Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, princ18 napisał:

Banana jak Ty mozesz w Tyle gier grać naraz? Ile czasu dzienie przeznaczas na gre? 

Ja gram w jedna gre singlowa (obecnie AC:O) plus cos online czasem ale i tak staram sie skupic na tej jednej konkretnej grze. 

Trochę w jedna jak czuje zmęczenie to odpalam inny tytuł nie koniecznie w ten sam dzień przeważnie mam pare tytułów na zmianę i je ogrywam ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Railway Empire, bardzo udany tycoon. Bałem się o to, jak gra wypadnie na konsoli, jednak jest znakomicie. Nie ma problemów ze sterowaniem, jest bardzo intuicyjne. Szkoda, że kampania jest dość prosta. W scenariuszach można już natomiast skalować poziom trudności i kilka innych parametrów wpływających na rozgrywkę, można więc samemu podnieść sobie poprzeczkę. Z minusów na pewno należy wymienić brak multi. Skoro takie Tropico potrafi mieć tryb dla wielu graczy, to czemu zabrakło go tutaj? Gra nadaje się do tego idealnie, szkoda. Graficznie jest ok, choć i tak przez większość czasu spoglądamy na wszystko ze sporej odległości. Wrażenia z rozgrywki jak najbardziej na plus, nie ma nic lepszego, niż oglądanie jak postawiona własnoręcznie sieć kolejowa działa prężnie, obsługując jednocześnie setkę pociągów. Jest to idealna gra Sheldona Cooper'a :xboss:

 

Polecam jednak zaczekać na promocje. Udało mi się dorwać na muve.pl za 109zł, ale mieli w takiej cenie chyba tylko z jedną sztukę, po moim zamówieniu cena wróciła do pierwotnej.

 

100872_D0216b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po splatynowaniu Shadow of the Colossus wróciłem do wersji z PS3.
I tu do platyny brakuje już tylko Hard Time Attack.
3 kolos od paru dni mi daje popalić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SotC splatynowane dwa razy, więc teraz coś na rozluźnienie...

do3pso.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mecze Mafie 3

jak juz gra mnie wymeczy i wynudzi odpalam Kerbal Space program.

Chce ta mafie zmeczyc i wywalic z dysku ktory (na moim PC) niestety jest ostro zawalony. A domniemam ze jakbym gre usunal to raczej nie predko bym te 50GB pobieral ponownie. A tak skoncze, zmecze i wywale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.03.2018 o 14:28, Banan91PL napisał:

Trochę w jedna jak czuje zmęczenie to odpalam inny tytuł nie koniecznie w ten sam dzień przeważnie mam pare tytułów na zmianę i je ogrywam ;D

Ja kupiłem Fallouta4 za 30zł - pamiętam jak się jarałem tym tytułem i chciałem go kupić na promocji, doszedłem do połowy fabuły (chciałem wbić platyne) ale jakoś tak mnie odbiło od tej gry, że od 2 miesięcy leży i się kurzy o.O
Ciesze się bo byłbym w plecy nie 30 a 250zł xD

Z obecnie ogrywanych gier, coraz rzadziej GTS i ten sam efekt jak z Falloutem - im mniej gram i wracam do gry tym bardziej mnie odrzuca jakimiś absurdami albo monotonią rozgrywki.
W GTS mam już takie przerwy, że ostatnio z trudem dobijam w FIA do top 10 w wyścigach między innymi przez brak wyczucia aut którymi jeździłem, absurdalne podejście do nerfa M4 który wymaga 2 pitów i kary z dupy (obecnie ukochałem kary za wjazdy i wyjazd z pit-stopu xD).

Z racji posiadania tylko jednego FPS to walę dalej w BF1 i mam nadzieję, że nowy BF wróci do współczesnych czasów i będzie grą taką jak BF4 nie na rok w porywach do dwóch a 4 lata i więcej. 
Przymierzam się do zakupu COD`a WWII chociaż w głowie mam by czekać na BOIIII oraz AC:O albo Monster Hunter - nie wiem co wypada ciekawiej i starczy na dłużej nie dobijając monotonią.

Edytowane przez tm-tz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4: Nioh świetny klimat, Tera jak za friko to sprawdzam z czym to się je.

PS3: NBA Jam Fire Edition

Vita: Grrand Kingdom

PSP: Xenogears

Switch: Xenoblade Chronicles2, Zelda.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex Mankind DIvided ,a potem zabieram się za Mad Max :1_grinning:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Deus Ex Mankind DIvided ,a potem zabieram się za Mad Max :1_grinning:
 
Deus Ex rozpykalem, aż tak się wkrecilem, że zrobiłem trofik za przejście CAŁEJ gry bez ani jednego trupa (łącznie z Bossem, nawet jego nie zabilem)....

Za to MadMax mnie ostro zmeczyl, na początku wypas, a pod koniec już się zmuszam do gry...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DigitalMan_PL

Deus i Mad Max to troche inna liga.

 

Co prawda Deusa ogralem polowe tylko i potem chyba swieta mi przeszkodzily to wroce bezapelacyjnie.

