Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, szuldi82 napisał:

Stories Path Of Destiny kupiłem w promocji na ps4 za 8.25 zł i narazie leży ale na pewno zagram

A to z plusa nie miales czy kupiles zanim wyladowala w plusie?

Co do samej gry nie sugeruj sie opiem to nie jest aRPG (taki przynajmniej opis byl na steam) to taki slasherek ktory bazuje na wyborach pod koniec rozdzialu, jest bardzo wiele sciezej ktore prowadza do 20paru zakonczen. I to ma byc moca napedowa do tego zeby do gry wracac.

Lubie takie pomysly. I poki co nawet sie wkrecilem. Choc przyznam ze walke mimo jej zasadniczej prostych mechanizmow trzeba nauczyc sie ogarniac. To nie batman w ktorym wgrogowie atakuja pojedynczo. Masz pecha i 3 wrogow na raz lub w bardzo krotkim odstepie czasu wykona atak - HP leci na leb na szyje.

I jeszcze cos co mnie prywatnie nie lezy - no co za "geniusz" wymyslil zeby atak i chwyt byl pod tym samym przyciskiem kiedy to gra ma jeszcze sporo nieuzywanych guziorow na kontrolerze.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie trochę po hipstersku. Jakiś czas temu skończyłem Yakuzę 6 i Steins;Gate 0 na Vicie, i od tamtego czasu prawie ciągle gram w Euro/American Truck Simulator (specjalnie do nich sobie kierownicę kupiłem) oraz DJ Max Respect, i Hatsune Miku Project Diva Future Tone na PS4.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie trochę po hipstersku. Jakiś czas temu skończyłem Yakuzę 6 i Steins;Gate 0 na Vicie, i od tamtego czasu prawie ciągle gram w Euro/American Truck Simulator (specjalnie do nich sobie kierownicę kupiłem) oraz DJ Max Respect, i Hatsune Miku Project Diva Future Tone na PS4.
Znajomy polecił, patrzę ocena 8.6 czy jakoś tak, no i biorę na tapetę...

Kurła jakie to dobre ten serial Steins Gate :)
(dopiero zaczynam przygodę z serialem).

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

Znajomy polecił, patrzę ocena 8.6 czy jakoś tak, no i biorę na tapetę...

Kurła jakie to dobre ten serial Steins Gate :)
(dopiero zaczynam przygodę z serialem).

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Serial dobry, Visual Novel jeszcze lepsze. Masz jeszcze film, Steins Gate 0 i ostatnio 0 wyszło również w formie anime. Dopiero chyba 5 odcinków. Nowe co tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to z plusa nie miales czy kupiles zanim wyladowala w plusie?
Co do samej gry nie sugeruj sie opiem to nie jest aRPG (taki przynajmniej opis byl na steam) to taki slasherek ktory bazuje na wyborach pod koniec rozdzialu, jest bardzo wiele sciezej ktore prowadza do 20paru zakonczen. I to ma byc moca napedowa do tego zeby do gry wracac.
Lubie takie pomysly. I poki co nawet sie wkrecilem. Choc przyznam ze walke mimo jej zasadniczej prostych mechanizmow trzeba nauczyc sie ogarniac. To nie batman w ktorym wgrogowie atakuja pojedynczo. Masz pecha i 3 wrogow na raz lub w bardzo krotkim odstepie czasu wykona atak - HP leci na leb na szyje.
I jeszcze cos co mnie prywatnie nie lezy - no co za "geniusz" wymyslil zeby atak i chwyt byl pod tym samym przyciskiem kiedy to gra ma jeszcze sporo nieuzywanych guziorow na kontrolerze.
 
Nie mialem plusa. Kupiłem bo 8 zł to nie majątek. Tak czytałem recki i widziałem gameplay i stwierdziłem że będę chciał w to zagrac

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, szuldi82 napisał:

Nie mialem plusa. Kupiłem bo 8 zł to nie majątek. Tak czytałem recki i widziałem gameplay i stwierdziłem że będę chciał w to zagrac

Moim zdaniem warto.

