Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

PS4: leży i czeka na Tales of Arise i na Granblue Fantasy o ile kiedykolwiek to wyjdzie.

 

Switch: Broken Sword 5- przeciętniak wolałbym kolejny raz Małpią Wyspę odświeżyć, Mario Maker 2 miód po prostu wylewa się z ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakonczylem moja przygode z Cieniem Lary - ng+ ukonczone. I widze ze wiele zalezy jak sie gra, jesli grobowce nie bylyby opcjonalne to zwyczajniej gra jest lepsza przeleciec tyko przez fabule bez bawienia sie w zbieractwo tego i owego nieco ujmuje tej produkcji. Tak czy inaczej dalej ocena dobra z plusem (subiektywnie pojeta grywalnosc/miodnosc). 

 

I kurde ostanie pare dni nie szlo mi sie zbieranie do grania. 

Czas odkurzyc PS4 - Czlek-Pakak czeka 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox one - darksiders genesis - cud miód. 
 

następne w kolejce czeka diablo 3 na prosiaka. Pierwsza styczność z seria. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie "gram w remont kuchni".
Ale jak ten koszmar się skończy to zasiąde do Nioh2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Double.

 

Kurde... olałem prawie całkiem to forum przez praktycznie niedziałający Tapatalk.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc tak człowiek pająk więcej napiszę w temacie ale jest dobrze niby kolejny open world jakich wiele ale fun z bujania się po mieście jest ogromny nawet jeśli to jest tylko pretekstem do odhaczenia znajdziek.

Wczoraj jakieś 4h zwiedzania i dziś już kolejne 2 na liczniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps4: nadal obrasta kurzem. 

 

Switch : Mario Maker 2 tryb story pękł w 100%,  a plansze niektórych ludzi to majstersztyk.

 

No i wczoraj wpadło w moje łapska Rune Factory 4 Special, czyli połączenie Stardew Valley z Legend of Mana no i jak na razie ten skośnooki twór rozwala system, cholernie dobrze się w to gra. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Strife

Dzis do sniadania obejrzalem recke SMM2. Jak powszechnie wiadomo nie posiadam sprzetow od N.

I powiem ze naprawde mimo iz eksploatuja tego Mariana, to wiedza co robia i robia to dobrze.

Od tego ze jest kampania, plus speed runy (z objasnieniem z czym to sie je). Po kreator z assetami ze wszystkich epok, ktory jak glosila rzeczona recenzja w tutorialu nie objasnia oczywistosci w stylu przeciagnij zeby narysowac podloze. Tylko bardziej skupia sie na level designie i tym jak zrobic fajny poziom, jakie rzeczy brac pod uwage.

Z racji dwuwymiarowosci sam edytor zapewne jest na tyle prosty ze kazdy moze stworzyc prosty level, ale i za zarazem na tyle elastyczny ze umozliwia tworzenie skomplikowanych rozbudowanych poziomow z dostepnych klockow.

I o ile ja sam do kreacji nigdy nie mialem zapalu tak doceniam takie podejscie.

 

milego grania!

 

A w temacie - w co tez gram to PS4 i Spider-Man - tak plus/minus od piatku wieczor do teraz mam pewnie z 18h na liczniku. Chyba zostalem zlapany w pajeczyne :P

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na PS4:
A Plague Tale: Innocence - świetny tytuł. Niby gra AA, ale ta gra to majstersztyk!

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Kolos28 napisał:

U mnie na PS4:
A Plague Tale: Innocence - świetny tytuł. Niby gra AA, ale ta gra to majstersztyk!

Nie podzielam az takiego zachwytu. 

Ale po ograniu dla mnie to dobra gra. Podobnie jak Hellblade. 

I uwazam ze dobrze iz pojawiaja sie gry z tak zwanego mid-tier w cenach nizszych nizli 60$ a jednoczesnie oferujace wysokie walory produkcji. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No każdy ma swój gust

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Kolos28 napisał:

No każdy ma swój gust emoji846.png

Alez to oczywista oczywistosc z ktora nie smialbym polemizowac. 

Ciesze sie ze gra Tobie siadla. A z tego co pisalas to siadla Tobie po prostu lepiej nizli mnie. 

