Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

Dalej spider - 94% completed.

poza wyzwaniami mapa wyczyszczona, i zostaly mi juz chyba tylko misje fabularne.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, MagEllan napisał:

Dalej spider - 94% completed.

poza wyzwaniami mapa wyczyszczona, i zostaly mi juz chyba tylko misje fabularne.

 

Ja spidera już skończyłem. Faktycznie te 50% platyn nie jest przypadkowych.  Pucharek wpada praktycznie sam.  

Jednak się okazało, że nie trzeba wszystkich wyzwań maksować.  Za jednym podejściem wystarczyło mi na  15 ulepszeń i wszystkie stroje, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4: Dissidia NT Final Fantasy za 4 dyszki pudełko więc dla samej muzyki i postaci warto obadać, gameplay średni niestety. Zapomniałem jak kwadratowi potrafią robić wstawki FMV, a w tej grze są piękne.

 

Switch: Hyrule Warriors wyjątkowo przyjemny tytuł, demko Trails of Mana i gra wlatuje na premierę, demko Disaster Report 4 ciekawie się to zapowiada. No i cholerne FF VII wjechało, punktów miałem aż nadto to i za "friko" wyszło i nie mogę się oderwać.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W weekend zacząłem Doom Eternal, Resident Evil 2 i Devil May Cry 5. Nie wiem kiedy ja to wszystko pokończę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doom Eternal ograny. Moja Bożeno, co za szpil... Shooter 2020, bez dwóch zdań. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prey - wczesniej pogralem troche (nie za wiele w XGP PC) ale gra byla na jakiejs promocji za nascie PLN to mowie biore bo jestem lasy na klimaty SF.

I no to jak mocno mam mieszane odczucia odnosnie tej gry to dawno nie bylem tak zmieszany.

Klimat jest, informacje o swiecie ktore znajdujemy dodaja do klimatu, historia jak do momentu do ktorego doszedlem poki co nie jest objawieniem (bez spoilerowo moge stwierdzic ze ludzkosc jak to ludzkosc chciala zeby bylo super a po drodze cos poszlo nie tak) ale ma naprawde spory potencjal zeby sie dobrze rozwinac.

Wolnosc w ramach obszaru dostepnego jest piekna - przez jakis czas olewalem znaczniki misji i po prostu eksplorowalem....

ale

walka, o matko ja rozumiem ze ta miala nam pokazac ze stoimy na przegranej pozycji. Ale po prostu jest dla mnie mega upierdliwa... a jestem wcale nie az tak daleko i pewnie zrobi sie gorzej jak pojawia sie nowe typy wrogow.

Niemniej po poczatkowym troche meczy mnie ta gra, jak pozwiedzalem nieco sie dozboilem, dopakowalem ekwipunek apteczkami, pofarmilem zasoby wczoraj ostro cisnalem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czym grasz? Na ps4 są straszne długie czasy wczytywania między lokacjami. Ja ukończyłem gra mi się bardo podobała jak każda od arka e studio ale te czasy wczytywania powodowały że musiałem sobie robić przerwy w graniu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym walka w tej grze metodami „konwencjonalnymi” nie ma najmniejszego sensu. Tylko się człowiek namęczy i zdenerwuje. Zdolności tyfoniczne są zdecydowanie fajniejsze i lepiej się gra. Przez czasy ładowan na ps4 i zainwestowanie w zdolności ludzkie kumpel nie skończył tej gry. A moim zdaniem warto.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, princ18 napisał:

Na czym grasz? Na ps4 są straszne długie czasy wczytywania między lokacjami. Ja ukończyłem gra mi się bardo podobała jak każda od arka e studio ale te czasy wczytywania powodowały że musiałem sobie robić przerwy w graniu. 

na PC z HDD i tak czasy wczytywania troche jak bolesny powrot do przeszlosci.

