się nie przejadl.

 

Są osobiste hity kiedy to zamykam się na jeden tytuł. Np pod koniec miesiąca tylko vr I resident evil 7 ale zaraz potem już tylko yakuza 0 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo, co u kolegi z poprzedniej strony: aktualnie FFXV i nie ma opcji, żeby wskakiwać w inny tytuł w trakcie obecnego. Jedyny wyjątek to oczywiście DRIVECLUB, w którym w pakiecie ze Spotify sukcesywnie zaliczam na 100% kolejne toury z DLC. Do tego co parę dni Stardew Valley w roli widza, gdy moja ukochana dogląda swojej farmy.

Edytowane przez aem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 3.01.2017 o 10:36, zdun napisał:

Yoshi gram z córką

W jakim wieku masz córkę ?, pytam z ciekawości, bo mój syn ma skończone 3 lata i dałem mu grać w farming simulator. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Kamillo napisał:

W jakim wieku masz córkę ?, pytam z ciekawości, bo mój syn ma skończone 3 lata i dałem mu grać w farming simulator. 

 

11 stycznia - 4lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Zdun szarpnij się na jakiś fajny prezent(a nie wszystko na gry wydajesz :24_stuck_out_tongue: ) w koncu za 3 dni urodzinki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Strife napisał:

To Zdun szarpnij się na jakiś fajny prezent(a nie wszystko na gry wydajesz :24_stuck_out_tongue: ) w koncu za 3 dni urodzinki :)

 

Stary takiego domku świnki pepy to w życiu nie widziałeś :24_stuck_out_tongue: 

 

Ps. Nintendo dla dzieci? :antonio:

IMG_20170108_215941.jpg

Edytowane przez zdun
zapomniana mysl
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, plus moja ma wypaśnego Georga heh czy tam Jacka, bo są dwie wersje jego imienia, ale tylko wtajemniczeni to wiedzą :) 

 

Fajna 3 litrowa przytulanka :)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Strife napisał:

Widziałem, plus moja ma wypaśnego Georga heh czy tam Jacka, bo są dwie wersje jego imienia, ale tylko wtajemniczeni to wiedzą :) 

 

Fajna 3 litrowa przytulanka :)

 

 

Moja podłapała Georg :24_stuck_out_tongue: (bo Jacek to z wersji TVP :P)...

Jaki domek peppy?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

399 zł za kawałek metalu ale czego się dla tego szatana nie robi... hmm rynek zabawkowy plus licencja = zło... 

 

 

Tylko dla wtajemniczonych

Zauważcie : 

Pepa pig, Danny dog, rebbeca rabbit, Emily elephant, suzie sheep. 

 

Ostatnio po pijaku zauważyłem zależność..

 

 

 

Widzę geriatria forum się udziela :beata:

swinka-peppa-domek-pociag-plac-zabaw-camper-figurki-.jpg

Edytowane przez zdun
zapomniana mysl
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paniczu moja by oszalała jak bym to jej pokazał, ufffff.... Wołąć moda niech posty usunie bo jak to "wypłynie na jaw" to będę miał grubo przerypane :24_stuck_out_tongue: Moja 3 letnia córa by mi żyć nie dała....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram a raczej męczę Deus ex mankind divided.

 

Poprzednią przeszedłem 4 razy z bananem na ustach i to nie dla trofeów a ta niczym nie zachęca. 

Już teraz rozumiem czemu  wszędzie jest w czołówce rozczarowań roku, choć na metaritic wysokie noty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram obecnie w MKXL

Do tego muszę wybrać w co najpierw zagrać... Mam FFXV, Mad Max, Mirror's Edge Catalyst oraz MGS V. Chyba zacznę od Mirror's potem MM, następnie FFXV a na koniec zostawię MGSV. Ogólnie najbardziej się ślinię na FF ale poczekam bo w styczniu ma być aktualizacja uzupełniająca braki w grze hihi

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.Mam zagwostkę gdyż ściągnąłem dodatek za 120zł czyli dodatkowe misje i takie tam ale moja żyleta tego nie ściąga i nie instaluje.Sama gra też nie widzi dodatku a na stronie oprócz informacji "zakupione" nie ma nic,nawet typowego tekstu po zakupach "ściągnij". Co to ma znaczyć?Wersję podstawową mam z płytki ale to nie możliwe ,żeby w tym była przyczyna,prawda?;)Pozdrawiam was miłośnicy grania!

