Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

Spiderman - najlepsza gra Sony od czasu Bloodborne.

PES 2019 - szybkie mecze.

Nintendo Switch odpoczywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, majkelx napisał:

@MagEllan dużo recenzji było mocno średnich, zarzucali właśnie że cała Praga jest mniejsza niż jedna lokacja w HR. Mi to zupełnie nie przeszkadza, pełno jest zadań pobocznych a sama Praga (szczególnie w 3 fazie) ma klimat. To samo gdy robimy takedown to mamy przerywnik - mi to kompletnie nie przeszkadza, w HR było tak samo ;) została mi ostatnia prosta więc w weekend skończę

Z tego co widzialem a jak pisalem bylem gdzies w polowie - to tak jest mniej a nie jak bywa w zwyczaju wiecej. 

I zarzuty nie sa wyssane z palca. Ale to nie zmienia faktu ze MD tez mi siadlo, tylko musze zaczac od zara. Cos tam bylo jeszcze o zakonczeniu w zarzutach.

Gra pieknie leciala z ceny - a w obecnej (w zaleznosci od plaformy of 5$ do pewnie 40pln) to jesli komus siadl HR warto siegnac. 

Takedown akurat ciut wybijaja, ale nie robilbym z tego dramatu. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, dla mnie gra jest tym czego chciałem od klimatu cyberpunku  - zakupiona za zaledwie 19 zł :P

Oczywiście do paru rzeczy można się przyczepić ale po co skoro nie żałuję żadnej godziny spędzonej z tym tytułem :) oczywiście tak samo jak w HR lecę full stealth i bez żadnego killa

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, majkelx napisał:

E tam, dla mnie gra jest tym czego chciałem od klimatu cyberpunku  - zakupiona za zaledwie 19 zł :P

Oczywiście do paru rzeczy można się przyczepić ale po co skoro nie żałuję żadnej godziny spędzonej z tym tytułem :) oczywiście tak samo jak w HR lecę full stealth i bez żadnego killa

bo to wazne zeby minusy nie przyslonily plusow :)

Dokladnie takie samo podejscie mialem

image.png.92357371307a560007870d7d7015f304.png

 

=======================================================

 

Co do gier

rozgrzebane Styx Master of Shadows, Dirt Rally, Shadow Warrior (2013). (PC)

Ogrywane: Detroit Become Human PS4.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem God of War i wróciłem do poczciwego Wiedźmina 3.  Po GOW widać, że gra ma już parę lat i grafika nie jest żyleta, ale myślę, że po wstępnym przyzwyczajeniu ogram go jeszcze raz. Ewentualnie powtórzę Nioh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się pochwale bo po mimo mojego adhd z grami które po zakupie TV z hdr jeszcze mocniej dało o sobie znać skończyłem pierwszy tytuł w tym roku, ba pierwszy w życiu tytuł z plusa, mowa o Mafii3 (tylko wątek fabularne I jedno zakonczenie gre oceniam dobrze)... Wszystkie znaki na niebie wskazują że drugą grą bedzie Spiderman bo mam 50% fabuły. Rozgrzebane czekają w kolejce LA Noire, Gow, Shadow of Collosus, Yakuza kiwami (demo dwojka skonczylem I lepsze gameplayowo od 1) Ac Origins mam ostatni akt, I wczoraj odpaliłem Uncharted 4 i z dodaną opcją HDR to jest wciąż najładniejsza gra na ps4, animacje mimika twarzy it'd lepsza graficznie niz Gow I za drugim podejsciem wciąż ultra miodna. No I odpaliłem skyrim remaster I ładne, nfs pograłem z 5 godz, no man sky z 8 godz, okazyjnie gram w gran turismo sport, z kobietą w unravel 2, musiałem po becie bv w bf1 l zeby zobaczyc roznice ... I przez te cholerne promocje w psstore to chyba wydałem z tysiaka w tym miesiącu także czas wstrzymać konia bo za miesiąc mam w planie sprawdzić łowcę skalpów... 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubo, ja nie tykam więcej niż jednej gry na raz chyba, że od czasu do czasu jakieś PES czy Everybodys Golf, a z ładniejszych gier na PS4 to HZD i The Last of Us Remastered.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forza Horizon 3 - im dłużej gram tym bardziej uzależnia. Ponad 50h na liczniku, a aktywności jeszcze mnóstwo zostało. Jakby tego było mało, FH4 na horyzoncie.

