Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, xavris napisał:

Powiem Ci że jakoś jeszcze niedawno sobie tego słuchałem :) lubię wracać czasami do starych punkowych kawałków, zwłaszcza że z tym się bardzo utożsamiałem, zwłaszcza z refrenem :P W sumie dalej mi to pasuje :)

A KSU słucham do dzisiaj regularnie :)

 

To bardziej pasuje do watku czego teraz sluchasz :D

KSU - Geniek "Siczka" juz troszku zdziadzial, sluchac mozna ale koncerty to juz nie to. 

Ja dzis z racji marnego dnia w pracy puscilem na glosnikach Fuckers Everywhere - Oxymoronu i stwierdzilem ze dosc mam idiotow w kolo :D 

(jeszcze mnie nie wyrzucili :P :P)

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Far Cry 5, pierwszy godziny już za mną, szału nie ma trzeba przejść i szybko sprzedać, chyba że zaskoczy mnie w późniejszym etapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no kawałek znam, grze wybaczam chociaż irytuje :) ok idem dalej cisnąć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Octopath Traveler i Shining Resonance Refrein plus dodatkowo Stadem Valley ten indor uzależnia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziki Gon skończony, więc siadamy do Deusa! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, majkelx napisał:

Dziki Gon skończony, więc siadamy do Deusa! :)

Bez dodatków się nie liczy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde odpocząć trzeba trochę od tego świata, a dodatki też kosztują ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forza Horizon 3 - jakie to jest dobre. Nie jest to mesjasz (ba przez lata zadna gra nie dostala odemnie 10/10 taki surowy jestem) ale rewelacja to z pewnoscia (9/10  moze z malym minusikiem). 

Pewnie nie skoncze przed FH4. 

Napisy koncowe byly juz dawno (imo duuuzo za wczesnie), teraz powoli dobijam mistrzostwa i kompletuje garaz (sesja ze srody: siedziec 2h w grze na aukcjach i nawet sie nie przejechac....).

A jeszcze dodatki leza. 

Ze juz nie wspomne ze poki co wszystko to stockowe wozy, a zakladam ze tunning tez bedzie zajmowal sporo czasu jak juz sie za niego wezme. 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampania Call of Duty WW, Ac Orgins, GoW.Potem  drugi Deus. To na Ps 4.  Na pc Quake, Vampir, Dying Light z dodatkiem(na Ps 4 platyna ale bez dodatku). No i tak zamiennie. A no i Switch , Zelda i Tennis teraz.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Forza Horizon 3 - jakie to jest dobre. Nie jest to mesjasz (ba przez lata zadna gra nie dostala odemnie 10/10 taki surowy jestem) ale rewelacja to z pewnoscia (9/10  moze z malym minusikiem). 

Pewnie nie skoncze przed FH4. 

Napisy koncowe byly juz dawno (imo duuuzo za wczesnie), teraz powoli dobijam mistrzostwa i kompletuje garaz (sesja ze srody: siedziec 2h w grze na aukcjach i nawet sie nie przejechac....).

A jeszcze dodatki leza. 

Ze juz nie wspomne ze poki co wszystko to stockowe wozy, a zakladam ze tunning tez bedzie zajmowal sporo czasu jak juz sie za niego wezme. 

 

 

Ja ostatnio to już pisałem ze severed ale muszę wrócić do dużych konsol ,pare rzeczy z backlogu trzeba ograć m.in. Bloodborne

Co do horizona to zgadzam się w zupełności, gra mega zajebista. Chociaż mi osobiście fm7 bardziej siadło, w sensie wciąga mnie na dłuższe sesje ale wolność wyboru i miejscówki w fh3, mistrzostwo.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, CePeeN napisał:

 

Ja ostatnio to już pisałem ze severed ale muszę wrócić do dużych konsol ,pare rzeczy z backlogu trzeba ograć m.in. Bloodborne

Co do horizona to zgadzam się w zupełności, gra mega zajebista. Chociaż mi osobiście fm7 bardziej siadło, w sensie wciąga mnie na dłuższe sesje ale wolność wyboru i miejscówki w fh3, mistrzostwo.

 

Panie backlog znany jako playlista.... nawet nie wspominaj.

Horizon Zero Dawn kompletna, Yakuza kiwami, a półkownikow co leza duuuuzo dluzej to Alien Izolacja i Cien Mordoru......

