Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, MagEllan napisał:

Cos pisales w innym watku ze papierowe RPGi ogarniasz, wiec troche musisz je ogarniac bo A Way out bylo juz jakis czas temu wrzucone.

Nie, po prostu ignorowałem istnienie tej usługi :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, xavris napisał:

Nie, po prostu ignorowałem istnienie tej usługi :p

tez mozna, tzn rozumiem EA nie ma dobrej reputacji.

Ale jednak skoro jest i jesli jest cos wartego ogrania to czemu nie.

 

Jak pisalem wczesniej, ja wskakuje na miesiac jak wiem ze cos tam ogram, pare innych gier sprawdze bo czemu nie i wypadam.

Do tej pory nigdy nie bylem rozczarowany bo nawet grajac w sredniaka, mialem piekna racjonalizacje - ee to tylko 15pln a i ogralem/sprawdzilem inne tytuly.

 

tak czy owak - milego grania :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolfestine 2 new colossus, strzela się zajebiscie ale cut scenki męczą bardzo niektórych nawetcnoe oglądam bo się ich słuchać nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, princ18 napisał:

Wolfestine 2 new colossus, strzela się zajebiscie ale cut scenki męczą bardzo niektórych nawetcnoe oglądam bo się ich słuchać nie da

no Wolf 2 TNC to dalej dobra gra, ale moim zdaniem nie podolala, bo poprzednik czyli TNO byl moim zdaniem bardzo dobry.

Co do cut scenek byly i te ciut lepsze ale fabularnie, siadl mnie slabiej nizli poprzednik.

 

milego grania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem girsy 2, pora na trójeczka i zakończenie wspaniałej trylogii marcusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończę pomału Chrono Trigger na Vicie.
I kończę remont!
A co za tym idzie, szykuje się powrót do Nioh2.
Na celowniku FF7 i TO Berseria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@adick007no slyszalem ze remont moze byc ciezka gra :) ale za to po jego skonczeniu wpada platynowe trofeum - Ukonczono jest pieknie i ladnie :D

 

 

-------

W temacie po skonczeniu Prey 2017, cos jakos nie moglem sie wkrecic ani zabrac porzadnie za jakas gre rozgrzebalem ze 2 proste gry logiczne oraz jakies point&click.

Wczoraj w koncu wrocila wena - podziekowania dla Geralta z Rivii. Krew i wino sie rozwija, wlasnie zostala mi ostania godzina na weselu i usmialem sie, wybawilem - niesamowicie. Rewelacja! Wiec czuje ze kolejne tygodnie mina mi z Geraltem i dodatkami ktorych jakos zaraz po ograniu podstawki zaczynac mi sie nie chcialo.

Tak wiec Wiedzim 3, jest grane!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te dodatki w mojej opinii są lepsze niż podstawka, bo nie tak rozwleczona fabularnie, a misja, 'wesele' nie była czasem w sercu z kamienia? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Call of Cthulhu. Fabularnie spoko, klimat horroru i szaleństwa aż się wylewa z ekranu. Jako gra, taka sobie. Zagadki słabiutkie, mechanika trochę drewniana i rpg to w tym za dużo nie było. Ale dla fana, myśle ze raczej warto zagrać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Skończyłem Call of Cthulhu. Fabularnie spoko, klimat horroru i szaleństwa aż się wylewa z ekranu. Jako gra, taka sobie. Zagadki słabiutkie, mechanika trochę drewniana i rpg to w tym za dużo nie było. Ale dla fana, myśle ze raczej warto zagrać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Malakay napisał:

Te dodatki w mojej opinii są lepsze niż podstawka, bo nie tak rozwleczona fabularnie, a misja, 'wesele' nie była czasem w sercu z kamienia? 

Oczywiscie ze serce z kamienia! po prostu gorzalka na weselu uderzyla mi do glowy jak wino! i stad ta pomylka :D

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem Saints Row 4 z dodatkami i grało się przyjemnie.

