Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

@redo

dzieki, mysle ze bede sie dobrze bawil. Historia daje rade? Tu podpowiedz - Yakuza 0 byla bardzo rozbudowana. Kiwami (tak wiem ze to remake gry z ery PS2) bylo dobre jesli chodzi o story, ale wszystkiego bylo mniej a i sporo aktywnosci ktorymi zapychalem czas w zero pominalem w kiwami. Innymi slowy czy story jest dluzsze nizli w kiwami1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historia zdecydowanie daję rade. Jeszcze nie przeszedłem wątku fabularnego, więc nie chciałbym się wypowiadać na temat całej historii, ale po tym co widziałem do tej pory (jestem jakoś w 60-70% fabuły) to jestem bardzo zadowolony. A co do dodatkowej zawartości, to na pewno jest jej więcej niż w Kiwami i gra spokojnie starczy ci na dłużej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Persona 5 ... cóż za niesamowity tytuł. Wow. Fenomenalna gra.
Heh XDD też się nad nią zastanawiałem ale wybór padł na NieR, może wkrótce przyjdzie kolej na nową Persone.

Aktualnie: NieR:Automata i Pugb na ps4

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem metro 2033 ale odpuściłem po trzecim rozdziale. Niby fajny klimat, niby niezła grafika ale gunplay żałosny i ogólnie jakos średnio mi siadł. Próbuje teraz metro exodus i jest trochę lepiej ale aktorzy głosowi i te teksty, meh...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z Exodusem się mecze na xox i co włączę to dosłownie po 5minutach wyłączam. Niby wszystko fajnie ale jakoś tak odpycha mnie ta gra.

 

Obecnie gram w Wiedźmina na koxie a na prosiaku to MK11, CTR. Od dziś zaczynam pierwszy raz w historii Diablo 3 - gdyby nie nawa gry to pewnie już dawno bym w to grał.

Switch to głównie MK11.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odin Sphere (aktualnie cyfra na przecenie)- świetny tytuł. Taki beatem up połączony z RPG ze śliczną grafiką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kentucky napisał:

Heh XDD też się nad nią zastanawiałem ale wybór padł na NieR, może wkrótce przyjdzie kolej na nową Persone.

Aktualnie: NieR:Automata i Pugb na ps4

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Mogę podrzucić coś więcej jakby ktoś był zainteresowany.

No wiec tak żeby ktoś wiedział jaka jest skala gry - jestem w połowie lub nieco za połową gry i mam na liczniku 42h grania więc tytuł jest dosyć długi.

Kolejna rzecz - relacje - to jest jedna z najważniejszych rzeczy w grze i te dylematy - z kim się spotkać, jaki komu dać prezent, spędzić popołudnie/wieczór z kimś czy kupić leki lub iść do pracy.

Kolejna sprawa - Persony - jak je łączyć, jak dobierać i przenosić skille, jakie fuzje robić, którą poświęcić by jakąś wzmocnić.

Pieniądze - na co wydać, armor, broń czy itemy dające buffa czy debuffa przecinikom.

Na początku przez pierwsze 2 pałace - to chaos - czyli jakieś 20h grania.

Czytanie - jeśli ktoś tego nie lubi to odbije się od gry albo się zanudzi - czytania jest w chooy. Mam 42h grania,a tekstu było więcej niż w kilku lekturach szkolnych. Trzeba być skupionym i znać język by dać poprawne odpowiedzi by relacja ewoluowała. 

Walka na początku wydaje się prosta, ale wraz z postępem i rozwojem relacji ilość możliwości się powiększa. Wiadomo relacje z różnymi ludzmi dają w kilku przypadkach te same benefity w walce, ale tylko kilka. Reszta jest unikatowa.

Wraz z rozwojem relacji jest też rozwój osobisty - i z racji tego, że czas w ciągu dnia jest ograniczony to robimy pałac, mementos, lub poświęcamy czas na pracę, rozrywkę lub rozwój osobisty bo z pewnymi postaciami relacja nie pójdzie dalej jeśli np nie będziemy zbyt inteligentni.

