Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na prosiaku do Days Gone i Mortala 11 doszła trylogia Trine.

Na koxie bez zmian czyli Dirt 2.0 oraz Sekiro (tutaj już zwolniłem i wracam sobie do tego świata pokosić mobków).

Na Nintendo Switch doszedł Remaster Assassina i gram na zmianę z MK11. Zauważyłem, że więcej gram w Mortal Kombat 11 na Słiczu niż Ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4: Days Gone i jako że kumpel kupił ps4 i grywał na piecu  w War Thunder'a to ogrywa to i na konsoli, obadałem z czym to się je i całkiem przyjemnie pojeździć Rudym 102.

 

Switch: Tales of Vesperia, Gems of War.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

XOX: strasznie wciągnęła mnie gierka Sky Force. Jestem na 13 poziomie i jest już co raz ciężej aż lecą kur**, piz*** i inne części ciała... dobrze że kończy się abonament GP ;)

 

PS4: Deus Ex Mankind Divided i Adam "nigdy o to nie prosiłem" Jensen. Jak ja uwielbiam klimaty Deusa, aż wstyd, że tak późno się za to zabrałem :banderas:

Edytowane przez hacker25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4: Ni No Kuni 2
Ależ ta gra jest dobra.
Fabuła skończona i robię endgame. Nie mogę się oderwać.

Vita: Vagrant Story PL.
Chyba juz 30 raz ta gra będzie kończona.
ARCYDZIEŁO!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Steamie zbliża się setna godzina Beat Sabera i właśnie udało mi się ukończyć to.

Poza tym A Plague Tale: Innocence oraz cotygodniowe Summity w The Crew 2. W kolejce czeka też Yakuza Kiwami 2, którą kupiłem na premierę na PS4, nie ukończyłem, kupiłem na premierę na PC i nadal nie ukończyłem. Jedyna gra z serii, za którą jakoś nie mogę się porządnie zabrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do Forza Horizon 4 matko ale to dobre. Pojeździłem klasykami z lat '60 i '70 fabrycznymi bez modyfikacji i fun przedni pomimo że niektóre mają v max zaledwie 150km/h

Co więcej tak gra ma płatności i dlc co nawet niektórzy krytykowali ale w tej grze to jest naprawdę dla tych co chcą płacić bo tak. Sprawdziłem moje statsy mniej niż 30h jazdy która była przyjemnością nie grinduje, suma zarobków nieco powyżej 9mln, stan konta nieco powyżej 7mln znaczy na domki i wozy wydałem koło 2mln. Stan garażu 106 fur (bez dubli) a wartość garażu to ponad 24 mln.

Oprócz tego szykuje się powrót do Wiesława 3, i dwóch dodatków, którego pewnie będę przeplatał z FH4

Wysłane z mojego Lenovo YB1-X90L przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wróciłem do Red Dead Redemption 2 po tym jak zaczynaja w koncu wprowadzac jakas nowa zawartosc do online. Naprawili system kar za zabijanie graczy w free roam i teraz mozna grac na spokojnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem kampanie Halo5. Jak skończę, przyjdzie czas na dokończenie Days Gone. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kończę Ori wreszcie :) a potem frozen wilds.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja kończę Ori wreszcie 12_slight_smile.png a potem frozen wilds.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ori jest kozackie ale jakoś nie mogę się zebrać by tą gierkę przejść. Najlepszy dla mnie jest początek tej gry i to jak fajnie było to przedstawione (teatralnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest genialna cała ale tak cholernie trudna ze aż klnę jak szewc.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra jest genialna cała ale tak cholernie trudna ze aż klnę jak szewc.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Gra świetna. Zanim kupiłem czytałem że gra jest trudna. Hm kupiłem, ograłem i nie wiem ale dla mnie trudna nie była. Nie jestem żadnym hardcorem ba powiedziałbym że bardziej casualowym graczem. Może dlatego że lubię taki typ gier?

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tez kwestia na jakim poziomie trudności grałeś?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może tez kwestia na jakim poziomie trudności grałeś?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A widzisz nie pamiętam, że był tam wybór poziomu trudności. Standardowo zapewne wybrałem normal jak zazwyczaj w każdej grze.