Kupiłem Horizon Zero Dawn i gdybym miał tyle czasu na granie co kiedyś to bym grał cały dzień,hehe. Tak wciąga:)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem obecnie w połowie A Plague Tale: Inocence - gra jak dla mnie rewelacyjna. Super klimat, piękna grafika, ciekawa fabuła i co ważne - zero otwartego świata, więc czuje się że każda minuta gry została przez twórców wykorzystana aby dostarczyć coś nowego i ciekawego, bez bezsensownego latania od punktu do punktu po otwartej mapie. Oby więcej takich gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj o muzyce i udźwiękowieniu, tez na wysokim poziomie.
Ja zacząłem wczoraj Outer Worlds i jest fajnie. Przypomina się stary, dobry New Vegas. Zmiksowany z Borderlands ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.04.2020 o 07:49, MagEllan napisał:

Oczywiscie ze serce z kamienia! po prostu gorzalka na weselu uderzyla mi do glowy jak wino! i stad ta pomylka :D

 

Teksty na tym weselu zabijały, ten umarlak który wszedł w Geralta i potem jak go podkładał Rozenek mistrzostwo, aaa wesele mozna przejść na kilka sposobów, dla mnie najlepsza misja z W3, świetny też pojedynek Kmicicem. Co do dodatków, to Krew i Wino jest ogrome i ma zupełnie inny klimat, juz nie taki swojski, to miał byc odpowiednik tych francuskich prowincji gdzie wytwarzają wina dlatego jest inna paleta barw, dużo kolorów plantacje kwiatów itd,... I wyszło tez super, lekko spędziłem z tym ostatnim dlc 50 godzin, kiedyś zrobię drugi raz, bo krew i wino tez ma kilka zakończeń, mi jakos siadło to bez happy enda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MalakayNo ja potrzebowalem roku przerwy zeby za dodatki sie zabrac. Wesele rewelka. Jade dalej i powiem jest dobrze, ciesze sie ze wrocilem bawie sie swietnie, i szczerze moze to ja jestem stara zrzeda ale gra wyglada dalej bardzo dobrze, co z tego ze ma ilo to juz 5 lat na karku? Moim zdaniem postep graficzny mocno wychamowal, i tak detale robia roznice (jak jakies hairworks czy cos), ale nie taka zebym zbieral szczeke z podlogi. Smiem domniemac ze za kolejne 5 lat wiesiek 3 bedzie dalej trzymal sie dobrze. 

Owszem sa gry ktore starzeja sie brzydko, lub nie starzeja wcale (te ostatnie to glownie te co sa recznie rysowane). Ale W3 jak wino, odlezakowal po ukonczeniu podstawki i dodatki smakuja nawet lepiej (tzn poki co serca z kamienia). Czuje ze dodatki plus czyszczenie mapy moze mi wyrwac dobre 100h 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem A Plague Tale: Innocence i końcówka niestety zburzyła moje pozytywne zdanie o grze w pewnym stopniu. Pojawił się często spotykany syndrom, że pod koniec musi być "więcej, mocniej, bardziej" - tylko w tej grze niestety mechanika nie jest do tego dostosowana i wypada to bardzo biednie, w ostatnich rozdziałach gra często bardziej mnie irytowała, niż bawiła. Sposób, w jaki prowadzona jest fabuła też moim zdaniem jest kiepski, odziera ją z unikalności obecnej na początku. Generalnie wciąż się przy niej dobrze bawiłem, do 50-60% gry wprost rewelacyjnie, ale niestety uważam Plague Tale za zmarnowany potencjał.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, WahaczPL napisał:

Skończyłem A Plague Tale: Innocence i końcówka niestety zburzyła moje pozytywne zdanie o grze w pewnym stopniu. Pojawił się często spotykany syndrom, że pod koniec musi być "więcej, mocniej, bardziej" - tylko w tej grze niestety mechanika nie jest do tego dostosowana i wypada to bardzo biednie, w ostatnich rozdziałach gra często bardziej mnie irytowała, niż bawiła. Sposób, w jaki prowadzona jest fabuła też moim zdaniem jest kiepski, odziera ją z unikalności obecnej na początku. Generalnie wciąż się przy niej dobrze bawiłem, do 50-60% gry wprost rewelacyjnie, ale niestety uważam Plague Tale za zmarnowany potencjał.

