Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

Shadow tactics na pc, wciąga jak bagno ledwo siądę a już 2h mija super gierka. 

 

Co do Batmana to dla mnie to najgorsza część, za dużo batmobila i to w chuj za dużo, plus żeby zobaczyć true ending trzeba wyczyścić mapę z jakiś tam aktywnosci( już nie pamiętam jakich bo grałem zaraz po premierze). Byłem na grę napalony bo pierwsze 2 części siadły jak złoto ale niestety wielkie rozczarowanie jak dla mnie. 

Edytowane przez princ18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Batmobile to nie alternatywna droga pokonywania Gotham?

Dla mnie Arkham Knight, jest najlepszą częścią gdyż jest sporo nowości, muzyka podczas walk i jazdy batmobile jest "wyraźna". Do tego nowa grafika, animacje... Widać , że to nowa część. Niby gra opiera się na tym samym szkielecie ale czuć od samego początku, że jest dojrzalsza w swojej postaci.

 

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kolos28 napisał:

Ale Batmobile to nie alternatywna droga pokonywania Gotham?

Nie chce Tobie psuc zabawy. Wiec postaram sie jakos tak na okolo. Jedna z rzeczy ktore byly  i sa wazne dla batmana to przemieszczanie sie. 

I jasne ze batman ma do tego sporo zabawek. W grach natomiast skupiano sie na pelarynie i lataniu. I luz. 

Fakt w AA jak widzialem batmobil nieuzyteczny w penis, bo tylko z niego wyciagalismy cos to az bym chcial dla odmiany wsiasc i pojezdzic. 

Ale w AK moim zdaniem (choc daleko mi do surowosci oceny @princ18) trochu przesadzili. Batmobil jest nie tylko alternatywa dla latania, ale posiada takze ilestam wymuszonych sekcji. Przyklad pojawia sie jakies zadanie i myslisz sobie o fajnie niedaleko przelece sie, poszybuje. A tu gra wali Ciebie w twarz - a takiego wala, teraz masz mus uzycia batmobila bo tak. To, plus wymuszone misje z batmobilem ktore moim zdaniem sa jednymi z mniej atarkcyjnych powoduje ze stwierdzilem za duzo batmobila. 

 

Ale pograsz wiecej, ograsz to sam ocenisz. Bo sa ludzie ktorych takie a nie inne decyzje w projektowaniu gry nie uwieraly az tak mocno jak mnie czy kolege princ18. 

Ja tam cala trylogie oceniam wysoko, po prostu jak dla mnie w AK bylo ciut za duzo tego batmobilu.

 

Ale nie przejmuj sie opiniami. Graj i baw sie dobrze! 

milego grania. 

 

------------

W temacie u mnie dalej czleko-pajak 88% ukonczenia, choc pod koniec jesli chce sie poczyscic dzielnie troche sie to powtarzalne robi i czlek leci przez to byle szybciej. To na minus, Z pewnoscia nie bede probowal wbijac wszystkiego bo wyzwania chyba odpuszcze, dokoncze czyszczenie mapy, zrobie fabule, polatam troche jeszcze po miescie i podziekuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zadania poboczne w Pająku, były na prawdę nie potrzebne i moim zdaniem psuły trochę odbiór całości. Niby nie wszystko trzeba robić ale sama ich obecność osłabiała ocenę ogólną niestety.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Kolos28 napisał:

Te zadania poboczne w Pająku, były na prawdę nie potrzebne i moim zdaniem psuły trochę odbiór całości. Niby nie wszystko trzeba robić ale sama ich obecność osłabiała ocenę ogólną niestety.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

otwarty swiat z szablonu. 

Te pare zadan pobocznych co byly oznaczone jako misje poboczne luz. 

Ale juz te oznaczone jako crimes (15+ na dzielnie) niestety przy malej roznorodnosci mam wrazenie ze to bardziej odhaczanie na sztuke, o czerwony ! lece, a jedna z 4 misji ok jak tu najszybciej to zrobic, zrobione o kolejna. 