Shadow of the Tomb Raider - stary dobry Tomb Raider. Dużo eksploracji, mało strzelania. Ogrywam na przemian z Forzą.

Yakuza Kiwami 2 - pograłem parę godzin i wróciłem do powyższych. Za mało czasu na ogranie.

Rock Band 4 - parę piosenek w przerwach pomiędzy innymi tytułami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Forza Horizon 3 - im dłużej gram tym bardziej uzależnia. Ponad 50h na liczniku, a aktywności jeszcze mnóstwo zostało. Jakby tego było mało, FH4 na horyzoncie.
Shadow of the Tomb Raider - stary dobry Tomb Raider. Dużo eksploracji, mało strzelania. Ogrywam na przemian z Forzą.
Yakuza Kiwami 2 - pograłem parę godzin i wróciłem do powyższych. Za mało czasu na ogranie.
Rock Band 4 - parę piosenek w przerwach pomiędzy innymi tytułami.
No ja mam ponad 60h w fh3 a dodatki ledwie ruszonone. Fh4 na moim laptopie dynamiczna optymalizacja plus preset wysokie i 30fps jest a gra prezentuje się świetnie
Będę katować fh3 czekając na promocję fh4 bo chce tą grę może tak jak dla fh3 kupiłem xos tak dla fh4 kupię Xbox x full HD i 60fps korci.

Czas ograć demo fh4 oprócz tego jestem w połowie Detroit become human

Wysłane z mojego Lenovo YB1-X90L przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, MagEllan napisał:

Będę katować fh3 czekając na promocję fh4 bo chce tą grę może tak jak dla fh3 kupiłem xos tak dla fh4 kupię Xbox x full HD i 60fps korci.

Ja dla forzy kupiłem S, a potem sprzedałem i wziąłem X. FH4 ogram w Game Passie. Mam dwa miesiące z ostatniej promocji i dwa miesięczne kody niewykorzystane :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PROsiak:

Do Spidermana i PES 2019 dziś dołączyła nowa gra - NBA Live 19, świetna koszykówka. W tym roku jest duża poprawa względem i tak dobrej poprzedniczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yakuza Kiwami pieknie siadlo. Znajac zero przyjemnie wrocic do Kamurocho tyle ze chyba czekalem zbyt dlugo moglem sie za Kiwami zabrac wczesniej, z drugiej nie chcialem przesytu.....

I znow mam jak ostanio ledwie 3 rozdzialy ukonczone a juz szukam po sklepach dobrej oferty na kiwami 2. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, MagEllan napisał:

Yakuza Kiwami pieknie siadlo. Znajac zero przyjemnie wrocic do Kamurocho tyle ze chyba czekalem zbyt dlugo moglem sie za Kiwami zabrac wczesniej, z drugiej nie chcialem przesytu...

Miałem szukać stosownego wątku, ale się idealnie wystawiłeś z tym postem :P

W związdku z tym, że ta Yakuza kiwami najprawdopodobniej będzie w plusie w następnym miesiącu, to to jest dobra część żeby zacząc serię, skoro w końcu finalnie nie kupiłem jeszcze tej yakuzy 0? Czy jednak mimo wszystko lepiej poszukać najpierw tamtej, bo 0<1 ?

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, xavris napisał:

Miałem szukać stosownego wątku, ale się idealnie wystawiłeś z tym postem :P

W związdku z tym, że ta Yakuza kiwami najprawdopodobniej będzie w plusie w następnym miesiącu, to to jest dobra część żeby zacząc serię, skoro w końcu finalnie nie kupiłem jeszcze tej yakuzy 0? Czy jednak mimo wszystko lepiej poszukać najpierw tamtej, bo 0<1 ?

Możesz zacząć od Kiwami. W końcu to pierwsza część. Zero to prequel, który doda trochę kontekstu oraz rezultat lat pracy nad serią, więc jest dłuższy i ma więcej zawartości. Lepiej zacząć od 0, ale Kiwami też da radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, xavris napisał:

Miałem szukać stosownego wątku, ale się idealnie wystawiłeś z tym postem :P

W związdku z tym, że ta Yakuza kiwami najprawdopodobniej będzie w plusie w następnym miesiącu, to to jest dobra część żeby zacząc serię, skoro w końcu finalnie nie kupiłem jeszcze tej yakuzy 0? Czy jednak mimo wszystko lepiej poszukać najpierw tamtej, bo 0<1 ?

watek pewnie jest ale szukajka na tej stronie pozostawia do zyczenia. O patrz google pomoglo: https://ps3forum.pl/topic/83659-yakuza-kiwami/

 

 

Czuje ze moja opinia nie jest pelna (ogralem tylko zero a Twoje pytanie raczej do weteranow serii). 

jak pisal @danken000 Zero to prequel ktory podsumowal niejako serie, wrzucil do niej postaci, ktore spotkamy takze pozniej w serii. Napisal nowa historie majaca byc wprowadzeniem do jedynki jak i nawiazywac do reszty serii. 