No to ciut mocniej niz ja pocisnales.

Dla mnie to dalej gra dobra nie zaluje czasu z nia spedzonego. Choc fakt jest moment chyba gdzies kolo 70% gdzie fabularnie mialem takie "hmmm, aaa no niech bedzie"

I koncowka tez zgodze sie ze miala syndrom a bo przeciez to jeszcze musi byc.

 

Mimo wszystko dla osob ktore lubia liniowe, sredniopolkowe tytuly moim zdaniem dalej gra godna polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema nie mogę znależć od 10 min w grach gry Sekiro Shadow Die Twice bo mam pytanie przeszedłem grę wszystkie puchary oprócz Platyny, pucharu DOSKONAŁA TECHNIKA ale wiem co zrobić to samo z pucharem Wszytskie narzędzia protezy ale nie wiem o co chodzi z pucharem NIEDOŚCIGNIONY może mi ktoś napisać o co chodzi niby trzeba przejść wszystkich  bossów co uczyniłem głowni bossowie mini bossowie bezgłowi wszytskich bo zakonczeniu walki z finałowym bossem nie chciałem kontułować drugiej gry plus przy posążku do ładowałem moc z ostatniego bossa i puchar nie wpadł może ktoś pomoc ...Bo bym chciał wbić platynę ale nie wiem co z tym pucharem zrobić.

Dziękuje

ps.może jakiś link gdzie mam szukać

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Dabrusdan napisał:

Siema nie mogę znależć od 10 min w grach gry Sekiro Shadow Die Twice bo mam pytanie przeszedłem grę wszystkie puchary oprócz Platyny, pucharu DOSKONAŁA TECHNIKA ale wiem co zrobić to samo z pucharem Wszytskie narzędzia protezy ale nie wiem o co chodzi z pucharem NIEDOŚCIGNIONY może mi ktoś napisać o co chodzi niby trzeba przejść wszystkich  bossów co uczyniłem głowni bossowie mini bossowie bezgłowi wszytskich bo zakonczeniu walki z finałowym bossem nie chciałem kontułować drugiej gry plus przy posążku do ładowałem moc z ostatniego bossa i puchar nie wpadł może ktoś pomoc ...Bo bym chciał wbić platynę ale nie wiem co z tym pucharem zrobić.

Dziękuje

ps.może jakiś link gdzie mam szukać

 

Trofeum "Niedoscigniony" nie wpadnie przy pierwszym przejściu ponieważ są różne zakończenia. Normalnie trzeba przejść grę 4 razy,a z wgrywaniem sejva 2 razy. Przy pierwszym przejściu gry wybierasz bycie lojalnym dla Kuro oraz zabijasz wszystkich bossów, w tym Sowe Ojca przy kolejnej wizycie w Posiadłości Hirata. Po pierwszym przejściu zaczynasz NG+ i po walce z Sową wybierasz opcję przyłączenia się do niego i wtedy jest pojedynek z dwoma ostatnimi bossami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja męczę EA Access. Krótkie podsumowanie wrażeń z dwóch tytułów.

Me Andromeda. Zatrzymałem się na trzeciej planecie i nie chce mi się grać dalej. Ta gra może nie jest jakoś strasznie zła, ale jest nudna a fabuła jest tak nijaka, że mnie w ogóle nie interesuje, co będzie dalej. Sentymentu do serii brak, skończyłem tylko ME1 bez większych emocji 

Anthem. Przy tej grze Andromeda ma wciągająca historię i niesamowicie fascynujący gameplay. Pograłem kilka godzin, gra jest absurdalnie wręcz nijaka, historia nie istnieje, czasy ładowania to jakaś pomyłka a cały interfejs projektował chyba ktoś, komu dali wypowiedzenie i za cel postawił sobie zrobic go tak chujowo jak tylko się da.

