Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

PS3, PS4 zbieraja kurz dzis trzeba bedzie troche go usunac.

 

PC - powolutku lego city tajny agent zblizam sie do konca dobry szpil jak odbijalem sie od wszystkich lego game tak ta mi wystarczy na lata po fabule typowe zadania open world i mozliwosc powtarzania misji - choc raczej nie predko po ukonczeniu fabuly do niej wroce.

Hellblade - ukonczylem pare godzin temu, wielu sie od niej odbije, dla mnie dobra (moze z minusem) ale koszmarnie nierowna gra. 10h tyle mi zajelo przejscie i to jedna z tych gier gdzie wolalbym zeby bylo to 5-7h.

Oprocz tego sprawdze co mam rozgrzebane na PC lub jakie mam krotsze liniowe tytuly i cos bede cisnal jeszcze nie wybralem co.... ale wysoko na liscie jest Bayonetta gdzie bylem chyba w 1/3 gry... i sam nie wiem czemu przerwalem moze mialem przesyt slaszowania.

:)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XOX - Forza Horizon 2, Pubg

PS4 P- kurzy się, mam nadzieje że dzięki BF5 konsola odżyje ;)

WiiU - Super smash Bros, Zelda Breath of the Wild.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lego Tajny agent ukonczone - polecam nawet nie fanom lego mi gralo sie naprawde dobrze, zrobilem fabule teraz jest pierdyrliad rzeczy do zrobienia ale powiedzialem poki co pass jak mnie najdzie to wroce do tej wlasnie gry. 

Shadow of Mordor - po 2h powiem ze jest ok taka dobra produkcja niczym nie porwala ale przyzwoita gra. Co prawda bohater i to czy skoczy i dosiegnie czy nie i czasami jego klejenie sie tu ale nie tam jest takie se ale w koncu to odpalilem wiec pewnie ogram. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Viking Wolves of Midgard idealnie pasuje w taką pogodę, chłód wylewa się z telewizora :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4: Zagrałem sobie w Uncharted 4,  nawet liznąłem multi które bardzo lubiłem, ale po obcowaniu ze 2h z tytułem wracam do pstryka :banderas:

Switch: Octopath Traveler,  Stardew Valley, Moon Patrol, Sine Mora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4: nic

PS3: nic (tak o dziwo chce jeszcze pare tytulow skonczyc na tym zabytku)

PC: ?? musze znajezc cos i wciagnac sie w klimat.

Niedawno ukonczone: Shadow of Mordor i Bayonetta - odpowiednio dobry (moze z malym minusem) i bardzo dobra gra.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekając na nową przygodę Lary rozpocząłem Cień Wojny i powoli sobie go ogrywam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps4:

PES 2019 - w tym roku wziąłem na premierę zamiast FIFA. Po wgraniu Option File stwierdzam, że jest na prawdę soczyście.

NBA Live 19 Demo - zanim pomyślicie, że tylko koszykówka od 2k się liczy to polecam wypróbować NBA od EA i samemu wyrobić sobie zdanie. Moim zdanie Live 19 jest dużo lepszą grą od poprzedniczki. Nie wiem, chyba kupię na premierę bo NBA od 2k19 to praktycznie to samo co 2k18.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4: Jak się cieszę że Destiny2 dali w plusie, inaczej bym pluł sobie w brodę że wywaliłem na to kasę, pofrunęło z dysku z wielka ulgą :duda:

PS3: Filmy

 

Switch: Octopath Traveler, Bayonetta 2, Neo Turf Master.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poki co spokojnie powoli:

troche Styx: Master of Shadows (graficznie nic nie urywa, technicznie bywa ze cos nie pyknie) ale skrada sie przyjemnie.

troche: Dirt Rally (daje w kosc, ale tak ze wchodzi na ambicje, i az chce sie probowac ponownie).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pykam sobie namiętnie w GOW i jako przerywnik jakieś mistrzostwa Pes2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po zakończeniu platynowania Project Cars, czas na przygody Lary Croft w Rise of the Tomb Raider :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rise of tomb raider ograłem na  X360 świetna gierka :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo średnich ocen bardzo mocno wciągnął mnie Deus Ex: MD.

Może po prostu że jestem fanem serii, z HR miałem podobnie i aktualnie chłonę cały gameplay i historię - zdecydowanie moje klimaty ;)

MD już na ukończeniu - dalej pewnie usiąde do Mafii z plusa lub Uncharted 4, w końcu trzeba ukończyc jakiegoś exa na ps4.

Edytowane przez majkelx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, majkelx napisał:

w końcu trzeba ukończyc jakiegoś exa na ps4.

....bloodborne.. kaszl.. kaszl... :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ukończyłem Shadow Warrior 2. Świetna gierka a Lo Wang to jedna z lepszych growych postaci. Dzisiaj zabieram sie za rozgrzebane Nier Automata

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, majkelx napisał:

mimo średnich ocen bardzo mocno wciągnął mnie Deus Ex: MD.

 

Srednich? 

image.png.e122f1126834525eb1bd833497ac53c2.png

 

Musze do tej gry wrocic bo cos mi ja przerwalo ale przez pierwsza polowe bawilem sie bardzo dobrze, a wiem co mi przerwalo chcec ogrania DeusEx:HR i ten no bardzo dobry (to kij ze grafika bez szalu). 

 

Najwiekszym zarzutem do MD bylo to ze w przeciwienstwie do masy innych gier - wincyj, wincyj (wieksza, mapa, wiecej misji, wiecej smieci) MD ma mniej zawartosci nizli HR. 

 

Do co exow - zbliza sie jesien dobry czas zeby odkurzyc konsole - w kolejce juz kupione niektore juz ostro zakurzone: Detroit, Horizon:ZD, i taki pol ex Yakiza kiwami (ma wyjsc na PC niedlugo jesli dobrze pamietam). 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, majkelx napisał:

będzie kupiony w tym miesiącu jeszcze! ;)

A nie masz z plusa? Był jakoś całkiem niedawno razem z innym tłustym exem w postaci Ratcheta.

A tego deus exa też muszę w końcu ruszyć... 

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagEllan dużo recenzji było mocno średnich, zarzucali właśnie że cała Praga jest mniejsza niż jedna lokacja w HR. Mi to zupełnie nie przeszkadza, pełno jest zadań pobocznych a sama Praga (szczególnie w 3 fazie) ma klimat. To samo gdy robimy takedown to mamy przerywnik - mi to kompletnie nie przeszkadza, w HR było tak samo ;) została mi ostatnia prosta więc w weekend skończę.

@xavris niestety nie załapałem się :( ps4 mam od początku czerwca więc muszę zakupić fizyczną wersję - ceny kręcą się w graniach 50-60 zł

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, majkelx napisał:

niestety nie załapałem się :( ps4 mam od początku czerwca więc muszę zakupić fizyczną wersję - ceny kręcą się w graniach 50-60 zł

To jeśli mogę coś zasugeorwać, to szukaj wersji GOTY z dodatkiem. Na ceneo mi pokazuje 80 zł. Nie ma bata, żeby gra Ci się nie spodobała a dodatek jest w pyte sycący :) Kilka godzin więcej, do tego rozwija historię dość znacząco, co w przypadku tej gry wcale nie znaczy, że ją wyjaśnia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj jeśli Ci się nie pali, często jest w promocji na storze chyba za grosze, był już chyba po 25 zł nawet ale mogę się mylic

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×