Wlasnie zaczalem drugie podejscie.

Jak pisalem wczeniej w tym watku ostanio roznej masci indyki daja mi wiekszy fun nizli gry AAA ktore mam wrazenie w wielu wypadkach zjadaja swoj wlasny ogon.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem warto.
Wlasnie zaczalem drugie podejscie.
Jak pisalem wczeniej w tym watku ostanio roznej masci indyki daja mi wiekszy fun nizli gry AAA ktore mam wrazenie w wielu wypadkach zjadaja swoj wlasny ogon.
 
Ja bardzo lubię indyki, ogólnie nie jestem wybredny, nie gram w gry jedynie takie których gatunki mi nie odpowiadają. Bardzo lubię gry z grafiką pixel. Wszelkie metroidvanie. Ograłem świetny tytul Axiom Verge który ma więcej głębi niz niejeden tytuł AAA. Mam na swojej liście kilka tytułów w tym gatunku. Czekam na jakieś promo Hyper Light Drifter ale nie mogę się doczekać. No i oczywiście Guacamelee 2

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MagEllan napisał:

 ... bazuje na wyborach pod koniec rozdzialu, jest bardzo wiele sciezej ktore prowadza do 20paru zakonczen. I to ma byc moca napedowa do tego zeby do gry wracac.

Po jakichś 4 przejściach będziesz miał już dosyć bo zobaczysz prawie każdą ścieżkę i później tylko niuansami będą się różniły te historie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
7 godzin temu, Karaluch69 napisał:

Po jakichś 4 przejściach będziesz miał już dosyć bo zobaczysz prawie każdą ścieżkę i później tylko niuansami będą się różniły te historie.

zauwazylem to powoli ze zazyna sie nieco powtarzac w rozdziale 3cim ale po czesci to kwestia wyborow.

Zobaczymy jak pare razy wiecej ukoncze czy gra wciagnie mnie na tyle zebym bil sie o odblokowanie wszystkich kombinacji wyborow czy moze stwierdze ok ogralem dziekuje. poki co jest dobrze.

 

EDIT: poza 2ma bugami z ktorych jeden byl denerwujacy nie mialem wiekszych problemow - przez te 8 godzin podrozy do true ending gra mnie nie znudzila. Ukonczona, ocena koncowa dobry plus (7,5/10)

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

PS4: Beyond Two Souls- bardziej to przypomina tech demo niż grę, ale "gier" Cage'a nigdy nie lubiłem, ale jak dali w plusie to można od biedy zobaczyć.

Vita: Grand Kingdom.

PSP: Xenogears po raz któryś tam i nadal gra się świetnie.

Switch: Donkey Kong TF, Xenoblade 2, Zelda, Mario Kart 8, Stardew Valley.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozgrzebalem dawno temu Deus Ex Mankind Divided - rok zeszly przez wakacjami. wyjechalem na wakacje wrocilem i bylem pogubiony.

Wiec PC - Deus Ex Human Revolution Directors Cut - naprawde dobra gra.

Do tego w przerwach jakies indyki lub inne tytuly z listy wyprobowac i ocenic czy warte to mojego czasu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozgrzebałem dawno temu (z 3 lata...) Demons Souls - w piątek udało mi się wycisnąć z tego tytułu ostatnie soki... (swoją drogą Old King Doran to największa madafaka z jaką miałem do czynienia w grach soulslike).
Teraz wracam do Beyond: Two Souls - po pierwszym przejściu zrobiłem sobie tydzień przerwy (tytuł fajny, ale nie na tyle żeby grać w niego ciurkiem przez dwa tygodnie), teraz celuje w negatywne zakończenie.
Na pc permanentnie cisnę w World od Warships. (jest event na przywitanie lata i można szybko nabić sporo xp.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Everspace - gra z absurdalnym grindem rodem z gier f2t, jest cholernie frustrująca, niesamowicie niesprawiedliwa, losowa i oszukująca gra która jednocześnie wciąga. Pogram trochę i skasuję z HD. Nie mam czasu na grę która wymaga aż tyle czasu by odkryć zaledwie połowę swojej zawartości.