A pewnie i cos sprzed 2013r roku bym znalazl ;)

W sumie pisalem o tym tutaj - nie tak dawno ogrywalem Deus Ex: Human Revolution.... prosze jak swoje odlezal.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Panie backlog znany jako playlista.... nawet nie wspominaj.
Horizon Zero Dawn kompletna, Yakuza kiwami, a półkownikow co leza duuuuzo dluzej to Alien Izolacja i Cien Mordoru......
A pewnie i cos sprzed 2013r roku bym znalazl
W sumie pisalem o tym tutaj - nie tak dawno ogrywalem Deus Ex: Human Revolution.... prosze jak swoje odlezal.
 

U mnie tez alien nadgryziony a mordor nawet nie ruszony :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CePeeN

Od razu razniej wiedzac ze nie jestem sam :D

 

Co do FH3 - rozumiem ze FM6 czy 7 moze bardziej siadac. To co mnie porwalo w FH3 to fakt ze w porownaniu z innymi arcade jest  to fajny old school. Grasz zarabiasz kupujesz, nie nudzi sie bo mozesz sam robic wlasny konfig wyscigu. Do tego ma fajnie zrobiony tuning (zarowno mechaniczny jak i wizualny).

Jazda nie jest az tak arcade jak w NFS czy crew (niewazne 1 czy 2), czuc roznice w prowadzeniu wozow. Do tego gra dzieli opcje z FM6 tyle ze ma zdecydowanie bardziej arcade fizyke. Ale dalej jesli wylaczysz wspomagacze to czuc zasadnicza roznice chocby kontrola trakcji i abs. To samo tyczy sie modelu sterowania i jego opcji.

Mozna ustawic wszystko na uber easy i sie bawic, a mozna ustawic rzeczy gdzies posrodku i miec przyzwoite wyzwanie a jesli ktos jest uber madafaka to moze wylaczyc absolutnie wszystkie wspomagacze wlaczyc zniszczenia mechaniczne, ustawic poziom przeciwnikow na najwyzszy i powodzenia zycze :D:D

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Souls Remastered.
Cholera, po kilku zaliczonych lokacjach uzmysłowiłem sobie jak czas szybko ucieka.
Na PS3 grałem na premierę, a teraz mam wrażenie jakby to było tydzień temu.
Gra jest taka, jaką ją zapamiętałem i chwała za to!
Obym doczekał się Demon's Souls Remastered...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pare dni przerwy ale Forza Horizon 3

Ludzie Platinum za 156pln na MS Store brac i grac - to ma wszystko co wyszlo to ma wiecej nizli Ultimate.

 

A inne gry leza i leza niektore juz lata :( jak zyc, jak zyc drodzy gracze....

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3: The Bureau: XCOM Declassified
PC: Quake Champions
PS4: przymierzam się do Assassin's Creed: The Ezio Collection
PS Vita: leży i czeka na swoją kolej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, HarDy napisał:

PS3: The Bureau: XCOM Declassified

Jak wrażenia? Gra ma dość przeciętne opinie w necie a ja się przy niej świetnie bawiłem (będąc ogromnym fanem serii), także ciekawią mnie opinie innych :)

ja ogrywam singla Black ops 3- straszna padaka, serdecznie nie polecam xD mecze się, bo zacząłem więc uznałem że skończę :p poza tym miałem ochotę na singlowego fpsa, a to było akurat pod ręką i za darmo. Za tyle można spróbować, więcej nie jest warte :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mi się podobała i również jestem fanem serii.
Ciekawa fabuła, model gry inny od tego do czego człowiek się przyzwyczaił ale grunt, że się sprawdza.

Black Opsa III zacząłem i jakoś niespecjalnie mnie wciągnął. O ile zawsze cisnąłem w każdego CoDa właśnie ze względu na singla, tak tutaj jakoś się nie wkręciłem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na finiszu Horizon Zero Dawn i już mi przykro, że ta przygoda się kończy:( Jak żyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź kredyt i kup DLC:zygmunt: Grałem bardzo dobry dodatek, teraz czekam na kolejną część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie racja o dodatku zapomniałem:-) ma być druga część gry czy kolejny dodatek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będzie ale na nową generacje, trzeba będzie trochę poczekać, ale ten czas wypełnia nam kolejne świetne tytuły od sony:pslogo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×