Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

@zdun PC do grania, konsole do zabawy

@cwir czemu borderlandsy na PS4? Podobno pracują nad crossplayem między platformami no i taniej na PC. Nowe konta epica z grą chodzą po 130zl a o aspektach technicznych nawet nie wspomnę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ee tam. Ja na przykład do konsol nic nie mam, posiadam te 2 japońskie od Sony i bigN no ale granie na nich należy traktować z przymrużeniem oka żeby nie popaść w hipokryzję. Od taka zabawa od czasu do czasu z padem w ręku jak nie ma nic ciekawego na netflix'ie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laptop mi padł, więc sprawa się rozwiązała. Nie ma grania na komputrach! No chyba że w strategie, bo z tym średnio na konsolach :/

bardziej w temacie, PS4 tylko Netflix (czeka na nadchodzace różności typu frostpunk czy death stranding), a na szarym pudełku dla dzieciaczków i zboczeńców astral chain.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompa można podłączyć do dużego TV i grać na kanapie z padem w ręku, a wiec jak się ma mocnego kompa to czemu nie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kompa można podłączyć do dużego TV i grać na kanapie z padem w ręku, a wiec jak się ma mocnego kompa to czemu nie.

Można, tylko non stop coś się dzieje, mnie ostatnio sterowniki dźwięku odmówiły posłuszeństwa i co? Pol godziny grania mniej. Zreszta mam zapalonego PCMR w pracy i ostatnio klął bo kupił sobie w końcu gta i szarpał się ze sterownikami grafy i ustawieniami chyba ponad godzinę. Mnie po prostu nie stać na marnowanie czasu na to, chce włączyć, pograć i się dobrze bawić a nie konfigurować sprzęt.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bany® napisał:

@zdun PC do grania, konsole do zabawy

@cwir czemu borderlandsy na PS4? Podobno pracują nad crossplayem między platformami no i taniej na PC. Nowe konta epica z grą chodzą po 130zl a o aspektach technicznych nawet nie wspomnę...

 

Siedzę cały dzień pracując na kompie, nieraz też noc.  Potem jeszcze na nim gram. I mimo tego, że mam zajebisty sprzęt, wchuj gier, Oculusa, wygodne biurko i krzesło, to odkąd mam dobry duży tv i ps4 pro do niego, to ostatnimi czasy częściej wolę się jebnąć na kanapie niż dalej ślęczeć przy biurku. Multi ogólnie nadal wolę na PC, chociaż Apexik na PS4 mi bardzo podszedł i gram coraz częściej. Ale gry singlowe to już tylko na konsoli pykam, na PC zaczynam tylko i potem mi się nie chce. Natomiast w Borderlands 3 będę grał z ziomkiem, z którym przeszedłem jedynkę w coopie na PS3, więc rozstrzyga mi to automatycznie decyzję na czym w to grać. Wcześniej się nie mogłem zdecydować.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milem to samo jakiś czas temu. Za dużo siedziałem przy kompie i teraz po prostu mi się nie chce.

 

Edit: widzę bany po cytacie, ze znów poleciałeś jakaś ludowa mądrością. A granie to nie zabawa? Powinieneś grać w rzeczy w stylu Kingdom Come, może jest tam jakaś rola wioskowego głupka.

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupiłem OLEDa też miałem zryw konsolowy który trwał jakiś czas. 

 

A ten Cepek to nawet z cytatu potrafi złapać przynętę. Forfiter Predator kurffa :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha @zdunjesteś diamentem na tym forum i cię lubię mimo, że ty mnie pewnie nie dażysz sympatią.  Bawić to się możesz w chowanego drogi kolego  :messi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bany już wiele razy pisał ze jest pro, wiec może on zarabia na tym.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kolos28 napisał:

Kompa można podłączyć do dużego TV i grać na kanapie z padem w ręku, a wiec jak się ma mocnego kompa to czemu nie.

Mozna,

Mozna tez streamowac z kompa na TV przy pomocy przystawek (musze teraz jak mam lepszy router to przetestowac). 

Mozna tez i wierzcie mi ze PC to nie tylko master race :P miec starego 6 letniego lapciaka a na nim tone fajnych indykow ktore albo nie sa dostepne na konsolach (gry logiczne), lub ktore z racji iz grafika jest jaka jest rownie dobrze sprawdzaja sie na mniejszym ekranie. 