 

Będę musiał wrócić do Demon's Souls. Ostatni raz grałem równe 5 lat temu. Nie pamiętam co tam robiłem ostatnio, gdzie jestem i w jakiej instancji. Zdaje się że pokonałem Maneatera, kimkolwiek był, i zrobiłem jakieś dwie bronie. To będzie bolesny powrót.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




 
Będę musiał wrócić do Demon's Souls. Ostatni raz grałem równe 5 lat temu. Nie pamiętam co tam robiłem ostatnio, gdzie jestem i w jakiej instancji. Zdaje się że pokonałem Maneatera, kimkolwiek był, i zrobiłem jakieś dwie bronie. To będzie bolesny powrót.


Tym boleśniejszy, że w lutym wyłączyli serwery.
Plus zaistniałej sytuacji jest taki, że możesz śmigać w bodyform bez obawy o inwazję.
Z drugiej strony - nie wysępisz od nikogo materiałów, etc. i jeśli celujesz w platynę to czeka Cię ostry grind :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grind mi nie groźny. Wszystkie materiały mam dawno uzbierane. Pamiętam że na jakąś jaszczurke strasznie długo polowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to Street Fighter 30th anniversary colection, jak dobrze się w to gra:banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox:

Monster Hunter World

Battlefield 1 online

 

Playstation:

Yakuza Zero

 

Switch:

Hyrule Warriors

 

i czekam na wysyp premier na jesień 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beyound Dwie Dusze nie dałem rady, jak Cage chciał żebym robił kolejne kretyńskie czynności domowe to gierka wylądowała w koszu, dopadłem na promocji battlefronta2 i po kilku godzinach stwierdziłem że mam deja vu z poprzedniej częsci, czyli latanie super,  piechota do bani to również się pożegnałem. I spragniony kosmosu kupiłem wczoraj Mass Effect Andromeda i próbuje ale to się tak wolno rozkręca że nie wiem czy podoła , no i wstyd się przyznać ale nieskończony GOW czeka, po 30 godz dopadło mnie takie zmęczenie materiałem, i tak 2 tyg przerwy od Kratosa już ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tylko Switch.
Zelda, Mario Kart 8, FIFA 18 i ściąga mi się NBA 2k18.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Kolos28 napisał:

Ostatnio tylko Switch.
Zelda, Mario Kart 8, FIFA 18 i ściąga mi się NBA 2k18.

Jednak 720p odpowiada ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oko jedno i drugie już zadowolone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PC:

Deus Ex Human Revolution Directors Cut - o matko jedyno jakie to dobre, jak mi wstyd ze nie zagralem wczesniej (lacznie mam 3 kopie gry Limitke z Missing Link, Directors Cut - PS3 no i po odpaleniu tejze jednak swierdzilem ze ta gra na PS3 to juz nie to wiec kupilem 3cia kopie na PC). Swietnie wykreowany swiat, fajnie rozbudowana mapa, rozne podejscia do tego zeby zaliczyc misje, no i lizanie scian w moim wypadku.

 

Dzis mala przerwa od Deusa

 

Beta The Crew 2 - no jakos to takie sobie, niby nic mnie nie odrzucilo, ale tez nic mnie nie zachecilo.

Lego Tajny Agent - duuuze zaskoczenie, sprawilem sobie na dzien dziecka. Wczesniej tykalem wszystkie dema gier z serii LEGO i kazde jedno mnie odrzucalo. A tutaj teksty zabawne, swiat wykreowany bardzo fajny, a zbieranie klockow uzalezniajace.

 

Konsole pokryl kurz.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Souls gram w odświeżoną wersje. powoli próbuję ruszyć do przodu ale końca nie widać:38_worried:

Edytowane przez manoszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×