Oba tytuły jakieś bym powiedział 6/10. Oczywiście sumarycznie i to zakładając, że nie wydało się na nie kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja ogarnąłem sobie trial PS NOW na koncie UK, i kurcze... żałuję że nie zdążyłem wykupić rocznego abonamentu, bo był w UK do końca kwietnia w fajnej promocji i spóźniłem się dosłownie o niecałą godzinę. :(
W usłudze znalazłem póki co przynajmniej kilkanaście gier, które chciałem ograć a do tej pory nie kupiłem, w tym wciąż dosyć nowy Control, czy wcześniejsze części z serii God of War.

Do tego Rocket League, przed którym cały czas się wzbraniałem, bo gdzieś tam żal było wydać na to kasę, ale teraz miałem okazję wypróbować i kurczaki wciąga ta "samochodowa piłka" jak bagno, mnogość możliwości customizacji, no i mogę pograć z moim młodym na split-screen'ie.

Nie mogę nie wspomnieć o możliwości ponownego przejścia moich ukochanych klasycznych MGS'ów. Co prawda w tych tytułach możliwy jest tylko streaming, ale szczerze po kilku testowych sesjach między innymi w MGS 4, nie doświadczyłem ani jednego problemu. Gry chodziły mi płynnie, żadnego opóźnienia nie odczuwałem, jedyny "minus" to okrojona rozdzielczość, ale przecież to i tak tytuły ze starszej generacji, więc nie o wodotryski graficzne się tu rozchodzi. Sama możliwość odświeżenia sobie tych klasyków daje ogromną satysfakcję.

Wracając jeszcze do dzieci, jest też sporo gier z serii Lego, więc nie muszę wydawać kasy na każdą pojedynczą część dla syna, a są też inne fajne tytuły dla najmłodszych. Przynajmniej z PS NOW kupionym na koncie UK, wszystkie tytuły mają taką samą lokalizację jak z naszego sklepu, więc wiele gier jest w wersji Polskiej.

 

Nie twierdzę, że usługa Sony jest doskonała, ale zawiera całkiem sporo tytułów które można całkiem tanim kosztem ograć. Mam nadzieję, że w następnej generacji Sony zadba o dopieszczenie usługi (możliwość pobrania wszystkich tytułów, lub podbicie maksymalnej rozdzielczości streamingu do przy najmniej full hd, lub idealnie 4k) i udostępni ją w Polsce.

Edytowane przez Nóżka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na klocku Outer worlds. Dalej mi się podoba.
Na switchu: doom, czyszczenie księżyców w Mario Odyssey z córka i Streets of Rage 4. Ale to to jest dobre...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Frost Prime napisał:

Cisnę teraz w Yakuza 0. Rany...ale to dobra gra. Polecam każdemu.

dopiero teraz? Panie drogi ja tam mam chyba 160h w tej grze. Dla mnie rewelacja (9/10) no moze z minusikiem maluskim.

--------------

@NóżkaPS Now to od czasu jak dali cyfrowe pobieranie na PS4 to zyskala, cene obnizyli. Nie jest idealna ale jej najwiekszym problemem jest brak oficjalnego wsparcia w PL. Bo to moze byc calkiem dobra alternatywa dla XGP. 

 

---------------

 

W temacie grania Tuissą (czy tam Toussaint) piekne, dopiero zaczynam przygode a juz jest dobrze. Krew i wino ukonczone.

Wiec mysle za czas jakis Wiesiek 3 bedzie ukonczony, pewnie nawet wymiote wszystkie pytajniki.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×