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja grałem na hardzie. Trochę soczystej łaciny poleciało.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Halo 5 skończone. 4 posiedzenia po 2-3h  

 

teraz zabieram się za forze horizon 4 

 

Wspaniała ta cebula gamepassa 3 miesiące za 4 zł ;)

Edytowane przez mpluto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zmęczyłem Ori i dziś wracam do świata Horizon.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero zaczynam. Moja pierwsza styczność z seria. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AA ja mówię o H:ZD a konkretniej dodatek. A forza kozacka na maksa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, mpluto napisał:

Ja dopiero zaczynam. Moja pierwsza styczność z seria. 

powinnies byc zadowolony.

mnogosc opcji moze troche przytlaczac ale jezdzi sie swietnie - i to nie wazne czy garbusem z 63 czy innymi klasykami z lat 70 (polecam jednak tylnonapedowe), czy szybszymi furami.

Do tego staroszkolny system upgrade - mozesz spokojnie jezdzic fabrycznym wozem, a jak chcesz to wydajesz zarobione kredyty na ulepszenia. Proste.

:)

 

7 minut temu, MagEllan napisał:

powinnies byc zadowolony.

mnogosc opcji moze troche przytlaczac ale jezdzi sie swietnie - i to nie wazne czy garbusem z 63 czy innymi klasykami z lat 70 (polecam jednak tylnonapedowe), czy szybszymi furami.

Do tego staroszkolny system upgrade - mozesz spokojnie jezdzic fabrycznym wozem, a jak chcesz to wydajesz zarobione kredyty na ulepszenia. Proste. A nie jakies carPG z losowym lootem (jak w the crew), lub jednorekimi bandytami jak w NFS.

:)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps4 i XO obecnie odpoczywają, tzn. jak włączę prosiaka to gram w MK11 i Trine ale już ponad tydzień konsole sobie leniuchują.

Za to, Nintendo Switch przechodzi u mnie druga młodość i codziennie gram w MK11, Rayman Legends oraz Assassin's Creed Remastered.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na switchu w battlechasers, prosiak frozen wilds, na x teraz coś z gamepass ale jeszcze nie zdecydowałem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka mala dygresja. 

w zwiazku z postepujaca abonamentoza, i inna odmianna steamingo-abonementoza. 

nidlugo mozemy zaczac pisac:

  • EA Access/ Origin Access / Origin Access Premiere
  • Uplay+
  • PS Now
  • XGP
  • XGP PC 
  • Stadia
  • GeForce Now

(i tak wiem ze w wypadku abonamentu na cyfre ten dostepny jest na konretna plaforme, ale w wypadku streamingu to sie mocno rozmywa). 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się w abonamenty nie bawię. Człowiek tego nakupuje, a potem z żadnego nie korzysta.

 

Obecnie ogrywam: American Truck Simulator, Forza Horizon 4, Motorsport 7, The Crew 2 i Beat Saber.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, danken000 napisał:

Ja tam się w abonamenty nie bawię. Człowiek tego nakupuje, a potem z żadnego nie korzysta.

 

Obecnie ogrywam: American Truck Simulator, Forza Horizon 4, Motorsport 7, The Crew 2 i Beat Saber.

Zalezy od tego jak czlek gra. Ja mam tone rzeczy w cyfrze ktore nakupowalem na promocjach i leza, ba horizon ZD kompletna edycja lezy od 1,5 roku w pudle.

Do abo mam podejscie wpasc i wypasc. Wiec mam motywacje zeby cos ograc w wyznaczonym czasie.

 

Z jednej strony nieprzyjemne ograniczenie, z drugiej motywacja.

 

Ostanio ogranie - inside - dobra plus, na pewno bardziej mi siadla niz limbo - cena zero ogrywane w ramach 7 dni darmoszki Origin Access.

Wczoraj usiadlem troche do MK11

A potem stracilem wiekszosc nocy na Wolfenstein The New Collosus - i nie wiem co MS i Machine Games zrobili, ale gra z abo od MS dziala u mnie lepiej nizli steamowe demo, moze to kwestia patchy a moze cos zmienili (demo na medium mialo problemy, teraz gram na high i 50-60fps co jest dla mnie akceptowalne).

Pobralem Metro Exodus - i te dwie gry chce koniecznie zaliczyc do konca sierpnia kiedy konczy mi sie abo za 8pln.

Sprawdzilem tez Cluster Truck ale to nie moja bajka.

No i mam tez liste innych gier do sprawdzenia z abo.

 

W planach powrot do Wieska i ogranie dodatkow (wstyd sie przyznac pol roku mi zajelo rozkminienie jak polski voice over zrobic korzystajac z Shield TV). Pewnie bede ogrywal na sield TV z GFN bo uber detala plus 60fps :)

 

Co komu pasuje co kto lubi.

 

Ale aktualnie Wolf mnie wciagnal. Zobaczymy jak bedzie dalej poki co jest bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×