Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

Obie gry bardzo dobre. Świetnie się z nimi bawiłem. Nawet trochę zazdroszczę, ze masz cała trylogie ME przed sobą 10_wink.png
Nie jesteś pierwszy wcześniej przy innych dyskusjach już słyszałem podobne opinie.
Trylogia mass effect to jedna z tych dobrych gier które mnie nie porwały na naszym początku i odkładałem odkładałem ale już czas.
Alan też kiedyś ograłem jeden rozdział i bawiłem się dobrze ale coś mi przeszkodziło teraz lepszy sprzęt mam to zagram.

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego, że z żoną zrobiliśmy platynę w Alienation, to nie mogę się oderwać od Sniper Ghost Warrior 3.

Pomimo całej masy błędów, wciąga...

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RiME - gra, która czerpie garściami z ICO. Niestety, nie wszystko poszło tutaj dobrze. Zdziwiłem się, gdy po włożeniu płyty do czytnika, okazało się, że nie ma żadnego patch'a. Pomyślałem, że zrobiono dopracowaną grę na premierę. Po ograniu połowy (gra starcza na dwa długie wieczory) muszę stwierdzić, że technicznie jest tutaj słabo. Grafika nie oferuje poziomu, który powodowałby opad szczęki, a mimo to klatki wyraźnie spadają w niektórych fragmentach. Zaliczyłem też dwa crash'e do głównego menu, więc pierwsze pozytywne wrażenie zostało brutalnie zdeptane ;) 

 

Przechodząc jednak do gameplay'u i tego co RiME ma do zaoferowania, jest już dużo lepiej. Fani ICO, czy ogólnie gier Fumito Uedy będą zadowoleni. Szkoda, że zagadki nie są trudniejsze, ale i tak jest nieźle. Muzyka również pomaga budować ciekawy klimat. Poziomy pomyślane są ciekawie, czasami trzeba się nagimnastykować, aby dotrzeć do umiejętnie poukrywanych znajdziek.

 

Gdyby jeszcze pudło kosztowało 49zł, to stosunek ceny do zawartości byłby spoko. Obecne oferty nie są zachęcające, więc jeśli ktoś czai się na ten tytuł, lepiej zaczekać na jakieś solidne promo, bądź, aż gra trafi do Plusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pyre - wizualnie i dźwiękowo jest celująco, ale sam trzon rozgrywki (te mecze w hokejokosza) jakoś do końca mnie nie porwał. Pogram jeszcze i zobaczę czy się nie rozkręci, ale jak dla mnie zarówno Bastion jak i Transistor o wiele lepsze pod względem samego gamepleju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużoooo tego xD

 

(PS4)

1. Wolfenstein II - jestem jakoś w połowie gry, ale na pewno będę chciał z niej trochę wycisnąć 

2. Pillars of Etenrnity - zaczynał Białą Marchie! Przyznam, iż dość wolno idzie mi granie w ten tytuł.

3. Battlefield 1 - niezmiennie już od ponad roku

4. Battlefield 4 - tylko wtedy kiedy najdzie mnie ochota. Czyli jakoś raz na tydzień wpadnę na serwery xD

5. Fortnite - codziennie. CODZIENNIE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 - yakuza 0
Wciąga jak bagno...


Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowienie noworoczne to ogarnąć w końcu gry z Plusa na Vitę, PS3 i PS4. Na pierwszy ogień idą Fez i Lords of the Fallen.

Ten pierwszy to istne cudo w zakresie łamania sobie głowy i początek mody na pixelart.

Ten drugi to przykład rzemieślniczej roboty Made in Germany. Kto zagra ten będzie wiedział dlaczego niemiecki gamedev nie zawojował świata, Crytek balansuje na krawędzi bankructwa a BlueByte od zarania dziejów klepie kolejne Settlersy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu jestem w klimatach gier detektywistycznych, więc na tapetę idzie Sherlock Holmes The Devil's Daughter:

2lvifwo.jpg

 

złapany dziś w dość dobrej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu tylko Wiedźmin 3 Goty i darmowy PES lite 2018.

 

Niesamowite gierki które zajmują cały mój growy czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od jakiegoś czasu jestem w klimatach gier detektywistycznych, więc na tapetę idzie Sherlock Holmes The Devil's Daughter:
2lvifwo.jpg
 
złapany dziś w dość dobrej cenie.
Gdzie kupione, jeśli można spytać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że Rime wylądowało w plusie postanowiłem ograć w niedzielne popołudnie, no i tak też się właśnie stało. Ogólnie gra przeszła jakoś bez większego echa, a szkoda bo to naprawdę łądna gra, zarówno wizualnie jak i pod kątem fabularnym. Polecam wszystkim, warto ograć szczególnie póki jest w plusie.

 

PS. Przejście gry zajęło mi jakieś 5-6 godz, więc nie jest to długi tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do PS3. Ogrywam rozpoczęte gry. Przy okazji wpadła platyna w Deus Ex. Zajęło mi to 6 lat i jeden miesiąc. Obecnie na tapecie Darksiders 2.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@malpka

No mnie tez czeka powrot do ery PS3, czesc gier ogram na PS3 a czesc pewnie na PC. 

----------------------

 

Ja dalej Yakuza 0 - ożeż ku jakie to dobre... 

fabula troche lezy bo farmilem "biznesowy" aspekt dla kazdego z bohaterow... az sama gra delikatnie zasugerowala zeby pchnac fabule. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
16 minut temu, MagEllan napisał:

 

fabula troche lezy bo farmilem "biznesowy" aspekt dla kazdego z bohaterow...