 

to miało być do tematu mafia 3 i nie mam pojęcia dlaczego to tutaj wrzuciło .Sorki

Edytowane przez szalony_szaleniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa wrzucilo... Samo się wrzucilo

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrywam darmową Guns Up i czołgi w WT. Od paru miechów tylko jakieś "mini" gierki kupuję czy to z Plusa, bo na płycie nic dla siebie nie widzę. Do zakupu BT1 nie mogę się przekonać, a "kosmicznych" nie trawię.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Tomi915 napisał:

Ogrywam darmową Guns Up i czołgi w WT. Od paru miechów tylko jakieś "mini" gierki kupuję czy to z Plusa, bo na płycie nic dla siebie nie widzę. Do zakupu BT1 nie mogę się przekonać, a "kosmicznych" nie trawię.

 

Sam ostatnio zauważyłem u siebie taką sytuację, że "pierdółki" dają mi więcej frajdy niż duże tytuły.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, fryderyk123 napisał:

 

Sam ostatnio zauważyłem u siebie taką sytuację, że "pierdółki" dają mi więcej frajdy niż duże tytuły.

Gry sportowe to nie duże tytuły :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3: Tales of Xillia 2 masterowanie tytułów daje masę radochy.

 

PC: Heroes 3 mały mi żyć nie daje i w wolnej chwili zagania mnie do tego klasyka żeby ze staruszkiem w coopie popykać.

 

PS4: stoi i się kurzy, może sytuacja się zmieni jak Tales of Berseria zawita do czytnika, ale chyba prędko to nie nastąpi.

 

PSP: Metal Slug i wszelakie mordoklepki od SNK na posiedzeniach na tronie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balck Ops 3 było jedyną grą, którą aktualnie ciorałem systematycznie w multiplayerze. Poszło w odstawkę po prawie rocznym graniu. Przerzuciłem się na Bf1. No i oczywiście jeszcze Skyrim, bo zostało jeszcze troszkę zwiedzania : ))

 

Ps4: Bf1, Skyrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirror's Edge Catalyst i Project CARS.

 

Myślałem, że nowe przygody Faith, to całkowity paździerz, ale gra okazuje się całkiem przyjemna i nie jest tak źle, jak pisali w recenzjach. Trafiła się nówka za nieco ponad 60 zł, to grzechem było nie dać szansy. W obecnej promocji na PS Store również warto, jak komuś podeszła pierwsza część, to tym bardziej. Fabuła płytka do bólu, ale gameplay i cały ten parkour pozwalają zapomnieć o tym, że biegniemy z kolejnym fedexem :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie czeka na swoją porę. Jedynkę Mirror's Edge pokochałem i uważam ją za najlepszą grę na PS3, także mam nadzieję, że ta też będzie spoko.

Są speedruny z jedynki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są, ale na dużo przystępniejszym poziomie, niż w jedynce. Grałem wówczas na PC i pamiętam, że były bardzo wyśrubowane, jeśli chodzi o poziom trudności. Przetestowałem kilka i są na luzie do ogarnięcia, ale tym razem trzeba rozwijać drzewko umiejętności Faith i lepiej wziąć się za te speedy po uprzednim odblokowaniu wszystkiego.

Edytowane przez Bartek_Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też ogrywam Mirror's Edge Catalyst i również uważam, że gra jest świetna. Największym zarzutem u recenzentów był otwarty świat - mnie to nie przeszkadza a nawet mi się to podoba. Spokojnie można trzymać się fabuły, nie smakując nawet open world. Jedyna wada tego świata to pustkość oraz przez sandbox grafika nie zawsze jest równa. Co do fabuły to dla mnie spoko, walka z korporacjami - czuć fajny klimat z przyszłości a sam parkur jest świetny 👍

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×