 

Patrzac po ocenach Zero stawiana byla wyzej od Kiwami, i jakos mnie to nie dziwi bo te dwie czesci sa na tym samym silniku, czesc z minigierek jest taka sama lub blizniaczo podobna, Zero jest dluzsze jesli chodzi o historie. 

 

Ciezko wyrokowac jak zaczac. Wiele zalezy od gracza, i tego jak podchodzi o gier prequeli itd. Przyklad Batka:AC ogrywalem juz znajac zakonczenie bo trafil sie spoiler z AK. I czy mi to przeszkadzalo, nie bo ciekaw bylem jak sie histroia potoczy i jaki splot wydarzen doprowadzi do finalu. 

 

Jako swiezak zaczalem od zero i nie zaluje, oczekiwania do kiwami ustawilem nizej i poki co bawie sie swietnie a bardzo malo poki co zrobilem, ale poczulem sie jak w domu znow biegajac po tej samej dzielni mimo iz minelo X lat i ta nieco sie zmienila. 

Jesli bedzie w plusie, to mozesz sprawdzic kiwami czy siadzie jesli siadzie to wrocic do zero i potem cisnac reszte. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo Yakuzy, jak dobrze zacząć historię? W swojej przygodzie z tą serią skończyłem tylko 4 część a na PS4 widziałem Kiwami w dobrej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, majkelx napisał:

A propo Yakuzy, jak dobrze zacząć historię? W swojej przygodzie z tą serią skończyłem tylko 4 część a na PS4 widziałem Kiwami w dobrej cenie.

Yakuza Kiwami będzie w plusie w przyszłym miesiącu, będziesz miał równie dobrą okazję jak ja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, majkelx napisał:

A propo Yakuzy, jak dobrze zacząć historię? W swojej przygodzie z tą serią skończyłem tylko 4 część a na PS4 widziałem Kiwami w dobrej cenie.

Przeczytaj posty powyżej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać w pajęczaka i nawet nieźle się pyka, taki batman na pajęczynie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierwszy raz się tu wypowiem tak konkretnie na temat XD

Dzisiaj zaczynam przygodę z Dishonored. Pograłem swojego czasu ciut w plusową wersję na ps3, ale z jakiegoś powodu jej nie skończyłem. Teraz przyszła pora na wydanie na ps4 z dodatkami, które podobno są niezłe. Lubie skradanki a do tego podobno historia jest bardzo dobra, nic tylko ograć. A że u miejscowego brajanusza było za całkiem przystępne pieniądze, to jak tu nie skorzystać z okacji.

Do tego wróciłem po kurde 3 latach do kupionego premierowo Armello (do dziś nie mogę zrozumieć jak to mogło przegrać z tym dziadowskim grow home). Jeśli ktoś lubi planszówki to polecam serdecznie, bo jest kupa zabawy w tej grze.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończone dwa Tomb Raidery praktycznie w locie. Rise i zaraz potem Shadow (świetne gry).

Wzięliśmy się teraz z Żonką za AC Origins. Była długa rozkmina, którą część wziąć na tapetę (Origins czy Oddysey), bo do tej pory seria nam jakoś nie podeszła.

Jednak po przeczytaniu tony recek i opinii oraz zawracaniu tyłka userom tego forum mimo wszystko wybór padł na Origins.

Miłość do starożytnego Egiptu zwyciężyła.

Póki co mimo tego, że się motam (mój pierwszy AC na poważnie), to gra się fajnie. Miejscówki i ogólny design nas kręcą.

Szkoda tylko, że gra nie ma pełnej lokalizacji zwłaszcza w trybie wycieczki z przewodnikiem.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okami Hd, Yoku's Island Express, Final Fantasy XV Pocket, The Messenger

 

Final Fantasy XV gra się bardzo przyjemnie, a klimat to kopia 1:1

 

Nie ma zbyt wiele głębi, ale na krótkie posiedzenia w sam raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×