 

Z pewnoscia sie zgodzimy ze to swietnie ze takie gry powstaja. 

milego grania!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po splatynowaniu Plague, przyszedł czas na trylogię Batmana. Arkham Asylum już ograne a teraz zaczynam świetnie się bawić w Arkham City.
Na koniec przyjedzie czas na wisienkę na torcie w postaci Arkham Knight

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kolos28 napisał:

Po splatynowaniu Plague, przyszedł czas na trylogię Batmana. Arkham Asylum już ograne a teraz zaczynam świetnie się bawić w Arkham City.
Na koniec przyjedzie czas na wisienkę na torcie w postaci Arkham Knight emoji3.png

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

I jak finalna ocena Plague? Dalej tak wysoka jak w trakcie grania?

Czekaj ale Batmana ogrywasz zakladam nie po raz pierwszy?

 

Ja przyznam ze w jakis bundlach i na innych promocjach uzbieralem trylogie na PC. W sumie tylko DLC do AK mi zostaly, 2 mniejsze juz ogralem nie porwaly, ale trzeba bedzie to ukonczyc. Ale moim zdaniem kazda z czesci batmana trzyma sie dobrze.

 

milego grania.

 

----------

A w temacie 80% czlowieka pajaka za mna, doszedlem do etapu "busy work" na mapie i musialem mala przerwe zrobic dzis wieczorem wroce. Ale tak jak przez 50% gry nie moglem sie od niej oderwac tak im dalej w las tym ciut krotsze sesje zeby sie nie przejadlo.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plague nadal uważam, za świetny tytuł. Jedynie droga do platyny za pierwszym razem lekko mnie znużyła. Nie zmienia to faktu, że za jakiś czas przejdę tą grę raz jeszcze, bez zatrzymywania się w poszukiwaniu znajdziek. Szczerze, to już się nie mogę doczekać aż poczuje ten klimat gry, przeżywając tylko fabułę oraz relacje bohaterów.

Batmany przechodzę pierwszy raz. Asylum, skończyłem dość dawno temu (pewnie minął już rok). City zostawiłem rozgrzebane i teraz gram od nowa. Całe szczęście nie byłem daleko.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Kolos28 napisał:

Plague nadal uważam, za świetny tytuł. Jedynie droga do platyny za pierwszym razem lekko mnie znużyła. Nie zmienia to faktu, że za jakiś czas przejdę tą grę raz jeszcze, bez zatrzymywania się w poszukiwaniu znajdziek. Szczerze, to już się nie mogę doczekać aż poczuje ten klimat gry, przeżywając tylko fabułę oraz relacje bohaterów.

Batmany przechodzę pierwszy raz. Asylum, skończyłem dość dawno temu (pewnie minął już rok). City zostawiłem rozgrzebane i teraz gram od nowa. Całe szczęście nie byłem daleko.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

 

No to super ze Plague do samego konca sie Tobie podobalo dla mnie pod koniec nieco troche siadlo ale bez watpienia dobra gra ktora ciesze sie ze ogralem.

 

Pierwszy raz? A to ja myslalem ze jestem archeologiem co gra w starocia :P Tutaj jak pisalem moim zdaniem mimo uplywu lat gry dalej sie bronia, nic im nie brakuje, nie czuc ze gramy w staroc. Latwo wejsc w swiat gry.

 

No znam bol rozgrzebanych gier - z jakis dziwnych powodow mam tak z Deus Ex :(

Human Revolution Nordic Edition PS3 - rozgrzebalem

Human Revolution Directors Cut PS3 - rogrzebalem

Human Revolution Directors Cut PC - w koncu w 2018 kupilem i na PC usiadlem ukonczylem.

Ale

Mankind Divided PS4 - rogrzegalem i nawet nie wiem jak teraz do niej wrocic nie zaczynajac od nowa.

Mankind Divided PC - kupilem mialem zaczac od nowa.... no jakos sie nie udalo :P

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie często ogrywam gry na premierę ale mam dużą listę gier co zalegają w bibliotece więc po co tracić kasę na premierę, jak można np. cieszyć się grami pokroju człowieka nietoperza

 

Śmieszne , jest to, że tak późno ogrywam tą trylogię, tym bardziej że uwielbiam najbardziej uniwersum Batmana spośród innych o super bohaterach.

Same gry o Batmanie są dla mnie ciekawsze od najnowszego Spider-Man, którego uważam za grę świetną.

 

Tak nawiasem mowiac, dla mnie najlepszym Batmanem pozostanie Batman i Robin z Super Nintendo

 

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kolos28

W pelni rozumiem zaleglosci, playlista, backlog, kupka wstydu jak zwal tak zwal. Ja juz dawno wyszedem z zalozenia ze na premiere nie kupuje, gram glownie singlowo, FOMO nie mam, spoilerow moge unikac. Luzik.