Mimo iż mapa nie jest zbyt wielka i te lokacje które odwiedzamy w mieście nie są duże to są dosyć złożone bo jeździmy metrem i czasami sam musiałem się zatrzymać, zamknąć oczy i pomyśleć chwile co robić dzisiaj i na co wydać kasę i z kim spędzić czas.

Tytuł polecam każdemu bo mam wrażenie, że mało ludzi o nim wie, a grało jeszcze mniej co jest dziwne bo w tym momencie - TOP 3 tej generacji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



.
Tytuł polecam każdemu bo mam wrażenie, że mało ludzi o nim wie, a grało jeszcze mniej co jest dziwne bo w tym momencie - TOP 3 tej generacji.


Świadomy gracz raczej będzie miał pojęcie o czymś takim jak p5 ;) zwłaszcza, że nasłuchałem się sporo jaka to gra dobra. Zupełnie jak w przypadku NieR. Dzięki za wypowiedź, napewno wemze ją sobie pod uwagę.



Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P4 było świetne, więc po 5 niczego niżej nie oczekuje :) mowiac szczerze zapomniałem, że ta gra w ogóle wyszła :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mecze Wolfa 2 doszedlem do momentu gdzie na chwile opuszczamy planete Ziemia. 

W weekend za to sprawdzilem My time at Portia - poza tym ze technicznie nie domaga i dropy klatek straszne, to wciagnalem sie niezle w rozbudowe warsztatu. 

Nie gralem w Stardew Valley ani inne podobne gry wiec nie mam porownania ale Portia mi siadla i moj czas tam spedzony dawal duzo zabawy. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forza Horizon 4 - multiplayer po wielu patchach jest grywalny i bardzo przyjemny.

Steins;Gate Elite - do dziś najlepsza historia jaką z jaką miałem przyjemność się zapoznać.

Hellblade: Senua's Sacrifice - mam nadzieję, że nie ukończę dzień przed końcem subskrycji Game Passa.

Euro/American Truck Simulator - trudno się od tego oderwać.

 

Testuję też różne strzelanki w VR. Onward, Surv1v3 i w planach Zero Caliber.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zmeczylem wolfa2 i oceniam sporo slabiej nizli the new order. 

 

Zaraz pozniej zamiast zabrac sie za metro odpalilem Prey i powiem ze zapowiada sie dobrze moze dam szanse (szczegolnie ze jest promo na PC za 16pln)

Dzis sprawdze czy Prey dalej bedzie mnie trzymal i pewnie kupie.

A w weekend zaczynam przygode z Metro Exodus - o ile bedzie dzialac bo widzialem ze sporo ludzi na PC wylewalo zale ze gra sie crashuje. No ale moze bede w gronie szczesliwcow ktorzy nie napotkaja na ten problem. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem drugie DLC do AC: Odyssey z Atlantydą. Świat fajny, wątek fabularny też przyjemny - ale bardziej niż w przypadku pierwszej dodatkowej historii do Odyssey, tutaj jeszcze bardziej czuję, że gra nie szanuje mojego czasu. Questy na zasadzie pogadaj -> pobiegnij 400 metrów aby zabić przeciwnika/grupę przeciwników -> wróć 400 metrów aby powiedzieć, że wrogowie nie żyją - są dla mnie irytujące. Tym bardziej, że pierwsza kraina z tego dodatku jest urokliwa, ale bardzo "wertykalna", więc zamiast po prostu biegać z takimi questami, trzeba jeszcze nieraz albo się wspinać albo szukać teleportów, co jeszcze całość wydłuża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, MagEllan napisał:

No to zmeczylem wolfa2 i oceniam sporo slabiej nizli the new order. 

 

Zaraz pozniej zamiast zabrac sie za metro odpalilem Prey i powiem ze zapowiada sie dobrze moze dam szanse (szczegolnie ze jest promo na PC za 16pln)

Dzis sprawdze czy Prey dalej bedzie mnie trzymal i pewnie kupie.