Wyzwania maja sens bo rozumiem ze tworcy chcieli aby gracz popisal sie umiejetnosciami, czy to latania czy walki, ale mnie nie siadly na tyle zebym je maksowal. 

 

I wracajac do Batmana:AK w pajaku tych zadan nie bylo za duzo i mozna bylo sie z nimi szybko uporac. Nie bedzie to wielki spoiler jesli powiem ze w AK masz ponad 200 (!) zagadek czlowieka zagadki. To bylo dla mnie przegiecie. Plus taki ze nie rzucaly sie w ryj jak tak w czlowieku pajaku, ale moim zdaniem nieco przesadzili (tzn ja nie czerpalbym przyjemnosci z robienia tego wszystkiego). 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman to Batman , cały świat i klimat robi taką robotę , że chce się grać. Dodatkowo od dzieciństwa uwielbiałem Nietoperza najbardziej...

Ogólnie jeśli chodzi o gesty klimat (w moim odczuciu) to Vampyr , Bloodborne i Batman Arkham Knight robi na mnie podobne wrażenie.

Po skończeniu Batmana wrócę chyba do świata Vampyra bo to dla mnie cudowna gra

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Kolos28 napisał:

Batman to Batman , cały świat i klimat robi taką robotę , że chce się grać. Dodatkowo od dzieciństwa uwielbiałem Nietoperza najbardziej...

Jak pisalem wczesniej wyroslem dosc szybko z komiksowych bohaterow. 

Batek i Spajderek to rozne uniwersa. Ale tez bardzo rozni bohaterowe. Batek zawsze byl mroczniejszy, a Spajderek bardziej pstrokaty :P 

po drodze jeszcze nawinal sie Deadpool gdzie gra byla taka se ale nadrabiala humorem i burzeniem 4tej sciany. 

Jasne ze wiele to preferencje, kierowane sympatiami do bohaterow. 

 

no ale jak to mawiaja trzeba posmakowac roznych rzeczy najlepszy stek jedzonny dzien w dzien mozna sobie obrzydzic, i wtedy dla odmiany moze cos slodkiego :D

 

Ja po spidermanie nie wiem do czego usiade. A wybierac mam z czego. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to tak temat w mediach mnie nastroił, kupiłem Division2 żeby wczóć się w ten zainfekowany klimat, no i powiem wam że to jest cholernie dobra gra! Mogę się pokusić że to najlepszy tytuł Ubisoftu ostatnich lat. Taki miks stalkera z the last of Us, z muzyką jak z Bladerunnera... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Malakay napisał:

Nie wiem czy to tak temat w mediach mnie nastroił, kupiłem Division2 żeby wczóć się w ten zainfekowany klimat, no i powiem wam że to jest cholernie dobra gra! Mogę się pokusić że to najlepszy tytuł Ubisoftu ostatnich lat. Taki miks stalkera z the last of Us, z muzyką jak z Bladerunnera... 

Zobaczymy czy dalej będziesz tak uważał po kilkanastu godzinach. Ja pograłem 3h w triala, zachęcony kupiłem bo akurat na promocji za £2.50 było. Po 8 godzinach już zaczyna przynudzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Control na tapecie i powiem, że ta gierka jest całkiem dobra

 

Podróż wgłąb biura badającego zjawiska paranormalne daje radochę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Control będę musiał zakupić bo słyszałem dobre opinie.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, danken000 napisał:

Zobaczymy czy dalej będziesz tak uważał po kilkanastu godzinach. Ja pograłem 3h w triala, zachęcony kupiłem bo akurat na promocji za £2.50 było. Po 8 godzinach już zaczyna przynudzać.