 

Godzinę temu, CePeeN napisał:

Poza tym walka w tej grze metodami „konwencjonalnymi” nie ma najmniejszego sensu. Tylko się człowiek namęczy i zdenerwuje. Zdolności tyfoniczne są zdecydowanie fajniejsze i lepiej się gra. Przez czasy ładowan na ps4 i zainwestowanie w zdolności ludzkie kumpel nie skończył tej gry. A moim zdaniem warto.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No fabularnie pojawiaja sie jakies twisty i klimat gesty.

Przyznam ze chcialem z poczatku tylko brac zdolnosci ludzkie i moze w kolejnym przejsciu pocisnac inaczej (tymbardziej ze widze ze gra ma pelna lokalizacje a ja lubie porowywac voice over).

Poki co jest dobrze dzis wieczorem bedzie grane. A metody no coz glue gun to moj nalepszy przyjaciel oraz apteczka czasami zwiedzajac stacje i wracajac do lokacji po prostu probuje przebiec i nie walczyc. Zobaczymy jak bedzie dalej. Moim zdaniem lepiej by tej grze wyszlo jakby to bylo nowe IP

Arkane to fajne studio, i tutaj po prostu wzieli nieco z dishonored (dobrze zaprojektowane poziomy wolnosc w przemieszczaniu sie) podlali sosem SF, i dali nowe zabawki i bardzo dobrze.

 

Aktualnie jestem mocno wkrecony w gre...

 

Wiec zdecydowanie nie zaluje tych paru zlotych (swoja droga przyznac trzeba ze pod wzgledem cen i promocji PC rozpieszcza i jest miejscem dla sales whores - 15,50pln za Prey, Star Trek (zaloga mostku od ubi), GRID autosport, i jezcze jakies 2 indyki..... no zal bylo nie brac :P )

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zakupiłem w psn dragon age inwkizycja specjalna edycja za 29 zł i szpilam. Bardzo spoko tytuł, zwłaszcza w takiej cenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Persona 5 wjeżdża równo na psychikę - cieżka jest ta giera jak dla mnie i z cieżkimi tematami się mierzy

 

Ale jest wciagająca jak cholera, a styl graficzny i scieżka dźwiękowa to mistrzostwo świata

 

A design tych person to nie wiem kto wymyślał

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, beardo0 napisał:

Persona 5 wjeżdża równo na psychikę - cieżka jest ta giera jak dla mnie i z cieżkimi tematami się mierzy

 

Ale jest wciagająca jak cholera, a styl graficzny i scieżka dźwiękowa to mistrzostwo świata

 

A design tych person to nie wiem kto wymyślał

 

 

Panie...gra uzależnia jak cholera. Muzyka i grafika to fakt - chce się bić brawo non stop. Design person...hehe...poczekaj aż zobaczysz taką jedną którą komuś YouTube zbanował filmik. Wygląda jak wielki pisior na kółkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę tego widzieć :2_grimacing:

 

Btw Persona 4 Golden to dobra jest? W porównaniu do 5 np?

 

To mixowanie tych person też jest nieźle uzależniające

 

Shin Megami Tensei - jest taka podobna seria gierek, ale nie grałem w żadną cześć i chyba za bardzo hardkorowa jak dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Persona to taki spin off SMT. Nawet niektóre persony i czary są przeniesione jeden do jeden.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, beardo0 napisał:

Btw Persona 4 Golden to dobra jest? W porównaniu do 5 np?

Powiedziałbym, że nawet lepsza. Persona 3, 4 i 5 są bardzo do siebie podobne. Opierają się na tych samych mechanikach i są tylko nieco polepszane. Jedyną przeszkodą może być to, że 3 i 4 to gry z PS2 i dziś już nie wyglądają zbyt dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, beardo0 napisał:

Nie chcę tego widzieć :2_grimacing:

 

Btw Persona 4 Golden to dobra jest? W porównaniu do 5 np?

 

To mixowanie tych person też jest nieźle uzależniające

 

Shin Megami Tensei - jest taka podobna seria gierek, ale nie grałem w żadną cześć i chyba za bardzo hardkorowa jak dla mnie

Moim zdaniem jest lepsza. Taki bardziej kameralny styl. W 5 akcja dzieje się w Tokio? Czy jakimś bliżej nie określonym dużym mieście, a w 4 Golden to malutkie miasteczko/wioska. 4 to genialna gra. Lepszy humor moim zdaniem jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej Prey...

