Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

@danken000i jak oceniasz kiwami 2?

 

-----

Ja ostro skakalem z gry na gre, az w koncu sie wkrcilem w te 2 epizody hitmana 2016 ktore rzucili kiedys jako darmoszke. Calkiem przyjemne.

Ba az mnie naszla ochote zeby odswiezyc Absolution ktore to przez fanow nie bylo przyjete zbyt cieplo a jak ogrywalem na PS3 to mi siadlo jako gra chyba dobra z plusem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagEllan Bardzo dobrze, ale dla mnie cała seria jest genialna. Fabularnie jedna z lepszych Yakuz. Nowy silnik w 60fps, bez konsolowego input laga i czasów ładowania sprawuje się znakomicie. Walka trochę uproszczona względem poprzednich części. Poza tym jakichś wielkich nowości nie ma, a jak ktoś grał w inne gry z serii to wie czego oczekiwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@danken000zaraz to na PC to ogrywales? Bo z tego co wiem to konsole na nowym silniku maja lock 30fps.

EDIT: szkoda ze nie ma demka na PC (na konsolach bylo jesli dobrze pamietam - to bym sprawdzil jakby to dzialalo na moim lapku).

Po ograniu Zero seria zrobyla nowego fana, Kiwami coz no po zero ciezko bylo przebic a i wiem ze to remake 20 letniej gry bylo dalej dobrze ale glownie skupialem sie na fabule, kiwami 2 oczywicie jest na liscie zakupowej.

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagEllan pisałem przecież, że czekam na wyjście reszty serii na PC. Na PS4 nowy silnik 30 nawet nie trzyma. 

2 od 1 lepsza, ale Zero trudno przebić. W końcu 0 to szósta część. Lata doświadczenia robią swoje. W Kiwami 2 dodali sporo nawiązań do 0, których zakładam w oryginale nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps4: Spider-Man

Switch: Fire Emblem Three Houses, Toki, Double Dragon II w oczekiwaniu na Astral Chain. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrót do zeldy botw celem wymasterowania / no Man sky na vr (petarda !), bayonetta 2 by się przygotowac do astral chain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4: Spider-Man mimo że nie lubię tej postaci to gra jest całkiem przyjemna na odstresowanie.

 

Switch: Toki łapie wqrwy kiedyś na jednym życiu się przechodziło ,a dziś 3 plansza i zgon:whyyy:, Super Mario Bros Deluxe, po Fire Emblem, czas skończyć kolejny tytuł przed Astral Chain.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sie skuszę na Remnant: from the ashes. Znajomi mają wolne miejsce do co-opa. Może być fajnie (wersja PC)

ps. Wielu graczy twierdzi że to takie darksouls ze strzelaniem w co-op. Nie jestem fanem gier typu DS ale możliwość strzelania i gry w co-op mnie zachęca. Losowo generowane lokacje też na propsie

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 - odkurzylem konsole i po 16 miesiacach od kupna w koncu zabralem sie za Horizon:ZD

Dopiero bede podchodzil do proby a juz mam ladnych pare godzin na liczniku wstep jest dosc powolny jak widze.

Licze ze jak w koncu mapa sie otworzy to zrobi sie ciekawiej.

Poki co jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem początek jest bardzo słaby. Potem robi się zdecydowanie ciekawiej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, CePeeN napisał:

Moim zdaniem początek jest bardzo słaby. Potem robi się zdecydowanie ciekawiej.

Jak dla mnie nie ma dramatu choc fakt troche duzo czasu trzeba spedzic zeby zdobyc pare punktow i  odblokowac umiejetnosci gdzie niektore z nich sa wybitnie przydatne i nieco przyspieszaja mozolna z poczatku walke (gwizdanie zamiaat kamieni i ciche egzekucje malych maszyn robia robote).

no nic to zobaczymy jak daleko dzis zajde :) A gram powoli niespiesznie, nawet jesli wroce w miejsce wypasu mecha-bydla to i tak ubije je raz jeszcze (ot mala farma EXpa).

Wiec czuje ze grajac tak jak gram to spedze w tej grze naprawde sporo czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mówić, że najlepszy, ale na pewno jeden z najlepszych "światów przedstawionych" w historii gier i tej gry zdecydowanie najmocniejszy punkt. Jeżeli się w niego wciągniesz to jest po Tobie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem na XOX Rise of the Tomb Raider. Dla mnie najlepsza część z nowej trylogii Lary. Graficzny rozpierdalator w 4k HDR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Horizon wydmuszka , gowno, scierwo, fuj ... jakby ktoś się kiedyś pytał mogę dłużej posiedzieć i napisać dlaczego ale przed żalami napisze tylko : grafika 10/10, gameplay 3/10 średnia 6+/10 głównie za oprawę ... fuj wyklikaj to ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby było na switcha to byś marszczył freda aż by odpadł. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up nein mein Obersturmbannführer po prostu gra ssie pale przy samych jądrach :vxoAZzf: jest jak piękna dziwka : jebiesz aż ci kutas spuchnie ale to tylko głupia dziwka robiąca to za kasę ...  ps. To ja na dole 

comment_877JvHKSKiNwDln1ODKIx8tWDGL0X31m.jpg

 
Edytowane przez zdun
Zapomniana myśl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo te rozkminy fanów Nintendo odnośnie fabuły nowego Mario czy Zeldy...:smart:

20h w Personie 4 Golden i 3 pałac za mną. 

Dobry Boże...to chyba lepsza gra niż Persona 5 :obama:

W tym tygodniu kupuje Persone 3 z PSP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno mieć zastrzeżenia do fabuły w nowej zeldzie, skoro ona nie istnieje.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do H:ZD to gameplay całkiem solidny, nic porywającego ale jak przedmówca stwierdził, rozkmina na temat świata i apokalipsy rewelacyjna, spokojnie moznaby to wydać jako powieść SF i byłby hit.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, CePeeN napisał:

Co do H:ZD to gameplay całkiem solidny, nic porywającego ale jak przedmówca stwierdził, rozkmina na temat świata i apokalipsy rewelacyjna, spokojnie moznaby to wydać jako powieść SF i byłby hit.

Nie byłby. Jeśli miałeś wcześniej styczność z historiami SF to tutaj nie znajdziesz nic nowego. Gra jest bardzo standardowa pod tym względem.

 

Mi Horizon w ogóle nie podszedł. Historia niby jest ciekawa, ale sposób jej przedstawienia wypada słabo. Większość to audiologi, liściki i rzeczy typowe dla symulatora chodzenia. Gameplay to z kolei szkoła Ubisoftu. Bazy do oczyszczenia, znajdźki, wieże i inne nudne pierdoły. Obydwa aspekty zupełnie nie idą ze sobą w parze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie byłby. Jeśli miałeś wcześniej styczność z historiami SF to tutaj nie znajdziesz nic nowego. Gra jest bardzo standardowa pod tym względem.
 
Mi Horizon w ogóle nie podszedł. Historia niby jest ciekawa, ale sposób jej przedstawienia wypada słabo. Większość to audiologi, liściki i rzeczy typowe dla symulatora chodzenia. Gameplay to z kolei szkoła Ubisoftu. Bazy do oczyszczenia, znajdźki, wieże i inne nudne pierdoły. Obydwa aspekty zupełnie nie idą ze sobą w parze.

Ja nie mówię ze tego nie było, ale trochę przeczytałem już książek i nie pamietam zbyt wielu o krwiożerczych robotach ;) i systemie odnowy ziemi poprzez taka sama technologie oparta na wzorcach zwierzęcych. Ale może po prostu nie trafiłem na taka powieść.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×