Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, MagEllan napisał:

Zalezy od tego jak czlek gra. Ja mam tone rzeczy w cyfrze ktore nakupowalem na promocjach i leza, ba horizon ZD kompletna edycja lezy od 1,5 roku w pudle.

Do abo mam podejscie wpasc i wypasc. Wiec mam motywacje zeby cos ograc w wyznaczonym czasie.

 

Z jednej strony nieprzyjemne ograniczenie, z drugiej motywacja.

 

 

Dla mnie większą motywacją jest fakt, że wydałem na daną grę pieniądze niż taka "darmocha" z abonamentu, którą prawdopodobnie nigdy bym się nie zainteresował.  Ograniczenia czasowe tylko irytują.

 

Pamiętam jak za czasów świetności Plusa pierwszy raz wykupiłem abonament. Dużo gier za niską cenę, wszytko fajnie, ale z czasem ich ilość zaczęła przytłaczać. Jak zawsze miałem w zwyczaju w pełni ogrywać każdy zakupiony tytuł, wbijać nawet najtrudniejsze i najbardziej czasochłonne platyny tak wtedy po raz pierwszy przestałem je nawet kończyć. Zaczęło się ogrywanie po godzinie, dwóch i zapominanie o ich istnieniu. Teraz staram się ograniczać zakupy, szczególnie gier które może kiedyś ogram.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@danken000

Tak tylko widzisz zarowno Wolf2 jak i Metro byly na mojej liscie zakupowej.

 

Nie zrozum mnie zle, nie probuje nikogo co niczego przekonywac. Kazdy gra jak lubi - i w pelni rozumiem podejscie z ograniczeniem zakupu tytulow. Ba na konsolach preferuje pudla, bo w razie jak gra nie siadzie zawsze mozna ja zbyc.

 

Tez probowalem ograniczac zakupy ale idzie mi tak se, szczegolnie biorac pod uwage promki na PC.

 

A nie oszukujmy sie i nie przywolujmy tu popularnego wrzywa ktore jak ogry i ma wartwy, wiekszosc z nas zastanawia sie gra jest warta swojej ceny. Wiec ogrywanie czegos po taniosci po prostu wedlug mojego przelicznika jest zwyczajnie oplacalne finansowo.

 

Plusa nie place bo jako gracz glownie singlowy uznalem ze placenie haraczu za online nie ma sensu.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem Detroit z neonet za 79zl. Będzie grane w przerwach od days gone. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj odebrałem Detroit z neonet za 79zl. Będzie grane w przerwach od days gone. 
Żeby nie było, że DG będzie grane w przerwach od Detroit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ps4 i XO obecnie odpoczywają, tzn. jak włączę prosiaka to gram w MK11 i Trine ale już ponad tydzień konsole sobie leniuchują.

Za to, Nintendo Switch przechodzi u mnie druga młodość i codziennie gram w MK11, Rayman Legends oraz Assassin's Creed Remastered.
Od piątku startuje PROsiak bo premiera CTR!
Kobitka zaciera rączki na wspólną rywalizację.
Sprawdzi się czy przebije MK8 na Switchu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hellblade, co za gra, wow.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4: Horizon Zero Dawn

 

Switch: Super Mario Bros Deluxe, Tales of Vesperia jak za miesiąc wpadnie Fire Emblem wszystko inne idzie w odstawkę

 

Tel: Fire Emblem Heroes mimo że nie trawię gier na telefony to umila czas do pełnoprawnej odsłony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zacząłem a plague tale na xox

 

na prosiaku kończę powoli days gone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolf II: The new collosus. 

Dobra gra, ale jakos jedynka bardziej mnie wessala. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

diablo 3 na switchu w handheld mode :banderas: ,

Bez switcha się ostatnio nigdzie nie ruszam. Lifechanger

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedaż na Steamie, gry nakupowane, większości pewnie nigdy nie włączę. Naszło mnie teraz na symulatory. W ciągu dwóch dni spędziłem 15h w Bus Simulator 18. Ogrywam też American Truck Simulator oraz mod LSPDFR do GTA 5.  Ten ostatni to coś pięknego. Myślałem, że nie wrócę więcej do GTA po ponad tysiącu godzin spędzonych na PS4, a tu darmowy mod przemienia to w zupełnie inną grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja włączyłem RDR2 i po paru godzinach usunąłem. Boooosze jakie to jest nudne i powolne...!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak jedynka. Obie to świetne gry, ale nie każdemu podejdą.