 

Mad Max mi podszedl story takie se niby ale to prawdziwe story moim zdaniem odkrywa sie przez pogawedki (az do ostaniej) z tym pustynnym dziadkiem od upgrade. I mimo iz MM mial reskin bossow i klepanie w kolo tego samego mi dawal frajde od poczatku do konca. Gra przynajmniej na PC bdb zoptymalizowana.

 

Aktualnie testuje gry z humble montly i dalej mecze koszmarnie mafie3 jak powtarzalnosc w MM mi nie przeszkadzala tak w mafii3 2h i wylaczam.

Acha dla tych co graja na PC - Jalopy czyli rouglike/lite trabant sim - omijac szerokim łukiem bo to shit  jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, Mad Max to inna liga. Jakaś VII albo VIII. Nawet tygodniowe przerwy nie pomagają. Zmarnowany potencjał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deus ex już końcówka :1_grinning: Zobaczymy co z tym Mad Maxem klimat mnie zachęca.Dodatkowo Fighting Force na Vite już się pobiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, korwin napisał:

Zgadzam się, Mad Max to inna liga. Jakaś VII albo VIII. Nawet tygodniowe przerwy nie pomagają. Zmarnowany potencjał. 

 

bardziej chodzilo mi o to ze to rozne gry sa. Mnie Max kupil klimatem i cialem dzien w dzien 85% chyba wykrecilem i powiedzialem sobie dosc.

Mimo powtarzalnosci gre ocenilem jako dobra.

 

1 godzinę temu, Mroovek napisał:

Deus ex już końcówka :1_grinning: Zobaczymy co z tym Mad Maxem klimat mnie zachęca.Dodatkowo Fighting Force na Vite już się pobiera

 

Jesli klimatem Ciebie kupi, i jesli poczujesz sie złomiarzem na pustkowiach to mozesz sie dobrze bawic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4: Yakuza 0

 

Xbox: głównie online BF1 i Elder Scrolls Online

 

Nintendo: Xenoblades 2 i czasami rundka w Mario Kart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromny dylemat: Y0, Cities Skylines, Torment lub PoE na PS4 albo może nadal pozostać przy PS3 i nadrabiać kilkuletnie zaległości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cities Skyline działa jak narkotyk ja świadomie odstawiłem po kilku zarwanych nockach z rzędu.

Dewastacja życia zawodowego, rodzinnego, innych zainteresowań i odpoczynku

Kilkadziesiąt godzin w kilka dni skutecznie zaburzyło mój cykl dnia i nocy. W przypadku tej gry - pogram 120 min i o północy się położę niestety nie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, pablos_PRO napisał:

Cities Skyline działa jak narkotyk ja świadomie odstawiłem po kilku zarwanych nockach z rzędu.

Dewastacja życia zawodowego, rodzinnego, innych zainteresowań i odpoczynku

Kilkadziesiąt godzin w kilka dni skutecznie zaburzyło mój cykl dnia i nocy. W przypadku tej gry - pogram 120 min i o północy się położę niestety nie działa

Serio taki sztos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Serio taki sztos?
A mówią że na XboxOne nie ma dobrych gier

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, malpka napisał:

Mam ogromny dylemat: Y0, Cities Skylines, Torment lub PoE na PS4 albo może nadal pozostać przy PS3 i nadrabiać kilkuletnie zaległości.

 

Y0 moim zdaniem warto ale to juz wiesz.

Co do zaleglosci na PS3 - EXy tak, gry ktore na PC nie obsluguja pada jesli wolisz padem grac tez, ale multiplaformy jesli masz PC ktory to odpali to bym olal, spojrz ile gier z poprzedniej gen i poczatku tego w ciagu ostanich 12 miesiecy bylo rozdawanych darmo. No chyba ze ty z tych co maja awersje do PC.

Zalezy tez jakie starocie chcesz na PS3 ogrywac, bo przyznam ze dlugo po tym jak kupilem PS4 gralem jeszcze na PS3 i czasami jeszcze odpalam, ale grajac troche na PS4 troche na PC to czasami niestety widac jak bardzo PS3 sie postarzalo.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm 

 

Niedocenione NT final fantasy czyli zayebisty brawler ale ci co szukali action RPG : nie znajdziecie go...

 

 

Yakuza 6 czyli "ale to jest kuwa dobre"!!! Polecam, piter fronczewski 

 

 

Dq builders na switcha : poztywne zaskoczenie i zacny tytuł.  

IMG_20180504_084912.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odpakowalem Wolefensteina II, który leży mi na półce od ponad pół roku. Widzę, że będzie sztos, ale mam dwa pytania: nie ma tematu gry na forum? I czy większość gra padem a nie myszką? Myszki BT, której używam do tableta, PS4 nie obsługuje (choć widzi) a padem, celowanie to narazie udręka dla mnie. Nawet po ustawieniu czułości na 10%. Kupować myszkę czy przyzwyczajać się do pada?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj odpakowalem Wolefensteina II, który leży mi na półce od ponad pół roku. Widzę, że będzie sztos, ale mam dwa pytania: nie ma tematu gry na forum? I czy większość gra padem a nie myszką? Myszki BT, której używam do tableta, PS4 nie obsługuje (choć widzi) a padem, celowanie to narazie udręka dla mnie. Nawet po ustawieniu czułości na 10%. Kupować myszkę czy przyzwyczajać się do pada?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka


Kup sobie cronusmax plus

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×