I dalej jestem wkrecony, ale im dalej w las tym walka bardziej mnie odrzuca.

Loadingi tez uwieraja, ale bez dramatu.

Za to klimat no co tu duzo gadac bardzo dobry!

 

Jak rozprawie sie z play to bedzie z czego wybierac - ale obecnie (co moze sie zmienic) na szczycie listy mam dodatki do Wiedzmina 3 lub RDR2.

milego grania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps4: FF VII Remake zamówiłem dla jaj deluxe bo byłem pewien że nie będzie na stanie, a tu przysłali. 

 

Switch: Hyrule Warriors i FF VII:29_smirk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Plauge. Bardzo fajne, klimatyczne i mroczne. Szczury kozackie. Dziś lub jutro zacznę Call of Cthulhu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, CePeeN napisał:

Skończyłem Plauge. Bardzo fajne, klimatyczne i mroczne. Szczury kozackie. Dziś lub jutro zacznę Call of Cthulhu.
 

O to pozniej skrobnij pare slow... gre przypisalem do konta jak mialem XGP Ultimate ale konsoli brak... niemniej kiedys chcialbym ograc.

Oczywiscie mowie o Zewie Cthulhu

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o zew cthulhu to tylko 7edycja RPG a nie jakieś dziadostwa na konsolki dla dzieci.

U mnie od bardzo dawna tylko cthulhu, od miesiąca 4edycja Warhammera Fantasy.

PS4 służy do netflixa i czasami meczu w overwatcha, na switchu z tego co widzę leży długopis, więc taka jest jego aktualna funkcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gramy w division2 z ekipą, i szczerze to najlepsza gra Ubisoftu ostatnich lat. Jest obecnie za 42zet na psn. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za sprawą game pass na pc ogrywam teraz A plague tale: innocence bardzo przyj a gierka mogło by tylko być trochę więcej walki czasem no i zagadki nie należą to skomplikowanych co bardzo boli, już nie mapietam kiedy utknalem w jakieś grze. Dodatkową do tego w między czasie forza horizon 4 ale narazie rozpocząłem dopiero sezon jesien więc za dużo nie mogę powiedzieć oprócz tego że dobrze się jeździ a jak bym miał pada od Xboxa to pewnie by się jeździło jeszcze lepiej. 

 

Wgl od jakiegoś czasu ps się mi kurzy co przytrafiło mi się pierwszy raz od czasu gdy kupiłem konsole, przełożenie daty last of us jeszce bardziej odciągnie mnie od konsoli. I wgl to się zastanawiam czy już nie sprzedać playa, mam gamepassa na pół roku last of us nie wiadomo kiedy wyjdzie a dla samej ghost of thusmiy to nie wiem czy się mi opłaca trzymać biorąc pod uwagę to że ghost i tak wychodzi w sezonie wakacyjnym gdy mało czasu spędzam przy grach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, princ18 napisał:

Dodatkową do tego w między czasie forza horizon 4 ale narazie rozpocząłem dopiero sezon jesien więc za dużo nie mogę powiedzieć oprócz tego że dobrze się jeździ a jak bym miał pada od Xboxa to pewnie by się jeździło jeszcze lepiej.

TAK, jak trafi sie promocja polecam pada od XO.

FH4 to simcade w ktory gralo mi sie lepiej na padzie nizli kierownicy (tutaj probowalem konfigurowac ustawiac ale po 2h kiedy to nie moglem sie wczuc w prowadzenia auta - a zazczaczam ze NFS MW 2005 ogrywalem na kierownicy, to sie poddalem).

Wracajac do pada przy wylaczonych wspomagaczach, wibracje w triggerach robia piekna robote.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps 4: Mass Effect Andromeda

Wii U: Super Mario 3d World (z córą), LEGO Jurassic World (z synem), Just Dance 2018 (dzieciaki + żona)

Switch: Football Manager 2019, Just Dance 2020 (dzieciaki + żona)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×