 

 

Pamiętam, że przez bite dwa tygodnie odpalałem Zero, żeby tylko rozkręcać klub z hostessami i ukończyć wszystkie wątki poboczne z tym związane. Wciągało jak bagno hehe. Muszę przyznać, że te gry w grze, jak i również biznes związany z nieruchomościami, wyszły bardzo, bardzo dobrze.

 

Aktualnie mam na tapecie Serial Cleaner. Polski indyk, bardzo smaczny. Czasami nachodzi mnie ochota, aby między kolejnymi tytułami AAA ograć coś mniejszego. Widać, że twórcy mocno inspirowali się Hotline Miami, ale to dobrze, bo jak podglądać, to najlepszych ;)  A że gra kosztowała grosze na tej ostatniej wyprzedaży, to zwinąłem bez wahania i nie żałuję ani złotówki (choć dużo ich nie poszło :24_stuck_out_tongue: ).

Edytowane przez Bartek_Red
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie Uncharted Zaginione Dziedzictwo, na dysku czeka Last Guardian, idzie Shadow Of The Colossus, Dark Souls 3, Shovel Knight, Nier Automata.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Bartek_Red napisał:

Pamiętam, że przez bite dwa tygodnie odpalałem Zero, żeby tylko rozkręcać klub z hostessami i ukończyć wszystkie wątki poboczne z tym związane. Wciągało jak bagno hehe. Muszę przyznać, że te gry w grze, jak i również biznes związany z nieruchomościami, wyszły bardzo, bardzo dobrze.

 

No ja podobnie choc biznes z clubami ogarnalem ciut szybciej. Do tego przerwy male po farmieniu nieruchomosci mialem 3 dni przerwy. 

Ale to ile jest gier w grze i jak to jest wszystko spiete to glowa mala. Nie wiem nawet jak Y0 sklasyfikowac gatunkowo - to chyba gatunek yakuza. 

Jak tak dalej pojdzie to w tym roku ukoncze tylko 2 tytuly Y0 i Y-kiwami :24_stuck_out_tongue: 

bo to czasopochlaniacz niesamowity.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

LA Noire w ramach odpoczynku od Monster huntera (gdzie w 9 dni 120h przegrać)

Edytowane przez Banan91PL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

COD: Infinite Warfare - usiadłem do tej gry z przeczytanym wcześniej hejtem. Gram i gram i podoba mnie się ta gra. Za chwilę mam finalną misję. Tak jak wszystkie cody - single player bardzo dobry. Multi mnie nie interesuje, wolę BF. W skali 5 stopniej wystawiam mocną 4. Naprawdę nie rozumiem tego hejtu, który wylał się na tę grę. Dlatego, że jest w kosmosie? Give me a break... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
No ja podobnie choc biznes z clubami ogarnalem ciut szybciej. Do tego przerwy male po farmieniu nieruchomosci mialem 3 dni przerwy. 
Ale to ile jest gier w grze i jak to jest wszystko spiete to glowa mala. Nie wiem nawet jak Y0 sklasyfikowac gatunkowo - to chyba gatunek yakuza. 
Jak tak dalej pojdzie to w tym roku ukoncze tylko 2 tytuly Y0 i Y-kiwami :24_stuck_out_tongue: 
bo to czasopochlaniacz niesamowity.
 


https://gematsu.com/2018/03/yakuza-kiwami-2-coming-west-august-28


  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Czekam jak na swieta trzeba bedzie wykonczyc poboczne rzeczy w zero i ograc kiwami.
 
innymi slowy jaram sie :1_grinning:
 
plonaca%20stodola%20sxc%20hu.jpg


Właśnie od kilku dni zacząłem przygodę z Yakuzą. Kupiłem Zero i... już wsiąkłem. Mam nadzieje, że te części które wyszły na ps3 również zmasterują na ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, hacker25 napisał:

 


Właśnie od kilku dni zacząłem przygodę z Yakuzą. Kupiłem Zero i... już wsiąkłem. Mam nadzieje, że te części które wyszły na ps3 również zmasterują na ps4.

 

 

Jesli tak sie Tobie wkreci jak mnie no to masz przewalone :1_grinning: 

Milego grania.

 

Zeby bylo w temacie:

pogralem troche w starego burnout paradise na PC - nie jest zle choc wycigi z punktu do punktu to spory chaos. Jest to dobra gra ale wole chyba podejscie Forzy Horizon.

Dungeons 2 (darmoszka) PC - humor fajny, graficznie ok, ma pewne techniczne bolaczki (system wyzwalania wydarzen).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Switch

-Xenoblade 2

-Bayonetta a później 2 do przejścia 

-Mario Kart 8

 

Ps4

-Agents of Mayhem

 

Xbox

-Koncze krew i wino (Wiesiek)

+sporadycznie dla relaksu rundka w Forzie 7, meczyk w Battlefield 1

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banana jak Ty mozesz w Tyle gier grać naraz? Ile czasu dzienie przeznaczas na gre? 

Ja gram w jedna gre singlowa (obecnie AC:O) plus cos online czasem ale i tak staram sie skupic na tej jednej konkretnej grze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, princ18 napisał:

Banana jak Ty mozesz w Tyle gier grać naraz? Ile czasu dzienie przeznaczas na gre? 

Ja gram w jedna gre singlowa (obecnie AC:O) plus cos online czasem ale i tak staram sie skupic na tej jednej konkretnej grze. 

Wystarczy nie skupiać się na jednej grze. Trochę w jedno, trochę w drugie. Sam tak zazwyczaj robię, bo naprawdę ciężko jest znaleźć dzisiaj coś, co potrafi wciągnąć na dłużej. Ostatecznie kończy się na tym, że ogrywam w kółko te same tytuły, a na dysku kilkanaście nieukończonych.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×