 

 

Zeby nie było ot:

Obsever na XBO:X,

Play się chwilowo kurzy,

I ciagle battlechasers na switchu z doskoku.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CTR
i przymierzam się powoli do Dragon Quest XI (już nawet rozfoliowałem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burnout 3: Takedown na PS2. Jeeeezu jaka ta gra jest dobra dalej. Skasowałem cały zapis sprzed 12 lat i lecę od nowa wszystko.
Oracle of Ages na 3DS. Mimo, że kocham Zeldy to przy tej się strasznie męczę od jakiegoś czasu.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Observer ukończony, mam mieszane uczucia. Klimat i fabuła fajna, elementy horroru ok, takie nie za straszne, wizualnie tez całkiem przyzwoicie ale mechanika gry mizerna, a technicznie wola o pomstę so nieba, na X potrafi tak strasznie chrupnac, ze aż zeby bolą.
Poza tym liznąłem trochę FH:4, wyglada znakomicie i jezdzi się jak zwykle swietnie. Przymierzam się do trylogii metro, i pewnie zakupie plusa na miesiąc zeby detroit ograć na ps4.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już pół roku mam gamepass a nic nie ograłem. Nadszedł dzień zmian i ruszyłem z kampanią Gears of War 4 na koxie. Jest nawet nawet - to mój pierwszy kontakt z tą serią. Ogólnie spodziewałem się gorszych wrażeń dlatego pominąłem wcześniejsze części.
Mam tą usługę do końca grudnia a wiec czas nadrabiać to co daje Game Pass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kolos28 ograj koniecznie Hellblade z gamepass o ile jeszcze tego nie zrobiłeś. Krótkie ale co to za jazda.. i na słuchafonach koniecznie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Kolos28 ograj koniecznie Hellblade z gamepass o ile jeszcze tego nie zrobiłeś. Krótkie ale co to za jazda.. i na słuchafonach koniecznie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mam to na oku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet się nie zastanawiaj.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to dziwny gość jestem.
Kupiłem Game Pass pol roku temu a dopiero teraz zacząłem grać w GoW4.
Zamiast zrobić to wcześniej to ogrywam od początku W3 na XOX. Nie było by w tym nic dziwnego bo to świetna gra jest ale zastanawiające jest to, że potrafię w tym samym czasie ogrywać dodatki do W3 na prosiaku...

Ogólnie myślę, że teraz nadrobię braki z GP bo aktualnie pozamykałem wszystkie interesujące mnie premiery i mogę zabrać się za ogrywanie zaległości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Judgment, czyli gra od twórców serii Yakuza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, redo napisał:

Judgment, czyli gra od twórców serii Yakuza.

no to licze ze skrobniesz opinie w watku o grze.

Przyznam ze po Yakuza 0 i Kiwami, w planach mam kiwami 2.

I ogolnie ci tworcy maja u mnie spory kredyt zaufania wiec i Judgment jest na liscie zakupowej.

milego grania

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem pisać tak rozbudowanych i ciekawych opinii jak ty. Mógę tylko napisać bardzo krótko o moich odczuciach. Jeśli podobały ci się Yakuzy, to ta gra również ci się spodoba, ale jeśli spodziewasz się czegoś zupełnie nowego, to nie polecam, bo Judgment to tylko więcej tego samego. Nacisk jest położony na elementy detektywistyczne, ale grając w tę grę nadal czuć, że to kolejna część Yakuzy. Dochodzi kilka nowych mechanik jak np. śledzenie, zbieranie materiału dowodowego, pościgi po mieście, mini-rozprawy, latanie dronem (i minigierka z tym związana) oraz kilka innych rzeczy. Całość oczywiście jak zwykle bardzo mi się podoba, ale ja jestem psychofanem gier Ryu Ga Gotoku Studios i każdą ich kolejną grę biorę w ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×