Co kto lubi co komu pasuje..... 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cisnę jak mogę i staram się być coraz lepszym ale czy to źle? Wg mnie taki jest cel gry. No chyba że ktoś preferuje eksplorację :KappaPride:

 

Cepek znowu się zapuścił w kozi róg swojej wyobraźni ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem, że Switch i PC to dobre kombo

 

PS albo XBOX nie da rady na chwilę odpalić albo pograć z doskoku

 

Poza tym jak ktoś ma mało miejsca w mieszkaniu, albo szkoda mu miejsca, to np laptop do gier ile zajmuje mniej miejsca niż duży tv i ps4 pro

 

Do tego takie teraz robią laptoki, że masakra - przy przeglądaniu internetu energooszczędny, a przy gierkach gtx 1650 albo jakiś rtx odpala

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam, czemu tu ludzie grają w Apexa, skoro Fortnite sto razy lepszy. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Kentucky napisał:

A ja się zastanawiam, czemu tu ludzie grają w Apexa, skoro Fortnite sto razy lepszy. 

 

Ej bo już jest po dobranocce

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Kolos28 napisał:

Kompa można podłączyć do dużego TV i grać na kanapie z padem w ręku, a wiec jak się ma mocnego kompa to czemu nie.

Kolejny zboczeniec. To tak jak z seksem. Niby można w inny otwór, ale i tak w głębi serca wiesz, że nie tak to powinno być.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kentucky napisał:

A ja się zastanawiam, czemu tu ludzie grają w Apexa, skoro Fortnite sto razy lepszy. 

Apex był jedynym br, który mnie utrzymał przy sobie na dłużej niż 20 minut. Jakbym chciał zabijać w grze o budowaniu, to bym simom wyciągał drabinki z basenu :p

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XDD ale daliście się złapać na bait. Co prawda fortnite zatrzymało mnie u siebie jakoś 1,5 roku, ale gierka mnie już do tego stopnia wkurzyła, że musiałem ją uinstall. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W fortnajta to chyba tylko @SkibaPL gra z kolegami z podstawówki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już od ponad miesiąca nie mogę oderwać się od Yakuzy. Skończyłem 0 i obie Kiwami na PC, zacząłem 3 na PS4. W Kiwami 2 zrobiłem nawet 100%, co w tych grach wymaga sporo cierpliwości, a do kompletu achievementów zostało mi jeszcze przejście na Legendzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, danken000 napisał:

Już od ponad miesiąca nie mogę oderwać się od Yakuzy. Skończyłem 0 i obie Kiwami na PC, zacząłem 3 na PS4. W Kiwami 2 zrobiłem nawet 100%, co w tych grach wymaga sporo cierpliwości, a do kompletu achievementów zostało mi jeszcze przejście na Legendzie.

No to ostro :)

Ja jeszcze nie nabylem kiwami 2 i nastepnych. Jak remaster 3 wypada na PS4?

 

---------

ja gram w Horizon ZD i powiem ze mi sie wkrecilo. robie poboczne czyszcze powolnie mape a gdzies od czasu do czasu wrzucam w to misje glowne.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, MagEllan napisał:

No to ostro :)

Ja jeszcze nie nabylem kiwami 2 i nastepnych. Jak remaster 3 wypada na PS4?

Po przejściu z Kiwami 2 do 3 powiewa trochę starością, ale działa bardzo dobrze. Znając wydarzenia 0, 1 i 2 zaczynam doceniać fabułę, która wcześniej wydawała się trochę nużąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, danken000 napisał:

Po przejściu z Kiwami 2 do 3 powiewa trochę starością, ale działa bardzo dobrze. Znając wydarzenia 0, 1 i 2 zaczynam doceniać fabułę, która wcześniej wydawała się trochę nużąca.

nużąca?

Zero wyrwalo mnie z kapci.

Kiwami dalej bardzo dobra historia choc az tak mnie nie porwala. Wiec spodziewam sie ze fabularnie spokojnie docenie gry. I mam w planie podobnie jak ty nadrobienie calej serii.

Powiewa staroscia czy wieje huragan starosci?

Innymi slowy wiele slabiej to wypada od Zero?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×