Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Klaxxon napisał:

Wczoraj odpakowalem Wolefensteina II, który leży mi na półce od ponad pół roku. Widzę, że będzie sztos, ale mam dwa pytania: nie ma tematu gry na forum? I czy większość gra padem a nie myszką? Myszki BT, której używam do tableta, PS4 nie obsługuje (choć widzi) a padem, celowanie to narazie udręka dla mnie. Nawet po ustawieniu czułości na 10%. Kupować myszkę czy przyzwyczajać się do pada?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

IMO strasznie słaba, po przejściu jej odpaliłem DOOMA i wciągnął tyłkiem Wolfa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Klaxxon napisał:

Wczoraj odpakowalem Wolefensteina II, który leży mi na półce od ponad pół roku. Widzę, że będzie sztos, ale mam dwa pytania: nie ma tematu gry na forum? I czy większość gra padem a nie myszką? Myszki BT, której używam do tableta, PS4 nie obsługuje (choć widzi) a padem, celowanie to narazie udręka dla mnie. Nawet po ustawieniu czułości na 10%. Kupować myszkę czy przyzwyczajać się do pada?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

 

Graj na padzie, znakomita większość ludzi na konsoli gra na padzie.  Szybko się przyzwyczaisz sterowania padem. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.05.2018 o 08:03, piachu00 napisał:

IMO strasznie słaba, po przejściu jej odpaliłem DOOMA i wciągnął tyłkiem Wolfa.

Sama rozgrywka byc moze, ale bardziej weseli mni masakrowanie nazistowkskich Niemcow,  (choc tez nieco futurystycznych) niz futurystycznych monsterobotow;)

Choc calkiem mozliwe ze i Dooma sobie pozniej sprawie, bo chyba na nowo polubilem FPSy. Tzn nie wiem czy to dobrze okreslilem, bo ostatnio to gralem w cos takiego na pentiumie 133:)) Nie liczac lizniecia MoH na PSX.

ALe ja stary jestem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co gracz to opinia. Ja z kolei kiedyś już pisałem. Strasznie mnie Doom wynudził i irytował pod koniec. W zasadzie od połowy gry cały zestaw przeciwników jest znany, co chwile killroom, od najsłabszych do mocnych przeciwników, pod koniec to już mnie tak irytowało, że szok. Wolfenstein bardzo fajny. To trochę dwie zupełnie inne gry (poza tym że to Fpsy). O wiele lepszym tytułem od Dooma a bardzo podobnym w założeniach rozgrywki jest Shadow Warrior i Shadow Warrior 2 (dwójki lepsza). Zajebiste tytuły a Lo Wang to jedna z lepszych postaci w grach:), te jego teksty.

 

Sama rozgrywka byc moze, ale bardziej weseli mni masakrowanie nazistowkskich Niemcow,  (choc tez nieco futurystycznych) niz futurystycznych monsterobotow;) Choc calkiem mozliwe ze i Dooma sobie pozniej sprawie, bo chyba na nowo polubilem FPSy. Tzn nie wiem czy to dobrze okreslilem, bo ostatnio to gralem w cos takiego na pentiumie 133:)) Nie liczac lizniecia MoH na PSX.

ALe ja stary jestem...

 

 

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



O wiele lepszym tytułem od Dooma a bardzo podobnym w założeniach rozgrywki jest Shadow Warrior i Shadow Warrior 2 (dwójki lepsza). Zajebiste tytuły a Lo Wang to jedna z lepszych postaci w grach:), te jego teksty.
 

 Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
 
 
 
 
 


No data mu wódkie...

Shadow Warrior jest cud miód, jedynka fajna ale dopiero w 2 rozbudowano znacząco mechaniki gry i właśnie ta część rozwija skrzydła :)

Zamiast Dooma, zdecydowanie polecam Shadow Warrior (może być 1, bardziej polecam 2, albo 1 i 2 do kompletu :P), postać główna jest mega świetna...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Klaxxon napisał:

Sama rozgrywka byc moze, ale bardziej weseli mni masakrowanie nazistowkskich Niemcow,  (choc tez nieco futurystycznych) niz futurystycznych monsterobotow;)

Choc calkiem mozliwe ze i Dooma sobie pozniej sprawie, bo chyba na nowo polubilem FPSy. Tzn nie wiem czy to dobrze okreslilem, bo ostatnio to gralem w cos takiego na pentiumie 133:)) Nie liczac lizniecia MoH na PSX.

ALe ja stary jestem...

Doom jest spoko, siadasz wieczorem na jedną misje, robisz mielonkę z demonicznego mięsa i z rana do roboty... myśleć za dużo nie trzeba i można odpocząć :).

Wolf też zachacza o futurystykę, jest dużo wolniejszy od Dooma, męczyło mnie latanie po tym ubocie i szukanie pierdół - kilka śmiesznych scen tam jest (urodziny Blazka) ale ogólnie średnio. Dobrze, że pożyczyłem od ziomka więc mnie to nic nie kosztowało - gdybym sam zapłacił za ten tytuł to trochę bym był zły :).

