Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

RDR 2 kupiłem jak jeszcze nie miałem XOX. Teraz żałuję ale co zrobić.
Dopiero od czasu kiedy mam XOX to PROsiak służy mi do exów i do gier które już posiadam (jest tego cała masa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie mam zamiar ogrywać multiplatformy na XOX. Zaś exy na PS4. Tylko że mam zwykłą 4 i teraz dokończam God of War, ale i tak na tv 4k ładnie wygląda, jedynie widać różnice że jest to niższa rozdzielczość. Jednak się zastanawiam, czy nie kupić PROsiaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz kupić Prosiaka to tylko w najnowszej wersji bo ma nowy układ chłodzenia i jest cicha jak XOX.

Odkąd mam XOX to rzadko jestem na Ps4, nawet myślałem nad sprzedażą ale szkoda mi Prosiaka pomimo tego, że wszystkie najważniejsze exy przeszedłem.
Nie no, nie sprzedam ps4 bo mam dużo gier jeszcze do nadrobienia i szczerze to do końca tej generacji nie musiałbym już nic kupować - nie licząc exow na XO to nawet game pass nie ma nic dla mnie do zaoferowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIem o tej nowej rewizji, ale czy to ma sens skoro i tak mam ps4 więc ogram wszystkie exy, ale własnienie w 4k :(  Dylematy :D

Edytowane przez madhunt3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie kupował.
Masz XOX a exów na Sony nie ma aż tak wiele, z reszta spokojnie można je ograć na zwykłej ps4.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak sądzę, że exy i tak ładnie wyglądają na zwykłej ps4. Jedynie tylko 1080p widac na pierwszy rzut oka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Kolos28 napisał:

RDR 2 kupiłem jak jeszcze nie miałem XOX. Teraz żałuję ale co zrobić.
Dopiero od czasu kiedy mam XOX to PROsiak służy mi do exów i do gier które już posiadam (jest tego cała masa).

jak cyfre to smuteczki. Jak plytke to bym pogonil dolozyl i brak RDR 2 na XOX.

 

----------------------------

W temacie grania.

PS4: na konsoli leza pudla God of War (od czarnego piatku) i Horizon Zero Dawn (od kwietnia 2018).

PC: Wiedzmin 3 (ale odczulem male zmeczenie materialu - a moze po prostu zmeczony bylem), Forza Horizon 4 jako mala odskocznia od wiedzmina.

Przerywanie gry fabularnej jakas samochodowka jest dla mnie rozwiazaniem bardzo dobrym :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagEllan
Cyfra ale na ps4 pro też wygląda pięknie. Różnice zapewne są ale do wychwycenia przy sporym powiększeniu obrazu a wiec mało widoczne, tym bardziej kiedy siedzimy przy TV oddalonym o 2-3 metry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Kolos28 napisał:

@MagEllan
Cyfra ale na ps4 pro też wygląda pięknie. Różnice zapewne są ale do wychwycenia przy sporym powiększeniu obrazu a wiec mało widoczne, tym bardziej kiedy siedzimy przy TV oddalonym o 2-3 metry.

wedle mojego znajomego i na PS4 Amator mial opad szczeki :)

 

No ale gra i tak w co masz :D a kolejne zakupy mozesz planowac np po zapoznaniu sie z analizami od DF ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jak z telewizorami - roznice widac tylko wtedy gdy porownujesz obie wersje bezposrednio. Kiedy wybierasz jeden z telewizorow i wieziesz go do chaty zaczyna grac zarabiscie, nawet jesli w sklepie byly od niego lepsze ;) Z RDR2 jest tak samo. Na XOX jest ostrzejsza, ale grajac tylko na PS4 nie widzisz tego co "tracisz", wiec i tak jest pieknie ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal. Gram na ps4 vanilla tv fullhd i rdr2 przepięknymi widokami potrafi zaskoczyć, aż strach myśleć jak to wygląda w 4k na takim 65":siara:

 

Edytowane przez manoszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, manoszek napisał:

Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal. Gram na ps4 vanilla tv fullhd i rdr2 przepięknymi widokami potrafi zaskoczyć, aż strach myśleć jak to wygląda w 4k na takim 65":siara:

 

Jak wyglada to jedno ale to co liczy sie bardziej to fakt zeby gralo sie dobrze. 

Sam tez ogrywam gry na 42" Full HD i przy wielu grach bywa ze widoczki zaskocza (ostanio wiedzmin) ale to gra musi siasc. Dobra grafa nie nadrobi sredniego gameplayu. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez ostatnio Rdr2 i bf2 na koxie. Na PS w zasadzie chwilowo nic. The way, capcom beatem up bundle i rayman na switchu.

 

Edit: rdr2 ma świetny gameplay ale jak jedynka, zdecydowanie nie jest to gra dla każdego.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RDR2, jak dobrze pójdzie to może do wiosny ją przejdę.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rdr2 od premiery. Nie skończyłem jeszcze 3 epizodu... ciągle jestem na polowaniu. :27_sunglasses:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedzmin 3

oj czuje ze raz na pare tygodni bede pisal to samo tylko z liczniiem godzin aktualnie 70 :P

Nie chce sie spieszyc bo to bez sensu w tej grze, a grajac jak gram toz ja do wielkiej nocy tego nie skoncze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assassins Creed Origins. Pierwszy w życiu Assassin, który mi siadł i to od razu bardzo. Ogrywam właśnie drugi dodatek, główna mapa wyczyszczona do cna.

Duży wpływ na odbiór tej gry ma fakt, że z Żonką mamy fioła na punkcie starożytnego Egiptu. Ale i sama gra daje naprawdę dużo radochy, a zwiedzanie kolejnych miejscówek sprawia satysfakcję. Dodatek klątwa faraonów dopiero zaczęliśmy, ale jak zobaczyłem pierwsze zaświaty, to już wiem, że znowu będzie grania na kilka tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PC: Hitman 2, The Crew 2, Forza Horizon 4, Payday 2

Xbox One: Od czasu zakupu PC służy mi już tylko do grania w RDR2 :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PC: RoE

NS: Xenoblade Chronicles 2, super smash Bros . W planach Zelda i Marian odyseja 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwiazdor to jakiś postkomunistyczny Mikołaj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz internet, co niestety wiemy, to sobie wpisz tam i się dowiesz. Jak wymyślisz jakiś ciekawszy żart to dawaj znać na bieżąco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bany® napisał:

Gwiazdor to jakiś postkomunistyczny Mikołaj?

Chciałeś być zabawny i coś nie pykło. Żenada. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×