No panie 8h i niecale 3 funciaki, to wielkiej straty nie masz. A mozesz powiedziec kupilem sprobowalem. :)

milego grania

(nie koniecznie w D2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.03.2020 o 09:28, princ18 napisał:

Do usunięcia 

 

Edytowane przez princ18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, MagEllan napisał:

No panie 8h i niecale 3 funciaki, to wielkiej straty nie masz. A mozesz powiedziec kupilem sprobowalem. :)

milego grania

(nie koniecznie w D2)

Kupiłem za 50 zet na promocji na psn, mam już 13 lvl, ok 20 godz gra w moim odczuciu wszystko jest plus względem części pierwszej. Porządny shooter taktyczny z toną broni grzebania w statystykach, oraz eksploracją miasta... Świetny virusowy klimat, zostanę przy tej grze dłużej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4: Spróbowałem CoD Warzone, bo kumpel mnie namówił i od razu ten paździerz poleciał z dysku, nigdy w żadne nie grałem i to był świetny wybór żeby tego nie tykać.

 

Switch: Rayman z małym w coopie, Rune Factory 4 gra posiada syndrom jeszcze coś zrobię i wyłączam a zlatuje kolejna godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Malakay napisał:

Kupiłem za 50 zet na promocji na psn, mam już 13 lvl, ok 20 godz gra w moim odczuciu wszystko jest plus względem części pierwszej. Porządny shooter taktyczny z toną broni grzebania w statystykach, oraz eksploracją miasta... Świetny virusowy klimat, zostanę przy tej grze dłużej. 

Ale ja nie przecze ze gra moze sie podobac.

Co komu pasuje co kto lubi. Skoro @danken000odczul znudzenie to jego opinia, przynajmniej male ryzyko.

Jesli ty grasz i sie wciagnales w klimat to swietnie dla Ciebie.

Ja jakos nie mialem cisnienia na Diwizje ani pierwsza ani druga.

Milego grania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończone Sekiro. Teraz czas na Saints Row 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Pyz napisał:

Ukończone Sekiro. Teraz czas na Saints Row 4.

no to widze przeplatasz nowe ze starym. 

jak SR3 mi siadlo, jak SR4 troche meczylem. Wydaje mi sie ze grajac w 3ke po prostu mialem faze na radosna rozwalke.

Milego grania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w "jak kupić papier toaletowy i makaron w Biedzie". Tylko online - jest moc! :27_sunglasses:

Edytowane przez alien666
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja znalazlem cos takiego:

https://www.tynker.com/dashboard/student/#/community/project/5beedd13ca7e9f6e75447ed9

 

ale to slaba gra zeby nie rzec crap.

 

O ile w PL pamietajac rok 1987 i to ze srajtasma byla towarem deficytowym to od biedy moge zrozumiec kupno czego sie da.

Tak ogolnoswiatowego rzutu na TP nie kumam.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.03.2020 o 15:10, MagEllan napisał:

no to widze przeplatasz nowe ze starym. 

jak SR3 mi siadlo, jak SR4 troche meczylem. Wydaje mi sie ze grajac w 3ke po prostu mialem faze na radosna rozwalke.

Milego grania!

 

Dzięki. Saints Row 3 ukończyłem z dodatkami więc kupiłem SR4 za 15zl. Pogralem ok 5 godzin i narazie jest spoko. Zobaczę co będzie dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nudzi mnie The Division a potrafię grać godzinami w nudne symulatory. W tym tygodniu ogrywałem American Truck Simulator, a po przejażdżce pociągem zachciało mi się spróbować Train Simulator. Na Steamie akurat promocja i już 10h gry za mną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.03.2020 o 21:05, MagEllan napisał:

no ja znalazlem cos takiego:

https://www.tynker.com/dashboard/student/#/community/project/5beedd13ca7e9f6e75447ed9

 

ale to slaba gra zeby nie rzec crap.

 

O ile w PL pamietajac rok 1987 i to ze srajtasma byla towarem deficytowym to od biedy moge zrozumiec kupno czego sie da.

Tak ogolnoswiatowego rzutu na TP nie kumam.

 

Mój ojciec był żołnierzem zawodowym - w latach 80-tych "stołowaliśmy" się w sklepach "tylko dla wojska", które były na terenie zamkniętym dla cywili. W latach 80-tych nigdy w domu nie było szarego papieru - zawsze był biały, mięciutki.

Prawdziwa masakra była na przełomie roku 78/79. Zima stulecia pewnie miała więcej ofiar niż teraz koronawirus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman Arkham Knight oraz Nioh 2.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×