A grac mam w co.

 

Zgodze sie ze chyba Batman mi bardziej klimatem siadal od Spider-Mana ale z drugiej strony to jednak bardzo rozne postaci. A spotkanie ze Strachem na Wroble z AA to pamietam do dzis :D (jakies 6-7 lat po tym jak gre ogrywalem).

 

Druga kwestia jest taka ze sporo gier nie postarzalo sie, wiec czy sie je ogrywa wczesniej czy pozniej robi to mniejsza roznice.

 

Pamietam jak kupilem PS3 (pod koniec jej zywota) ogralem demko The Darnkess 2 siadlo, polecialem do sklepu kupilem uzywke The Darness i ogralem jedynke i wsiaklem kompletnie. Tak widzialem ze to gra ktora ma swoje lata, ale nadrabiala klimatem niemniej dzis nie wiem czy dzis nie skrzywilbym sie nieco widzac grafike z pierwszego the darkness.

 

Do tego remastery, remake, czy pobijanie ustawien na PS4 PRO, XOX niektore gdy po prostu zyskuja. A wydaje mi sie ze to moze byc przeniesone na kolejne konsole co jeszcze bardziej obniza chec kupna gier z konca ery tej generacji skoro moze na kolejnej beda nieco poprawione patchem wersje (choc obawiam sie ze wydawcy beda chcieli za remaster w patchu kasowac).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie teraz w remaster LA Noire na PS4 i wiecie co? Bawię się równie dobrze jak 8 lat temu grając w wersję ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Przemek_07 napisał:

Gram sobie teraz w remaster LA Noire na PS4 i wiecie co? Bawię się równie dobrze jak 8 lat temu grając w wersję ps3.

no to milego grania!

LA Noir kiedy wyszlo bylo dla mnie bardzo dobra gra moze nawet z plusem. Niestety zamysl nie zebral poklasku - mam tu na mysli cos co wczesniej zrobila Mafia 1 czyli otwara mapa (miasto jako tlo wydarzen, majace tylko troche dodawac realizmu, chocby przez przemieszczanie sie) ale sama gra napedzana miala byc raczej liniowa fabula.

Mnie takie podejscie pasowalo. Ale niestety zarowno czesc recenzentow jak i graczy narzekala.

Gre ogrywalem w w 2012 na lapku - spadki klatek koszmarne, sama podstawka ale bawilem sie swietnie.

Potem kupilem kompletna edycje z glupoty na pocieche na PS3 i bawilem sie bardzo dobrze z tym ze mogli te dodatkowe misje po prostu wrzucic do podstawki a nie silic sie na DLC. Takie bylo moje wrazenie. To bylo w 2015

Pozniej chyba w 2017 czy 2018 odpalilem gre raz jeszcze na PC tym razem juz moglem na maxa ustawic detale, bez spadkow plynnosci. Ale niestety cos nie pyklo... To dalej swietna historia, to dalej techniczny popis jesli chodzi o skanowanie twarzy (choc ta technologia sie nie przyjela) ale jak wrocilem do tej gry to cos nie pyklo.

 

Tak czy inaczej zapamietam ja jako bardzo dobra gre.

Milego grania!

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem Batman Arkham Knight

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grało mi się bardzo przyjemnie w Batmana ale ilość znajdziek człowieka zagadki mnie pokonała, brakło mnie żeby wszystko zebrać :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ja tam zabiorę ile mi się uda.
Mam wersję Premium więc czeka mnie trochę grania ale już mogę napisać, że Arkham Knight to najlepsza część z trylogii

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, manoszek napisał:

Grało mi się bardzo przyjemnie w Batmana ale ilość znajdziek człowieka zagadki mnie pokonała, brakło mnie żeby wszystko zebrać :38_worried:

Nawet nie probowalem, pare rzeczy porobilem, ale jak czulem ze to bardziej przymus nizli fun to odpuscilem. 

1 godzinę temu, Kolos28 napisał:

No tak, ja tam zabiorę ile mi się uda.
Mam wersję Premium więc czeka mnie trochę grania ale już mogę napisać, że Arkham Knight to najlepsza część z trylogii emoji846.png

Czy najlepsza to rzecz gustu. Jak dla mnie ciut za duzo batmobile. Niemniej moim zdaniem cala trylogia trzyma bardzo dobry poziom. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×