A w weekend zaczynam przygode z Metro Exodus - o ile bedzie dzialac bo widzialem ze sporo ludzi na PC wylewalo zale ze gra sie crashuje. No ale moze bede w gronie szczesliwcow ktorzy nie napotkaja na ten problem. 

 

Ja w gamepassie odpaliłem preya i po godzinie już usunąłem. Nie siadł mi. Właśnie ściągam metro exodus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mpluto napisał:

Ja w gamepassie odpaliłem preya i po godzinie już usunąłem. Nie siadł mi. Właśnie ściągam metro exodus. 

no ja wczoraj w nocy zmeczony pogralem 40 minut i powiem ze o ile mimics sa denerwujace to klimat zbudowany jest fajny troche mi to deusa przypomina (rozwoj jest, w oko dajesz, inwentory jest, story jest). 

Wiec dam szanse, jak w ciagu kolejnej godziny mnie odrzuci oleje, jesli nie to 16pln nie majatek duzo mniej niz abo a tyle wlasnie kosztuje w promce na PC moge kupic i dodac do kupki wstydu :D

 

Mam nadzieje za to ze metro mi siadzie i ze uda mi sie je ograc przed koncem abo. Jak nie a bede chcial grac dalej pewnie kupie abo, bo to i tak jedna z tanszych opcji ogrania tej gry (druga to pudelko ogranie gry i jego odsprzedaz)

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, mpluto napisał:

Ja tez mam nadzieje ze zdążę ograć metro - passa mam do 8.08 

nie wiem jak dalej i nie wiem jak wypadna opcjonalne zadania poboczne.

Ale po kolejnej godzinie z prey porzucilem go chwilowo i zabralem sie za metro exodus - pierwsze 3 rozdzialy szybko poszlo. Wiec bede cisnal metro. Passa mam do konca sierpnia wiec powinniem dac rade.

Co prawda na PC nie mam problemow jak inni, ale vsynch nie dziala, czasem gra zdropi do poziomu slide show ale to na krotko, przewaznie 40fps.

Ale z gry juz wyjsc nie moglem pojawil tytul i zawis... i to taki ze nie dalo sie tego jakos rozsadnie ubic. Dzieki bogu zawsze jest opcja silowa wyloguj uzytkownika.

Sama gra bez watpienia ma klimacik. Inny nizli poprzedniczki ale klimacik ma i mi poki co ten siadl (no ale w sumie jestem na poczatku dopiero)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem Sekiro które leżało na półce bardzo długo czekając na właściwy moment, początek spokojny ale im dalej w las tym więcej drzew, jak nie dam rady ukończyć to pojadę na bazarek i wymienię na Simsy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Metro exodus z XGP na zmianę z Detroit 

To dokładnie jak ja :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.07.2019 o 06:25, manoszek napisał:

Zacząłem Sekiro które leżało na półce bardzo długo czekając na właściwy moment, początek spokojny ale im dalej w las tym więcej drzew, jak nie dam rady ukończyć to pojadę na bazarek i wymienię na Simsy ;)

Moim zdaniem dużo łatwiejsze niż pozostałe Soulsy.

BTW skończyłem dzisiaj ogrywać Gravity Rush 2 razem z dodatkiem. Jakby ktoś był ciekawy mojej opinii na temat tej gry to chętnie coś napiszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragon Quest XI.
Mój pierwszy DQ. Podoba mi się.
Ale muszę grać z przyczajki po nocach, bo jak żona to zobaczy to znowu będą jakieś niewygodne insynuacje. Tak jak przy Ni No Kuni.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem wreszcie Yakuzę Kiwami 2. Teraz pora na dokończenie wszystkich zadań pobocznych, a dodatkowo, w pełnym nadziei oczekiwaniu na wyjście reszty serii oraz Judgementu na PC, ponownie ogrywam Yakuzę 0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×