Ps. idealna pozycja do Plusa (wolf)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zdun warte co to FF XII?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczalem Wieśka 3 i jestem zachwycony. Ze tez dopiero tak późno się za niego wziąłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, mpluto napisał:

Zaczalem Wieśka 3 i jestem zachwycony. Ze tez dopiero tak późno się za niego wziąłem ;)

Nie ma tego złego, przynajmniej jedziesz na wszystkich aktualizacjach :) miłej zabawy :)

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj Prey (promo na psn). Jestem zachwycony jego klimatem. Coś pięknego. Miałem grać w nowe dlc do Destiny 2 ale po jednym dniu już mi wystarczy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Shadow warriora odradzam, przynajmniej na ps4 tosz 2ka to festiwal błędów, glitchy , dziur... 

 

Doom= 10/10...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doom jest mega kozacki. Szybki i przyjemny tylko trzeba ciagle cisnąć a nie stać w miejscu. Piękne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy z nowych Shadow warriorow był absolutnie cudowny, w zasadzie tak samo jak doom i Wolf. Każda z tych gier jest w zasadzie idealną współczesną adaptacją leciwych oryginałów. Prawdopodobnie Wolf zrobił na mnie największe wrażenie dzięki fajnej fabule i postaci blazkowicza, z którym można się bardzo zżyć. 

Drugiego SW już praktycznie kupowałem, ale zniechęciły mnie opinie o raczej słabej optymalizacji na konsolę. A szkoda, bo to by mogła być fantastyczna coopowa rozpierducha. Drugi Wolf jeszcze czeka na swoją kolej i mam nadzieję, że jest przynajmniej na poziomie jedynki.

Żeby nie było aż takiego offtopu - obecnie nie gram w nic xD odczuwam jakaś dziwną pustkę po wędrowaniu z Kratosem, ale chyba wrócę do xcoma bo bardzo się stęskniłem za strategiami (w oczekiwaniu na wydanie frostpunk na PS4 oby na jesieni :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co tu sie porobilo prawie jaka gre wybrac zamiast w co gramy.

 

W temacie:

odpalam mase pomniejszych gier zeby sprawdzic czy mi podejda.

Ostanio ukonczone:

AER Memories of Old - nic szczegolnego ale mila gra w ktorej chodzi o eksploracje - sam watek glowny to 2h (ja odrobinke zbaczalem i ukonczenie zajelo mi 3h) - jak bedzie w PS+, za darmo w bundlu w progu za 1$ mozna sprawdzic.

RUINER - nasz polski przyznam ze myslalem ze od tej gry sie odbije, a o dziwo ukonczylem. Klimacik dobry, gra szybka i efektowna czerpie z innych i trzeba planowac posuniecia co w chaosie ktory wylewa sie z ekranu bywa czasami frustrujace.

 

@DigitalMan_PL @szuldi82

Co do Wojownika Cienia - 1ka zacheca klimatem nie powiem jest to remake ktory nawiazuje do orgynalu (skad inąd gry na tym samym silniku co Duke3D ale wszyscy ciorari w Duka a SW przeszedl bez echa - oryginal zeby byla jasnosc). Jedyne co mi nie lezalo to fakt ze speciale robi sie analogiem.

W dwojke jeszcze nie gralem.

To jedna z tych gier do ktorych chce wrocic bo tylko odpalilem na godzinke zeby sprawdzic z czym sie to je.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja Shadow warriora odradzam, przynajmniej na ps4 tosz 2ka to festiwal błędów, glitchy , dziur... 
 
Doom= 10/10...
Kumpel ukończył nie narzekał, ja gram i jak narazie miałem dokładnie jedną ścinkę przy jakiejś akcji.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Technomancer przystawka przed Cyberpunk 2077:fsg:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, manoszek napisał:

The Technomancer przystawka przed Cyberpunk 2077:fsg:

Toś się chyba sporo za wcześnie do konsumpcji zabrał XD

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavris bardzo długo leżała we foli, musiałem ją w końcu rozpakować bo mogła się zepsuć, nie jest to hit dla całej masy graczy ale dla wielu będzie to fajna przygoda.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prawie 6 i pół roku od rozpoczęcia w końcu splatynowałem Prince of Persia 2008. Całkiem fajna gra z 1001 znajdźkami w roli głównej. Ciekawy system walki kompletnie spartolony przez powtarzających się przeciwników ciągle wyprowadzających kontry przez co trofeum polegające na wbiciu combo 14x sprawia emocje godne porodu pięcioraczków.

 

Obecnie na tapecie mam powrót do Watch Dogs. Jestem w mniejszości której ta część podoba się o wiele bardziej od sequela. Szkoda tylko że port na PS3 graficznie leży i kwiczy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po prawie 6 i pół roku od rozpoczęcia w końcu splatynowałem Prince of Persia 2008. Całkiem fajna gra z 1001 znajdźkami w roli głównej. Ciekawy system walki kompletnie spartolony przez powtarzających się przeciwników ciągle wyprowadzających kontry przez co trofeum polegające na wbiciu combo 14x sprawia emocje godne porodu pięcioraczków.
 
Obecnie na tapecie mam powrót do Watch Dogs. Jestem w mniejszości której ta część podoba się o wiele bardziej od sequela. Szkoda tylko że port na PS3 graficznie leży i kwiczy.
Mnie tam pierwszy Watch Dogs się bardziej podobał. Ogólnie takie hipsterskie klimaty ziomalskie nie są moimi. Ograć ograłem, najlepszy moment w dwójce to kawałek Prodigy The Day Is My Enemy i rozróba. Jedynka bardziej mi się podobała

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, malpka napisał:

Obecnie na tapecie mam powrót do Watch Dogs. Jestem w mniejszości której ta część podoba się o wiele bardziej od sequela. Szkoda tylko że port na PS3 graficznie leży i kwiczy.

Matko bosko..... na PS3 to ogrywasz?

To wyrazy wspolczucia.

Nawet na PS4 gra wypadala w wielu momentach slabiej nizli GTA V na PS3.

 

@szuldi82

Jedne i drugie WD cierpi na ten sam problem. Oderwanie rozgrywki od tego jakie zabawki dostajesz. I jesli tylko uda sie nam jakos to ominac to da sie w to grac. I tutaj w moim wypadku 2ka wypadla lepiej.

1ka to problem taki ze kase kradniesz ale to nie czyni ciebie zlym, zabilesz kogos, uratuj ofiare przestepstwa i juz jestes dobry. No nie.

2ka - przebiera sie naszego Marcusa w bojowki z Wildlands i juz wyglada lepiej. Jesli gracz bawiac sie zabawkami i glownie po cichu nie ma problemu z dysonansem, ale spluwy ni jak nie pasuja do tego ziomalskiego klimatu. Ktory mozna olac, fabula lezy i kwiczy nie przejmowalem sie ni jak losami postaci, antagonista - aaa no byl jakis. Czy UBI nie moze zrobic choc dobrego story telling? ja wiem ze w grach z otwartym swiatem fabula sie rozmywa ale sa gry ktore pokazuja ze jednak sa sie zrobic open world z dobra fabua. Dla mnie WD2 bylo piaskownica w ktorej mialem X misji, Y zadan i bawilem sie zabawkami ktore udostepniala gra.

 

 

zaczalem grac w Stories: The Path of Destinies przegapilem jak w grudniu 2016 byla w plusie, teraz za darmo na PC calkiem ok produkcja (drób).

 

image.png

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również należę do tych co Watch Dogs 1 się podobała. Nawet miałem zakusy na platyne, zostawiłem sobie save'y na ps4 w razie gdyby dodali ją do plusa ;)

Od drugiej części odbiłem się jak od ściany. Klimat gimbusiarski joł joł joł odrzucił mnie natychmiast. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hacker25

@szuldi82

Dodam tylko ze nie uwazam WD1 za gre zla - zrobilem 94% a ze zla gra bym tyle nie wytrzymal. Ot dobra acz ponizej oczekiwan.

WD2 oceniam za samo dodanie zabawek bo klimat i tak mozna kompletnie olac bo fabula nie ma wiekszego znaczenia - i za to jak te zabawki fajnie mozna bylo wykorzystac. Wiec ocena dostala plus i wyszlo dobrze plus.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Matko bosko..... na PS3 to ogrywasz?
To wyrazy wspolczucia.
Nawet na PS4 gra wypadala w wielu momentach slabiej nizli GTA V na PS3.
 
[mention=32964]szuldi82[/mention]
Jedne i drugie WD cierpi na ten sam problem. Oderwanie rozgrywki od tego jakie zabawki dostajesz. I jesli tylko uda sie nam jakos to ominac to da sie w to grac. I tutaj w moim wypadku 2ka wypadla lepiej.
1ka to problem taki ze kase kradniesz ale to nie czyni ciebie zlym, zabilesz kogos, uratuj ofiare przestepstwa i juz jestes dobry. No nie.
2ka - przebiera sie naszego Marcusa w bojowki z Wildlands i juz wyglada lepiej. Jesli gracz bawiac sie zabawkami i glownie po cichu nie ma problemu z dysonansem, ale spluwy ni jak nie pasuja do tego ziomalskiego klimatu. Ktory mozna olac, fabula lezy i kwiczy nie przejmowalem sie ni jak losami postaci, antagonista - aaa no byl jakis. Czy UBI nie moze zrobic choc dobrego story telling? ja wiem ze w grach z otwartym swiatem fabula sie rozmywa ale sa gry ktore pokazuja ze jednak sa sie zrobic open world z dobra fabua. Dla mnie WD2 bylo piaskownica w ktorej mialem X misji, Y zadan i bawilem sie zabawkami ktore udostepniala gra.
 
 
zaczalem grac w Stories: The Path of Destinies przegapilem jak w grudniu 2016 byla w plusie, teraz za darmo na PC calkiem ok produkcja (drób).
 
image.png.29ce06d88041a0b7c222fb8d8d7b996d.png
Stories Path Of Destiny kupiłem w promocji na ps4 za 8.25 zł i narazie leży ale na pewno zagram

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×